Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

batva tz
Postovi: 44
Pridružen/a: 14 sep 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la batva tz » 04 nov 2008, 18:44

e moj emire koje ti gluposti valjas,znaci misimovic igra na crno za nas ,jer i on je igrao za mladu selekciju srbije

batva tz
Postovi: 44
Pridružen/a: 14 sep 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la batva tz » 04 nov 2008, 18:46

e moj emire koje ti gluposti valjas,znaci misimovic igra za nas na crno jer i on je igrao za mladu selekciju srbije

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la Lovac » 05 nov 2008, 01:07

Sanel Jahic definitivno IN, Mravac OUT, pa taj mravac nije vise ni standardan a svaku utakmicu prime po 3 ili vise golova..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

e.d.
Postovi: 41
Pridružen/a: 25 okt 2008, 14:41
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la e.d. » 05 nov 2008, 01:57

Lovac je napisao/la:Sanel Jahic definitivno IN, Mravac OUT, pa taj mravac nije vise ni standardan a svaku utakmicu prime po 3 ili vise golova..
pa ok, jahic je sigurno bolji ali et mravac nije odigro lose protiv jermenije i treba mu dati jos jednu sansu da se pokaze..ja bi prije znao jednog drugog kandidate umjesto kojeg bio jahica stavio na spisas :mrgreen:

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la Lovac » 05 nov 2008, 02:13

e.d. je napisao/la:
Lovac je napisao/la:Sanel Jahic definitivno IN, Mravac OUT, pa taj mravac nije vise ni standardan a svaku utakmicu prime po 3 ili vise golova..
pa ok, jahic je sigurno bolji ali et mravac nije odigro lose protiv jermenije i treba mu dati jos jednu sansu da se pokaze..ja bi prije znao jednog drugog kandidate umjesto kojeg bio jahica stavio na spisas :mrgreen:
Kojeg??
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

e.d.
Postovi: 41
Pridružen/a: 25 okt 2008, 14:41
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la e.d. » 05 nov 2008, 02:16

Lovac je napisao/la:
e.d. je napisao/la:
Lovac je napisao/la:Sanel Jahic definitivno IN, Mravac OUT, pa taj mravac nije vise ni standardan a svaku utakmicu prime po 3 ili vise golova..
pa ok, jahic je sigurno bolji ali et mravac nije odigro lose protiv jermenije i treba mu dati jos jednu sansu da se pokaze..ja bi prije znao jednog drugog kandidate umjesto kojeg bio jahica stavio na spisas :mrgreen:
Kojeg??
Naseg najboljeg shootera na tribine..Radeljica...covjek zive veze nema, samo lopte reseta u nebesa...mogao bi komotno igrati americki footbal, kao kicker!

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la Lovac » 05 nov 2008, 02:21

e.d. je napisao/la: Naseg najboljeg shootera na tribine..Radeljica...covjek zive veze nema, samo lopte reseta u nebesa...mogao bi komotno igrati americki footbal, kao kicker!
Ma on je top pravi nije on za reprezentacije..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

e.d.
Postovi: 41
Pridružen/a: 25 okt 2008, 14:41
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la e.d. » 05 nov 2008, 02:25

Lovac je napisao/la:
e.d. je napisao/la: Naseg najboljeg shootera na tribine..Radeljica...covjek zive veze nema, samo lopte reseta u nebesa...mogao bi komotno igrati americki footbal, kao kicker!
Ma on je top pravi nije on za reprezentacije..
haha..izgleda da jeste, dok je covjek naskupio 8 zvanicnih nastupa za repku.....haha ma fenomenalno!

Avatar
Butmiran
Postovi: 795
Pridružen/a: 13 sep 2008, 11:42
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la Butmiran » 06 nov 2008, 23:59

Po meni treba pozvati Semjona Miloševića.Čovjek stvarno zaslužuje poziv.
Svijet kada ruši se grade nisi sam, uvijek uz tebe sam ja spreman život da ti dam!


R.I.P. VEDRAN PULJIĆ

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la sukisp » 07 nov 2008, 00:10

Butmiran je napisao/la:Po meni treba pozvati Semjona Miloševića.Čovjek stvarno zaslužuje poziv.
Od Radeljica sigurno bolji-gdje sada igra valjda u poljskoj ali u kojem klubu.
A Mravca jos ubacivati u vatru bas protiv Slovenaca i vidjeti da li moze ili ne .
Jer je standardan u Matersburgu vec godinama.

Avatar
Malik Barucija
Postovi: 29
Pridružen/a: 04 maj 2008, 02:39
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la Malik Barucija » 07 nov 2008, 00:54

neznam zasto ciro nije zvao dialibu protiv slovenije. )ebo zeca :D

Avatar
Malik Barucija
Postovi: 29
Pridružen/a: 04 maj 2008, 02:39
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la Malik Barucija » 07 nov 2008, 01:11

Lovac je napisao/la:
e.d. je napisao/la: Naseg najboljeg shootera na tribine..Radeljica...covjek zive veze nema, samo lopte reseta u nebesa...mogao bi komotno igrati americki footbal, kao kicker!
on je top pravi nije on za reprezentacije..
sto ga nebi mogo zamjnit trivunovic sto igra u ruskoj ligi?

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la calcio » 07 nov 2008, 01:43

Malik Barucija je napisao/la:neznam zasto ciro nije zvao dialibu protiv slovenije. )ebo zeca :D
Ma eto Zec je tu reda radi, kao 4 ili 5 napadac.
A Dialiba je jos daleko od A reprezentacije. Mlad je i solidan igrac, moze jos puno napredovati, ali koliko ga pominjete covjek bi reko da je vec sada neka super klasa... Mozda jeste za Zeljin standard ali nije za reprezentativni :lol:

Avatar
Malik Barucija
Postovi: 29
Pridružen/a: 04 maj 2008, 02:39
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la Malik Barucija » 07 nov 2008, 01:50

calcio je napisao/la:
Malik Barucija je napisao/la:neznam zasto ciro nije zvao dialibu protiv slovenije. )ebo zeca :D
Ma eto Zec je tu reda radi, kao 4 ili 5 napadac.
A Dialiba je jos daleko od A reprezentacije. Mlad je i solidan igrac, moze jos puno napredovati, ali koliko ga pominjete covjek bi reko da je vec sada neka super klasa... Mozda jeste za Zeljin standard ali nije za reprezentativni :lol:
ma znam ali covjek skoro svaki put kad murcia igra dadne gol i bude igrac utakmice.mislim da bi bilo bolje da samo obuce nas dres,a kasnje cemo vidjet hocemol ga ponovo zvat .otome ja govorim.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la calcio » 07 nov 2008, 02:06

Malik Barucija je napisao/la:
calcio je napisao/la:
Malik Barucija je napisao/la:neznam zasto ciro nije zvao dialibu protiv slovenije. )ebo zeca :D
Ma eto Zec je tu reda radi, kao 4 ili 5 napadac.
A Dialiba je jos daleko od A reprezentacije. Mlad je i solidan igrac, moze jos puno napredovati, ali koliko ga pominjete covjek bi reko da je vec sada neka super klasa... Mozda jeste za Zeljin standard ali nije za reprezentativni :lol:
ma znam ali covjek skoro svaki put kad murcia igra dadne gol i bude igrac utakmice.mislim da bi bilo bolje da samo obuce nas dres,a kasnje cemo vidjet hocemol ga ponovo zvat .otome ja govorim.
meni je to bezveze. sto bi neko ko (jos) ne zasluzuje da nosi nas dres oblacio nas dres, ne stvara se tako kult reprezentacije kojeg mi nemamo nikako medju igracima, zato se mnogi i odlucuju da igraju za druge drzave.

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la Lovac » 07 nov 2008, 03:58

Malik Barucija je napisao/la: ma znam ali covjek skoro svaki put kad murcia igra dadne gol i bude igrac utakmice.mislim da bi bilo bolje da samo obuce nas dres,a kasnje cemo vidjet hocemol ga ponovo zvat .otome ja govorim.
U ovom momentu zaista imamo 3 kvalitetna napadaca, ali ova tvoja izjava da Dialiba skoro svaki puta da gol nije istinita, dao je jednom gol protiv ajaxa i sad protiv santandera, u ligi jos nije zabio, znaci ne treba ga dizat bezze, ja sam navijac zelje i gledao sam ga stalno kako igra i znam kako igra taj momak, dobar je ali on jos nije za repke!
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

e.d.
Postovi: 41
Pridružen/a: 25 okt 2008, 14:41
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la e.d. » 07 nov 2008, 04:32

Lovac je napisao/la:
Malik Barucija je napisao/la: ma znam ali covjek skoro svaki put kad murcia igra dadne gol i bude igrac utakmice.mislim da bi bilo bolje da samo obuce nas dres,a kasnje cemo vidjet hocemol ga ponovo zvat .otome ja govorim.
U ovom momentu zaista imamo 3 kvalitetna napadaca, ali ova tvoja izjava da Dialiba skoro svaki puta da gol nije istinita, dao je jednom gol protiv ajaxa i sad protiv santandera, u ligi jos nije zabio, znaci ne treba ga dizat bezze, ja sam navijac zelje i gledao sam ga stalno kako igra i znam kako igra taj momak, dobar je ali on jos nije za repke!
Ma Dialiba, Zec i Handzic imaju vremena za napredovanje..kad Muslimovic ode u penziju mocice se dokazivati :mrgreen:
Sala na stranu, stvarno imamo dobrih talenatovanih napadaca, i ako budu napredovali onda cemo za koju godinu imati stvarno jos vise slatkih muka u napadu nego sto i sada vec imamo!

starmo76
Postovi: 261
Pridružen/a: 08 nov 2008, 01:49
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la starmo76 » 08 nov 2008, 02:34

ma svi nasi igraci igraju napadacki i hrabro.ta nismo sugavi talijani ili sta ja znam.svi u napad braco....

Avatar
amir
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 maj 2008, 19:17
Lokacija: D.Vakuf
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la amir » 08 nov 2008, 13:06

Malik Barucija je napisao/la:neznam zasto ciro nije zvao dialibu protiv slovenije. )ebo zeca :D
Dialiba jos nemoze igrati za "A" reprezentaciju BiH jer mu nisu uredni neki papiri, trba mu Senegal srediti papire i dati dozvolu da moze nastupati za BiH, za mladu je mogao igrati ali za "A" nemoze
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

izet fazlinovic
Postovi: 221
Pridružen/a: 02 okt 2008, 12:35
Kontakt:

Re: Zaboravljeni fudbaleri koji bi mogli igrati za BiH

Post Postao/la izet fazlinovic » 09 nov 2008, 22:40

Sinisa Upibaripovic iz New York Red Bull-a

Zlatko Janjic iz Bielfelda

onaj Tahirovic koji je igro za Halmstad ali meni se cini da sada igra za Grashopers Zürich

Stilic koji igra u Lech Poznan-u to je u Polskoj

Pa ima jedan Bosanac koji igra u Flamengo Rio de Janeiro, covjek je u stvari pola Bosanac pola marokanac i uzeo brazilski pasoc i dao sebi nadimak ko i svaki drugi Barzilski igrac, meni se cini da se zove Washington

Mersudin Ahmetovic iz FK Rostov(Russija)

Damir Agovic, i Rodzaci Sejdovic. Sandzaklije koje imaju Bosanski Pasos i igraju u Frankfurtu.

Znam jos za 3 braca Adnan, Admir i Vedad Aganovic. Jedan igra u FK Cukaricki(Srbija) jedan u Norrbir(Svedska) i drugi u Metalik(Ukraina)

Eldin Adilovic, igra za FK Naftu(Slovenija)

pa ima Ademovic-a iz Petricha(Bulgarija), pa ima Alempijevic iz Kecsksméti(Madzarska), pa Alicevic iz Vaduza(Lihtenstajn), Alomerovic(Dortmund), Azinovic(Kalmar/Svedska), Eyal Berkovic(Zidov iz Sarajeva igra za Makabi Haifa), Dino Bisanovic(Köln), Adnan Begovic(Hjørring IF )

-Ajdin Mahmutovic(Teplice)
-Samir Merzic(Teplice)
-Admir Ljevakovic(Teplice)
-Anes Haurdic(FK Baumit Jablonec)
-Muris Mesanovic(FK Baumit Jablonec) Slovacka

-Adnan Custovic(Excelsior)
-Sulejman Smajic(Dender)
-Veldin Muharemovic(Lokeren)
-Damir Mirvic(Roeselare) Belgija

Da samo navedem neke :D

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.