NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la voltron30 » 17 mar 2013, 16:00

Kvota je napisao/la:
voltron30 je napisao/la:
Kvota je napisao/la:Gledaj cirkusa od rezultata, Travnik vodi, Radnik dere Sirokog :lol: :lol: :lol: CUDNO ZAR NE!
Što ovakve likove ne mogu smislit.
Zato imas svoju temu i ne pisem na vasoj temi koga ja sve nemogu smislit ;)
Nema ovdje moja, tvoja, njegova tema. Ovo je sportski forum, a ti pišeš o stvarima koje nemaju veze sa sportom.

Avatar
SB90
Postovi: 302
Pridružen/a: 02 dec 2012, 17:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SB90 » 17 mar 2013, 16:01

Kvota je napisao/la:Gledaj cirkusa od rezultata, Travnik vodi, Radnik dere Sirokog :lol: :lol: :lol: CUDNO ZAR NE!
sve sto se desi u ovoj ligi, za tebe je rad protiv zvijezde, uvijek svi protiv zvijezde. zrinjski i siroki se i rukama i nogama bore da izadju u evropu, ne budi smijesan sa svojim nebulozama!
Sasa Kajkut pitarima tabut!

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la 7aprildomemoj » 17 mar 2013, 16:03

Travnik zasluženo vodi, čak su mogli dati još jedan gol. Za Radnik ne znam al ljudi igraju kući. Po toj logici nekome bi bilo čudno što ste vi otkinuli bod Borcu :D
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
nedaTM
Postovi: 197
Pridružen/a: 06 apr 2011, 22:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nedaTM » 17 mar 2013, 16:03

SB90 je napisao/la:
Kvota je napisao/la:Gledaj cirkusa od rezultata, Travnik vodi, Radnik dere Sirokog :lol: :lol: :lol: CUDNO ZAR NE!
sve sto se desi u ovoj ligi, za tebe je rad protiv zvijezde, uvijek svi protiv zvijezde. zrinjski i siroki se i rukama i nogama bore da izadju u evropu, ne budi smijesan sa svojim nebulozama!
ma nee nema veze sto se oni grcevito bore za evropu, bitno je da ce oni pustit da pobijede travnik i radnik kako bi zvijezda ispala :roll:
Kad odu šminkeri,pljuvači i šmekeri, kad prođu trendovi, mode i
pozeri,ostat' će na JUGU gordi i ponosni, ostat' će u ljubavi vjerni i
odani! THE MANIACS 1987

Kvota
Postovi: 1058
Pridružen/a: 20 avg 2012, 17:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kvota » 17 mar 2013, 16:05

SB90 je napisao/la:
Kvota je napisao/la:Gledaj cirkusa od rezultata, Travnik vodi, Radnik dere Sirokog :lol: :lol: :lol: CUDNO ZAR NE!
sve sto se desi u ovoj ligi, za tebe je rad protiv zvijezde, uvijek svi protiv zvijezde. zrinjski i siroki se i rukama i nogama bore da izadju u evropu, ne budi smijesan sa svojim nebulozama!
Niko nije naveo da se radi protiv Zvijezde a i sam priznaj da je pomalo cudno sto se desava ! Ekipe koje pobjedjuju i mnogo jace gube od prosjecnih ekipa!

Kvota
Postovi: 1058
Pridružen/a: 20 avg 2012, 17:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kvota » 17 mar 2013, 16:07

Vi samo korektno odigrajte bez niskih udaraca i neka pobijedi bolji ;)

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nime_tm87 » 17 mar 2013, 16:09

Kvota je napisao/la:
SB90 je napisao/la:
Kvota je napisao/la:Gledaj cirkusa od rezultata, Travnik vodi, Radnik dere Sirokog :lol: :lol: :lol: CUDNO ZAR NE!
sve sto se desi u ovoj ligi, za tebe je rad protiv zvijezde, uvijek svi protiv zvijezde. zrinjski i siroki se i rukama i nogama bore da izadju u evropu, ne budi smijesan sa svojim nebulozama!
Niko nije naveo da se radi protiv Zvijezde a i sam priznaj da je pomalo cudno sto se desava ! Ekipe koje pobjedjuju i mnogo jace gube od prosjecnih ekipa!
Tu nista nije cudno to se desava svugdje u svijetu... imas primjera mali milion...
Nego cim je to nase, nesto nije u redu, nije regularno, ne valja... :roll:

Zmajjj
Postovi: 385
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zmajjj » 17 mar 2013, 16:10

voltron30 je napisao/la:
Kvota je napisao/la:Gledaj cirkusa od rezultata, Travnik vodi, Radnik dere Sirokog :lol: :lol: :lol: CUDNO ZAR NE!
Što ovakve likove ne mogu smislit.
Vikend je u zanaku Tuzlanskog Kantona Sloboda pobijedila u derbiju Bratstvo iz Gračanice vjerujem da će bit prva, Gradina smijenila Jovića a mogo bi i ti večeras ostat bez tog svog brkajlije :D :D

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nime_tm87 » 17 mar 2013, 16:16

Zmajjj je napisao/la:
voltron30 je napisao/la:
Kvota je napisao/la:Gledaj cirkusa od rezultata, Travnik vodi, Radnik dere Sirokog :lol: :lol: :lol: CUDNO ZAR NE!
Što ovakve likove ne mogu smislit.
Vikend je u zanaku Tuzlanskog Kantona Sloboda pobijedila u derbiju Bratstvo iz Gračanice vjerujem da će bit prva, Gradina smijenila Jovića a mogo bi i ti večeras ostat bez tog svog brkajlije :D :D
ne mozes Želju i Šefa Amara porediti sa ostalim klubovima koji promjene po 5 trenera u 5 sezona nekad i vise

Avatar
SB90
Postovi: 302
Pridružen/a: 02 dec 2012, 17:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SB90 » 17 mar 2013, 16:16

Kvota je napisao/la:
SB90 je napisao/la:
Kvota je napisao/la:Gledaj cirkusa od rezultata, Travnik vodi, Radnik dere Sirokog :lol: :lol: :lol: CUDNO ZAR NE!
sve sto se desi u ovoj ligi, za tebe je rad protiv zvijezde, uvijek svi protiv zvijezde. zrinjski i siroki se i rukama i nogama bore da izadju u evropu, ne budi smijesan sa svojim nebulozama!
Niko nije naveo da se radi protiv Zvijezde a i sam priznaj da je pomalo cudno sto se desava ! Ekipe koje pobjedjuju i mnogo jace gube od prosjecnih ekipa!
pa kad bi stalno dobijale jace ekipe (one koje su bolje plasirane), mi fudbal ne bi ni pratili. pratimo ga bas zato sto svako moze dobiti svakog!

a radnik je dobio sarajevo kuci i na grbavici igrao nerijeseno i trenutno su u odlicnoj formi. travnik je na bht-u, imali 2 kontre, jednu realizirali.

a vi ste kuci dobili zrinjskog, a izgubili od leotara, pa sad po tvojoj logici, zasto ste pustili leotaru?

ostavi teorije zavjere, uzivaj u neizvjesnosti koja je sve veca na utakmicama nase lige!
Sasa Kajkut pitarima tabut!

Kvota
Postovi: 1058
Pridružen/a: 20 avg 2012, 17:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kvota » 17 mar 2013, 16:18

sve sto se desi u ovoj ligi, za tebe je rad protiv zvijezde, uvijek svi protiv zvijezde. zrinjski i siroki se i rukama i nogama bore da izadju u evropu, ne budi smijesan sa svojim nebulozama![/quote]
Niko nije naveo da se radi protiv Zvijezde a i sam priznaj da je pomalo cudno sto se desava ! Ekipe koje pobjedjuju i mnogo jace gube od prosjecnih ekipa![/quote]
Tu nista nije cudno to se desava svugdje u svijetu... imas primjera mali milion...
Nego cim je to nase, nesto nije u redu, nije regularno, ne valja... :roll:[/quote]
Ok ste vi neznam otkud mi to kad se niko ne zali na vas :roll: ! Postavim vam video i to smatrate urednim ili pisete da je to normalno ! Bilo je drvlje i kamnje na sudiju kad vas je povalio protiv Maribora jer niste naucili na to! Pusti tu temu na stranu nema joj kraja!

Avatar
ZZtop10
Postovi: 2509
Pridružen/a: 09 jul 2012, 22:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ZZtop10 » 17 mar 2013, 16:19

Radnik nije izgubio preko 50 utakmica kod kuce (ako se ne varam , znam da je u pitanju strasan niz), a Travnik fino igra ove tri utakmice i mene ne cudi sto vode u Mostaru , to sam i ocekivao jer je zrinjski kriminalan ove 3-4 utakmice sto su odigrali.
I onda kada više ne bude me ovdje
kad moja duša s ove zemlje negdje ode
zastavu tvoju tamo ponijet ću sa sobom
nigdje bez tebe Željo kunem ti se Bogom!

Kvota
Postovi: 1058
Pridružen/a: 20 avg 2012, 17:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kvota » 17 mar 2013, 17:20

Imali negdje prenos na tv utakmice Zeljeznicar - Zvijezda

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 17 mar 2013, 17:24

meze i rakija spremna.idemo zvijezdo .obraduj nas
bice link ima na fb vec izbacen .pa cemo ubacit,, FORZZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

FCL
Postovi: 726
Pridružen/a: 29 maj 2012, 18:15
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la FCL » 17 mar 2013, 17:42

ZVIJEZDA: Mirković, Moranjkić, Mus, Adam, Stančevski, Sušić, Husić, Diatta, Džafić, Savić, Đurđević zasto nema ordagica

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la The Game » 17 mar 2013, 17:52

http://bstream4.net/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Brcko87
Postovi: 1148
Pridružen/a: 01 jun 2012, 15:52
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Brcko87 » 17 mar 2013, 17:53

FCL je napisao/la:ZVIJEZDA: Mirković, Moranjkić, Mus, Adam, Stančevski, Sušić, Husić, Diatta, Džafić, Savić, Đurđević zasto nema ordagica
Hajmo Zvijezda,igrao sam x2..Šteta nema Ordagića..
OFK Gradina Srebrenik

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la 7aprildomemoj » 17 mar 2013, 17:55

Kvota je napisao/la:Imali negdje prenos na tv utakmice Zeljeznicar - Zvijezda
Ima na Arenasport 1
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la YNWA » 17 mar 2013, 17:59

FCL je napisao/la:ZVIJEZDA: Mirković, Moranjkić, Mus, Adam, Stančevski, Sušić, Husić, Diatta, Džafić, Savić, Đurđević zasto nema ordagica
Amer ima 2 zuta, i ocigledno odovic ne zeli rizikovati, jer bitnija mu je sledeca utakmica...
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 17 mar 2013, 18:12

gleda li iko neka pise sta se desava
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.