NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la storm_raider » 17 mar 2013, 23:24

Pa ekipe koje Odovic vodi najljepse igraju, kad se sjetim kako smo mi igrali one polusezone..
Sport je lijek za tijelo i duh.

durgut
Postovi: 43
Pridružen/a: 16 feb 2013, 22:34
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la durgut » 18 mar 2013, 00:35

Brezovac je napisao/la:Igrac br 26 ponovo jedan od najgorih..ne znam zasto se momak forsira, mozda bi Halil bio bolje rjesenje na toj poziciji
ajde brezovac sta imas protiv njega svi su bili extra ali jbg dvije greske odbrane i izugibsmo utakmicu, momci su se borili do kraja i bili odlicni ali to je fudbal. AJMO ZVIJEZDO

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 18 mar 2013, 08:24

ljudi mene je zvijezda odusevila prvih pola sata,ostalo sve katastrofa,svi nesto sebicni,u obrani grijese nenormalno,,dali oni gledaju snimake utakmica,pa da se vide kako igraju,,dzafic nije 2 lopte dobro primio,nemogu spojiti 2 , 3 pasa,vuku loptu dok nemaju izbora i onda je predaju protivniku,sebicni puno,stacenski solidan,obrana katastrofa,adam dobar,kao i diata,djurdjevic 3 utakmicu za redom nista,treba nesto snjim poradit,...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 18 mar 2013, 08:32

Savić odičan prvo poluvrijeme, i zaslužio je bio gol :D
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

elf1
Postovi: 513
Pridružen/a: 19 dec 2012, 21:11
Lokacija: Gradacac-Neuburg
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la elf1 » 18 mar 2013, 10:06

Trener Zvijezde nakon susreta sa Željezničarom

Odović: Ne smijemo praviti naivne greške u odbrani
Zvijezda je večeras u okviru 18. kola BHT Premijer lige poražena od Željezničara na Grbavici rezultatom 2:1.
Gosti su poveli preko Savića, ali je preokret donio Eldin Adilović. Nakon susreta trener gostiju Milomir Odović istakako je da njegova ekipa ne smije praviti greške kakave je pravila u odbrani, te da je Željezničar zasluženo slavio.

"Utakmica je bila jako dobra. Znao sam da će Željo igrati u grču, s obzirom da su imali imperativ nakon rezultata ovog kola. Što se tiče moje ekipe, osjetilo se da ima mnogo novih igrača. Nešto smo uspjeli ukomponovati. U drugom poluvremenu smo napravili greške koje se ne smiju praviti. Bar ne igrači iz zadnje linije. Zaslužena pobjeda Željezničara na kraju," rekao je Odović nakon susreta.
DOMINACIJA BAYERNA
1 FC Bayern München
2 FC Bayern München
3 FC Bayern München

Kvota
Postovi: 1058
Pridružen/a: 20 avg 2012, 17:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kvota » 18 mar 2013, 12:12

SB90 je napisao/la:kvota, vidim najavljivao si crveni, al ovo je treca utakmica u nizu protiv zelje gdje je sasvim normalno sudjenje, prije toga je bila ona gdje tvrdite da je bio penal. nadam se da ces pred iducu utakmicu vise pricati o igri i igracima, a manje o sudjenju jer su ove zadnje 3 utakmice dokaz da nema nikakve potrebe za tim. svaka greska u korist zelje se uveca 100 puta, a one protiv zelje rijetko ko vidi. vise fudbala, druze, manje teorija zavjere i vjeruj samo svojim ocima!

a zvijezdi zelim da izbori evropu iduce sezone! pozdrav i cestitke za veceras.
Na sudjenje nemam velikih zamjerki a sa razlogom sam napisao da mi mirise na jedan crvenijer od 35 do 43 dobili smo ako se ne varam 4 zuta kartona ! Ne znam sta ti je tu cudno sto sam napisao prijatelju osim da nam taj sudija daje zute za odugvlacenje u prvom poluvremenu sto iskreno nisam nigdje vidio, sto ne umanjuje vasu pobjedu naravno! Pobijedio je sretniji-spretniji tim na sto vam cestitam a ja se nemogu otet dojmu da smo mogli napokon do pozitivnog rezulta protiv vas! Sretno u nastavku a valjda i nas jednom ta sreca pomiluje!

Avatar
England
Postovi: 2001
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la England » 18 mar 2013, 12:35

Kvota je napisao/la:
SB90 je napisao/la:kvota, vidim najavljivao si crveni, al ovo je treca utakmica u nizu protiv zelje gdje je sasvim normalno sudjenje, prije toga je bila ona gdje tvrdite da je bio penal. nadam se da ces pred iducu utakmicu vise pricati o igri i igracima, a manje o sudjenju jer su ove zadnje 3 utakmice dokaz da nema nikakve potrebe za tim. svaka greska u korist zelje se uveca 100 puta, a one protiv zelje rijetko ko vidi. vise fudbala, druze, manje teorija zavjere i vjeruj samo svojim ocima!

a zvijezdi zelim da izbori evropu iduce sezone! pozdrav i cestitke za veceras.
Na sudjenje nemam velikih zamjerki a sa razlogom sam napisao da mi mirise na jedan crvenijer od 35 do 43 dobili smo ako se ne varam 4 zuta kartona ! Ne znam sta ti je tu cudno sto sam napisao prijatelju osim da nam taj sudija daje zute za odugvlacenje u prvom poluvremenu sto iskreno nisam nigdje vidio, sto ne umanjuje vasu pobjedu naravno! Pobijedio je sretniji-spretniji tim na sto vam cestitam a ja se nemogu otet dojmu da smo mogli napokon do pozitivnog rezulta protiv vas! Sretno u nastavku a valjda i nas jednom ta sreca pomiluje!
Upitno je znanje u Zvijezdi. Samo Zvijezda si može dozvoliti da se bori sa ovakvom ekipom i logistikom za opstanak, jedini čovjek koji je poznavao materiju u Zvijezdi je Cvitkušić, otkako ste se njega rješili, totalno lutate i mjenjate.Cvitko je skup, al' njeovo znanje je na razini najobarazovanijih sportskih radnika u BiH, između ostalog on je i uveo Zvijezdu u najviši rang.
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

detenk
Postovi: 4
Pridružen/a: 17 jan 2013, 11:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la detenk » 18 mar 2013, 13:15

Zasto je doveden onaj Djurdjevic previse gresakaa.a Adam je igracina

Dzin
Postovi: 360
Pridružen/a: 07 mar 2010, 12:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dzin » 18 mar 2013, 14:34

Sava p.iz da,umjesto da se raduje sa RD on tuguje sa Manijacima,nisi ga trebao ni dati,takvi nam ne tebaju,NAPOLJE,TO JE NEOPROSTIVO :mrgreen:

Avatar
Brezovac
Postovi: 1548
Pridružen/a: 07 jan 2013, 14:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Brezovac » 18 mar 2013, 16:45

durgut je napisao/la:
Brezovac je napisao/la:Igrac br 26 ponovo jedan od najgorih..ne znam zasto se momak forsira, mozda bi Halil bio bolje rjesenje na toj poziciji
ajde brezovac sta imas protiv njega svi su bili extra ali jbg dvije greske odbrane i izugibsmo utakmicu, momci su se borili do kraja i bili odlicni ali to je fudbal. AJMO ZVIJEZDO
Nemam ja nista protiv njega samo kazem da je momak vec 3 utakmicu koju gledam najlosiji igrc na terenu, i jedan od pomocnika mi kaze sve se ceka da ga krene ne znam samo do kad cemo ga cekat da nam pokaze sta zna, jer do sad nista nije pokazao, za ostatak ekipe nemam rijeci..solidno smo igrali nismo imali srece i eto, sta je tu je

durgut
Postovi: 43
Pridružen/a: 16 feb 2013, 22:34
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la durgut » 18 mar 2013, 18:44

Brezovac je napisao/la:
durgut je napisao/la:
Brezovac je napisao/la:Igrac br 26 ponovo jedan od najgorih..ne znam zasto se momak forsira, mozda bi Halil bio bolje rjesenje na toj poziciji
ajde brezovac sta imas protiv njega svi su bili extra ali jbg dvije greske odbrane i izugibsmo utakmicu, momci su se borili do kraja i bili odlicni ali to je fudbal. AJMO ZVIJEZDO
Nemam ja nista protiv njega samo kazem da je momak vec 3 utakmicu koju gledam najlosiji igrc na terenu, i jedan od pomocnika mi kaze sve se ceka da ga krene ne znam samo do kad cemo ga cekat da nam pokaze sta zna, jer do sad nista nije pokazao, za ostatak ekipe nemam rijeci..solidno smo igrali nismo imali srece i eto, sta je tu je
Pa ok svakako, svako ima svoje misljenje, ali mi svi kazemo diatta za svaku utakmicu najbolji bez obzira sta uradi naprijed samo zbog toga sto se bori i uklizava a vidi se da nam on usporava igru i uvijek vuce loptu sam, mozemo i golmana stavit naprijed isto ce to radit..puno je novih igraca, jos sad se vidi kvalitet a kad se uklope sve kockice bice to vise nego dobro.......:)

Kvota
Postovi: 1058
Pridružen/a: 20 avg 2012, 17:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kvota » 18 mar 2013, 19:17

Sutra u 20.00 na areni sport snimak utakmice Željeznicar- Zvijezda pa mozemo jos jednom prostudirati igru nasih momaka! Ovom prilikom bi pozdravio navijace i sam klub Željeznicar na doceku naseg kluba i nasih najvijernijih navijaca ! Drago mi je sto se pocelo na ovaj nacin sklapat prijateljsvo kako na tribinama tako i izmedju klubova sto doskora nazalost nije tako bilo!

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vatreni » 18 mar 2013, 20:42

Kada uzmemo u analizu prve tri utakmice jasno se moze uočiti,posebno u zadnje dvije,da nam fali kondicije za jedno poluvrijeme da bi utakmicu odrzali na visokom nivou.Pola sata protiv Gabele i onda skroz druga priča,isto i protiv Zelje.Istina je da ne mozes 90.minuta igrati na visokom nivou,nisma Barsa,ali kada bi izdržali veći dio natrpali bi mreze svakoj ekipi.Valjda je Odović toga svjestan,kao i kondicioni treneri da urade nesto na tome ili da racionalno rasporede snagu na cijelu utakmicu,mada tim gube visoki nivo.Mislim da samo na tome moraju poraditi i ako to dobijemo mozemo dobiti bilo koga i bilo gdje.Ovako,ako ne natrpamo mrezu u prvih pola sata u drugom dijelu natrpaće nama jer zijevaju kao bipčići. :)

legijard
Postovi: 190
Pridružen/a: 24 avg 2011, 23:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la legijard » 18 mar 2013, 20:47

Kvota je napisao/la:Sutra u 20.00 na areni sport snimak utakmice Željeznicar- Zvijezda pa mozemo jos jednom prostudirati igru nasih momaka! Ovom prilikom bi pozdravio navijace i sam klub Željeznicar na doceku naseg kluba i nasih najvijernijih navijaca ! Drago mi je sto se pocelo na ovaj nacin sklapat prijateljsvo kako na tribinama tako i izmedju klubova sto doskora nazalost nije tako bilo!
izvini druze nas klub kao klub tj.uprava zeljeznicara nije nista bolje docekala od ostalih ekipa... samo sto smo zbili dobre odnose izmedju nasih momaka i POD GRUPE manijaka ;) ta podgrupa nam je poslala sendvice i sokove...... znaci navijaci su platili ULAZ za tekmu ;)
ps: ulaz je bio 8 KM ali su na insistenciju ove podgrupe stavili na 5 KM.... znaci ulaz je placen na grbavicu... ne vidim gdje je nam zeljeznicar pomogao

kontra
Postovi: 112
Pridružen/a: 13 sep 2012, 23:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la kontra » 18 mar 2013, 21:27

legijard je napisao/la:
Kvota je napisao/la:Sutra u 20.00 na areni sport snimak utakmice Željeznicar- Zvijezda pa mozemo jos jednom prostudirati igru nasih momaka! Ovom prilikom bi pozdravio navijace i sam klub Željeznicar na doceku naseg kluba i nasih najvijernijih navijaca ! Drago mi je sto se pocelo na ovaj nacin sklapat prijateljsvo kako na tribinama tako i izmedju klubova sto doskora nazalost nije tako bilo!
izvini druze nas klub kao klub tj.uprava zeljeznicara nije nista bolje docekala od ostalih ekipa... samo sto smo zbili dobre odnose izmedju nasih momaka i POD GRUPE manijaka ;) ta podgrupa nam je poslala sendvice i sokove...... znaci navijaci su platili ULAZ za tekmu ;)
ps: ulaz je bio 8 KM ali su na insistenciju ove podgrupe stavili na 5 KM.... znaci ulaz je placen na grbavicu... ne vidim gdje je nam zeljeznicar pomogao
pa placali smo i mi kod vas , ne znam sta hocete da vasa uprava nas kara , a vi da budete docekani ko begovi :mrgreen:

legijard
Postovi: 190
Pridružen/a: 24 avg 2011, 23:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la legijard » 18 mar 2013, 21:56

kontra je napisao/la:
legijard je napisao/la:
Kvota je napisao/la:Sutra u 20.00 na areni sport snimak utakmice Željeznicar- Zvijezda pa mozemo jos jednom prostudirati igru nasih momaka! Ovom prilikom bi pozdravio navijace i sam klub Željeznicar na doceku naseg kluba i nasih najvijernijih navijaca ! Drago mi je sto se pocelo na ovaj nacin sklapat prijateljsvo kako na tribinama tako i izmedju klubova sto doskora nazalost nije tako bilo!
izvini druze nas klub kao klub tj.uprava zeljeznicara nije nista bolje docekala od ostalih ekipa... samo sto smo zbili dobre odnose izmedju nasih momaka i POD GRUPE manijaka ;) ta podgrupa nam je poslala sendvice i sokove...... znaci navijaci su platili ULAZ za tekmu ;)
ps: ulaz je bio 8 KM ali su na insistenciju ove podgrupe stavili na 5 KM.... znaci ulaz je placen na grbavicu... ne vidim gdje je nam zeljeznicar pomogao
pa placali smo i mi kod vas , ne znam sta hocete da vasa uprava nas kara , a vi da budete docekani ko begovi :mrgreen:
cekaj bolan bolan ovo nema veze sa tobom ni sa tvojom upravom, kazem jer sada ljudi misle da nas je zeljeznicar msm uprava gotivila.... htjeo sam rec da su nas zgotivili momci iz URBAN CORP podgrupe manijaka da to nema veze sa upravom -.- skontaj se

Avatar
adilbeg
Postovi: 183
Pridružen/a: 06 jan 2013, 20:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la adilbeg » 18 mar 2013, 22:00

Dzin je napisao/la:Sava p.iz da,umjesto da se raduje sa RD on tuguje sa Manijacima,nisi ga trebao ni dati,takvi nam ne tebaju,NAPOLJE,TO JE NEOPROSTIVO :mrgreen:
srdjan savic jedan je od nas!!!uvijek je ostavio srce na terenu i nikad mu necu zaboravit onaj gol u finalu kupa u zenici,imajte razumijevanja ;)
THE MANIACS-ZAVIDOVICI

kontra
Postovi: 112
Pridružen/a: 13 sep 2012, 23:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la kontra » 18 mar 2013, 22:02

pa placali smo i mi kod vas , ne znam sta hocete da vasa uprava nas kara , a vi da budete docekani ko begovi :mrgreen:[/quote]

cekaj bolan bolan ovo nema veze sa tobom ni sa tvojom upravom, kazem jer sada ljudi misle da nas je zeljeznicar msm uprava gotivila.... htjeo sam rec da su nas zgotivili momci iz URBAN CORP podgrupe manijaka da to nema veze sa upravom -.- skontaj se[/quote]

pa sam si rekao da je uprava spustila kartu za 3 marke , tako da ocigledno su vas izgotivili :mrgreen:

Avatar
anonimni
Postovi: 10128
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la anonimni » 18 mar 2013, 22:21

pa ulaz na sjever je i inače 8 KM, ne vjerujem da je to toliko do momaka iz UC-a jer je i nama bilo 5 :mrgreen:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la seven » 18 mar 2013, 22:34

adilbeg je napisao/la:
Dzin je napisao/la:Sava p.iz da,umjesto da se raduje sa RD on tuguje sa Manijacima,nisi ga trebao ni dati,takvi nam ne tebaju,NAPOLJE,TO JE NEOPROSTIVO :mrgreen:
srdjan savic jedan je od nas!!!uvijek je ostavio srce na terenu i nikad mu necu zaboravit onaj gol u finalu kupa u zenici,imajte razumijevanja ;)
aj ne seri, do jučer ste ga pljuvali i opravdavali ono što mu je Amar radio

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: InatSilniBosanski i 8 gostiju.