Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

FOURTHOFFICIAL
Postovi: 3249
Pridružen/a: 12 feb 2013, 19:40
Lokacija: Sarajevo grade moj - this is the city I most enjoy !
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 01 apr 2013, 21:18

rio_ferdy i believe

slika
Seo rušilac - Inače,momak je legenda,mislim na Sea

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41239
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 01 apr 2013, 21:24

FOURTHOFFICIAL je napisao/la:rio_ferdy i believe
KBKK, mi ovdje uživamo slika
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

FOURTHOFFICIAL
Postovi: 3249
Pridružen/a: 12 feb 2013, 19:40
Lokacija: Sarajevo grade moj - this is the city I most enjoy !
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 01 apr 2013, 21:31

Boga mi oprali ste drama. :mrgreen:
Seo rušilac - Inače,momak je legenda,mislim na Sea

Avatar
Narin
Postovi: 8332
Pridružen/a: 05 avg 2011, 11:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Narin » 01 apr 2013, 22:13

Prva utakmica ove sezone koju nisam pogledao.Možda i bolje.Ustvari gledao sam prvih 15 minuta,ali onda sam morao ići,mada sam dobio detaljan izvještaj od jednog prijatelja scousera i od starog.Scouser mi je rekao da je United igrao solidno prvo poluvrijeme,možda su malo i bolji bili,ali da su u drugom dosta lošiji bili.I jedni i drugi imali neke prilike koje su se mogle iskoristiti,Persie i Chicharito promašili najbolje za United.Persie jeste u maloj krizi,ali opet on je dovoljno kvalitetan igrač i za njega se ja ne brinem.A ovo ne bih mogao reći za naša krila.
Znači neki su govorili da nije dobro što je Zaha sebičan,ali ja bih odmah dao njegove driblinge i fazone,pa makar ne morao dodati ni jednom na utakmici,ali samo da imamo jedno krilo koje zna napraviti jedan dobar jbeni dribling.Najbliži tome kod nas je Nani,dok ona 2 bilmeza od Younga i Valencije ne mogu ni drvo zaobići.Mada,ipak je Young znao nekad i biti koristan.Svaka mu čast za onu kontru protiv Citya npr,ali za igrača koji igra u Unitedu je jednostavno potrebno više.Valencija je uvijek bio limitiran,ali je koristio svoje prednosti prošle sezone,snagu i brzinu,sada nit koristi jedno,nit drugo,još plus,ne razmišlja ništa.Kada centrira,nit gleda ima li koga,nit gleda gdje je ko,a inače,nikad ne potrefi kako treba ubaciti.
Ne znam,ali na ljeto moraju doći barem 2 igrača,dok bi 4 bio maximum.Ta 2 su sigurno jedan vezni i jedno krilo (ne računajući Zahu),naravno računajući barem neke odlaske.Ja bih se riješio jednog od gore spomenutog dvojca Valencia - Young (riješio bih se i jednog i drugog,ali je to malo nerealno očekivati),mada izgleda da su najveće šanse da Nani ode.Što se tiče veznjaka,otići će vjerovatno Ando i možda Scholes u penziju,plus Fletcher nikada neće biti onaj stari,a ulazi i u godine polako.Ja bih 2 veznjaka doveo da se pitam,ali i to je malo nerealno očekivati,pogotovo poznavajući SAFa.Trebamo biti prezadovoljni ako dođe barem 1.Eh sada,da li da dođe igrač tipa Strootmana ili igrač tipa Eriksena,tj ofanzivni vezista ili defanzivni?
Odbranu ne bih dirao,ima tu dosta solidnih igrača,još plus tu bi trebao iduće godine biti mladi Fabio,koji igra dosta dobro za potonuli QPR,a takpđer ni napad ne bih dirao,jedino u slučaju nekog odlaska,u šta sumnjam.

Eh,da dodam,nisam rekao moje neke želje za krilne igrače.Naravno,prvi je Bale,ali šanse da on dođe su slične šansama da City osvoje EPL ove sezone.Nekad mi je želja bio WIllian,ali on je otišao za parama.James Rodriguez nije loš,mada ni on u zadnje vrijeme ne igra kao nekad.Ovaj Fischer,gledao sam ga par puta,dobar jeste,ali da li je dovoljno dobar da bude jedan od 2 glavna krilna igrača u Unitedu? Vjerovatno je Bale najbolji izbor,jer je to igrač koji zna napraviti višak,brz je,ima odličan udarac i nije ga strah preuzeti odgovornost,bolje rečeno,ima sve što nemaju Young i Tony.

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Believe » 01 apr 2013, 22:22

rio_Ferdy88 je napisao/la:
I meni je mnogo toga smiješnog na vašoj temi pa opet ne reagujem :mrgreen:
Ali ovo je bilo vezano direktno za mene.
rio_Ferdy88 je napisao/la:Da (i to smo bili svjedoci u tvom slučaju :mrgreen: ), ali ne može svatko imati isti uspjeh u tom prognoziranju, kao što sam rekao, jer uvijek će veće šanse za uspjehom imati onaj ko posjeduje znanje o stvari čiji se ishod prognozira ;)
Naravno,ali činjenica je jedna,prognozirati može bilo ko.Dakle,bilo ko.To dokazuje da ne mora posjedovati znanje da bi prognozirao.Ja ga posjedujem i prognoza je bila pogrešna.Sledeća će možda bit dobra,dakle nema smisla o tome raspravljati,pogotovo nekoga prozivati na osnovu netačne prognoze.Eh kad bi se gledale sve netačne prognoze na forumu :roll:

rio_Ferdy88 je napisao/la:I kakve to veze ima, ja sam objasnio zašto sam reagovao tako, a taj poraz i one sudijske greške nisu nimalo smiješne, pogotovo nama simpatizerima Uniteda.

Isto tako ne vidim otkud znaš da je svakom osim simpatizerima Uniteda to bilo smiješno, jer su mnogi drugi forumaši isto tako reagovali, a nisu simpatizeri Uniteda ;)
Greške nisu nimalo smiješne,ali ti si bio smiješan koliko si bio uporan i ponavljao jedno te isto u kratkom vremenskom intervalu.Mnogi drugi su priznali grešku suca,greška i jest bila,ali toliko moljakanje nije potrebno.
rio_Ferdy88 je napisao/la:S obzirom da su neki od vas toliko glasno podržavali City da su na pdf-u Citya bili najglasniji i prvi u redu kad je u pitanju navijanje za isti u borbi za titulu kroz silne postove i provociranje nakon svake tekme, ne bih rekao da je njima baš Liverpool na prvom mjestu :mrgreen:
Oni kojima je City ispred Liverpoola zbog Uniteda,to Rio moj dobri,nisu navijači Liverpoola. ;) A normalno da će svakom navijaču Liverpoola biti draže da City osvoji nego United,zašto da se lažemo?
rio_Ferdy88 je napisao/la:Na osnovu uspjeha prethodne sezone se može govoriti o favoritima u ovoj sezoni, a posebno o uspjehu u prolasku grupne faze jer smo prethodne sezone ispali u tom stadiju :oops:

Ja sam ti rekao i neću više ponavljati, svi ti gore pobrojani klubovi su pokazali mnogo više od Uniteda u tim grupnim fazama i naravno da su bili favoriti, a United je u meču sa Realom je bio autsajder tako da jednostavno nismo imali sreće i ovaj rezultat se ne može smatrati neuspjehom ;)
United se pojačao ove sezone,stvorio još bolji pobjednički mentalitet.Svaka nova sezona je priča za sebe,tako da ne vjerujem da ima puno veze to što su prethodne godine ispali u grupnoj fazi.Svakako da nije neuspjeh ispasti od boljeg,a Real to jest (mada to na terenu i nisu baš dokazali).
rio_Ferdy88 je napisao/la: Šta bi ja trebao sad uraditi zato što mi ti nevjeruješ :roll: (a imaš dokaze za to crno na bijelo), ja stvarno nemam razloga lagati o tome, jer samo, kako sam i objasnio gore, vodim računa i o interesima Uniteda na taj način i uvijek će mi biti draže gledati pobjedu nekog predstavnika Prema u euro natjecanjima nad predstavnicima drugih liga petice, jer sam veliki ljubitelj Prema i Ostrva 8-)
Ne možeš ti mene uvjerit niti ikoga normalnog da ti je drago npr. kad Liverpool prođe dalje u Evropi.Ili City.Za Chelsea i ostale je moguće.Al' dobro,samo ti znaš istinu ovdje tako da ..
You'll never walk alone.

Avatar
JohnLennon
Postovi: 932
Pridružen/a: 30 dec 2012, 21:55
Lokacija: Cibeles
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la JohnLennon » 01 apr 2013, 22:23

Ispricavam se na upadu u stilu padobranca :D Bit cu kratak. Kada i u koliko protiv Cityja u predstojecem kolu?
FOURTHOFFICIAL je napisao/la:rio_ferdy i believe
Neka, bas su zanimljivi :mrgreen:
"Izabrao sam Real Madrid ispred Barcelone zato sto sam ja pobjednik, a ne gubitnik" - Alfredo Di Stefano.

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la DukeOfWellington » 01 apr 2013, 22:25

Istinski ljubitelj anglosaksnonske kulture i Ujedinjenog Kraljevstva kao njenog najsvjetlijeg eksponenta će uvijek podržavati britanski klub prije nego klub iz neke druge zemlje.

Avatar
Narin
Postovi: 8332
Pridružen/a: 05 avg 2011, 11:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Narin » 01 apr 2013, 22:32

JohnLennon je napisao/la:Ispricavam se na upadu u stilu padobranca :D Bit cu kratak. Kada i u koliko protiv Cityja u predstojecem kolu?
FOURTHOFFICIAL je napisao/la:rio_ferdy i believe
Neka, bas su zanimljivi :mrgreen:
Ponedjeljak,9 sati. :)

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41239
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 01 apr 2013, 22:56

Believe je napisao/la: Ali ovo je bilo vezano direktno za mene.
Pa zato i kažem, bude toga vezanog i za mene na vašoj temi, ili od drugih scousera, pa se opet ne javljam i pravdam toliko, barem ne na vašem pdf-u :mrgreen:
Believe je napisao/la:Naravno,ali činjenica je jedna,prognozirati može bilo ko.Dakle,bilo ko.To dokazuje da ne mora posjedovati znanje da bi prognozirao.Ja ga posjedujem i prognoza je bila pogrešna.Sledeća će možda bit dobra,dakle nema smisla o tome raspravljati,pogotovo nekoga prozivati na osnovu netačne prognoze.Eh kad bi se gledale sve netačne prognoze na forumu :roll:
Ali uspjeh te prognoze zavisi od znanja koje se prethodno posjeduje, tako da što više znanja posjeduješ veće su i šanse za uspjeh u prognozi i obrnuto ;)

Ja ne sporim to da svako može prognozirati, to je valjda jasno :mrgreen:

Believe je napisao/la:Greške nisu nimalo smiješne,ali ti si bio smiješan koliko si bio uporan i ponavljao jedno te isto u kratkom vremenskom intervalu.Mnogi drugi su priznali grešku suca,greška i jest bila,ali toliko moljakanje nije potrebno.
Ovo što ti pišeš o tom slučaju sa porazom od Reala i mojoj rekaciji (koja je bila smiješna samo nekome ko nije shvatio šta jedan loš sudija može uraditi od neke tekme, a posebno od duela takvog kalibra) se može primjeniti i ovaj tvoj slučaj sa prognozama i silnim pravdanjem na našoj temi, zar ne :mrgreen:
Believe je napisao/la:Oni kojima je City ispred Liverpoola zbog Uniteda,to Rio moj dobri,nisu navijači Liverpoola. ;) A normalno da će svakom navijaču Liverpoola biti draže da City osvoji nego United,zašto da se lažemo?
Nisu, ali se predstavljaju takvima na vašoj temi ;)

A jedno je to da bi svako od vas željeo da United ne osvoji titulu (što je sasvim prirodno), a drugo ta silna provociranja po temi Citya i navijanje za isti kao da Livči igra i kopiranje Paje i njegovih stavova ;)
Believe je napisao/la:United se pojačao ove sezone,stvorio još bolji pobjednički mentalitet.Svaka nova sezona je priča za sebe,tako da ne vjerujem da ima puno veze to što su prethodne godine ispali u grupnoj fazi.Svakako da nije neuspjeh ispasti od boljeg,a Real to jest (mada to na terenu i nisu baš dokazali).
Pojačao se da, dovoljno za povratak titule u Premu, ali ne i za ozbiljniji rezultat u LP, ili dovoljno da bi se ugrozilo Barcu, Bayu, Reala (protiv kojeg smo bili blizu, ali ipak ne dovoljno blizu) :mrgreen:
rio_Ferdy88 je napisao/la: Ne možeš ti mene uvjerit niti ikoga normalnog da ti je drago npr. kad Liverpool prođe dalje u Evropi.Ili City.Za Chelsea i ostale je moguće.Al' dobro,samo ti znaš istinu ovdje tako da ..
Istinu znaju svi koji me poznaju na ovom forumu, nema potrebe da me smatraš lažovom niti sam to ikad bio, a ne znam šta imaš protiv toga i zašto ti smeta što ja bodrim i Liverpool kao i svaki drugi tim iz Prema u LP i EL, i za mene kao ljubitelja Prema je to sasvim normalno i prirodno stanje stvari ;)

Rekao sam ti, dokaze o tom možeš potražiti u diskusijama na pdf-u Prema i Ligama petice ;)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

FOURTHOFFICIAL
Postovi: 3249
Pridružen/a: 12 feb 2013, 19:40
Lokacija: Sarajevo grade moj - this is the city I most enjoy !
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 01 apr 2013, 22:59

slika
Seo rušilac - Inače,momak je legenda,mislim na Sea

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la M4kaveli » 01 apr 2013, 23:06

Ovaj @FOURTHOFFICIAL aka Vedo svaku temu sjeba.

I da ne bude off, Alcantarin otac demantovao glasine o tome da bi Thiago mogao preci u United.
Mislim da je @Dex postavio ovu informaciju vezanu za njega i navodnog nezadovoljstva zbog minutaze u Barci.
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

FOURTHOFFICIAL
Postovi: 3249
Pridružen/a: 12 feb 2013, 19:40
Lokacija: Sarajevo grade moj - this is the city I most enjoy !
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 01 apr 2013, 23:10

Nisam onu hegemonije, al i to će doći na dnevni red, polahko samo. :mrgreen:
Seo rušilac - Inače,momak je legenda,mislim na Sea

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41239
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 01 apr 2013, 23:14

Vedo imaš temu Arsenala ako ti se ne čitaju diskusije o Unitedu na temi Uniteda :mrgreen:

Ili jednostavnije rečeno imaš pdf chat :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Believe » 01 apr 2013, 23:19

rio_Ferdy88 je napisao/la: Pa zato i kažem, bude toga vezanog i za mene na vašoj temi, ili od drugih scousera, pa se opet ne javljam i pravdam toliko, barem ne na vašem pdf-u :mrgreen:
Direktnih prozivanja rijetko da ima,a da ih ima,sigurno bi bilo vaših javljanja :mrgreen:
rio_Ferdy88 je napisao/la: Ali uspjeh te prognoze zavisi od znanja koje se prethodno posjeduje, tako da što više znanja posjeduješ veće su i šanse za uspjeh u prognozi i obrnuto ;)

Ja ne sporim to da svako može prognozirati, to je valjda jasno :mrgreen:
Ali valjda je jasno da i neko ko posjeduje to neko znanje o kojem pričaš može da pogriješi.Jer on je bar pokušao,za razliku od nekih,koji ne smiju ni da pokušaju jer se boje neuspjeha. ;)
rio_Ferdy88 je napisao/la:Ovo što ti pišeš o tom slučaju sa porazom od Reala i mojoj rekaciji (koja je bila smiješna samo nekome ko nije shvatio šta jedan loš sudija može uraditi od neke tekme, a posebno od duela takvog kalibra) se može primjeniti i ovaj tvoj slučaj sa prognozama i silnim pravdanjem na našoj temi, zar ne :mrgreen:
U redu je bilo tvoja reakcija na to kao i svakog navijača Uniteda,ali nije bilo baš primamljivo za gledati da 10x ponavljaš im iste stvari i moljakaš tamo bukvalno.Nije da se ne može primijeniti,ali nije isto.Ni blizu.Jer ja sam ovdje prozvan i imam se pravo pravdati,mada jesam pretjerao.Ti tamo nisi bio prozvan,a stalno si im u glavu 'turao' tu grešku,baš si bio uporan.
rio_Ferdy88 je napisao/la:Nisu, ali se predstavljaju takvima na vašoj temi ;)

A jedno je to da bi svako od vas željeo da United ne osvoji titulu (što je sasvim prirodno), a drugo ta silna provociranja po temi Citya i navijanje za isti kao da Livči igra i kopiranje Paje i njegovih stavova ;)
To je njihov problem što se oni predstavljaju.Valjda će shvatit da od toga nema hajra.Sasvim je jasno da je sve ono oko kralja rotacija i takvih Pajinih priča obična zezancija,stoga ..
rio_Ferdy88 je napisao/la:Pojačao se da, dovoljno za povratak titule u Premu, ali ne i za ozbiljniji rezultat u LP, ili dovoljno da bi se ugrozilo Barcu, Bayu, Reala (protiv kojeg smo bili blizu, ali ipak ne dovoljno blizu) :mrgreen:
Nešto sumnjam da će Ferguson,poznavajući njega,dovesti neka ključna pojačanja sada na ljeto.Svjedoci smo kako uvijek izvlači maksimum iz ekipe,prošle sezone je zaškripalo i morao je kupiti 3-4 dobra igrača,ali sada nešto sumnjam u to.Osim Zahe,moguće je još jedno zvučno pojačanje i koje 'nezvučno'.Vidjećemo.
rio_Ferdy88 je napisao/la: Istinu znaju svi koji me poznaju na ovom forumu, nema potrebe da me smatraš lažovom niti sam to ikad bio, a ne znam šta imaš protiv toga i zašto ti smeta što ja bodrim i Liverpool kao i svaki drugi tim iz Prema u LP i EL, i za mene kao ljubitelja Prema je to sasvim normalno i prirodno stanje stvari ;)

Rekao sam ti, dokaze o tom možeš potražiti u diskusijama na pdf-u Prema i Ligama petice ;)
Ne smatram ja tebe lažovom sada direktno,ali sam si gore rekao da je prirodno da ti Liverpoolu,odnosno ja Unitedu,ne želiš najbolje u Evropi ili EPL-u,nebitno.Ne smeta meni što ti bodriš Liverpool,naprotiv,raduje me ako je to istina i svaka ti čast na tome ako je to ISTINA,jer teško koji navijač United/Liverpoola može bodriti Liverpool odnosno United bilo gdje.
You'll never walk alone.

Avatar
ja.neron
Postovi: 615
Pridružen/a: 06 jun 2010, 20:20
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la ja.neron » 01 apr 2013, 23:25

M4kaveli je napisao/la: I da ne bude off, Alcantarin otac demantovao glasine o tome da bi Thiago mogao preci u United.
Mislim da je @Dex postavio ovu informaciju vezanu za njega i navodnog nezadovoljstva zbog minutaze u Barci.
Otac je samo rekao da mu sin želi više igrati a novinari odmah izvlače MAN UTD da mu podignu cijenu kao i mnogima prije njega, a sasvim je normalno da je nezadovoljan da nije bio bi Perica Ognjenović. :D
http://www.stretfordend.co.uk/menu.html
http://www.statto.com/football/stats/england/premier-league/all-time-table/pl-years

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Rooney88 » 01 apr 2013, 23:30

ja.neron je napisao/la:
M4kaveli je napisao/la: I da ne bude off, Alcantarin otac demantovao glasine o tome da bi Thiago mogao preci u United.
Mislim da je @Dex postavio ovu informaciju vezanu za njega i navodnog nezadovoljstva zbog minutaze u Barci.
Perica Ognjenović. :D
Gdje ces ga s njima porediti? :mrgreen: Jedan od najvecih talenata u Srbiji, svojevremeno mozda i najveci, od Reala do Jagodine (mislim da je kod Sime i zavrsio karijeru). :?
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

FOURTHOFFICIAL
Postovi: 3249
Pridružen/a: 12 feb 2013, 19:40
Lokacija: Sarajevo grade moj - this is the city I most enjoy !
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 01 apr 2013, 23:34

rio_Ferdy88 je napisao/la:Vedo imaš temu Arsenala ako ti se ne čitaju diskusije o Unitedu na temi Uniteda :mrgreen:

Ili jednostavnije rečeno imaš pdf chat :mrgreen:
Al ste oprali sviju mi, centrifuga. :mrgreen:
Seo rušilac - Inače,momak je legenda,mislim na Sea

Avatar
Fergie
Postovi: 371
Pridružen/a: 16 mar 2013, 19:26
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Fergie » 01 apr 2013, 23:35

slikaslika

Sta bi od onakve ljudine :(
Ferguson's red army!
Chicharitoooooooo!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41239
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 01 apr 2013, 23:44

Believe je napisao/la: Direktnih prozivanja rijetko da ima,a da ih ima,sigurno bi bilo vaših javljanja :mrgreen:
Bilo je par slučajeva, znam iz vlastitog iskustva ;)
Believe je napisao/la:Ali valjda je jasno da i neko ko posjeduje to neko znanje o kojem pričaš može da pogriješi.Jer on je bar pokušao,za razliku od nekih,koji ne smiju ni da pokušaju jer se boje neuspjeha. ;)
Svakako da je moguće pogriještiti i kad imaš potrebno znanje, ali su dosta manje šanse za takvo nešto (dakle šansa da pogriješiš je procentualno dosta manja, odnosno šansa da pogodiš je veća) u odnosu na situaciju kada neko prognozira ishod nečega bez prethodnog znanja o tomu što prognozira ;)
Believe je napisao/la:Ti tamo nisi bio prozvan,a stalno si im u glavu 'turao' tu grešku,baš si bio uporan.
Nisam direktno bio prozvan, ali jesam indirektno kao simpatizer Uniteda (kasnije i sa ismijavanjem Uniteda), a slažem se da smo obojica pretjerali (ti ovdje, ja u toj situaciji), a ja sam valjda imao dobar razlog za to :mrgreen:
Believe je napisao/la:Nešto sumnjam da će Ferguson,poznavajući njega,dovesti neka ključna pojačanja sada na ljeto.Svjedoci smo kako uvijek izvlači maksimum iz ekipe,prošle sezone je zaškripalo i morao je kupiti 3-4 dobra igrača,ali sada nešto sumnjam u to.Osim Zahe,moguće je još jedno zvučno pojačanje i koje 'nezvučno'.Vidjećemo.
Mislim da će morati to uraditi (dovesti pojačanja na 1 ili 2 pozicije gdje smo najtanji) ako želi biti u uskoj grupi kandidata za naslov u LP i računati na borbu za trofej, a ne vjerujem da će potrošiti neku enromnu sumu noFaca, jer to nije njegov MO, nekih 50-60 mil funti je obično standardan iznos koji on izdvaja za pojačanja u ljetnom prijelaznom roku ;)

Naravno iduće sezone će i prag biti nešto viši u LP, tako da uz dozu sreće u ždrijebu, očekujem 1/4 finale kao realan domet, sve iznad toga je bonus :)
Believe je napisao/la:Ne smatram ja tebe lažovom sada direktno,ali sam si gore rekao da je prirodno da ti Liverpoolu,odnosno ja Unitedu,ne želiš najbolje u Evropi ili EPL-u,nebitno.Ne smeta meni što ti bodriš Liverpool,naprotiv,raduje me ako je to istina i svaka ti čast na tome ako je to ISTINA,jer teško koji navijač United/Liverpoola može bodriti Liverpool odnosno United bilo gdje.
Rekao sam to vezano za Prem i taj animozitet navijača jednih prema drugima, gdje je prirodno da jedni drugima žele neuspjeh (dakle ne ja lično, nego općenito govoreći), ali ja bih voljeo vidjeti opet i Livči u LP, jer tu vam je i mjesto, s obzirom na veličinu i uspjehe, a to zašto sam uz Premovce u Europi sam objasnio i vjerujem da što su veći uspjesi Premovaca u Europi to je i Prem jači 8-)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
xGGMU
Postovi: 1180
Pridružen/a: 20 dec 2012, 13:57
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la xGGMU » 02 apr 2013, 00:07

Ovo bi ipak pripisao Fergusonu kao pogrešku, ja idalje ne vidim kako mi funkcionišemo sa "samo jednim" veznjakom u ekipi, ovo je možda prvi puta da sam vidio ove sezone da Carrick griješi.. i ako Rooney ne igra, isto tako i Vidić mi nemamo vođu na terenu, a ni autoriteta.. Čast svaka Giggsu i Scholesu, ali nedostaje neko sa mladalačkom strasti za igru i pobjedu. Opet prevagu je donio genijalni potez Ba, i isto tako genijalna odbrana Checha, ona u kojoj je branio Chicharitu sa par metara glavom pokušaj..
Za one koji ne znaju cijenit Jonesa
31 - Phil Jones has completed all 31 passes that he has attempted in the first half of this match for Manchester United. Control.
koji je na kraju tekme imao 91% uspiješnih pasova, poređenja radi Carrick je završio sa 81% uspješnih pasova, vjerovatno je Carrick dodavao više, kažem samo procentualno da vidite...
Sve više i više počinjem cijenit Welbecka, nadam se da će biti okosnica tima u narednim sezonama, strašan igrač, popravit će on već i tu završnicu.
Persie pomalo brine, završnica mu izostaje i to ne po prvi puta u sezoni, ali idalje genijalan :twisted:

Ostaje nam mjesec i po' beznačajnih utakmica po United, stvarno se nadam da će Powell, Buttner, te mladi igrači Manchester Uniteda, posebno vezni igrači, dobijat prilike da zasjaju, krajnje je vrijeme da se fokusiramo na te igrače, a oni to svakako i zaslužuju, nadam se da to Fergie ima u planu, pa da nam se ne bi ponovio "Pogba slučaj"
The little boy inside me was screaming ‘Manchester United’. United breathes football” — Robin van Persie
MUFC - It's a religion!

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.