Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
Narin
Postovi: 8332
Pridružen/a: 05 avg 2011, 11:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Narin » 12 dec 2012, 22:35

Cudi me sto se ne spominje na ovom topicu Fernandinho.Covjek je rekao da ce u Januaru sigurno u Manchester,ali nije rekao koji.
Volio bih da dodje jer nam treba pojacanja na toj poziciji,a ne bih volio da dodje zato sto ne bi mogao igrati Ligu Prvaka,a vec je usao u 28 godinu.
Mada mi je nekako logicnije da ce otici u City,ne znam zasto,ali mislim da ce prije tamo,mada mu je tamo veca konkurencija,u vidu Barrya,Garcie,Rodwella i ostalih igraca..Mada je on sigurno bolji od sve 3.

Avatar
Sir Matt
Postovi: 1020
Pridružen/a: 08 nov 2010, 21:08
Lokacija: Pravo iz vaginalnog kanala u prljavi rektum .
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Sir Matt » 12 dec 2012, 22:43

Ovo za Teveza , zna prika te gafove . Pratim nogomet . Međutim , nijednog trenutka nije blatio klub kao klub . To što se zamjerio sa Nevillom sa kojim se morao zamjeriti jer je prešao u City [čitaj Schmeichel] ili sa Fergusonom sa kojim se i Keane svađa čini mi se i dan danas a svejedno je legenda , nema neke prevelike veze .
To tako ide , riječ mi riječ ti . Odrasli su to ljudi i ne daju na svoj ego i određene stavove u životu .
Tevez dok je igrao za United bio je krajnje pošten i zadnja njegova utakmica protiv Arsenala biće , dobar je pokazatelj koliko je davao sebe za klub . Nije ni p od legende ali ne baš ni toliko loš jelte .
"If you can't beat them, join them" - Michael Owen

Avatar
trxel
Postovi: 4508
Pridružen/a: 18 jan 2011, 17:09
Lokacija: Klis
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la trxel » 12 dec 2012, 23:01

Sir Matt je napisao/la:Ovo za Teveza , zna prika te gafove . Pratim nogomet . Međutim , nijednog trenutka nije blatio klub kao klub . To što se zamjerio sa Nevillom sa kojim se morao zamjeriti jer je prešao u City [čitaj Schmeichel] ili sa Fergusonom sa kojim se i Keane svađa čini mi se i dan danas a svejedno je legenda , nema neke prevelike veze .
To tako ide , riječ mi riječ ti . Odrasli su to ljudi i ne daju na svoj ego i određene stavove u životu .
Tevez dok je igrao za United bio je krajnje pošten i zadnja njegova utakmica protiv Arsenala biće , dobar je pokazatelj koliko je davao sebe za klub . Nije ni p od legende ali ne baš ni toliko loš jelte .
Ok Tevez je prolazna faza kluba...Sto se tice zalaganja za klub,takav mu je stil igre,krajnja pozrtvovanost..Mislim da to nije neki pokazatelj jer i ja se u dvorani zalazem a ni kluba,a ni novca nevidim za to,znas sta ocu reci. 8-) Igraci koji se ne zalazu,noga.. ;)To sto sam naveo o njemu,je zbog toga sto osobno ne stujem tog igraca,za razliku od vecine igraca koja je napustila klub,...
Zadnja izmjena: trxel, dana/u 12 dec 2012, 23:05, ukupno mijenjano 2 puta.
Sir Alex Ferguson´the greatest manager of all time´

Ferguson said: "United can do anything, believe me. They've got that great philosophy and history, they will always do well."

Avatar
motty
Postovi: 1673
Pridružen/a: 15 nov 2009, 19:00
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la motty » 12 dec 2012, 23:03

Koga briga ko je kakav covjek, bitno je ono sto daje za klub zar ne? A imao je bolji ucinak od Berbatova, njegovo zalaganje na terenu je uvijek bilo na maksimumu. Takodjer je manje vazno sta radi nakon odlaska iz kluba sto kaze SirMatt rijec za rijec uz to i mediji vole da zakuhaju stvari :)

S druge strane tevez da nije progovorio ni rijec navijaci bi ga mrzili, kao sto Arsenalovi mrze RVP-a, malo vrijedi to sto Robin ima samo rijeci hvale za bivsi klub, sto nije proslavio gol itd itd.
"...Niko na svijetu, provjerite, nema tako lijepo, pitomo, tepanje za svoj klub. U masi navijackih, divljih, ratobornih, zivotinjskih naziva, izmedju tigrova, lavova, svinja, pijetlova, zmajeva, grobara izdvaja se to pitomo RODJENI..." S.H.

Avatar
Sir Matt
Postovi: 1020
Pridružen/a: 08 nov 2010, 21:08
Lokacija: Pravo iz vaginalnog kanala u prljavi rektum .
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Sir Matt » 12 dec 2012, 23:06

.
Zadnja izmjena: Sir Matt, dana/u 22 dec 2012, 23:05, ukupno mijenjano 1 put.
"If you can't beat them, join them" - Michael Owen

Avatar
richa
Postovi: 73
Pridružen/a: 05 jul 2012, 10:54
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la richa » 12 dec 2012, 23:22

paranojafredy je napisao/la:
" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovo kad Valensija uradi i centrira poslije ovoga, a ne da se ponovo vrati na desnu nogu, ja cu reci da je bolji od Nanija... Do tad Nani je za njega tata igrice.

Avatar
eric_cantona
Postovi: 412
Pridružen/a: 21 apr 2009, 15:09
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la eric_cantona » 13 dec 2012, 08:25

slazem se sa Monologom da se Nanijev odlazak neće ni osjetiti..

pa ne znam ljudi jel mi gledamo isti United već dvije godine, ali Nani nema apsolutno nikakav doprinos i samo smeta i usporava igru

I ako niste primijetili, United je prvi sa 6 bodova prednosti i to bez Nanija, dobio je Chelsea, Liverpool i City u gostima te Arsenal kući, i to sve bez Nanija.. Unitedu Nani samo smeta

njegove kvalitete kao igrača su ipak na razini talenta a ne stvarne vrijednosti, i nema se smisla za to hvatati

Napad funkcionira besprijekorno, i puno više se dobilo s time što je Chicharito ušao u formu nego što se izgubilo Nanijevom ozljedom, to vam puno govori

Ako Nani ode, rupu će popuniti Young, Valencia, Kagawa, Cleverley i Welbeck, igrat će se sa jednim (ili nijednim) krilom, i igru malo prilagoditi modernom nogometu. Dva čista krila su previše za današnji nogomet, potrebniji su igrači koji su više ofenzivni vezni nego krila (Silva, Willian npr.)

Ako će se ikoga dovoditi, volio bih vidjeti Fellainija, te nekog ekstra stopera da upotpuni konkurenciju.. eventualno zamjenu za Evru, i baš ako ispadne neko ekstra lijevo krilo tipa Rodriguez

Avatar
Anderson8
Postovi: 1362
Pridružen/a: 22 jan 2011, 00:11
Lokacija: Maglaj
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Anderson8 » 13 dec 2012, 09:38

eric_cantona je napisao/la:slazem se sa Monologom da se Nanijev odlazak neće ni osjetiti..



I ako niste primijetili, United je prvi sa 6 bodova prednosti i to bez Nanija, dobio je Chelsea, Liverpool i City u gostima te Arsenal kući, i to sve bez Nanija.. Unitedu Nani samo smeta
Sa Nanijem bi imali bar 9 bodova vise :mrgreen:
Glory Glory Man United!

Avatar
Cartman
Postovi: 29469
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Cartman » 13 dec 2012, 10:16

Uradili smo to sve prakticki i bez Vidica i Kagawe. Znaci ne trebaju ni oni? Na primjer u onom porazu protiv Norwicha bi Nani bio zlata vrijedan. On moze otvorit svaki bunker.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
ruudminator
Postovi: 108
Pridružen/a: 25 maj 2012, 19:16
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la ruudminator » 13 dec 2012, 11:16

Nikad nisam bio za odlazak Nanija i ovo oko ugovora i njegovog produszenja mi se nimalo ne svidja,Nani je bar po meni jedno od najboljih krila u EPL ,to sad sto je on u katastrofalnoj formi razloga ima puno ,al gledam sad nesto zamjena njega i Walcota se isto spominje,mislim da bi ga tu najvise mi popusili....ako ne moze ostat i ako ga moramo prodat onda bi najvise volio da ode negdje van EPL ........
United is life the rest are mere details....Champ19ns

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12577
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la dr.van nostrand » 13 dec 2012, 12:23

slika
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
majestic24
Postovi: 17395
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la majestic24 » 13 dec 2012, 12:26

Sir Matt je napisao/la:**** to , ko zna kuhat od vas ?

Sta ti konkretno treba???

P.S

Ima li neko display za laptop,15,6 '' LED
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4979
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 13 dec 2012, 12:49

Danas Welbeck & Young webchat. Je l' slao ko pitanja ? :mrgreen:
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Narin
Postovi: 8332
Pridružen/a: 05 avg 2011, 11:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Narin » 13 dec 2012, 14:08

Patrice_Evra_3 je napisao/la:Danas Welbeck & Young webchat. Je l' slao ko pitanja ? :mrgreen:
Jesam ja neka,ali nisu ovaj put izabrana,barem ne još. :D

Avatar
DevilS
Postovi: 1825
Pridružen/a: 10 sep 2012, 20:19
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la DevilS » 13 dec 2012, 15:13

Škot planira pojačati ekipu
Ferguson prodaje Nanija, želi dovesti Wanyamu i Rodrigueza :?
.....In David we trust.....
.....SAF najbolji trener ikada.....

Gusar1995
Postovi: 2265
Pridružen/a: 17 maj 2012, 21:59
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Gusar1995 » 13 dec 2012, 15:18

DevilS je napisao/la:Škot planira pojačati ekipu
Ferguson prodaje Nanija, želi dovesti Wanyamu i Rodrigueza :?
iskreno ja bih vise volio da ostane Nani :?

Avatar
DevilS
Postovi: 1825
Pridružen/a: 10 sep 2012, 20:19
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la DevilS » 13 dec 2012, 15:47

Ma vala ja sam pola/pola...
.....In David we trust.....
.....SAF najbolji trener ikada.....

Avatar
trxel
Postovi: 4508
Pridružen/a: 18 jan 2011, 17:09
Lokacija: Klis
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la trxel » 13 dec 2012, 16:04

Unatoc svemu,Nani izgleda ode,samo se ceka da se otvori transfer markt..Trebalo bi se traziti neko rijesenje na krilu pogotov za LP,ali koga?Rodrigez nastupao za Porto u lp..Mislim da je prioritet veza,a Fernandinho valja za epl..
Zadnja izmjena: trxel, dana/u 13 dec 2012, 16:05, ukupno mijenjano 1 put.
Sir Alex Ferguson´the greatest manager of all time´

Ferguson said: "United can do anything, believe me. They've got that great philosophy and history, they will always do well."

Avatar
neo
Postovi: 3851
Pridružen/a: 28 jun 2012, 20:10
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la neo » 13 dec 2012, 16:04

Da li bi nam odgovarao DDR ? Dosta vremena ima probleme s Zemanom i kakve su mogucnosti da nam on dodje ? Ja prvenstveno trazim nekoga na sredini, odbrana i krila se mogu krpiti, dok sredina ne moze nikako. Da li nam ovaj Willan ukoliko dodje u United moze donjeti tu kvalitetu na sredini ? Koja mu je primarna orjentacija ,ili je Box to Box midfielder ?
"It's one of premier league's oldest lessons .
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"

Avatar
trxel
Postovi: 4508
Pridružen/a: 18 jan 2011, 17:09
Lokacija: Klis
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la trxel » 13 dec 2012, 16:07

neo je napisao/la:Da li bi nam odgovarao DDR ? Dosta vremena ima probleme s Zemanom i kakve su mogucnosti da nam on dodje ? Ja prvenstveno trazim nekoga na sredini, odbrana i krila se mogu krpiti, dok sredina ne moze nikako. Da li nam ovaj Willan ukoliko dodje u United moze donjeti tu kvalitetu na sredini ? Koja mu je primarna orjentacija ,ili je Box to Box midfielder ?
Mislim da je Fernandihno u pitanju..Moze se reci tehnicki DM...Iznos lopte i tako to na nivou.
Sir Alex Ferguson´the greatest manager of all time´

Ferguson said: "United can do anything, believe me. They've got that great philosophy and history, they will always do well."

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.