FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

arminarsenal
Postovi: 823
Pridružen/a: 30 jul 2012, 19:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la arminarsenal » 21 nov 2012, 23:36

Sarajlijc@ je napisao/la:Ja mislim da Abdihodzicu nista niste smjeli :mrgreen:
On je branio prvo poluvrijeme,tuca se desila u drugom kada je na golu bio Banda!

samosarajvo
Postovi: 3652
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samosarajvo » 22 nov 2012, 00:14

covjek treba u njemacku ili spansku i da mu neki seljak svojim startom to sjebe....ma daaaaaaaaaj

arminarsenal
Postovi: 823
Pridružen/a: 30 jul 2012, 19:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la arminarsenal » 22 nov 2012, 00:15

samosarajvo je napisao/la:covjek treba u njemacku ili spansku i da mu neki seljak svojim startom to sjebe....ma daaaaaaaaaj
Covjece o kojem startu pricas,to je faulic bio kako ne shvatas,cuvali ih ko malo vode na dlanu,samo sto je on dosao nadrkan,onih 30ak min. sto je igrao samo mase rukama svojim igracima,nista mu nije pravo' !

samosarajvo
Postovi: 3652
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samosarajvo » 22 nov 2012, 00:18

arminarsenal je napisao/la:
samosarajvo je napisao/la:covjek treba u njemacku ili spansku i da mu neki seljak svojim startom to sjebe....ma daaaaaaaaaj
Covjece o kojem startu pricas,to je faulic bio kako ne shvatas,cuvali ih ko malo vode na dlanu,samo sto je on dosao nadrkan,onih 30ak min. sto je igrao samo mase rukama svojim igracima,nista mu nije pravo' !
ma ne znam sta je bilo..malo se zajebavam ba...
Nije dobar od Zrinjskog, totalno nezadovoljan..a i kako ne bi bio kad on ne moze nadavat lopti kolko ovi mogu fulat
Covjek trci vise od pola njih i stalo mu vise nego ovim sto su ponikli tu a vracaju mu tako...

mma_hz
Postovi: 10660
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 22 nov 2012, 00:20

arminarsenal je napisao/la:
samosarajvo je napisao/la:covjek treba u njemacku ili spansku i da mu neki seljak svojim startom to sjebe....ma daaaaaaaaaj
Covjece o kojem startu pricas,to je faulic bio kako ne shvatas,cuvali ih ko malo vode na dlanu,samo sto je on dosao nadrkan,onih 30ak min. sto je igrao samo mase rukama svojim igracima,nista mu nije pravo' !
ajde ba i ti se ovdje natovario..ne moras brate dragi vise na Kosevo ni dolaziti dok ova "stoka " ne ode i gotovo..dosadan si vise hebo te Radnik iz Hadzica...cesto si na ovoj temi pisao ranije hordas :roll:
..idi Wengeru na probu,mozda on u tebi vidi vanserijski talenat kad vec ova"stoka" sa Koseva nije..samo nas ostavi bar minutu na miru... :roll: :roll:
frajke udavi ..sta mu je.. :? pobili se pa sta..nismo djeca ..desi se jbg..zivot ide dalje..
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

arminarsenal
Postovi: 823
Pridružen/a: 30 jul 2012, 19:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la arminarsenal » 22 nov 2012, 00:29

mma_hz je napisao/la:gotovo..dosadan si vise hebo te Radnik iz Hadzica...cesto si na ovoj temi pisao ranije hordas :roll:
..idi Wengeru na probu,mozda on u tebi vidi vanserijski talenat kad vec ova"stoka" sa Koseva nije..samo nas ostavi bar minutu na miru... :roll: :roll:
frajke udavi ..sta mu je.. :? pobili se pa sta..nismo djeca ..desi se jbg..zivot ide dalje..
izrevoltiran papanlukom igraca svog omiljenog tima,nmg da se smirim :lol:
i nisam reko za sebe da sam super talenat,samo kazem da ovi nasi nisu ni talenat !

MrAmani96
Postovi: 652
Pridružen/a: 12 avg 2011, 16:11
Lokacija: Rødovre
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MrAmani96 » 22 nov 2012, 08:07

Sta je Sarajevo zadnji put nesto osvojio... :roll: Bas bezveze ste klub

amypitar
Postovi: 8813
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 22 nov 2012, 08:53

Sarajlijc@ je napisao/la:Mozda je papak al je vama uskoprugasima nabio kompleks za sva vremena, samo o njemu pricate.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3203
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajlijaTM » 22 nov 2012, 09:02

arminarsenal je napisao/la:
Sarajlijc@ je napisao/la: Pa dodji momcino pokazi se i igraj.
Nisam rekao da sam Messi,al za one danas sto su poceli utakmicu fkt jesam Messi,ne kazem da ja trebam igrat za FKS,ne znam uopste odakle oni fudbalski maljevi danas u bordo dresu,za FKS trebaju da igraju igraci dostojni tog dresa a nasi pojedinci nisu dostojni ni kantonalne lige vjeruj mi !
Fino se issmijah citajuci polemiku od pocetka,ne ukljucujem se inace,al da ti ipak nesto kazem.
znas ti onu staru narodnu :"Malo macku govedja glava"? nemas pojma...
e to ti je upravo ovo sto ti/vi iz hadzica mislite,naime i sarajevo i zeljo bi vas u svakoj kvalifikacionoj utakmici pregazili,a to sto su ljudi dosli odigrati rekreativnu tekmu,cisto forme radi i isprobavanja taktika,a ne da vas nabuse je druga stvar. i odma se nadignete,da mozete uzeti pl,nemoj biti smjesan
ne branim pitare,al iz tvojih postova se vidi ljubomora sto ne igras u nekom gradskom prvoligasu
Jel ti krivo sto je ono "siroce" diatta,a znas na sta mislim,uspio,relativno,iako ste mu obije noge slomili dok je u hadzicima igrao iz ljubomore,sto vas je na oko bacao? momku umal karijeru unistili,pa ni dan danas nije isti.
budi siguran da bi vas svaki premijerligas pregazio,od prvog do zadnjeg,samo da je kvalifikaciona utakmica...

Avatar
DevilS
Postovi: 1825
Pridružen/a: 10 sep 2012, 20:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DevilS » 22 nov 2012, 09:04

MrAmani96 je napisao/la:Sta je Sarajevo zadnji put nesto osvojio... :roll: Bas bezveze ste klub
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: vidi ovog e svasta cu cuti i vidjeti ovdje...
.....In David we trust.....
.....SAF najbolji trener ikada.....

Tabija
Postovi: 78
Pridružen/a: 11 avg 2012, 19:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tabija » 22 nov 2012, 09:17

Majke mi pa nas svako marse ko stigne sada i Radnik Hadžici...a i ovi nasi bijednici 0-0..ako bod izvucemo u Bijeljini extra al bgm zijan nam je 95%.Ionaj Sesar majku **** svoju pravi namjeran prekrsaj protiv zrinjskog da ne ide u Bijeljinu..fuj a mi ga dizemo u nebesa..da hoce otici ma makar Comora gledao..

Avatar
afa97
Postovi: 1037
Pridružen/a: 07 feb 2011, 22:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la afa97 » 22 nov 2012, 09:21

Tabija je napisao/la:Majke mi pa nas svako marse ko stigne sada i Radnik Hadžici...a i ovi nasi bijednici 0-0..ako bod izvucemo u Bijeljini extra al bgm zijan nam je 95%.Ionaj Sesar majku **** svoju pravi namjeran prekrsaj protiv zrinjskog da ne ide u Bijeljinu..fuj a mi ga dizemo u nebesa..da hoce otici ma makar Comora gledao..
a da si samo malo provjerio informacije saznao bi da mu je puno bolje presjediti Radnik nego Celik jer bi dobio zuti karton u Bijeljinia, a je Radnik lakse gostovanje nego Celik
FK Sarajevo
LA Lakers
Real Madrid
Andy Murray

Avatar
DevilS
Postovi: 1825
Pridružen/a: 10 sep 2012, 20:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DevilS » 22 nov 2012, 09:23

Radnika moramo dobiti nema tu puno price, i cekati onda kiks kona. ;)
.....In David we trust.....
.....SAF najbolji trener ikada.....

Avatar
ThE_mAnIaCs_1987
Postovi: 3844
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 22 nov 2012, 11:36

DevilS je napisao/la:Radnika moramo dobiti nema tu puno price, i cekati onda kiks kona. ;)
ne trebate vi cekati niciji kiks, ako dobijete, vi ste jesenji prvaci, nema tu puno price
p.s. skrati taj potpis malo, po' monitora mi ti zauzmes sa svojim potpisima
Za zivot cijeli!

Avatar
DevilS
Postovi: 1825
Pridružen/a: 10 sep 2012, 20:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DevilS » 22 nov 2012, 11:44

ThE_mAnIaCs_1987 je napisao/la:
DevilS je napisao/la:Radnika moramo dobiti nema tu puno price, i cekati onda kiks kona. ;)
ne trebate vi cekati niciji kiks, ako dobijete, vi ste jesenji prvaci, nema tu puno price
p.s. skrati taj potpis malo, po' monitora mi ti zauzmes sa svojim potpisima
Slazem se skracen potpis. :D , a sad vidi kod vas neki trans se mora ispostovati? :)
.....In David we trust.....
.....SAF najbolji trener ikada.....

Avatar
ThE_mAnIaCs_1987
Postovi: 3844
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 22 nov 2012, 11:49

http://pokit.org/get/img/92cd7f9e640d64 ... 6cde98.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; pricam ti jarane o ovome :D
Za zivot cijeli!

Avatar
DevilS
Postovi: 1825
Pridružen/a: 10 sep 2012, 20:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DevilS » 22 nov 2012, 11:52

ThE_mAnIaCs_1987 je napisao/la:http://pokit.org/get/img/92cd7f9e640d64 ... 6cde98.jpg pricam ti jarane o ovome :D
Pa skratio sam. :D
.....In David we trust.....
.....SAF najbolji trener ikada.....

samosarajvo
Postovi: 3652
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samosarajvo » 22 nov 2012, 12:28

afa97 je napisao/la:
Tabija je napisao/la:Majke mi pa nas svako marse ko stigne sada i Radnik Hadžici...a i ovi nasi bijednici 0-0..ako bod izvucemo u Bijeljini extra al bgm zijan nam je 95%.Ionaj Sesar majku **** svoju pravi namjeran prekrsaj protiv zrinjskog da ne ide u Bijeljinu..fuj a mi ga dizemo u nebesa..da hoce otici ma makar Comora gledao..
a da si samo malo provjerio informacije saznao bi da mu je puno bolje presjediti Radnik nego Celik jer bi dobio zuti karton u Bijeljinia, a je Radnik lakse gostovanje nego Celik
Svakakvih morona matere mi

Avatar
Burberry46
Postovi: 4662
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Burberry46 » 22 nov 2012, 13:57

arminarsenal je napisao/la:
amypitar je napisao/la:
Zasto ga je pljunuo .? Bio sam na utakmici, igraci Radnika su sa namjerom isli da povrede igrace Sarajeva,a zbog cega i sa kojom namjerom to ti kao igrac Radnika najbolje znas. :?: :x :?:
Nadam se da se salis,ako imalo vidis na oci,mogao si vidjet da onaj faul zbog kojeg je nastala tuca se ne moze nazvat faulom nego faulicem,druga prica je sto je Said kao i vecina igraca Sarajeva dosla nadrkana ili su mislili da ce se igrat s nama,pa su bili iznenadjeni,a s nase strane je bilo sve korektno to ti ja garantujem,a to pokazuje i cinjenica da ni jedan zuti karton nismo dobili 80 min.,sve sto smo uradili danas lose protiv Sarajeva je 5 cistih zicera koji su promaseni zbog loseg terena,a Sarajevo je imalo jedan pokusaj Hadzica glavom ! ja ti kao Hordas iskreno kazem,i ne mislim dolazit na tekme dok se ovaj cirkus od ekipe ne ocisti !
Kao prvo, sta si se digao? sta si ti mislio da ce Sarajevo igrati ovu utakmicu 100% svojih mogucnosti, halo jarane dodji sebi ovo je bila prijateljska bez ikakvog znacaja da sad vadis zakljucke kako ne valjaju igraci Sarajeva! Sta si ti mislio da ce igrati kao protiv Levskog ili za derbi :lol:
Falis se tu igrali ste nerijeseno pritiv zeljeznicara, pa da su bile takmicarske utakmice za bodove i Sarajevo i Zeljo bi vam dali najmanje 5!
I ti nisi nikakav Hordas kad tako pricas!
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la franklampard8 » 22 nov 2012, 14:29

arminarsenal je napisao/la:
Sarajlijc@ je napisao/la: Pa dodji momcino pokazi se i igraj.
Nisam rekao da sam Messi,al za one danas sto su poceli utakmicu fkt jesam Messi,ne kazem da ja trebam igrat za FKS,ne znam uopste odakle oni fudbalski maljevi danas u bordo dresu,za FKS trebaju da igraju igraci dostojni tog dresa a nasi pojedinci nisu dostojni ni kantonalne lige vjeruj mi !
Sinanovicu daleko ti kuca od nase bila.
1946

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: SamoDaKazeem i 40 gostiju.