OI London 2012 - Rukomet

Inspire a generation.

Moderatori/ce: Monolog,Pasha,VanBasten

Tko će biti novi olimpijski pobjednik?

Francuska
36
33%
Danska
16
15%
Hrvatska
38
35%
Španjolska
6
5%
Srbija
9
8%
Island
2
2%
Mađarska
0
Nema glasova.
Švedska
0
Nema glasova.
ostali
3
3%
 
Ukupno glasova: 110

Avatar
limenka
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jul 2012, 22:19
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la limenka » 12 avg 2012, 13:37

Rutinski sa +7 do bronce! Realno smo zaslužili srebro ali kad je sistem natjecanja sjeban... Šveđani su ove Mađare jedva prošli sa +1.

Sada je i službeno. OI u Londonu su najuspješnije za Hrvatsku od njene samostalnosti! Vaterpolisti će kasnije uzeti nadam se zlato (najmanje srebro), te će to biti šesta medalja na ovim OI. Da je tu još Blanka, i da su jedriličari i Ude imali malo više sreće mogli smo barem do 8-9 medalja.
Doći će i taj dan, **** će Narkoman! Bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet DINAMO!

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la dubrava » 12 avg 2012, 13:41

Bravo dečki!! 8-) Mađari osim Nagya i onog momka sa krila nisu imali nikog tko bi potegnuo.
Naša krila fantastična, kao i inače 8-)
Ostaje žal zbog finala, ali nema veze, doći će i nama 5 minuta protiv Francuza :)
Nadam se da će Ćupić ostati najbolji strijelac :) meni se čini da ih je dao 50, prvi iza njega neki Šveđanin sa 44..
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Tritolone
Postovi: 12320
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la Tritolone » 12 avg 2012, 13:46

Svaka cast momcima, i dalje su junaci i najbolja sportska ekipa u hrv.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
VolimLiverpool
Postovi: 4944
Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la VolimLiverpool » 12 avg 2012, 13:55

E je*iga,nisam znao da je ovako rano susret za 3.mjesto.Ustao sam u 13:15.Dok odoh do kladionice,tek u ponudi vidio. :lol:

Nisam očekivao ovako nešto,zaista.Međutim,Mađari još jednom četvrti. :cry:
You'll never walk alone.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la DANTES » 12 avg 2012, 14:17

Admir_Sa je napisao/la:sinoc od bjesa nisam mogao ni komp ukljuciti familiju im sestrinsku francusku ebem, kad se treba namjestiti samo odredis bracu/sestre da sudi i nema šanse da se ikad raskrinka. pa ono je kriminalno šta su im sinoc radili, kad god crnogorke dodju do prilike oni im iskljuce igraca il sviraju faul u napadu. pa ubile su sinoc norvezanke, ove nisu u drugom pol sedmerca imale ja mislim, kakva odbrana sa 5 igraca konstantno :roll: al ne možeš protiv sudija pleme im ebem usrano. jebote u napadu bojanu polomiše startom na kojim bi im pozavidjeli svi odbrambeni u americkom fudbalu, al nema 2min, dok tamo u cistoj kontri gdje norveznaka daje gol i noktom je dotakla ova i 2min. da ne pricam o onom smješnom faulu u napadu kada su gol dali

iznerviro sam se samo tako :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Jesi vidio moj ti????!!! Milion sumnjivih odluka i otimačina.... Jovanovićokrenuta leđima golu oni joj sviraju isključenje.... Alstad u napadu razbija od pod Kneževićevu, staje i poput djeteta u nestašlucima gleda sudiju, pola tima trči u odbranu, a francuska krava svira 9m.... Sonja brani tri šuta u 10 sek, sve lopte odbijene uzimaju Norvežanke, pri tom su 10 puta prestupile.... Bojana je glavu mogla izgubiti, svaki šut im he bio pod teškim faulom, a sviran im je svaki 5.... I za kraj Norvežanske krave pokazuje kakve su zaista.... Sve je gotovo Crnogorske cure stoje i već čestitaju, a one kao daju gol iz loba.... Da bude ubjedljivije.... Pih
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 12 avg 2012, 16:22

ovi francuski napadi od po minut i vise mi svaki put sve vise i vise idu na zivce..uz Omeyera oni su osnovni razlog njihovog uspjeha...jbt nakon 6-7 dodavanja vanjske linije Narcis hvata loptu i dize ruku da smiri napad, ono stani ne zuri nigdje- sudija ne dize ruku, tek nakon jos 2-3 izmjene na vanjskim pozicijama dize ruku...pa ko ne bi zaljuljao i slomio ne znam ti kakvu odbranu i nasao prostora za sut nakon minut kombinatorike na vanjskim pozicijama :roll:

ovaj rukomet je strasan sport, dinamican, "muski" pravi, ima sve potencijale da bude ekstra popularan ali zbog prevelikog uticaja sudija na igru nikad nece dostici svoj potencijal.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la Toxicity » 12 avg 2012, 16:52

Meni isto nije jasno zašto se kao u košarci ne ograniče napadi, pa se ti dodaji do mile volje.
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Rukomet do smrti
Postovi: 344
Pridružen/a: 02 okt 2010, 15:30
Lokacija: Bosna
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la Rukomet do smrti » 12 avg 2012, 16:54

ultrasstyle_tz je napisao/la: ovaj rukomet je strasan sport, dinamican, "muski" pravi, ima sve potencijale da bude ekstra popularan ali zbog prevelikog uticaja sudija na igru nikad nece dostici svoj potencijal.
100 posto potpisujem sto si rekao, al sta se vrijedi nervirati kad onima iz rukometnih federacija i onima iznad njih tako odgovara. Jedan od faktora van rukometne igre i ruk. federacija su mediji. Npr svi mediji na engleskom jeziku, koji su najuticajni svjetski mediji, bolesno ignoriraju rukomet, ali zato je bitno da se spominje kriket i ostalo. Britanci do sad nisu ni culi za rukomet. Evo npr ne znam da li sam ikad vidio Al Jazzeru English da je spomenula rukomet. Mi to ne mozemo promijeniti, ali nadati je se da ce doci ljudi i u rukometu a i van njega kojima u buducnost njihovi interesi nece biti na prvom mjestu, vec da ce raditi za dobrobit rukometa.
"Rukomet je danas najatraktivniji sport s loptom. Smatram ga perjanicom loptačkih sportova."

Avatar
legenda reala
Postovi: 33805
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la legenda reala » 12 avg 2012, 17:36

Francuska je novi/stari Olimpijski pobjednik 8-) 22:21


Šta Švedi pustaše da im Abalo zabije sa igračem više :shock: :shock:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la LBJ MVP » 12 avg 2012, 17:38

Zamalo sudije da ukradju pobjedu Francuskoj.
Svaka čast najboljoj rukometnoj ekipi svih vremena.
Šveđane nećemo gledati na svjetskome prvenstvu,finalista olimpijskih igra ali,sami su krivi.
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Rukomet do smrti
Postovi: 344
Pridružen/a: 02 okt 2010, 15:30
Lokacija: Bosna
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la Rukomet do smrti » 12 avg 2012, 17:39

Kakav je majstor taj Abalo mislilu su Svedjani da ce Francuzi odigrati sporiji napad da cuvaju rezultat ali ih onda Abalo isfintira i pogodi za pobjedu
"Rukomet je danas najatraktivniji sport s loptom. Smatram ga perjanicom loptačkih sportova."

public enemy no1.
Postovi: 218
Pridružen/a: 04 feb 2009, 18:34
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la public enemy no1. » 12 avg 2012, 18:14

NAJBOLJA RUKOMETNA REPREZENTACIJA SVIH VREMENA :!:
Maria Kirilenko fan !

SAMO JEDAN KLUB !
SAMO JEDAN GRAD !

peRFection... love 18

Avatar
messilla
Postovi: 31092
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la messilla » 12 avg 2012, 18:27

Koja glupost Šveda kod gola Abaloa, nevjerovatno, tu su uspjeli da ispuste produžetke.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
messilla
Postovi: 31092
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la messilla » 12 avg 2012, 18:58

slika
Svaka čast za komšije i komšinice. :P :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Rukomet do smrti
Postovi: 344
Pridružen/a: 02 okt 2010, 15:30
Lokacija: Bosna
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la Rukomet do smrti » 12 avg 2012, 20:46

Da li je Francuska ovom odbranom titule postala prva reprezentacija kojoj je to ikad uspjelo
"Rukomet je danas najatraktivniji sport s loptom. Smatram ga perjanicom loptačkih sportova."

Avatar
reds
Postovi: 8430
Pridružen/a: 20 jan 2009, 12:10
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la reds » 12 avg 2012, 20:47

Rukomet do smrti je napisao/la:Da li je Francuska ovom odbranom titule postala prva reprezentacija kojoj je to ikad uspjelo
Mislim da jeste.
FK Pjetlovi

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13137
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la Admir_Sa » 12 avg 2012, 21:00

Katarina Bulatovic najavila da joj je juce bila posljednja tekma u reprezentaciji :roll: nema šanse da CG bude približno ista bez nje i Bojane

samo joj 28 godina, a kao cekala 3 godine da zaigra za CG i igrala samo na dva velika takmicenja i sad se odjednom povlaci

nisu tu cista posla mensecini, al veze nemam kako stvari stoje kod njih dole :roll:
nema potpisa

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la Devil » 12 avg 2012, 22:07

Normalno da je cekala tri godine kada je morala.Sada kad vise ne igra u Buducnosti,ne mora ni igrati za Crnu Goru,racunica vrlo jednostavna. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la DANTES » 12 avg 2012, 23:34

Devil je napisao/la:Normalno da je cekala tri godine kada je morala.Sada kad vise ne igra u Buducnosti,ne mora ni igrati za Crnu Goru,racunica vrlo jednostavna. ;)
Možda se opet sjeti korijena, pa se vrati Srbiji....
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Rukomet

Post Postao/la amerosm » 13 avg 2012, 01:27

Cestitike Francuzima na zlatnoj medalji. Pokazali su da su najbolji kada je najvise bilo potrebno i to u utakmicama gdje te svaka greska vodi kuci. Nakon ovog zlata definitvno se moze reci da je ovo najbolja generacija svih vremena i da joj nema ravnih. Samo steta sto nisu osvojili i EP ove godine i tako odbranili sva tri naslova koja su uzastopno osvojili.

Najvece razocarenje turnira su Danci koji su kao aktuelni Evropski prvaci ispali vec u 1/4 finalu sto im se nije smijelo dogoditi, dok su Hrvati pokazali da imaju odlicnu ekipu ali nemaju trenera koji zna voditi ekipu kada se igraju utakmice protiv najvecih rivala, odnosno utakmice gdje jedan GOL odlucuje o tvojoj sudbini. Hrvati podhitno moraju nesta mijenjati ili ce ponijeti epitet luzerske reprezentacije koja zakaze kada je najpotrebnije.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Odgovori

Natrag na “Olimpijske igre: London 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.