Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Otelo
Postovi: 33445
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 31 mar 2013, 18:19

Naredne sezone je cilj izboriti ostanak u EPL-u i to sto prije da odem 15b od zone ispadanja da u rahatluku mozemo gledat drugi dio prvenstva.

A poceli si da se prave 3D printeri pa nek si igraci isprintaju ovo i nek slave:

slika
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16508
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 31 mar 2013, 18:19

fina tekma, lijepa za oko 8-) mislim da smo zasluzili pobjedu :)
Veeeliko hvala Interu za ovu zvijezdu sto smo je dobili, iako je rano pricati ali ja ne pamtim bolju 10-ku u Liverpoolu zadnjih 10 godina 8-) Sule bez premca najbolji igrac lige ove sezone, zao mi je bilo zbog onog prodora sto nije zavrsio pogotkom ali eto..Revansirali smo im se za onaj poraz na Anfieldu, mada bi nam tada pobjeda bila puno bolja nego ova dns al ajde, sta je tu je :D
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la artemis77 » 31 mar 2013, 18:38

ako misle i pomislit na ligu prvaka moraju sve pobijediti do kraja :P
nije težak raspored, jedini problem bi nam trebo bit newcastle u gostima i merseyside derbi...
sve u svemu, ja bih bio zadovoljan i da završimo ispred evertona na kraju :))
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 31 mar 2013, 19:32

Ima li neko neki dobar highlights, nažalost nisam bio u mogućnosti da gledam utakmicu danas. Naravno, drago mi je zbog pobjede a još draže jer je Henderson zabio.
Neki duži komentar ako uspijem pregledati cijelu tekmu ;)
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41212
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 31 mar 2013, 19:44

BeyKopites je napisao/la:Ima li neko neki dobar highlights, nažalost nisam bio u mogućnosti da gledam utakmicu danas. Naravno, drago mi je zbog pobjede a još draže jer je Henderson zabio.
Neki duži komentar ako uspijem pregledati cijelu tekmu ;)
Evo imaš na ovim linkovima cijelu tekmu, možeš pogledati online ili skinuti na komp ;)

http://www.putlocker.com/file/0E26FEA2FDF49CF7
http://www.putlocker.com/file/F854C85A750934C9#

Linkovi za direktni d-load ;)

http://www.filesm.net/6hr/Aston_Villa_v ... es.net.avi
http://www.filesm.net/6hu/Aston_Villa_v ... es.net.avi
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 31 mar 2013, 19:47

bilo mi je drago kad sam vidio da henderson pocinje i opravdao je povjerenje. coutinho odlican al gerrad je danas bio strasan u drugom poluvremenu. steta sto suarez nije bio malo prisebniji al izborio je penal fino.
fino od odrađen posao danas.
You are someone else I am still right here

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 31 mar 2013, 19:49

Postavicu highlights od jedno 50 i nesto minuta izjave sve pa kome se gleda neka pogleda samo da vidim koliko ce upload trajati :lol: :mrgreen:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 31 mar 2013, 19:51

rio_Ferdy88 je napisao/la:
BeyKopites je napisao/la:Ima li neko neki dobar highlights, nažalost nisam bio u mogućnosti da gledam utakmicu danas. Naravno, drago mi je zbog pobjede a još draže jer je Henderson zabio.
Neki duži komentar ako uspijem pregledati cijelu tekmu ;)
Evo imaš na ovim linkovima cijelu tekmu, možeš pogledati online ili skinuti na komp ;)

http://www.putlocker.com/file/0E26FEA2FDF49CF7
http://www.putlocker.com/file/F854C85A750934C9#

Linkovi za direktni d-load ;)

http://www.filesm.net/6hr/Aston_Villa_v ... es.net.avi
http://www.filesm.net/6hu/Aston_Villa_v ... es.net.avi
Hvala ! ;)
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
peppo_owen
Postovi: 704
Pridružen/a: 05 avg 2010, 14:53
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la peppo_owen » 31 mar 2013, 20:02

Nije mi jasno zašto naši na ljeto nebi probali dovest Bentekea.Ono ce biti vrhunski igrac,snazan,visok,a Bgm za svoju visinu i jako pokretan...
Vidim spominje se i Eriksen,fino je to sve pročitati....Ben Arfa i još jedan dobar stoper i imamo solidnu ekipu u borbi za LP...Al ima do ljeta jos puno...

Dns smo pokazali karakter(doduse protvi slabasne Ville) koji treba da imaju vrhunske ekpe...Dobra stvar je Hendo,koji se lavovski bori,stalno je u pokretu.Sulejman standardno dobar,majstor proturanja kroz noge.Gerrard je bio jako dobar,pogotovo u drugom dijelu,i po meni MOTM...Uglavnom 3 boda upisana....
ko igra za raju i zanemaruje tatiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku"

Avatar
Henderson
Postovi: 6173
Pridružen/a: 01 jan 2012, 20:15
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Henderson » 31 mar 2013, 20:29

Ja bih prije Bonyija, po meni je bolji a bio bi jeftiniji.
Premiership 173 utakmica, 15 golova, 21 asistencija.
Najbolji mladi igrač Sunderlanda ( 2010, 2011 ), najbolji mladi igrač Liverpoola ( 2012 ), najbolji mladi igrač Engleske ( 2012 ).

Avatar
Otelo
Postovi: 33445
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 31 mar 2013, 20:30

Ja bi kakvog stopera volio vidjet
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 31 mar 2013, 21:11

mislim da je bitnije dovesti jos jedno dobro krilo i odbranu ovu zamjeniti,a sto se tice napadaca tesko da ce neko suradjivati sa Suarezom kako treba,trenutno se igra ta igra u kojoj je Sule glavna karika i sve lopte idu njemu...
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
youngredcomps
Postovi: 1135
Pridružen/a: 17 maj 2012, 23:16
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la youngredcomps » 31 mar 2013, 21:13

slika
jedan je SG8
Steven Gerrard: ''Ja ne nosim Liverpool u srcu, ja ga nosim u duši jer srce će jednom stati, a duša je vječna!.'

Avatar
MrHc
Postovi: 1782
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la MrHc » 31 mar 2013, 22:06

Iako sam veliki fan Barcelone .... tacnije samo sam fan Barcelone :) Neizmjerno me raduje ovaj Come Back Liverpoola (Y)

Zelim vam godine uzdizanja i povratka na vrata velikana gdje vam je i mjesto !!!
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Believe » 31 mar 2013, 22:07

Odlična utakmica...žao mi što ga Suarez ili Coutinho ne dadoše...Suarez briljantan kao i uvijek...Kakvi driblinzi..Ako ode,puno ćemo izgubiti,definitivno.Coutinho još jednom dokazao da će biti veliko pojačanje.Da će bit bolje pojačanje nego Sturridge.Kakav dribler,tehničar.Zadivljujuće.Downing je bio sasvim solidan s obzirom da je igrao protiv svojih.Hendo jako dobar,falio nam je taj igrač na sredini.Gerrard najbolji,kao i uvijek protiv Aston Ville.Inspirisan,koliko je samo trčao.Kako je samo spasio gol.Fantastično,svaka čast Stevie.Lucas grozan,imao dosta grešaka i to kakvih.Ponekad napravi i koji bespotreban faul,al eto,pobjeda je najbitnija.Carra se hrvao sa Bentekeom,prešao ga je par puta kao i Agbonlahor.Izgubio se Jamie kod gola Aston Ville,može se reći njegova greška.Ipak,požrtvovanost na nivou.Agger imao dosta lijepih intervencija,ali njegovu statičnost kod one sjajne odbrane Reine Agbonlahoru ne bi komentarisao,također Weimann mu je utekao na 7 metara od gola,sreća pa čovjek loše zahvati loptu.Enrike još jednom pokazao da je fizički spreman itekako.Građenje mu je nevjerovatno,a mislim da popravlja i centaršuteve.Glen kao i uvijek nesiguran u defanzivni,ali prema naprijed odličan.Može bolje,Glen,al dobro je.Šteta što ne dade gol.I na kraju taj Reina,bravo majstore.Šteta što ne odbrani i ono kad je bio gol,blizu je bio.

Dobro se držimo na toj sedmoj poziciji.Veliki uspjeh će biti ako pređemo Everton do kraja,mislim da je to naš maksimum.
You'll never walk alone.

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 31 mar 2013, 22:08

Otelo je napisao/la:Ja bi kakvog stopera volio vidjet
moze sakho iz PSG-a ? :D
You are someone else I am still right here

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 31 mar 2013, 22:34

the scouser je napisao/la:Primjetno je da se Hendersonu diglo samopouzdanje kod Rodgersa. Ovaj polulob ne bi smio ni u snu pokušati prije godinu-godinu i po. Napredovao je dosta, prvenstveno zahvaljujući Rodgersovoj odluci da ga se vrati u sredinu.
Odmah sam se sjetio onog njegovog istrčavanja 1 na 1 sa Begovićem prošle sezone. :mrgreen:

FOURTHOFFICIAL
Postovi: 3249
Pridružen/a: 12 feb 2013, 19:40
Lokacija: Sarajevo grade moj - this is the city I most enjoy !
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 31 mar 2013, 22:35

Sad će ga fera odraditi kod Ancelottija, samo da obavi par telefonskih poziva. :mrgreen:
Seo rušilac - Inače,momak je legenda,mislim na Sea

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 31 mar 2013, 22:40

Liverpool have become the 1st club in English top-flight history to win 1800 league matches (total: 5218 points).

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 31 mar 2013, 22:44

FOURTHOFFICIAL je napisao/la:Sad će ga fera odraditi kod Ancelottija, samo da obavi par telefonskih poziva. :mrgreen:
samo da se raja usaglasi :D
You are someone else I am still right here

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.