KK "Gradačac"

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

cr1ptowow
Postovi: 45
Pridružen/a: 20 jan 2009, 11:06
Kontakt:

Re: KK "Gradačac"

Post Postao/la cr1ptowow » 13 feb 2013, 14:43

Jeste sramota, ali nama se to cesto desava ali nismo kiksali osim u zivinicama.. Evo u subotu ih docekujemo da se revansiramo i odvojimo prvo mjesto od drugog :)

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: KK "Gradačac"

Post Postao/la azTer » 13 feb 2013, 14:50

ma dobro, mislim da ste vi najkompletnija ekipa u našem prvenstvu i trebali biste bit prvi na kraju. u svakom slučaju, znale su i nas sudije zezat (i na domaćem terenu), ali ovo sad je bilo grozno, nikad gore. kk gradačac će se žalit, naravno.

cr1ptowow
Postovi: 45
Pridružen/a: 20 jan 2009, 11:06
Kontakt:

Re: KK "Gradačac"

Post Postao/la cr1ptowow » 23 feb 2013, 11:07

Kako je nama svaku tekmu, sa strane sudije, i putovanja od 500+ km. Mi danas krecemo u Gračanicu, sutra u 5 igramo protiv njih, ne bi trebalo biti problema :)

Živinice smo lako dobili, mislim i da fulamo 2 gostovanja opet smo prvi kako god :)

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: KK "Gradačac"

Post Postao/la azTer » 02 mar 2013, 23:10

solidna utakmica večeras između kk gradačca i kk gračanice. komšijski okršaj, ali ne bih baš rekao i derbi, pošto utakmica nije bila toliko napeta. naime, gradačačani su slavili sa 18 razlike, a to je po meni, iskreno, iznenađujući rezultat. očekivao sam neizvjesniji duel, iako mi je naravno drago što je završilo ovako.

ispočetka se nije činilo kako ćemo doći do ikakve pobjede, a kamo li ovako ubjedljive. odma na startu gračanlije prave 7:0 seriju, naši bezidejni, sa očajnim šutem, imali su 0/10 ili tako nešto. prve poene (i većinu) u prvom dijelu postižu iz slobodnih bacanja, pa tako prva dionica završava sa 7:16. u drugom dijelu naši se "sastaju" sa šutem, pogađaju one otvorene, solidno igraju odbranu, pa se na odmor otišlo sa rezultatom 33:29. u tom periodu se iskazao naš igrač-trener fuad dolarević, a solidan je bio i đonlić.

u drugom poluvremenu naši nastavljaju sa sličnom igrom iz druge dionice, jer su primijetili da im takva igra donosi rezultat. đonlić nastavlja sa dobrom partijom, nekoliko šuteva pogađaju i bajramović, luković i mujić, a ponajviše se istječe arapović. u četvrtoj četvrtini naši igraju rutinski (iako su u jednom dijelu igrali "divlje", bez potrebe za brzim napadom, jer su imali +10 i slično) i privode utakmicu kraju sa rezultatom 81:63. sjajnu partiju u zadnjoj dionici odigrao je arapović, koji je u tih 10 minuta pogodio 3-4 trojke i imao nekoliko asistencija kojih se ne bi postidjeli ni igrači iz puno jačih liga.

što se tiče ekipe gračanice, očekivao sam puno više, prvenstveno zbog toga što su kolo ranije dobili prvoplasirani bihać, ali eto negativno su me iznenadili. nadam se da je kolega @Brrrm bio na utakmici i da će također napisat svoje viđenje meča. dodao bih da je igrač sa brojem 7 strašan kapacitet (vjerujem da je to zaketović), sjajna kretnja s loptom, možda je to smiješno reć kad se radi o A2 ligi, ali lik ima kvalitet u dosta segmenata - dobar ofanzivac i defanzivac, dobar ulaz, dobar šut. jedini koji me dojmio, dok mi se za ostatak ekipe čini da su tipičan tim, tj. da su to igrači koji nisu u stanju da se istaknu ako ne igra cijeli tim. btw. nadam se da je sve ok sa momkom sa brojem 5, koji je nezgodno pao u prvom poluvremenu i nije se više vraćao u igru. za kraj bih dodao nepotrebne prigovore trenera, koji je zbog toga pri kraju i isključen.

što se tiče sudačkog dvojca, nekako su mi bili nestabilni i nesigurni cijeli meč, malo-malo su imali neke sitne greške na obje strane... činilo se kako pogriješe na jednoj strani i onda u idućem napadu kompenziraju tu grešku i tako naprave još veće sranje...

Brrrm
Postovi: 183
Pridružen/a: 02 feb 2012, 14:50
Kontakt:

Re: KK "Gradačac"

Post Postao/la Brrrm » 03 mar 2013, 10:33

Da, bio sam. Sasvim zaslužena pobjeda domaćina, nema šta :)

Nas je nekakav peh juče uzeo. Prvi jedan od igrača nije mogao da doputuje s nama, zatim jedan je od njih odranije povrijeđen, juče je imao jako malu minutažu i nije uopšte bio u mogucnosti da pruzi sto inace pruza.
Tu je i debilizam gdje nije bio prijavljen onaj naš play :oops: Extra odbrambeni igrač + prava prijetnja iza linije za tri poena..
I onda ta povreda igrača broj 5 (Kurtović) je zaista uticala na igru ekipe. Što psihički, što naravno onako u igri. Npr. skok smo fantastično kontrolisali u 1/4, a onda pad..
Minutaža je bila totalno poremećena, držali smo nekako 3/4, zaostatak je bio pristojan ali onda je zafalilo i mentalne i fizičke snage u 4/4 te je ta prednost brzo narasla na tih 18 razlike.

cr1ptowow
Postovi: 45
Pridružen/a: 20 jan 2009, 11:06
Kontakt:

Re: KK "Gradačac"

Post Postao/la cr1ptowow » 03 mar 2013, 22:51

Ako ćemo iskreno dečki, malo vam je glupo se iznenaditi i reci cudno sto toliko izgubili, a pobijedili ranije nas. Nije puno bilo do vas u toj utakmici (Pored toga da vam je skoro sve ušlo,pogotov igraču broj 7, i to se do kraja sezone neće ponoviti da sve udje) nego je do nas. mi nismo tad bili uredu, pocevsi kako dosli dan prije zezali se,opustili se i problema sa upravom oko isplata. sve to rezultiralo je da cemo negdje pasti, a eto pali smo kod vas.

mi sad igrali sa tesnjom, bez problema dobili, iako ih je doslo samo 7 pruzili su prvu cetvrtinu otpor, nama je iduce 2 utakmcie presudne, gostovanje u odzaku i gradaccu, ako ti rijesimo to je to, cekati play off

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: KK "Gradačac"

Post Postao/la azTer » 03 mar 2013, 22:56

sve je to uredu prijatelju, ali nemojmo za poraze tražit takve razloge. gubio je i gradačac u gostima 50 razlike sa lijevom postavom, pa ih ni ja nisam toliko pravdao. nisu se trebali zezat i opuštat, tu je sva filozofija. nećemo pričat o tome "šta bi bilo kad bi bilo".

uz to, nek vaša ekipa bude sretna što ima bilo kakva primanja, naši ni to nemaju.

što se tiče utakmice gradačac - bihać, nadam se da će bit u terminu od 19 sati, onda obavezno dolazim da pogledam.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: KK "Gradačac"

Post Postao/la no rules » 03 mar 2013, 22:59

cr1ptowow je napisao/la:Ako ćemo iskreno dečki, malo vam je glupo se iznenaditi i reci cudno sto toliko izgubili, a pobijedili ranije nas. Nije puno bilo do vas u toj utakmici (Pored toga da vam je skoro sve ušlo,pogotov igraču broj 7, i to se do kraja sezone neće ponoviti da sve udje) nego je do nas. mi nismo tad bili uredu, pocevsi kako dosli dan prije zezali se,opustili se i problema sa upravom oko isplata. sve to rezultiralo je da cemo negdje pasti, a eto pali smo kod vas.

mi sad igrali sa tesnjom, bez problema dobili, iako ih je doslo samo 7 pruzili su prvu cetvrtinu otpor, nama je iduce 2 utakmcie presudne, gostovanje u odzaku i gradaccu, ako ti rijesimo to je to, cekati play off
Taj sa brojem 7 je inače 3-i strijelac lige i konstanto zabija 30-ak ;)

STRIJELCI NAKON 12. KOLA

319 – Đerzić (Litva)
263 – Kovač (Odžak)
215 – Zaketović (Gračanica)
205 – Dizdarević (Bihać)
195 – Kulenović (Bihać)
190 – Mušanović (Živinice 78)
178 – Omerbašić (Odžak)
174 – Halilbegović (Litva)
165 – Alić (Nets)
163 – Protić (Bihać) (tl, sn)

Brrrm
Postovi: 183
Pridružen/a: 02 feb 2012, 14:50
Kontakt:

Re: KK "Gradačac"

Post Postao/la Brrrm » 04 mar 2013, 22:02

azTer je napisao/la:sve je to uredu prijatelju, ali nemojmo za poraze tražit takve razloge. gubio je i gradačac u gostima 50 razlike sa lijevom postavom, pa ih ni ja nisam toliko pravdao. nisu se trebali zezat i opuštat, tu je sva filozofija. nećemo pričat o tome "šta bi bilo kad bi bilo".

uz to, nek vaša ekipa bude sretna što ima bilo kakva primanja, naši ni to nemaju.

što se tiče utakmice gradačac - bihać, nadam se da će bit u terminu od 19 sati, onda obavezno dolazim da pogledam.
Ma ne pravdam naravno, samo navodim da to nije bila ona ekipa koja je pruzial extra partiju protiv Bihaca ako si ocekivao da vidis vise :) Ionako igramo osjetno slabije u gostima, nego kod kuce.

Razloge treba traziti u segmetnima košarkaške igre gdje smo podbacili ovaj puta.. a ovi problemi se samo nadovezali i rezultirali tom lošom predstavom..

Vi ste se fino pojačali za nastavak sezone, šteta za vas pa to nije bila situacija od početka sezone, druga bi to priča bila na tabeli siguran sam..

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: KK "Gradačac"

Post Postao/la azTer » 04 mar 2013, 23:17

moj post je bio namijenjen kolegi @cr1ptowow :)

a, što se tiče gradačca i gračanice, vjerujem da ćemo se mi susretat i u budućnosti u ovoj ligi, tako da će bit prilike za prave komšijske derbije, koji će "prštat" od kvalitetne igre :D

Brrrm
Postovi: 183
Pridružen/a: 02 feb 2012, 14:50
Kontakt:

Re: KK "Gradačac"

Post Postao/la Brrrm » 05 mar 2013, 09:54

Hahah, nisam vidio dobro redoslijed postova :D

Da, definitivno ce biti prilike :D

cr1ptowow
Postovi: 45
Pridružen/a: 20 jan 2009, 11:06
Kontakt:

Re: KK "Gradačac"

Post Postao/la cr1ptowow » 08 mar 2013, 17:43

Opet vam ponavljam, ne omavolazavam ja vasu pobjedu bez daljnjeg, zasluzeno i svaka cast. malo ko nas moze nadigrati itd..

nikakav napad na nas nego opet ponavljam, svaka cast ali do nas je, mi smo i u zivinicama izgubili glupo, na 51:51 smo dobili tehnicku treneru i iskljucujucu igracu. i to nas je unistilo..

dosta nas sudije ukopavaju ove godine to je vidno i svi kazu..

sto se tice to placanja pa da budemo sretni, barem mi igracu u bihacu (prvih 7 su placeni) smo igrali uvijek A1 ligu gdje se normalno placa, ove 2 godine nam je ovo beze malo igrati i sve ostalo dok se ne vratimo gdje trebamo.

Ozbiljnosti nema ako nema igrac poticaja i ostalog, barem moje misljenje.

mi sutra idemo u odzak, teska tekma pa onda idemo u gradacac, taj put ce nas sigurno izmoriti, u odzak nismo stigli na nocenje da idemo jer kasno javljeno, bio je prvi termin u nedjelju, mislim da cemo u gradaccu ici na nocenje ili sta, jer treba ici do tamo.

Brrrm
Postovi: 183
Pridružen/a: 02 feb 2012, 14:50
Kontakt:

Re: KK "Gradačac"

Post Postao/la Brrrm » 10 mar 2013, 14:46

Ajd kad vec ovdje pisemo, da i ovo ide..

Pade Bihac u Odzaku, tesko gostovanje svima sto je i ova tekma pokazala. Zivinice uzele Banovice, sad su izjednačeni.. zanimljivo ce biti do kraja prvenstva. Mi danas protiv Slobode..

Brrrm
Postovi: 183
Pridružen/a: 02 feb 2012, 14:50
Kontakt:

Re: KK "Gradačac"

Post Postao/la Brrrm » 17 mar 2013, 17:03

Komšija kako ste igrali?

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: KK "Gradačac"

Post Postao/la azTer » 24 mar 2013, 21:45

vjeruj da ništa ne pratim ovih dana, svugdje me ima, a najmanje u gradačcu :)

cr1ptowow
Postovi: 45
Pridružen/a: 20 jan 2009, 11:06
Kontakt:

Re: KK "Gradačac"

Post Postao/la cr1ptowow » 25 mar 2013, 22:27

nama iduce kolo idemo u banovice, to je jos preostala tekma gdje bi mogli kiksati iako je klub napustilo 2 igraca ali stanje je bolje

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.