Kladionica: Prijedlozi, sugestije... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
AOC
Postovi: 58
Pridružen/a: 03 sep 2012, 12:51
Lokacija: Amsterdam
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la AOC » 04 jan 2013, 17:00

vjesnicar je napisao/la:
po'marke je napisao/la:
Handball Frendly International
Belarus - Austria 1 1,40
Good news for Belarus ,best player Rutenka is back in team! Belarus are preparing for WC so all players who will get chance today will be highly motivated,they will play with pretty strong team!!
Austria today with B team,coach said that he want to see some of his young powers.. Almost all players are from domestic league,only 2 players (Thomas Bauer and Janko Bozovic) are from Emsdetten(germany 2 bundesliga team). Austria without key players Szilagyij, Marinović, Schlinger, Weber, Wilczynsk, Ziur and many others.
quality and experience on Belarus's side,expec their win.
Košarka - ACB
20:30 Zaragoza - Fuenlabrada
Pick : Zaragoza -6,5
Kvota : 1.80

Fuenlabrada će biti bez Sergii Gladyr ( 10.8 ppg, 3.1 rpg ), koji će zbog ozljede meniskusa biti van 4-6 tjedana. Fuenlabrada je jedna od lošijih momčadi u Ligi. Doveli su Robert Kurz, ne zna se hoće li nastupiti već danas, a i upitna je uigranost ukoliko nastupi. Score od 4-11. Zaragoza izgleda poprilično dobro zasad, score od 9-6, doma imaju score od 6-1, jedini poraz od Barcelone. Jedan su od najboljih domaćina u ligi ( pobjede protiv Caje Laboral 13 razlike, Bilbao 7 razlike, Unicaja 18 razlike, Joventut 20 razlike, Xacobeo 18 razlike, Caja Sol 31 razlike). U tim Zaragoze bi se trebao vratiti Pablo Aguilar koji je propustio šest utakmica. Po mom mišljenju pobjeda Zaragoze veća od 6 razlike.
Hockey Austria Ebel
Graz 99ers - Znojmo

Znojmo na ovo gostovanje ide bez

Uram(fw 22/4), Stach(df 35/2), Podešva(fw 4/0) and Beranek(fw 19/2)

a jos su upitnu i

Strömberg(fw 35/14), Stehlik(df 37/1),Beroun(fw 30/4).

Kad pogledamo medjusobne duele vudimo da je Grazz bolji

Znojmo 2-4 Graz
Graz 3-0 Znojmo
Znojmo 2-2 Graz , pobeda nakon penala

tip 1
kvota 1.75[

Hockey Germany
EHC Munchen - Mannheim
derby match.
Munchen have full squad available,there will be lot of fans for this match,players are highly motivated.
Mannheim is maybe strongest team in league with lot of great players in roster but for this match they have problems with injuries, out are: Ullman(fw 22/7),Reul(df 21/0) and NHL players: Magowan(fw 8/1),Janik(df 31/3),Goc(fw 18/5) and Belle(df 22/0), while Arendt(fw 23/4) is doubtful.
Hockey Finland
Jokerit - Taparra 2 @3.33 (pinnacle) minimal stakes
Jokerit is currently 1st on table,maybe best team in league,on home ground amazing 17w-2l (best home team in league) ..
Tappara is also good team,they are 2nd best away team in league. Have 2 wins in a row with 8 scored goals and just 1 conceded. Taparra want to be in top 6 teams (currently they are 6th) because top 6 teams are going in Quater Finals play off,while if they are under 6th place they will play 1/8 finals of Play Off.
motivation is on away side,they really need win and they will try to get that what they want.
Jokerit in new year with new missings,10 players injured,for this match unavailable are: important striker I. FIippula(fw 35/15), V. Filppula(fw 16/6), american Eaves(fw 4/1), key defender Karlsson(df 30/9), Henritius(fw 2/0), Teravainen(fw 24/8), Salminen(fw 13/1), Lamberg(fw 16/2), Hannikainen(fw 18/0), Lindbohm(df 23/0)
Ako ti nije problem ovdje ili PP napisati odakle kupis ove informacije(bar neke od stranica da napises)?! :D :mrgreen:

Bolje ti je da ne govori odakle prepisiva jer ako i ti budes prepisivo od ChueGuevare lepo ces se sprovesti, pratila sam frajera i u 2 meseca sam bila u tolikom minusu da sam rekla STOP!!!!!!, sve on to lepo napise i objasni i kao neke insajdere postavlja samo je problem sta niti 40% od njih ne prolazi
:lol:
Drži sreću kao pticu: što nježnije i lakše! Bude li se osjećala slobodnom, ostat će ti rado u ruci.

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la po'marke » 04 jan 2013, 17:10

Ma ovo je sa jedno 4-5 mjesta uzeto... Kad vec svoje ne mogu pogodit da probam sa drugima!

Avatar
Goodison
Postovi: 1277
Pridružen/a: 02 jan 2013, 14:07
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Goodison » 04 jan 2013, 17:16

Po mom mišljenju, danas dva poklona u Petici i Bet- Liveu što se tiče Evrolige.


1. 56125 (04.01.2013 19:00)
1Č/18.5/ALBA Berlin/CSKA Mosk - CSKA Moskva
Tip:VIŠE

1.85


2. 56224 (04.01.2013 18:45)
1Č/18.5/Zalgiris /Unicaja M - Zalgiris
Tip:VIŠE

1.85
1922 & 1878

'' Everton are bigger club than Liverpool. Everywhere you go on Merseyside you bump into Everton supporters. ''
Ex- Liverpool player Graeme Souness.

RŠD VELEŽ MOSTAR !!!

Hermes
Postovi: 11
Pridružen/a: 03 jan 2013, 22:36
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Hermes » 04 jan 2013, 17:20

Fener.Ulker - Siena(149,5) 4.1. 19:00 Više 1,90
Medveščak - KAC Klagenfurt(s.t.)/hok 4.1. 19:15 1 2,00
Newport - Wrexham(d/n) 4.1. 20:45 DA 1,55
Walsall - Portsmouth(d/n) 4.1. 20:45 DA 1,60
Slovan Brat. - Avtomobilist 4.1. 19:00 1 1,40

na 3KM
Nema "zicera" pa makar tekma dogovorena bila

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la bart » 04 jan 2013, 17:37

ovaj sam listić odigro na osnovu broja koševa i minutaže u prošlom kolu
prateći malo i ranije mečeve, izgleda da su usponu forme ovi igrači

lavrinovič ( 8,5 ) više
williams ( 10,5 ) više
krstić ( 15,5 ) više
bogdanović (11,5 ) više
moss ( 10,5 ) više
sspanoulis ( 16,5 ) više

kvota 40 u bhplay-u
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la SlevinKelevra » 04 jan 2013, 17:55

Offtopic:

Ako neko prati neki kladionicarski blog sa zicerima, nek mi posalje na PP! Hvala!

Avatar
pintol_TM87
Postovi: 3988
Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la pintol_TM87 » 04 jan 2013, 18:04

SlevinKelevra je napisao/la:Offtopic:

Ako neko prati neki kladionicarski blog sa zicerima, nek mi posalje na PP! Hvala!
tu sam xD
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la SlevinKelevra » 04 jan 2013, 18:21

pintol_TM87 je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:Offtopic:

Ako neko prati neki kladionicarski blog sa zicerima, nek mi posalje na PP! Hvala!
tu sam xD
Posalji adresu :D Jelse zezas ili stvarno imas blog?

Avatar
deno_TM87
Postovi: 4148
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:30
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la deno_TM87 » 04 jan 2013, 18:26

Zaragoza - Betis X2 1.65
Newport - Wrexham odg i 3+ 2.00
Walsall - Portsmouth odg 1.65
Željezničar über alles!

DIRTY LEEDS UTD!

Slava Ukraïni!

Avatar
POPAY
Postovi: 175
Pridružen/a: 16 dec 2011, 10:11
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la POPAY » 04 jan 2013, 18:27

SlevinKelevra je napisao/la:Offtopic:

Ako neko prati neki kladionicarski blog sa zicerima, nek mi posalje na PP! Hvala!

I meni bi ovo trebalo ako ima neko da zna ovakvu vrstu stranice?

Ono kvote 1,2 i tako.

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la el-fighter » 04 jan 2013, 18:28

Naletim sinoc na lika na fejsu pod imenom "Siguran izvor". Pregledao sam malo njegove objave i skontam da frajer ima dojave i da ih prodaje po 30 eura. Radi se o prijelazima 2/1 ili 1/2 i u zadnjih mjesec dana je bilo 5 takvih dojava i sve su prosle. Poslije on postavi sliku listica sa tim pogodjenim parom. Na jednoj slici se vidi da ima na wwin racunu preko 5000 eura ;) I za sutra ima isto dojavu i ja sam konto odradit to sa njim, al nekako me opet strah da ne prodje. Sta vi mislite?

I usput dajte nesto koliko-toliko sigurno NBA za veceras, bilo sta samo da pogodim. :D
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
pintol_TM87
Postovi: 3988
Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la pintol_TM87 » 04 jan 2013, 18:28

SlevinKelevra je napisao/la:
pintol_TM87 je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:Offtopic:

Ako neko prati neki kladionicarski blog sa zicerima, nek mi posalje na PP! Hvala!
tu sam xD
Posalji adresu :D Jelse zezas ili stvarno imas blog?
pa sto postavim ovdje to bude zicer ha ja :D nemam blog..
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!

Avatar
POPAY
Postovi: 175
Pridružen/a: 16 dec 2011, 10:11
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la POPAY » 04 jan 2013, 18:35

Daj nam onda pintole 2-3 mrtva zicera ukupnog koeficijenta 1,5..

Avatar
10DelPiero
Postovi: 4498
Pridružen/a: 19 apr 2012, 01:42
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la 10DelPiero » 04 jan 2013, 18:36

el-fighter je napisao/la:Naletim sinoc na lika na fejsu pod imenom "Siguran izvor". Pregledao sam malo njegove objave i skontam da frajer ima dojave i da ih prodaje po 30 eura. Radi se o prijelazima 2/1 ili 1/2 i u zadnjih mjesec dana je bilo 5 takvih dojava i sve su prosle. Poslije on postavi sliku listica sa tim pogodjenim parom. Na jednoj slici se vidi da ima na wwin racunu preko 5000 eura ;) I za sutra ima isto dojavu i ja sam konto odradit to sa njim, al nekako me opet strah da ne prodje. Sta vi mislite?

I usput dajte nesto koliko-toliko sigurno NBA za veceras, bilo sta samo da pogodim. :D
Skontaj malo ima li ikakve logike da jos prodaje dojave pored tih para i kvota 30.
Alessandro Del Piero !

36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
pintol_TM87
Postovi: 3988
Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la pintol_TM87 » 04 jan 2013, 18:45

el-fighter je napisao/la:Naletim sinoc na lika na fejsu pod imenom "Siguran izvor". Pregledao sam malo njegove objave i skontam da frajer ima dojave i da ih prodaje po 30 eura. Radi se o prijelazima 2/1 ili 1/2 i u zadnjih mjesec dana je bilo 5 takvih dojava i sve su prosle. Poslije on postavi sliku listica sa tim pogodjenim parom. Na jednoj slici se vidi da ima na wwin racunu preko 5000 eura ;) I za sutra ima isto dojavu i ja sam konto odradit to sa njim, al nekako me opet strah da ne prodje. Sta vi mislite?

I usput dajte nesto koliko-toliko sigurno NBA za veceras, bilo sta samo da pogodim. :D
ma kani se toga...najmanji je problem dodat 4 nule u fotosopu...
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la el-fighter » 04 jan 2013, 19:01

10DelPiero je napisao/la:
el-fighter je napisao/la:Naletim sinoc na lika na fejsu pod imenom "Siguran izvor". Pregledao sam malo njegove objave i skontam da frajer ima dojave i da ih prodaje po 30 eura. Radi se o prijelazima 2/1 ili 1/2 i u zadnjih mjesec dana je bilo 5 takvih dojava i sve su prosle. Poslije on postavi sliku listica sa tim pogodjenim parom. Na jednoj slici se vidi da ima na wwin racunu preko 5000 eura ;) I za sutra ima isto dojavu i ja sam konto odradit to sa njim, al nekako me opet strah da ne prodje. Sta vi mislite?

I usput dajte nesto koliko-toliko sigurno NBA za veceras, bilo sta samo da pogodim. :D
Skontaj malo ima li ikakve logike da jos prodaje dojave pored tih para i kvota 30.
Pa zasto nebi prodavao. Ako ovo sve bude istina, onda moze uvijek imati jos vise, a ono sto je meni zapalo za oko je da uvijek uplacuje 50 eura, nikada vise ili manje. Je li prag na 50 eura? Sacekat cu da vidim da li ce sutra proci ta dojava...
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
Magiiic
Postovi: 219
Pridružen/a: 21 avg 2012, 13:35
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Magiiic » 04 jan 2013, 19:04

el-fighter je napisao/la:Naletim sinoc na lika na fejsu pod imenom "Siguran izvor". Pregledao sam malo njegove objave i skontam da frajer ima dojave i da ih prodaje po 30 eura. Radi se o prijelazima 2/1 ili 1/2 i u zadnjih mjesec dana je bilo 5 takvih dojava i sve su prosle. Poslije on postavi sliku listica sa tim pogodjenim parom. Na jednoj slici se vidi da ima na wwin racunu preko 5000 eura ;) I za sutra ima isto dojavu i ja sam konto odradit to sa njim, al nekako me opet strah da ne prodje. Sta vi mislite?

I usput dajte nesto koliko-toliko sigurno NBA za veceras, bilo sta samo da pogodim. :D
Ja mislim da je ovo klasican primjer očaja! To kad neki igrac zadnji spas stazi u "FB dojavama". :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
10DelPiero
Postovi: 4498
Pridružen/a: 19 apr 2012, 01:42
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la 10DelPiero » 04 jan 2013, 19:05

Sta ce njemu pored tih dojava jos 30tak € od ljudi pogotovo ako je pun love kao sto kazes da na racunu ima 5000. Bjezi od tog prave dojave se ne prodaju ili ipak za solidnu cifru jer se tu obrcu milioni.
Alessandro Del Piero !

36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
AgresivnoDjubre
Postovi: 4243
Pridružen/a: 08 dec 2012, 15:31
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la AgresivnoDjubre » 04 jan 2013, 19:06

Pa normalno da ce proci dojava.Ima vas 10 kupaca,svakom posalje razlicitu dojavu i jedna ce proci.Ove ostale blokira a ovaj sretnik kome je prosla opet uplati,navuce drugu raju sa svojim tiketom i tako u krug. ;) ;)
Cudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a jos cudnije kako nam cesto bas to malo nedostaje.

Falcaoo
Postovi: 314
Pridružen/a: 14 dec 2012, 12:26
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Falcaoo » 04 jan 2013, 19:08

el-fighter je napisao/la:
10DelPiero je napisao/la:
el-fighter je napisao/la:Naletim sinoc na lika na fejsu pod imenom "Siguran izvor". Pregledao sam malo njegove objave i skontam da frajer ima dojave i da ih prodaje po 30 eura. Radi se o prijelazima 2/1 ili 1/2 i u zadnjih mjesec dana je bilo 5 takvih dojava i sve su prosle. Poslije on postavi sliku listica sa tim pogodjenim parom. Na jednoj slici se vidi da ima na wwin racunu preko 5000 eura ;) I za sutra ima isto dojavu i ja sam konto odradit to sa njim, al nekako me opet strah da ne prodje. Sta vi mislite?

I usput dajte nesto koliko-toliko sigurno NBA za veceras, bilo sta samo da pogodim. :D
Skontaj malo ima li ikakve logike da jos prodaje dojave pored tih para i kvota 30.
Pa zasto nebi prodavao. Ako ovo sve bude istina, onda moze uvijek imati jos vise, a ono sto je meni zapalo za oko je da uvijek uplacuje 50 eura, nikada vise ili manje. Je li prag na 50 eura? Sacekat cu da vidim da li ce sutra proci ta dojava...
a da nisi ti taj igrac? haha

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.