Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
EBSCO
Postovi: 1713
Pridružen/a: 06 feb 2012, 00:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la EBSCO » 03 jan 2013, 18:18

peppo_owen je napisao/la:Ricardo Quaresma is linked with a move to #LFC in today's rumour

January Transfer Window Day 3 – Sahin to join Cole exit

Nezz sta ce nam taj levat Quaresma,sta je BR vidio u njemu.Molim Boga da su ovo samo izmisljotine.
A haman ce nas i Nuri napustit,steta,al treba biti realan i reci da nije nista pokazao.Opasno se povezujemo sa Snaiderom(Šnajderom-sto bi jedan moj drug iz srednje reko),to bi mogla biti jako dobra kupovina,malo novaca a kvalitetan igrac.Jos se spominje Kaka,Holtby,Isco i Eriksen,al sanse da neko od njih potpise su 5%.

Sta je sa Samedom???Slabo ga BR koristi,mozda ga sprema za sl sezonu da cijepa mreze protivnickim ekipama :)
Ako se ovo desi onda je i više nego očito da se sprema dolazak Snaidera.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 03 jan 2013, 18:24

Pa Real zeli tusnuti Sahina Interu ili Dortmundu...Ocito se nesto kuha opasno,sta nam sprema BR samo on zna....
Mozda poucen iskustvom iz ljetnog prelaznog roka,BR sada suti i muti onako elegantno :lol: :lol: :lol: 8-)
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Zodiac » 03 jan 2013, 18:28

peppo_owen je napisao/la:Ricardo Quaresma is linked with a move to #LFC in today's rumour

January Transfer Window Day 3 – Sahin to join Cole exit

Nezz sta ce nam taj levat Quaresma,sta je BR vidio u njemu.Molim Boga da su ovo samo izmisljotine.
A haman ce nas i Nuri napustit,steta,al treba biti realan i reci da nije nista pokazao.Opasno se povezujemo sa Snaiderom(Šnajderom-sto bi jedan moj drug iz srednje reko),to bi mogla biti jako dobra kupovina,malo novaca a kvalitetan igrac.Jos se spominje Kaka,Holtby,Isco i Eriksen,al sanse da neko od njih potpise su 5%.

Sta je sa Samedom???Slabo ga BR koristi,mozda ga sprema za sl sezonu da cijepa mreze protivnickim ekipama :)
Jel´ Vahdo il Mirza :mrgreen: :lol: .

Izgleda da nas i Assaidi napušta :? .

Avatar
anfield
Postovi: 1075
Pridružen/a: 11 avg 2010, 21:46
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la anfield » 03 jan 2013, 18:28

Ponos Torina je napisao/la:Pa Real zeli tusnuti Sahina Interu ili Dortmundu...Ocito se nesto kuha opasno,sta nam sprema BR samo on zna....
Mozda poucen iskustvom iz ljetnog prelaznog roka,BR sada suti i muti onako elegantno :lol: :lol: :lol: 8-)
samo neka smuti nesto dobro :mrgreen:
slika
slika
LIVERPOOL YNWA

"Ako nisi u stanju da nas podržavaš kada gubimo, ne treba da nas podržavaš ni kada pobeđujemo" BIL ŠENKLI

"Kad mi je dosadno, ja otvorim novine i bacim pogled na dno tabele, da vidim gde se nalazi Everton" BOB PEJSLI

Avatar
EBSCO
Postovi: 1713
Pridružen/a: 06 feb 2012, 00:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la EBSCO » 03 jan 2013, 18:28

@stephen1martin :
£12.7m for Sturridge but CFC still owe us some of the money for Torres so that's why Rodgers' budget appears more than £20m
Nije loše :mrgreen:

Avatar
peppo_owen
Postovi: 704
Pridružen/a: 05 avg 2010, 14:53
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la peppo_owen » 03 jan 2013, 19:02

Zodiac je napisao/la:
peppo_owen je napisao/la:Ricardo Quaresma is linked with a move to #LFC in today's rumour

January Transfer Window Day 3 – Sahin to join Cole exit

Nezz sta ce nam taj levat Quaresma,sta je BR vidio u njemu.Molim Boga da su ovo samo izmisljotine.
A haman ce nas i Nuri napustit,steta,al treba biti realan i reci da nije nista pokazao.Opasno se povezujemo sa Snaiderom(Šnajderom-sto bi jedan moj drug iz srednje reko),to bi mogla biti jako dobra kupovina,malo novaca a kvalitetan igrac.Jos se spominje Kaka,Holtby,Isco i Eriksen,al sanse da neko od njih potpise su 5%.

Sta je sa Samedom???Slabo ga BR koristi,mozda ga sprema za sl sezonu da cijepa mreze protivnickim ekipama :)
Jel´ Vahdo il Mirza :mrgreen: :lol: .

Izgleda da nas i Assaidi napušta :? .
Ma nije bolan,nego jaran "Kiks box" i "Warsavin".Kolega sto je sjedio do tebe,mig mig :)

Nadam se da nece,ima mali fino kretanje jos samo malo pure da jede i ojaca,mogao bi biti dobar za zadnjih 20tak min tekme.
A sta je sa onim malim Svabom,Yesilom??imal kakvih traceva za njega,idel gdje na posudbu?Moram istaci da mi se jako svidja njegova igra,nekako tip igraca koji mi se najvise svidja(malo **** zvuci),nadat se da ce mu BR dat koju minuticu sa prvim timom.
@ EBSCO ja bi volio da dođe Snaider,iako ima pofino godina,al ako si kvalitetan igraca godine ti ne mogu nista(Pirlo).Al kao sto neko rece,nesto se opasno muti :)
ko igra za raju i zanemaruje tatiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku"

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la SlevinKelevra » 03 jan 2013, 19:17

Recept je jednostavan: Napraviti od Rodgersa dugorocno rijesenje na klupi. Povjerit mu u potpunosti odluke u vezi transfera i igre. Puno stpljenja jer uspjeh ne dolazi odmah (osim ako se nakav Seik ne ukaze) i ja mislim da ce u roku od 3-5 godina Liverpool napasti i osvojiti titulu prvaka Engleske. Idealno u Gerrardovoj oprostajnoj sezoni.

Avatar
Niholfc
Postovi: 27
Pridružen/a: 01 dec 2012, 14:50
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Niholfc » 03 jan 2013, 19:18

Wesley ima 28 godina nisu to Boga pitaj koje godine :D

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 03 jan 2013, 19:27

Niholfc je napisao/la:Wesley ima 28 godina nisu to Boga pitaj koje godine :D
To su najbolje godine ali pitanje je kakva je njegova zelja za igrom i uspjehom,natjecateljski duh itd....
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Zodiac » 03 jan 2013, 19:35

peppo_owen je napisao/la:
Zodiac je napisao/la:
peppo_owen je napisao/la:Ricardo Quaresma is linked with a move to #LFC in today's rumour

January Transfer Window Day 3 – Sahin to join Cole exit

Nezz sta ce nam taj levat Quaresma,sta je BR vidio u njemu.Molim Boga da su ovo samo izmisljotine.
A haman ce nas i Nuri napustit,steta,al treba biti realan i reci da nije nista pokazao.Opasno se povezujemo sa Snaiderom(Šnajderom-sto bi jedan moj drug iz srednje reko),to bi mogla biti jako dobra kupovina,malo novaca a kvalitetan igrac.Jos se spominje Kaka,Holtby,Isco i Eriksen,al sanse da neko od njih potpise su 5%.

Sta je sa Samedom???Slabo ga BR koristi,mozda ga sprema za sl sezonu da cijepa mreze protivnickim ekipama :)
Jel´ Vahdo il Mirza :mrgreen: :lol: .

Izgleda da nas i Assaidi napušta :? .
Ma nije bolan,nego jaran "Kiks box" i "Warsavin".Kolega sto je sjedio do tebe,mig mig :)

Nadam se da nece,ima mali fino kretanje jos samo malo pure da jede i ojaca,mogao bi biti dobar za zadnjih 20tak min tekme.
A sta je sa onim malim Svabom,Yesilom??imal kakvih traceva za njega,idel gdje na posudbu?Moram istaci da mi se jako svidja njegova igra,nekako tip igraca koji mi se najvise svidja(malo **** zvuci),nadat se da ce mu BR dat koju minuticu sa prvim timom.
@ EBSCO ja bi volio da dođe Snaider,iako ima pofino godina,al ako si kvalitetan igraca godine ti ne mogu nista(Pirlo).Al kao sto neko rece,nesto se opasno muti :)
Ima i "Mentesacker" i "Portsmund" :lol: .

Ako Sneijder dođe onda će i Henderson na klupu :? .

Avatar
peppo_owen
Postovi: 704
Pridružen/a: 05 avg 2010, 14:53
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la peppo_owen » 03 jan 2013, 19:41

Ma nek kapiten ide na klupu,a Hendo nek igra :) Salu na stranu,al Hendo se popravlja u zadnje vrijeme,sinoc mi se jako dopala njegova igra,pogotovo onaj sprint i odvlacenje jednog od stopera Sunderlanda,nesto ko Ibisevic u repki kad navlaci na sebe pola odbrane protivnika da Džekson moze zabit gol :)
ko igra za raju i zanemaruje tatiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku"

Avatar
Otelo
Postovi: 33457
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 03 jan 2013, 19:47

Konkurencija i dug roster,mozda se i muti da se ovo digne

slika
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

fanatic
Postovi: 1139
Pridružen/a: 25 mar 2008, 23:03
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fanatic » 03 jan 2013, 19:48

peppo_owen je napisao/la:Ma nek kapiten ide na klupu,a Hendo nek igra :) Salu na stranu,al Hendo se popravlja u zadnje vrijeme,sinoc mi se jako dopala njegova igra,pogotovo onaj sprint i odvlacenje jednog od stopera Sunderlanda,nesto ko Ibisevic u repki kad navlaci na sebe pola odbrane protivnika da Džekson moze zabit gol :)
Koji ba sprint ? Vi svi svrsavate na taj sprint i odvlacenje, a covjek mirno staj'o na sredini terena . Downing je bio taj koji je odvuk'o igraca..
[youtube][/youtube]

Avatar
peppo_owen
Postovi: 704
Pridružen/a: 05 avg 2010, 14:53
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la peppo_owen » 03 jan 2013, 20:36

fanatic je napisao/la:
peppo_owen je napisao/la:Ma nek kapiten ide na klupu,a Hendo nek igra :) Salu na stranu,al Hendo se popravlja u zadnje vrijeme,sinoc mi se jako dopala njegova igra,pogotovo onaj sprint i odvlacenje jednog od stopera Sunderlanda,nesto ko Ibisevic u repki kad navlaci na sebe pola odbrane protivnika da Džekson moze zabit gol :)
Koji ba sprint ? Vi svi svrsavate na taj sprint i odvlacenje, a covjek mirno staj'o na sredini terena . Downing je bio taj koji je odvuk'o igraca..
[youtube][/youtube]
Ma svejedno ko je to uradio,al bilo je fenomenalno.A Henderson i bez toga(a na prvih 100 gledanja mi se ucinilo da je on) je zasluzio prolazne ocjene,puno izlazi naprijed,pomaze Suarezu da vrsi pritisak,zna ponekad i neku dugu loptu uputit,uglavnom polako se oslobadja.
ko igra za raju i zanemaruje tatiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku"

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 03 jan 2013, 20:47

sad za sad sam zadovoljan, sneider ako dodje dobro dosao, ako ne nek mu je sa srecom gdje god da je, dobar je to igrac.
konacno smo se rijesili colea, stigao taj famozni sturridge, usutili se za incea, pominje se quaresma (cuo sam da us nam ga PONUDILI), morgan na posudbi treba mu vise igre, od yesila ocekujem puno u buducnosti, sjecam se onog nastupa u fa cupu protiv wba igrao odlicno, duracell zeko napreduje, allen se puno vise nalazio u dobrim prilikama.
sve u svemu ocekujem lijepu buducnost za ovaj tim
igra nam se popravlja mada tek slijede pravi testovi, machesteri i arsenal, moramo pobijediti barem jedno od njih, ne bi valjalo da ne dobijemo nijedan tim iz velike 4
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
Otelo
Postovi: 33457
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 03 jan 2013, 21:02

Racunam statistiku i dobijem da smo ove godine u 11 domacih tekmi na Anfieldu(toliko smo ih i odigrali u EPL) osvojili 18 bodova,dok smo u istom period za vrijeme Kennya u 11 utakmnica osvojili19no Rodgers ima 3 poraza dok Kenny nije imao ni jednog.Brandan ima 5 i 3 remija dok Kenny ima 7 remia i 4 pobjede.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 03 jan 2013, 21:05

Evo šta Rodgers misli o odlasku Joe Colea:
slika

Assaidi ide na ACON, bez obzira što se nije naigrao, mislim da bi se trebalo potražiti najmanje još jedno napadačko rješenje !
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
nummaLFCŽ
Postovi: 940
Pridružen/a: 24 jan 2011, 11:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nummaLFCŽ » 03 jan 2013, 22:14

Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
Liverpool's talks with Gameiro has started. Dialogue between agent Roland Jeromin and #PSG are expected over the weekend.

Billy Liddell ‏@Liddellpool
Galatasaray are set to come in and take Nuri Sahin away from Anfield.
F.K. Željezničar
Liverpool F.C.

Rođen sam 1992. godine i kao svi klinci imao sam prvu ljubav, moja prva ljubav bio je Željo !

Avatar
Saurman
Postovi: 29498
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Saurman » 03 jan 2013, 22:38

Liverpool nastavlja uhodanu politiku zamjene postojecih flopova sa novim i onda se pitaju zasto godinama ne igraju CL od koje su udaljeni kao ja od Monice Belluci.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Bertrand » 03 jan 2013, 22:44

Are you f..king kidding me? Ovaj se vratio? :shock: :(
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.