Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
AaronRamsey
Postovi: 224
Pridružen/a: 07 dec 2012, 19:19
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AaronRamsey » 20 dec 2012, 20:17

Neutralan88 je napisao/la:
Što je žalosnije Arsenal kupuje igrace tipa Podolskia iz tih antiliga i predstavlja ih kao svoja velika pojacanja ;)
Podolski možda jeste iz anti-lige, ali je momak upisao preko 100 nastupa za Njemačku sa 27 godina koja nije anti-reprezentacija kao njihova anti-liga. ;) ;) ;)
Ja te voliiiim, ja te voliiim, ja te voliiiiim ZENICOOOOO
Ja te ****, ja te ****, ja te **** Saarajvoooo

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 20 dec 2012, 21:00

Mozemo proci, nema sumnje, Jackie uvijek odigra odlicno kad je pod pritiskom i to u velikim mecevima..samo napad treba jos da funkcionise, Walcottu nedat' prvi mec da igra jer se sasere cim dobije sansu..Podolskog ko spica prvi mec ako ne dodje niko u januaru.

Durden
Postovi: 419
Pridružen/a: 16 dec 2012, 14:41
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Durden » 20 dec 2012, 21:24

Nema tu nekog velikog pametovanja, Bajernova igra zavisi od Robena i Riberija, zaustavit njih i svaka ekipa moze odbraniti svoj go. Ako Sanja ne ode nigdje ja mislim da bi on svoj poso na beku može odraditi kako treba. Brine me samo Gibs da li on može zaustaviti Robena, ako on bude povrjeđen male su šanse za Arsenal. Arsenalov prolazak će zavisiti od bekova i od njihove forme.

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Arnelinho » 20 dec 2012, 21:33

Dovoljno smo jaki. Ko će vjerovati u ovu ekipu ako nećemo mi? Ja znam da imamo kvaliteta i ako nigdje i ništa prednost trenera i prve domaće utakmice. Zasad je domaća utakmica naša prednost, ako je ne iskoristimo, onda smo je jednostavno izgubili.

Bayern je opasna ekipa, pravo jaka i za njih imam ogromno poštovanja, al' to ne znači da se trebaju spustiti gaće.

Mi ionako nismo u prvoj vrsti kad je u pitanju favorit za osvajanje Lige prvaka. To je za nas dobro, jer mi moramo izboriti jedno od prva četri mjesta u Premiershipu. Ako uspijemo makar jednu utakmicu pobjediti protiv Minhena biće to dobar dokaz ekipi i svim pesimistima da ova ekipa ima težinu. Ova ekipa je pobjedila Barcelonu, ne zaboravite to. Jaču nego ikad. Arsenal nije bio kvalitetniji, a nije ni sad od Barcelone, ali to je dokaz nekog kvaliteta.

Ukoliko se i desi crn scenario i ispadnemo, to je opet dobro. Situacija je win-win. Možeš proći i produžiti nadu za osvajanje Lige prvaka, a možeš i ispasti pa se posvetiti odbrani trećeg mjesta ili najmanje osvajanju četvrte pozicije.
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la BluesForever » 20 dec 2012, 21:35

Ma prolazite Bayern 100%
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
Gunner4
Postovi: 8523
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Gunner4 » 20 dec 2012, 21:45

Braco topdzije sta je ovo!?!?!?! Sada sam bio na Bayernovoj temi i ljudi pali u sevdah i euforiju kao da su sampiona Malte izvukli!?!?!?! Zato nadam se da ce nasi momci odvaliti te prepotetne njuske...
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Profesor
Postovi: 4254
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Profesor » 20 dec 2012, 21:45

Bayern, Bradford isto je to, ma ta ce oni :mrgreen:

Dajem prednost bavaracima posto su ipak kvalitetnija ekipa, sa boljim pojedincima. Ali nikad ne znas sta se moze desiti, nepredvidljiva je liga sampiona.

COYG!

Avatar
Marsal
Postovi: 22757
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 20 dec 2012, 22:06

Arnelinho je napisao/la:Ova ekipa je pobjedila Barcelonu, ne zaboravite to. Jaču nego ikad. Arsenal nije bio kvalitetniji, a nije ni sad od Barcelone, ali to je dokaz nekog kvaliteta.
Haha druže ova ekipa baš i nije pobijedila Barcelonu. Tad su igrali Clichy, Eboue, Nasri, Song, van Smetlje.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
frankqqqqq
Postovi: 3090
Pridružen/a: 23 avg 2011, 15:24
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la frankqqqqq » 20 dec 2012, 22:07

Ne zaboravimo na dvojac štopera u tom dvomeču, Djorou i Koscienly kao i Arshavina koji je svojim fascinantnim šutem matirao nemoćnog Valdesa :mrgreen: I naravno Wilsherea koji je izdominirao i Xavija i Iniestu u tom meču upotpunosti.

Avatar
Marsal
Postovi: 22757
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 20 dec 2012, 22:13

frankqqqqq je napisao/la:Ne zaboravimo na dvojac štopera u tom dvomeču, Djorou i Koscienly kao i Arshavina koji je svojim fascinantnim šutem matirao nemoćnog Valdesa :mrgreen: I naravno Wilsherea koji je izdominirao i Xavija i Iniestu u tom meču upotpunosti.
Kako smo tad nenadyebivo odigrali a i to je zadnji put da je Vođa taktički izdominirao nekog trenera :D

jedan od ljepših trenutaka mog navijanja :)
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Arnelinho » 20 dec 2012, 22:16

Marsal je napisao/la:
Arnelinho je napisao/la:Ova ekipa je pobjedila Barcelonu, ne zaboravite to. Jaču nego ikad. Arsenal nije bio kvalitetniji, a nije ni sad od Barcelone, ali to je dokaz nekog kvaliteta.
Haha druže ova ekipa baš i nije pobijedila Barcelonu. Tad su igrali Clichy, Eboue, Nasri, Song, van Smetlje.
Pa eto i tako, sračunaj jbg. Clichy nije ništa bio bolji od Gibbsa danas. Eboue i Nasri su našli zamjenu, Sagna i Cazorla su bolji od njih dvojce. A Alek i taj Van su bolji od zamjena. Slabiji protivnik. Skoro na istom si. ;)

Uostalom sjetite se da je ta ekipa, kad su je 95% ljudi otpisali, stigli na 3:0 vs Milan i malo falilo poravnala rezultat, ali svejedno ubjedljivo pobjedila. :)

Zadnji put je bilo vs City i Liverpool. U Lp vs Milan
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
Marsal
Postovi: 22757
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 20 dec 2012, 22:17

Arnelinho je napisao/la:
Zadnji put je bilo vs City i Liverpool. U Lp vs Milan
Mislio sam na nekog top trenera. :D

Rodgers i Mancini to nisu.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
frankqqqqq
Postovi: 3090
Pridružen/a: 23 avg 2011, 15:24
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la frankqqqqq » 20 dec 2012, 22:18

Ubjedljivo najbolja utakmica koju smo odigrali u posljednje 3 sezone, definitivno. Ja kako su igrali tad veznjaci, nije normalno bilo. Song - Fabregas - Wilshere, na krilu Walcott i Nasri, Walcott je odigrao dobro utakmicu, što je čudno, i van Persie, ****, neću trošit riječi na njega xd I Wojo je tad skinuo par dobrih lopti. Da smo barem Fab-a i Persiea zadržali a ove prodali, pf, kako bi drugačija situacija sad bila.

Avatar
Marsal
Postovi: 22757
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 20 dec 2012, 22:22

Nismo morali zadržati van Smetljara nego samo Fabregasa, pa to je toliko bolesno genijalan i produktivan veznjak koji od krampe poput Adea napravi igrača koji će u sezoni postici 25+ golova. Stvarno je majstor bio... I dalje je, samo njegov talenat se guši u Barceloni ali yebiga makar nije otišao za parama.

Mada i dalje mislim da nije dovoljno ispoštovao Wengera i dovoljno se odužio Arsenalu.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
frankqqqqq
Postovi: 3090
Pridružen/a: 23 avg 2011, 15:24
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la frankqqqqq » 20 dec 2012, 22:24

Zamisli imat njega i Wilsherea u vezi uz nekog pristojnog zadnjeg veznog sa Cazorlom i Oxom na krilima i u napadu Theo/Giroud. Eh, to bi već ličilo na nešto strašno.

Avatar
Marsal
Postovi: 22757
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 20 dec 2012, 22:26

frankqqqqq je napisao/la:Zamisli imat njega i Wilsherea u vezi uz nekog pristojnog zadnjeg veznog sa Cazorlom i Oxom na krilima i u napadu Theo/Giroud. Eh, to bi već ličilo na nešto strašno.
Majku im katalonsku dabogda zapali u dugove pa mi kupovali jeftino od njih. :mrgreen:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Harun93
Postovi: 753
Pridružen/a: 19 jul 2012, 00:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Harun93 » 20 dec 2012, 22:30

Marsal je napisao/la:
frankqqqqq je napisao/la:Zamisli imat njega i Wilsherea u vezi uz nekog pristojnog zadnjeg veznog sa Cazorlom i Oxom na krilima i u napadu Theo/Giroud. Eh, to bi već ličilo na nešto strašno.
Majku im katalonsku dabogda zapali u dugove pa mi kupovali jeftino od njih. :mrgreen:
Hahahahahhahahahaha najaca kletva koju sam cuo u proteklih 100 godina hahaha :D
“Play for the name on the front of the shirt and they’ll remember the name on the back”
— Tony Adams.


Avatar
Neutralan88
Postovi: 1342
Pridružen/a: 23 maj 2012, 18:48
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Neutralan88 » 20 dec 2012, 22:42

BluesForever je napisao/la:Ma prolazite Bayern 100%
prolaze naravno da ce proci pored Bayerna tj malo do stadiona obilazak Alianz Arene i to je to :lol:

Mada dobro je sta su sve prodali posljednih 5 sezona da im se nije desila sudbina liverpoola :)

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 20 dec 2012, 22:44

[youtube][/youtube] :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Harun93
Postovi: 753
Pridružen/a: 19 jul 2012, 00:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Harun93 » 20 dec 2012, 22:45

rio_Ferdy88 je napisao/la:[youtube][/youtube] :mrgreen:
Najveca budala je Schezny, lik je za medalje :D
“Play for the name on the front of the shirt and they’ll remember the name on the back”
— Tony Adams.


Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.