ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la soba 39 » 12 nov 2012, 17:35

Edin TM87 je napisao/la:Ne znam sta da kazem, jednostavno sve moze bit :mrgreen:

Vjerovatno su se vodili po tome da ne moze dobiti Murraya i Djokovica u samo 2 dana. Ti stavi petobu na Rogera, pa ako ne prodje mozes osjecat patriotizam, ako prodje mozes osjecat popunjen dzep :lol:
Dobro si :lol:
Nego,po prvi put u zadnje dvije-tri godine a da nisam neki optimista u pogledu sledećeg novakovog meča
Nisam zadovoljan jučerašnjom igrom protiv Delpa.Prvi i prva polovina drugog seta su (po meni) bili katastrofa.Da su kojim lučajem u mjesto Delpa bili Rodžer ili Marej...otišlo bi ono u 0:2 glat.
Ukoliko ponovi loš start i večeras...bojim se da će Fed iskorisiti to.
Zadnja izmjena: soba 39, dana/u 12 nov 2012, 17:42, ukupno mijenjano 1 put.
"Indija,Pakistan..."

Avatar
dijalog
Postovi: 752
Pridružen/a: 08 okt 2012, 19:57
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la dijalog » 12 nov 2012, 17:38

pet od zadnjih šest mečeva na hardu je dobio novak.

od ukupno zadnjih deset mečeva sedam je dobio novak.

eto zašto 1.60

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delko » 12 nov 2012, 17:40

dijalog je napisao/la:pet od zadnjih šest mečeva na hardu je dobio novak.

od ukupno zadnjih deset mečeva sedam je dobio novak.

eto zašto 1.60
jest al posljednja dva duela dobio federer, a i posljednji put na ovom turniru prilicno glat 6:1 6:4 :D malo pretjerana kvota na rogera, al neka je kvota i 50 samo nek on uzme :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la soba 39 » 12 nov 2012, 17:43

dijalog je napisao/la:pet od zadnjih šest mečeva na hardu je dobio novak.

od ukupno zadnjih deset mečeva sedam je dobio novak.

eto zašto 1.60
Ne zaboravi da je u pitanju dvorana...
"Indija,Pakistan..."

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 12 nov 2012, 18:00

soba 39 je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:Ne znam sta da kazem, jednostavno sve moze bit :mrgreen:

Vjerovatno su se vodili po tome da ne moze dobiti Murraya i Djokovica u samo 2 dana. Ti stavi petobu na Rogera, pa ako ne prodje mozes osjecat patriotizam, ako prodje mozes osjecat popunjen dzep :lol:
Dobro si :lol:
Nego,po prvi put u zadnje dvije-tri godine a da nisam neki optimista u pogledu sledećeg novakovog meča
Nisam zadovoljan jučerašnjom igrom protiv Delpa.Prvi i prva polovina drugog seta su (po meni) bili katastrofa.Da su kojim lučajem u mjesto Delpa bili Rodžer ili Marej...otišlo bi ono u 0:2 glat.
Ukoliko ponovi loš start i večeras...bojim se da će Fed iskorisiti to.
Pa to sam i ja govorio da igra nije na nivou, al' kad bi uslijedio preokret onda me ismijavaju, al' sta budale znaju.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la soba 39 » 12 nov 2012, 18:55

Edin TM87 je napisao/la:
soba 39 je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:Ne znam sta da kazem, jednostavno sve moze bit :mrgreen:

Vjerovatno su se vodili po tome da ne moze dobiti Murraya i Djokovica u samo 2 dana. Ti stavi petobu na Rogera, pa ako ne prodje mozes osjecat patriotizam, ako prodje mozes osjecat popunjen dzep :lol:
Dobro si :lol:
Nego,po prvi put u zadnje dvije-tri godine a da nisam neki optimista u pogledu sledećeg novakovog meča
Nisam zadovoljan jučerašnjom igrom protiv Delpa.Prvi i prva polovina drugog seta su (po meni) bili katastrofa.Da su kojim lučajem u mjesto Delpa bili Rodžer ili Marej...otišlo bi ono u 0:2 glat.
Ukoliko ponovi loš start i večeras...bojim se da će Fed iskorisiti to.
Pa to sam i ja govorio da igra nije na nivou, al' kad bi uslijedio preokret onda me ismijavaju, al' sta budale znaju.
Jednostano Novaku treba jedno sat vremena da "uđe" u igru,bar u zanjih 5-6 ključnih mečeva.Ja se samo plašim da taj "prazan hod" Rodžer neiskoristi i kazni ga,preiskusan je.Valjda je i Novaku to jasno.Mora krenuti odmah sa 100 % mogućnosti inače...mrka kapa.
Živo me interesuje kako će izgledati prvi set :P
"Indija,Pakistan..."

samosarajvo
Postovi: 3652
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la samosarajvo » 12 nov 2012, 18:57

delko je napisao/la:
MaGiCa je napisao/la:
samosarajvo je napisao/la: Jos ovaj turnir nek podjele a onda od sljedece godine najveci odlucuje kako, sta i ko :D :mrgreen:
Odlucivao bi on o tome, da se ATP Tour igra samo na sljaci. Ovako, ocekujmo ga u Monte Carlu, a sezonu zavrsava u Wimbledonu, kao i obicno. ;)
bas tako :D btw najveci odlucuje sta i kako vec 10-ak godina :P jos samo da ovo finale odluci u svoju korist i dobro :D RF <3
Sljedeca sezona ce biti kao ona 2010...pazite sta sam vam rekao !

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la soba 39 » 12 nov 2012, 18:58

Edin TM87 je napisao/la:
soba 39 je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:Ne znam sta da kazem, jednostavno sve moze bit :mrgreen:

Vjerovatno su se vodili po tome da ne moze dobiti Murraya i Djokovica u samo 2 dana. Ti stavi petobu na Rogera, pa ako ne prodje mozes osjecat patriotizam, ako prodje mozes osjecat popunjen dzep :lol:
Dobro si :lol:
Nego,po prvi put u zadnje dvije-tri godine a da nisam neki optimista u pogledu sledećeg novakovog meča
Nisam zadovoljan jučerašnjom igrom protiv Delpa.Prvi i prva polovina drugog seta su (po meni) bili katastrofa.Da su kojim lučajem u mjesto Delpa bili Rodžer ili Marej...otišlo bi ono u 0:2 glat.
Ukoliko ponovi loš start i večeras...bojim se da će Fed iskorisiti to.
Pa to sam i ja govorio da igra nije na nivou, al' kad bi uslijedio preokret onda me ismijavaju, al' sta budale znaju.
Možda bi i tebi bolje bilo da sačekaš sa komentarima prije nego li se meč završi ;)
Ja sam se par puta "opekao" pa sad sačekam :mrgreen:
"Indija,Pakistan..."

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la soba 39 » 12 nov 2012, 19:01

Odlucivao bi on o tome, da se ATP Tour igra samo na sljaci. Ovako, ocekujmo ga u Monte Carlu, a sezonu zavrsava u Wimbledonu, kao i obicno. ;)[/quote]

bas tako :D btw najveci odlucuje sta i kako vec 10-ak godina :P jos samo da ovo finale odluci u svoju korist i dobro :D RF <3[/quote]

Sljedeca sezona ce biti kao ona 2010...pazite sta sam vam rekao ![/quote]
Ako misliš na Rodžera,teško.Ipak su godine u pitanju,mečevi na tri dobijena seta,igra na šljaci...
Svaka čast za sve do sada ali ...
P.S.Sačekajmo i Rafu,vidjećemo šta i on ima za reći :P
"Indija,Pakistan..."

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la DANTES » 12 nov 2012, 19:05

@monolog e ovo je još bolje...
@magica u pravu si strašan film...
@samoradnik odgovor je ne... Kao što vidiš ja sam tu, magica, soba, monolog, devil, alan, niko nije banovan.... Samo dečko koji je gušio pričom šta se dešava na drugim forumima... Što nije tema....
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Claus » 12 nov 2012, 19:36

Kome li će pripasti 6 titula u sezoni (bar po pitanju GS-ova i MASTERS-a)? 8-)

Inače, kao Rogerov simpatizer - zadovoljan sam pobjedom protiv Murraya i predstojećim finalnim obračunom, iako bih bio još sretniji kada bi, po ko zna koji put, Fedex podigao pehar navrijednijeg Mastersa sezone i završio godinu uspješno, tj. pobjedom.

Ako psihološki nadjača Noleta, što je zaista i meni teško povjerovati u ovom trenutku, pobjednik je. Ipak, dosta drugih faktora će odlučivati, a kada se sve to izvaga onda ćemo dobiti novog kralja Londona.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la legenda reala » 12 nov 2012, 19:41

Haj nek još ova buranija podjeli ovaj turnir i onda u Australiji očekujemo kralja ponovo na tronu :mrgreen:
Da začepi usta Magici i ostalim mrziteljima, sva četiri GS-a uzima :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

retro
Postovi: 3453
Pridružen/a: 06 jul 2010, 10:23
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la retro » 12 nov 2012, 19:44

Vidjet cemo da li je Novak prebrodio bubice koje je imao u prethodnim duelima sa Andyem i Rogerom.

Nervoza me neka hvata, sada kada je stigao do finala apetiti su porasli.

Inace, Roger nece igrati turnire prije AO 2013, znaci da nakon danasnjeg meca ide na duuugi odmor.
Genius, outrageous, the best ever! RF!

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la BeyKopites » 12 nov 2012, 19:49

Claus je napisao/la:Kome li će pripasti 6 titula u sezoni (bar po pitanju GS-ova i MASTERS-a)? 8-)

Inače, kao Rogerov simpatizer - zadovoljan sam pobjedom protiv Murraya i predstojećim finalnim obračunom, iako bih bio još sretniji kada bi, po ko zna koji put, Fedex podigao pehar navrijednijeg Mastersa sezone i završio godinu uspješno, tj. pobjedom.

Ako psihološki nadjača Noleta, što je zaista i meni teško povjerovati u ovom trenutku, pobjednik je. Ipak, dosta drugih faktora će odlučivati, a kada se sve to izvaga onda ćemo dobiti novog kralja Londona.
Po sedmi put :mrgreen:
Iskreno se nadam da će se Đoković pridružiti veselom društvu koje čine : Agassi, Hewitt, Blake, Ferrer, Nadal i Tsonga.
Svi su oni izgubili od Rogera u finalu Masters Cupa :mrgreen:
Šteta što je Roger izgubio od Nalbandiana 2005, iako je vodio sa 2:0 u setovima (tada se finale igralo na 3 dobijena seta)
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la legenda reala » 12 nov 2012, 19:50

retro je napisao/la:
Nervoza me neka hvata, sada kada je stigao do finala apetiti su porasli.

Ipak je nešto drugo u pitanju, uskoro se vraća najbolji, pa se i apetiti smanjuju :mrgreen:

Joj kako će da plaču Feđa i Nole slijedeće godine, jedva čekam :lol: :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
likma23
Postovi: 1727
Pridružen/a: 10 avg 2011, 11:07
Lokacija: Samo gdje se ne radi
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la likma23 » 12 nov 2012, 19:59

Sta reci? Koju poslugu porati? :D

Ocekujem dobar tenis, jer igraju dvojica trenutno najboljih igraca na touru. Federer mora imati visok procenat ubacenog prvog servisa ako misli ista napraviti, jer u suprotnom njegove sanse su dosta manje. Mora smanjit UE na minimum i sto vise winnera imati. Ocekujem titulu Fedexa a prije svega dobar tenis. Koliko god mi mrzili Novaka ( ne svi) mora se priznati da je jedan od najboljih igraca koji je igrao tenis... Od Novaka ne ocekujem da pravi mnogo gresaka, on ce igrati strpljivo i cekati ce greske Federera i pokusati osvajati poene. Novak mora imati dobar ritern i pokusavati Federera da voda po terenu...

Pa c'mon Roger! :D

Eh @legenda bas da ce uzeti 4 GS to ga vec precera. 1 hoce 100% uzeti a zna se koji :mrgreen: :mrgreen:
Roger Federer the best!!!

Damir Dzumhur!!!!

samosarajvo
Postovi: 3652
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la samosarajvo » 12 nov 2012, 20:15

likma23 je napisao/la:Sta reci? Koju poslugu porati? :D

Ocekujem dobar tenis, jer igraju dvojica trenutno najboljih igraca na touru. Federer mora imati visok procenat ubacenog prvog servisa ako misli ista napraviti, jer u suprotnom njegove sanse su dosta manje. Mora smanjit UE na minimum i sto vise winnera imati. Ocekujem titulu Fedexa a prije svega dobar tenis. Koliko god mi mrzili Novaka ( ne svi) mora se priznati da je jedan od najboljih igraca koji je igrao tenis... Od Novaka ne ocekujem da pravi mnogo gresaka, on ce igrati strpljivo i cekati ce greske Federera i pokusati osvajati poene. Novak mora imati dobar ritern i pokusavati Federera da voda po terenu...

Pa c'mon Roger! :D

Eh @legenda bas da ce uzeti 4 GS to ga vec precera. 1 hoce 100% uzeti a zna se koji :mrgreen: :mrgreen:
Sljedece sezone 3 su njegova ;) Nisam siguran hoce li to biti 1,2,3 ili 2,3,4...prije ovo drugo ali ne bitno :D

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la soba 39 » 12 nov 2012, 20:38

legenda reala je napisao/la:
retro je napisao/la:
Nervoza me neka hvata, sada kada je stigao do finala apetiti su porasli.

Ipak je nešto drugo u pitanju, uskoro se vraća najbolji, pa se i apetiti smanjuju :mrgreen:

Joj kako će da plaču Feđa i Nole slijedeće godine, jedva čekam :lol: :lol:
Ti to ozbiljno ? Volio bih da se Rafa vrati ali zar ne misliš da bi ova pauza mogla ostaviti traga ?
"Indija,Pakistan..."

public enemy no1.
Postovi: 218
Pridružen/a: 04 feb 2009, 18:34
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la public enemy no1. » 12 nov 2012, 20:52

pusti bola trolla :)
Maria Kirilenko fan !

SAMO JEDAN KLUB !
SAMO JEDAN GRAD !

peRFection... love 18

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la formance » 12 nov 2012, 21:01

likma23 je napisao/la:Koliko god mi mrzili Novaka ( ne svi) mora se priznati da je jedan od najboljih igraca koji je igrao tenis...
Naravno, poslije Borga, McEnroa, Lendla, Agassija, Konorsa, Edberga, Beckera, Wilandera, Samprasa, Federera, Nadala itd. I to sam se samo ograničio na OE, da ne pominjem Lavera, Gonzaleza, Newcombea, Emersona, Rosewalla ili još starije igrače poput Lacostea, Don Budga, Perrya, Tildena itd. :mrgreen: Vrijeme je pred njim, pa možda nekad i bude to što si naveo, a okolnosti mu idu u prilog da to i ostvari ;)

Očekujem pakleno finale, nadam se da će takvo i biti. Bolje za nas što smo dobili Federera umjesto Murraya, zbog kontrasta stilova. Federer je kralj dvoranskog tenisa, zato će ovaj meč Novaku biti veliki izazov.
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.