FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Sportfanatik
Postovi: 2269
Pridružen/a: 03 dec 2012, 22:56
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Sportfanatik » 09 dec 2012, 22:51

Čestitke na zasluženoj pobjedi, apsolutno ste zasluženo slavili.
Super Bowl champions: 2001, 2003, 2004 Let's go Pats
IN MOYES WE TRUST
RAFA NADAL
LeBRON JAMES
KIMI RAIKKONEN

Avatar
Prescritto
Postovi: 734
Pridružen/a: 12 nov 2012, 23:47
Lokacija: Galileo Ferraris 32
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Prescritto » 09 dec 2012, 22:52

adointer je napisao/la:
Prescritto je napisao/la:samo steta sto ovaj inter meda ne moze protiv bunkera, kako oni dobivaju derbije tako njih dobiva buranija
mogu onim zatvorasima 3 zabit ko nista jos protiv vas 19 8-)
**** me svak ako sam ja tebe ista skonto :lol:
E' tornata la squadra più odiata d'Italia!

Avatar
sanjingr
Postovi: 1880
Pridružen/a: 17 avg 2012, 07:27
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la sanjingr » 09 dec 2012, 22:53

Prescritto je napisao/la:
adointer je napisao/la:
Prescritto je napisao/la:samo steta sto ovaj inter meda ne moze protiv bunkera, kako oni dobivaju derbije tako njih dobiva buranija
mogu onim zatvorasima 3 zabit ko nista jos protiv vas 19 8-)
**** me svak ako sam ja tebe ista skonto :lol:
provokator muda nema da cestita vec samo zna provocirat :arrow:
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*

Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.

FORZA INTER!

Avatar
Huska
Postovi: 3318
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Huska » 09 dec 2012, 22:54

Javier Zanetti je Bog 8-) hladno u 87 min trci sprint u svojoj 39 godini :shock:

Ranocchia potvrdio da je i dalje statisticki najbolji stoper europe 8-)

Avatar
Prescritto
Postovi: 734
Pridružen/a: 12 nov 2012, 23:47
Lokacija: Galileo Ferraris 32
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Prescritto » 09 dec 2012, 22:56

sanjingr je napisao/la: provokator muda nema da cestita vec samo zna provocirat :arrow:
sta vam imam cestitat, ja ne navijam za napoli, sebi se pobjedili, niste navijacima juventusa :lol:
E' tornata la squadra più odiata d'Italia!

Avatar
sanjingr
Postovi: 1880
Pridružen/a: 17 avg 2012, 07:27
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la sanjingr » 09 dec 2012, 22:56

slika slika slika slika slika

@Tritolone jesi vidio Capitana kako sprint trci u 90-oj :lol:
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*

Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.

FORZA INTER!

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 7901
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la L'Avvocato » 09 dec 2012, 22:58

Huska je napisao/la:Javier Zanetti je Bog 8-) hladno u 87 min trci sprint u svojoj 39 godini :shock:

Ranocchia potvrdio da je i dalje statisticki najbolji stoper europe 8-)
Kako misliš statistički?


Komentatori su najjači bili na ESPN-u kad Zanetti odradi sprint ... kaze ovaj jedan, 40 godina a trči kao da ima 20 manje ... i to nakon 87 minuta intenzivne igre i pokrivanja Insignea i Zunige.

Btw. zaboravi maloprije napisati u postu u Seriji A da je Behrami morao dobiti drugi žuti.
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
sanjingr
Postovi: 1880
Pridružen/a: 17 avg 2012, 07:27
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la sanjingr » 09 dec 2012, 22:59

Prescritto je napisao/la:
sanjingr je napisao/la: provokator muda nema da cestita vec samo zna provocirat :arrow:
sta vam imam cestitat, ja ne navijam za napoli, sebi se pobjedili, niste navijacima juventusa :lol:
smjesan si kao i uvijek,ne vrijedi na tebe trosit vrijeme :arrow:

slika
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*

Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.

FORZA INTER!

sLucajni
Postovi: 690
Pridružen/a: 31 avg 2011, 14:37
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la sLucajni » 09 dec 2012, 23:01

Ma Zanetti ljudi ... Sve je uredu, pobjeda, Guarin super, Cassano svojih 60minuta super odradi, Pereira se poboljsava, Ranko i Juan fantasticni, Millito dao gol, Handanovic extra, ali ljudi Zanetti :D

Ja ne znam sta je ono :lol: ... Pa nema tog igraca da se moze poredit s njim covjece ...

Avatar
sanjingr
Postovi: 1880
Pridružen/a: 17 avg 2012, 07:27
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la sanjingr » 09 dec 2012, 23:02

slika

slika

IL MIO CAPITANO 8-)

OCIGLEDNOO ZALEDJE :lol: :lol: :lol:
Zadnja izmjena: sanjingr, dana/u 09 dec 2012, 23:04, ukupno mijenjano 1 put.
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*

Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.

FORZA INTER!

Avatar
Huska
Postovi: 3318
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Huska » 09 dec 2012, 23:03

L'Avvocato je napisao/la:
Huska je napisao/la:Javier Zanetti je Bog 8-) hladno u 87 min trci sprint u svojoj 39 godini :shock:

Ranocchia potvrdio da je i dalje statisticki najbolji stoper europe 8-)
Kako misliš statistički?
Prema whoscored :D 8-)

Ima najbolje ocjene, najbolje ocjenjeni igrac Serie A u ovoj sezoni...

Mozda nekom nije relevantno, ali kako tko hoce..

Avatar
Prescritto
Postovi: 734
Pridružen/a: 12 nov 2012, 23:47
Lokacija: Galileo Ferraris 32
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Prescritto » 09 dec 2012, 23:04

zeza vas jos jedna stvar, kljucni igracu u napadu su totalno nespremni, a i bez kasana na terenu ste bez idejni
E' tornata la squadra più odiata d'Italia!

Avatar
arminz
Postovi: 5915
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 09 dec 2012, 23:05

Ranocchia i Juan, kakav stoperski par imamo nevjerovatno..Zanetti u zadnjim utakmicama nije imo ovakve sprinteve i mislio sam da se poceo trosit, al me razuvjerio :D

Ovako se igra, trka trka i samo trka..gol nakon offside-a i crveni za Behramija..dzaba i sudije opet smo dobili :D

FORZA INTER!!!
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 7901
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la L'Avvocato » 09 dec 2012, 23:07

@Huska

Aaa tako mi reci :mrgreen: ... pa dobro, nije taj sajt loš uopšte ... samo što imaju drugačije kriterije pri ocjenjivanju igrača, od ostalih sajtova.
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
Tritolone
Postovi: 12233
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 09 dec 2012, 23:07

sanjingr je napisao/la:
@Tritolone jesi vidio Capitana kako sprint trci u 90-oj :lol:
Ono vise nije ni cudno za Capitana, on to napravi svako par utakmica samo da ljudi znaju s kim imaju posla 8-)

Tra i Nerazzurri C'è, un giocatore che, dribbla come Pelè, vai ZANETTI ALè!! 8-)
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
sanjingr
Postovi: 1880
Pridružen/a: 17 avg 2012, 07:27
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la sanjingr » 09 dec 2012, 23:08

Prescritto je napisao/la:zeza vas jos jedna stvar, kljucni igracu u napadu su totalno nespremni, a i bez kasana na terenu ste bez idejni
To se zna,u januaru se tu trebamo pojacati,i vi da nemate Pirla bili bi ste kanta.
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*

Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.

FORZA INTER!

Avatar
sanjingr
Postovi: 1880
Pridružen/a: 17 avg 2012, 07:27
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la sanjingr » 09 dec 2012, 23:10

L'Avvocato je napisao/la:@Huska

Aaa tako mi reci :mrgreen: ... pa dobro, nije taj sajt loš uopšte ... samo što imaju drugačije kriterije pri ocjenjivanju igrača, od ostalih sajtova.
kad ste vec kod sajtova,ima li ijedan gdje ima statistika od igraca,koliko pretrci,pasovi u jednoj utakmici itd itd
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*

Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.

FORZA INTER!

Avatar
Prescritto
Postovi: 734
Pridružen/a: 12 nov 2012, 23:47
Lokacija: Galileo Ferraris 32
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Prescritto » 09 dec 2012, 23:11

sanjingr je napisao/la:
Prescritto je napisao/la:zeza vas jos jedna stvar, kljucni igracu u napadu su totalno nespremni, a i bez kasana na terenu ste bez idejni
To se zna,u januaru se tu trebamo pojacati,i vi da nemate Pirla bili bi ste kanta.
bi malo morgen, juventus je bez pirla pobjedio 90 % utakmica, a vi bez kasana gola ne može da date, kad ste zadnji put dali gol, a da kasano nije bio u igri? ne spominji mi palermo i tad onaj levat sam sebi zabio :lol:
E' tornata la squadra più odiata d'Italia!

Avatar
sanjingr
Postovi: 1880
Pridružen/a: 17 avg 2012, 07:27
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la sanjingr » 09 dec 2012, 23:15

Vecerasnje 8-)
slika slika
slika
DE NEK NEKO PREVEDE PORUKU NAVIJACA :?
slika
slika
Zadnja izmjena: sanjingr, dana/u 09 dec 2012, 23:19, ukupno mijenjano 2 puta.
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*

Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.

FORZA INTER!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 24546
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 09 dec 2012, 23:16

Tritolone je napisao/la:@Siamo daj objasni na fhr da nisam Enzo :lol: :lol:
:lol:
Nisam još ništa vidio,odo sad :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []