HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

PL BiH -1
Postovi: 896
Pridružen/a: 11 nov 2010, 23:17
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PL BiH -1 » 07 mar 2013, 22:01

Ma nije tesko opstati u nasoj ligi. Samo je problem sto je tesko napredovati. A sto se para tice tu Sirokom ne skripi i sumnjam da ce u dogledno vrijeme biti problema sa finansijama.

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 07 mar 2013, 23:02

A pa naravno, al vidi, tu je problem i sto ti ne mozes puno napredovati ako ne napreduju i ovi drugi, odnosno ogranicen si uvjetima oko sebe, o tome ja pricam, a siromasenje bi bilo postaviti se tipa primjer gore.
A s druge strane, sto sada treba Borcu, Zeljeznicaru, Zrinjskom, Širokom ili nekome desetom da silne milijune ulozi, osjetno iznad svih ostalih, kad realno liga ne zahtijeva bas tolike izdatke i sto im ni to ne bi garantiralo kvalitet jer ne bi imali dovoljno jakih, kvalitetnih utakmica, i zamisli jos da na kraju recimo izvise u nekim svojim ambicijama ili dozive, vrlo vjerovatnu, blamazu, jer sta god mi mozemo, cak ove prosjecne lige mogu nazalost puno vise. Pa vec iduce sezone bi se borili za opstanak i gledali tko ce im oprostiti dugove.
Ali, da se svi pomalo stabiliziraju, pocnu rijesavati dugovanja, da i igraci se naviknu da ce dobiti placu i imati mirnu egzistenciju, automatski bi bili zanimljiviji i kvalitetnijim igracima i menadzerima i sponzorima, pa onda bi s kvalitetom koja bi se povecala dosli i mediji i novi i jaci sponzori koji bi to sve prepoznali, i to je jedini nacin, nacin koji je spor, neizvjestan, ali je smatram i jedini moguci, van neke sulude ideje da pola lige pokupuju seici. Preskup je nogomet danas da bi BH trziste tome konkuriralo. Pa mislim, zalosno je da ne mozemo npr. konkurirati evo ni HNL-u, a garantirano nitko ne odskace od nasih najboljih klubova osim Dinama.
Ali, ''utuci'' silan novac u nesto bez pokrica, u okvirima BH trzista i BH trzisne ekonomije, pa to je rupa bez dna, to bi bilo nemjerljivo bacanje para ili necije pranje novca, a ima takvih parazita i previse. Mislim, i ovako se puno toga baci nizasto, al tek to ne bi proizvelo nista dobro, zato sam ja misljenja, kao sto rekoh, da je primarno bitno ulagati u sebe i svoje uvjete, gledati da budes sto stabilniji, gledati dugorocnije, a ne iskljucivo kratkorocno, pa ce onda i Mostar imati dvoranu kakvu odavno zasluzuje i svi ostali imati neke osnovne preduvjete za napredak.
Ja, osobno, bih volio vidjeti da se dogovore i npr. daju Grbesicu da dovrsi dvoranu pored Malla, mislim da bi to bilo dobro rijesenje, nasli bi se uvjeti, odnosno dogovorili bi se uvjeti, a konacno bi se zavrsila dvorana koja je Mostaru i vise nego prijeko potrebna i zasluzena. A nogomet, ha, krenulo bi i to, kad tad, uz stabilizaciju i, kazem, jako lokalno sportsko rivalstvo, za pocetak.
...Život za Široki...

acovic1
Postovi: 562
Pridružen/a: 26 mar 2012, 19:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la acovic1 » 08 mar 2013, 00:01

Ja kao da sam znao.Danas pišem o nedostatku prave sportske dvorane u Mostaru kad večeras čitam dvorana će biti navodno gotova 2016.Dino Prašo,inženjer koji vodi direkciju za izgradnju dvorane, kaže dolaze bankari 13.03. i kada ( i ako) odobre kredit trebaće 2 godine da se dovrši dvorana.Dosada navodno završeno 40%.Ja bih bio prezadovoljan da bude 2016 jer poučen dosadašnjim iskustvom nisam baš siguran.Tko će vraćati kredit kad nema proračuna i sve veća kriza.
Do tada idemo u subotu u dvoranu na BB i pomoći našim plemkinjama da ostvare što bolji rezultat u 1/4 finalu protiv ekipe iz Hrvatske. :D :D :D :D
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI!

Pauleta
Postovi: 667
Pridružen/a: 10 apr 2012, 07:40
Lokacija: Bosanska Posavina
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Pauleta » 08 mar 2013, 00:03

Nama treba sustavan rad i jaka liga. Dakle liga 10 sa Željom, Sarajevom, Borcem, Čelikom, Slobodom, Zrinjskim, Veležom, Širokim, Leotarom i još jednom ekipom. Ja bih osobno uveo i ligu U-21 ili U-23 da nam se negube igrači kada izađu iz juniora. Ovo se može primjeniti u svakom sportu. Za ovako male države kao što su ex-yu nije veća liga od 10.
Begović, Burić, Stanković
Mujdža, Martić, O.Vranješ, Bičakčić, Bunoza, Šunjić, Zukanović, Kolašinac,
Hajrović, S.Vranješ, M.Vrančić, Miličević, Bešić, Medunjanin, Pjanić, Grahovac, Lulić, Salihović
Džeko, Ibišević, Hodžić, Đurić

Avatar
JMs1921
Postovi: 158
Pridružen/a: 15 jan 2013, 23:53
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la JMs1921 » 08 mar 2013, 00:15

Pauleta je napisao/la:Nama treba sustavan rad i jaka liga. Dakle liga 10 sa Željom, Sarajevom, Borcem, Čelikom, Slobodom, Zrinjskim, Veležom, Širokim, Leotarom i još jednom ekipom. Ja bih osobno uveo i ligu U-21 ili U-23 da nam se negube igrači kada izađu iz juniora. Ovo se može primjeniti u svakom sportu. Za ovako male države kao što su ex-yu nije veća liga od 10.
ovo bi bila prava stvar za U-21 ili U-23 ligu...to bi bio pun pogodak
Amare hvala ti...

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Kevin » 08 mar 2013, 09:57

bekicamir je napisao/la:Siroki ce opstati sve dok ima u Sirokom Brijegu privrede gdje svaka firma ima "nepisano" pravilo da toliko i toliko treba izdvojiti za sportske manifestacije medju kojima naravno prednjace NK I KK a nemojte se cuditi kada i RK Siroki za par sezona bude osvajao titule prvaka ,znaci to je mala sredina ali funkcionalna i ja sam sam imao ovdje izljeve ljubomore na Siroki jednostavno jer ljudi znaju sto rade i kako se ponasati ,to sto ljudi u Sirokom ne cijene toliko uspije NK Sirokog i svake godine izlazak na euro scenu je sindrom ovih velikih i jakih liga na home tv-u i setelitsko doba pracenje sportskih dogacaja u njemackoj,engleskoj i spanjolskoj pa se u nas ocekuje da sa 1 mil ili eventualno 2. miliona proracuna godisnje napravis cudesa i u domacem i u euro takmicenju!
Bojim se da momci iz Bosne dolaze prije u Siroki nego Zrinjski jer im se osiguravaju smjestaj,skola i dobra stipendija za treniranje u Sirokom ,o uvjetima treniranja da ne govorim,nasi su momci do neki dan trenirali u blatu do grla i nitko normalan nebi tu dosao ,Bogu hvala i to se promjenilo pa su sada uvijeti optimalni za mladje uzraste!
Zrinjski moze samo postati klub regije ako to bude neciji interes ali nema tu dovoljno "mostaraca" u jakim firmama sto drzavnm sto privatnim i pravo je cudo kako se do sada odrzalo u vrhu,ova nova uprava nekako privlaci sponzore ali i to je tanko ,kakvi su nekada tu igraci bili i sada nije niti cudo sto nema tu neke igre za oko !
Imas u gradu ljude koji nikome ne daju niti ih sport i kultura zanimaju vec su zahvaljujuci ratnom profiterstvu samo njihov dzep zanima ,Vrljic,Slezak,Covic...sve su to ljudi koji vrte milijunima mjesecno ali njih sport ne zanima,Covic se malo uslika i to je to,o Vrljicu lopovu da ne govorimo a Slezak se okrenuo ugostiteljstu,sve je to Zdena Dzidic drzao na okupu i od njih izvlacio dobre sume novca za HSK ali eto sacici narkomana i navijaca koji su se ugledali na BBB nije odgovarao jer pazi sada nije slusao glas navijaca !
svaka čast na postu!
ja bi dodao samo jedno, nije istina da baš NK, a pogotovo HKK Široki plivaju u parama..da je to tako ne bi sad ovoliko momaka iz omladinskog pogona igralo nego bi bilo Hrvata, Brazilaca, Argentnaca itd..jako vazna stvar u svemu ovome je što Široki nema dugova (kao npr. Zrinjski koliko znam oko 300 000 samo za struju), ov onavodim Zrinjski kao primjer, nije nista bolje ni u drugim klubovima..i jednostavno te ti dugovi guše i kad tad će te srozat..

Ja iskreno volim što nema više toliko love, što zbog ekonomske krize što zbog sve manjeg ulaganja sponzora u sport jer napokon i NK je počeo gurati svoje mlade, naravno, kao i Zrinjski.. i mislim da ova dva kluba moraju nastaviti graditi suradnju..

ako ćemo graditi jedan klub jaki za sve Hrvate, bojim se da će ostali propasti..zato svima nama treba i jaki nk siroki, hsk zrinjski kao i hkk zrinjski i hkk siroki..ali naravno bazirani na vlastitim omladinskim pogonima i igračima u seniorskoj konkurenciji koliko je to god moguće

pozdrav
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
northfront96
Postovi: 119
Pridružen/a: 06 nov 2011, 13:59
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la northfront96 » 08 mar 2013, 10:02

Pauleta je napisao/la:Nama treba sustavan rad i jaka liga. Dakle liga 10 sa Željom, Sarajevom, Borcem, Čelikom, Slobodom, Zrinjskim, Veležom, Širokim, Leotarom i još jednom ekipom. Ja bih osobno uveo i ligu U-21 ili U-23 da nam se negube igrači kada izađu iz juniora. Ovo se može primjeniti u svakom sportu. Za ovako male države kao što su ex-yu nije veća liga od 10.
evo čitam sta ste sve pisali :D
pa dobro gdje ti živiš??
ti bi uveo lige U21, U23??
ja bi da Široki, Željo,Borac igraju Ligu Prvaka....

država, savez, liga, nitko nema para za to sto si napisao, kao sto vecina klubova nema za normalan rad...
budite realni prije svega...

To sto juniori odlaze je rezultat bezparice u klubovima, sto imamo slabe uvjete za razvoj igrača i sto si klubovi ne mogu priustiti rizik da im svaku sezonu igra par neprovjerenih juniora, tako je bilo i tako ce jos dugo biti

Pauleta
Postovi: 667
Pridružen/a: 10 apr 2012, 07:40
Lokacija: Bosanska Posavina
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Pauleta » 08 mar 2013, 10:39

northfront96 je napisao/la:
Pauleta je napisao/la:Nama treba sustavan rad i jaka liga. Dakle liga 10 sa Željom, Sarajevom, Borcem, Čelikom, Slobodom, Zrinjskim, Veležom, Širokim, Leotarom i još jednom ekipom. Ja bih osobno uveo i ligu U-21 ili U-23 da nam se negube igrači kada izađu iz juniora. Ovo se može primjeniti u svakom sportu. Za ovako male države kao što su ex-yu nije veća liga od 10.
evo čitam sta ste sve pisali :D
pa dobro gdje ti živiš??
ti bi uveo lige U21, U23??
ja bi da Široki, Željo,Borac igraju Ligu Prvaka....

država, savez, liga, nitko nema para za to sto si napisao, kao sto vecina klubova nema za normalan rad...
budite realni prije svega...

To sto juniori odlaze je rezultat bezparice u klubovima, sto imamo slabe uvjete za razvoj igrača i sto si klubovi ne mogu priustiti rizik da im svaku sezonu igra par neprovjerenih juniora, tako je bilo i tako ce jos dugo biti
hahaha živim u Bosanskom Šamcu :D . Neznam šta je tako glupo u mojim razmišljanjima. Naravno da bih uveo ligu za igrače koji izlaze iz juniorskog pogona i onda nestanu negdje između juniora i seniora. Neznam koliko pratiš nogomet, ali takve lige ima svaki ozbiljan savez. U Hrvatskoj je jednu sezonu egzistirala liga mladih i po meni je bila pun pogodak. Nema para za ligu mladih, a ima za entitetske, kamaru županijskih i beton liga. Ja ovdje pozivam na racionalizam, dakle liga 10. Imamo li mi para za premijer ligu sa 16 klubova??? Pa gdje ti živiš? Polovici klubova pomoćni teren izgleda kao močvara.
Begović, Burić, Stanković
Mujdža, Martić, O.Vranješ, Bičakčić, Bunoza, Šunjić, Zukanović, Kolašinac,
Hajrović, S.Vranješ, M.Vrančić, Miličević, Bešić, Medunjanin, Pjanić, Grahovac, Lulić, Salihović
Džeko, Ibišević, Hodžić, Đurić

Avatar
northfront96
Postovi: 119
Pridružen/a: 06 nov 2011, 13:59
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la northfront96 » 08 mar 2013, 12:34

Pauleta je napisao/la:
northfront96 je napisao/la:
Pauleta je napisao/la:Nama treba sustavan rad i jaka liga. Dakle liga 10 sa Željom, Sarajevom, Borcem, Čelikom, Slobodom, Zrinjskim, Veležom, Širokim, Leotarom i još jednom ekipom. Ja bih osobno uveo i ligu U-21 ili U-23 da nam se negube igrači kada izađu iz juniora. Ovo se može primjeniti u svakom sportu. Za ovako male države kao što su ex-yu nije veća liga od 10.
evo čitam sta ste sve pisali :D
pa dobro gdje ti živiš??
ti bi uveo lige U21, U23??
ja bi da Široki, Željo,Borac igraju Ligu Prvaka....

država, savez, liga, nitko nema para za to sto si napisao, kao sto vecina klubova nema za normalan rad...
budite realni prije svega...

To sto juniori odlaze je rezultat bezparice u klubovima, sto imamo slabe uvjete za razvoj igrača i sto si klubovi ne mogu priustiti rizik da im svaku sezonu igra par neprovjerenih juniora, tako je bilo i tako ce jos dugo biti
hahaha živim u Bosanskom Šamcu :D . Neznam šta je tako glupo u mojim razmišljanjima. Naravno da bih uveo ligu za igrače koji izlaze iz juniorskog pogona i onda nestanu negdje između juniora i seniora. Neznam koliko pratiš nogomet, ali takve lige ima svaki ozbiljan savez. U Hrvatskoj je jednu sezonu egzistirala liga mladih i po meni je bila pun pogodak. Nema para za ligu mladih, a ima za entitetske, kamaru županijskih i beton liga. Ja ovdje pozivam na racionalizam, dakle liga 10. Imamo li mi para za premijer ligu sa 16 klubova??? Pa gdje ti živiš? Polovici klubova pomoćni teren izgleda kao močvara.
egzistirala jednu sezonu, da je mogla opstati bilo bi je i sada...
BH nema toliko dobrih i mladih igraca da se uopce isplati igrati ta liga, tko bi je gledao i sta bi uopce bila njezina svrha? da igraju oni koji nisu vise juniori a ne mogu igrati među prvih 11 prve ekipe?? ili jesi ili nisi...
sto se tiče lige 16, svi znaju da je treba smanjiti, tu nema priče...
uglavnom hocu reci, nije ovo Engleska, nemamo uvjete, nemamo novce, nemamo nista...

tvoja razmisljanja o Širokom su mi malo glupa, mislim da nisi upoznat sa realnom situacijom i stanjem u NKSB,... vecinu su ti vec napisali prije mene, tako da nema potrebe da idemo dalje offtopic...

prognoza za nedjelju :) 3:1

Avatar
bekicamir
Postovi: 1331
Pridružen/a: 07 jan 2012, 17:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la bekicamir » 08 mar 2013, 12:41

Zna li netko kojh 11 igraca SIrokog bi se trebali suprostaviti nasima u ned?! :?

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Kevin » 08 mar 2013, 13:09

bekicamir je napisao/la:Zna li netko kojh 11 igraca SIrokog bi se trebali suprostaviti nasima u ned?! :?
Musa nema problema oko sastava, svi konkuriraju za momčad, osim „požutjelog“ Zlomislića. Na derbi je organiziran dolazak najavilo i 500 navijača Zrinjskog, koji će biti smješteni na istočnoj tribini, dok će najvjerniji navijači Širokog „Škripari“ zauzeti svoju standardnu poziciju na sjeveru.
samo da ne bude kise..iako ce teren i tako i tako biti los..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3203
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la SarajlijaTM » 08 mar 2013, 13:24

Pauleta je napisao/la:Nama treba sustavan rad i jaka liga. Dakle liga 10 sa Željom, Sarajevom, Borcem, Čelikom, Slobodom, Zrinjskim, Veležom, Širokim, Leotarom i još jednom ekipom. Ja bih osobno uveo i ligu U-21 ili U-23 da nam se negube igrači kada izađu iz juniora. Ovo se može primjeniti u svakom sportu. Za ovako male države kao što su ex-yu nije veća liga od 10.
Izbaci slobodu,koja je ionako izbacena iz nazovi elitnog drustva,a dodaj slaviju i zvijezdu koji se pokusavaju izdvojiti iz ostalog sivila,a ni rudar nije losa ekipa
To bi bila strasna liga,pa 5 vodecih klubova bi godisnje igrali,hajmo reci 16 derbija jbt. Kvalitet bi se podigao preko noci,al kako stvari stoje,to zelimo jedino mi gledaoci i 5-6 klubova,ostali bi da se ne takmice,al da ih politika ugura u tu ligu.
I sad Siroki,Zrinski,Borac,Sarajevo i Željo koji imaju predispozicije da se izdignu iznad prosjeka,tapkaju u mjestu,buse nas evropske ekipa nizeg ranga,a nacionalni uspjeh je trece pretkolo lige prvaka i naravno ispadanje kojim se ponosimo.Bruka i sramota,a sve radi necijih interesa koji nemaju veze sa sportom.

edit: i dok god bude bitno da u toj novoj ligi igraju 3 sa jedne, 3 sa druge ,3 sa trece i 3 ostala,a ne da igraju 10 ili 12 najboljih vi ce te opet cekati nekog svog luku modrica da prodate i zamazete oci,a mi isto tako nekog novog dzeku ....

felix123
Postovi: 1264
Pridružen/a: 26 dec 2010, 17:01
Lokacija: Ta plava skamenjena vječnost
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la felix123 » 08 mar 2013, 14:52

Malo smo otišli od teme ,ali dodao bi jednu stvar
Ključ uspjeha NK i HKK Širokog je što grad živi za njih ,momci iz Srednje Bosne i udaljenijih mjesta u Hercegovini Rame Livna ,koji dođu igrati za naše klubove imaju sve servirano na pladnju ,ne trebaju uopće zapuštati školu,pomaže im se maximalno i snizuju kriteriji i uz malo truda stižu sve,žive u stanovima koji iznajmljuju naši ljudi i tako da tko se imalo razumije u ekonomiju ,zna da cirkulacija novca je najbitnija.
Široki je mali grad ali ima puno stvari na malom prostoru i tu vidim prednost
U nas ljudi ulažu u sport za razliku od Zrinjskog i ostali klubova, jer mostarski ratni profiteri i u svim ostalim krajevima BiH i dalje se bave reketarenjem i mutnim poslovima želeći još više se obogatit ,dok u Širokog je to drugačije ,daje se koliko je potrebno i meni osobno ne bi bio gušt kad bi mi pokupavali ko Dinamo 80 igrača na ugovorima ,bolje ovako pomalo razvijat mlade i prodavat dovodit nove ....bit je SAMO NEK CIRKULIRA :D

Što se derbija tiče mišljenja sam da će kiša pokvarit sve gledajući ovu vremensku prognozu katastrofa, teren je natopljen i bit će težak za igru ,tako da ne očekujem neki lijepi nogomet kako inače znaju ove ekipa prižat jer kad Zrinja gostuje u ŠIrokom dođe preko 800 ljudi iz Mostara koji tjeraju svoje igrače da zabiju gol ,a i mi svoje tako da ne sjećam se kad su ove dvije ekipa međusobno igrale bunker
Prognoza: kiša :D i 1:0
Strijelac:ajmo reć Krešo Kordić

Avatar
bekicamir
Postovi: 1331
Pridružen/a: 07 jan 2012, 17:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la bekicamir » 08 mar 2013, 15:12

Nece valjda Kreso svom klubu da ga zabije,kako ce puncu na oci koji je u upravi Zrinjskog jedan od vodecih ljudi,jeb... ti takvo nedjeljno okupljanje ako se rodbina preko oka gleda! :lol: :lol: :lol:

acovic1
Postovi: 562
Pridružen/a: 26 mar 2012, 19:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la acovic1 » 08 mar 2013, 15:13

Ajmo reć :1-2 ,a strijelci :?: :?: , ma tko god samo da ih mi zabijemo :D :D :D.Ovo ja malo po onoj što je babi milo...!!Je ,je kiša će izgleda pokvariti ugođaj,dosta će ljudi ostati kući uz TV prijenos.
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI!

acovic1
Postovi: 562
Pridružen/a: 26 mar 2012, 19:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la acovic1 » 08 mar 2013, 15:18

bekicamir je napisao/la:Nece valjda Kreso svom klubu da ga zabije,kako ce puncu na oci koji je u upravi Zrinjskog jedan od vodecih ljudi,jeb... ti takvo nedjeljno okupljanje ako se rodbina preko oka gleda! :lol: :lol: :lol:
Ne bi bilo prvi put i to je nekakvo nepisano pravilo:Ko će kome ko svoj svome :roll: :roll: !Da ima igrati na strijelca ja bih odigro na Krešu :lol: :lol: .Uostalom i bez Kreše velike su šanse da nam ga zabije netko od "naših".Džidić I,Džidić D.,Landeka,Serdarušić,Barišić itd.
Lako je Kreši za punca ,a šta će reći žena ili ne daj bože punica :lol: :lol: :lol: :lol:.
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI!

felix123
Postovi: 1264
Pridružen/a: 26 dec 2010, 17:01
Lokacija: Ta plava skamenjena vječnost
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la felix123 » 08 mar 2013, 15:23

bekicamir je napisao/la:Nece valjda Kreso svom klubu da ga zabije,kako ce puncu na oci koji je u upravi Zrinjskog jedan od vodecih ljudi,jeb... ti takvo nedjeljno okupljanje ako se rodbina preko oka gleda! :lol: :lol: :lol:
Nezz ove godine pola nam ekipa ili je iz Mostara ili su bili u Zrinjskom ,ali ovo je nogomet i sigurno da neće bit grube igre zbog ove cinjenice koju sam naveo ,ali će bit dodatnog motiva za zabit gol jer uvijek je bilo tko će kome ako neće svoj svome ,slatko je uvalit ga svojima :D
A sad kad je Vidačak otišao iz Zrinjskog bit će to sve susjedski kako na terenu tako i na tribinama
Ma samo neka bude golova i neka bolji pobjedi ,najgore bi bilo da suci zeznu ili tako nešto ;)

acovic1
Postovi: 562
Pridružen/a: 26 mar 2012, 19:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la acovic1 » 08 mar 2013, 15:36

felix123 je napisao/la:
bekicamir je napisao/la:Nece valjda Kreso svom klubu da ga zabije,kako ce puncu na oci koji je u upravi Zrinjskog jedan od vodecih ljudi,jeb... ti takvo nedjeljno okupljanje ako se rodbina preko oka gleda! :lol: :lol: :lol:
Nezz ove godine pola nam ekipa ili je iz Mostara ili su bili u Zrinjskom ,ali ovo je nogomet i sigurno da neće bit grube igre zbog ove cinjenice koju sam naveo ,ali će bit dodatnog motiva za zabit gol jer uvijek je bilo tko će kome ako neće svoj svome ,slatko je uvalit ga svojima :D
A sad kad je Vidačak otišao iz Zrinjskog bit će to sve susjedski kako na terenu tako i na tribinama
Ma samo neka bude golova i neka bolji pobjedi ,najgore bi bilo da suci zeznu ili tako nešto ;)
Ma normala.Neka bude sve ok i na tribinama i na terenu a što se tiče rezultata , šta nam bog da.Ja ne volim komenatrisati suđenje ali nisam oduševljen glavnim sucem jer imamo loša iskustva sa njim (sudio protiv Borca u Mostaru i nama bezz dodijelio 8 kartona).Neka bude pošteno pa makar i mi pobjedili :D :D :D .
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI!

Pauleta
Postovi: 667
Pridružen/a: 10 apr 2012, 07:40
Lokacija: Bosanska Posavina
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Pauleta » 08 mar 2013, 18:12

felix123 je napisao/la:Malo smo otišli od teme ,ali dodao bi jednu stvar
Ključ uspjeha NK i HKK Širokog je što grad živi za njih ,momci iz Srednje Bosne i udaljenijih mjesta u Hercegovini Rame Livna ,koji dođu igrati za naše klubove imaju sve servirano na pladnju ,ne trebaju uopće zapuštati školu,pomaže im se maximalno i snizuju kriteriji i uz malo truda stižu sve,žive u stanovima koji iznajmljuju naši ljudi i tako da tko se imalo razumije u ekonomiju ,zna da cirkulacija novca je najbitnija.
Široki je mali grad ali ima puno stvari na malom prostoru i tu vidim prednost
U nas ljudi ulažu u sport za razliku od Zrinjskog i ostali klubova, jer mostarski ratni profiteri i u svim ostalim krajevima BiH i dalje se bave reketarenjem i mutnim poslovima želeći još više se obogatit ,dok u Širokog je to drugačije ,daje se koliko je potrebno i meni osobno ne bi bio gušt kad bi mi pokupavali ko Dinamo 80 igrača na ugovorima ,bolje ovako pomalo razvijat mlade i prodavat dovodit nove ....bit je SAMO NEK CIRKULIRA :D

Što se derbija tiče mišljenja sam da će kiša pokvarit sve gledajući ovu vremensku prognozu katastrofa, teren je natopljen i bit će težak za igru ,tako da ne očekujem neki lijepi nogomet kako inače znaju ove ekipa prižat jer kad Zrinja gostuje u ŠIrokom dođe preko 800 ljudi iz Mostara koji tjeraju svoje igrače da zabiju gol ,a i mi svoje tako da ne sjećam se kad su ove dvije ekipa međusobno igrale bunker
Prognoza: kiša :D i 1:0
Strijelac:ajmo reć Krešo Kordić
Slažem se u potpunosti sa svimo što si napisao i drago mi je da je tako. Ovdje me neki nisu shvatili. Jedino što je netočno je navod da su Livno i Rama u Hercegovini. Pa brate dragi nije Hercegovina do Banja Luke :D . Što se utakmice tiče, mislim da će biti nerješeno. Nadam se popunjenom stadionu i dobroj atmosferi. Prenose li arene?
Begović, Burić, Stanković
Mujdža, Martić, O.Vranješ, Bičakčić, Bunoza, Šunjić, Zukanović, Kolašinac,
Hajrović, S.Vranješ, M.Vrančić, Miličević, Bešić, Medunjanin, Pjanić, Grahovac, Lulić, Salihović
Džeko, Ibišević, Hodžić, Đurić

Avatar
nate
Postovi: 1285
Pridružen/a: 23 sep 2012, 15:05
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la nate » 08 mar 2013, 18:36

utakmicu prenosi bht1 ;)

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.