FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
diplomatija
Postovi: 2153
Pridružen/a: 24 nov 2011, 16:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la diplomatija » 09 maj 2013, 00:24

Minhi je napisao/la:Sto se tice brojnosti, cinjenica je da nas je bilo samo na sjeveru vise od hordi, a gdje je tek pun jug, gdje je na dvije stolice stajalo po dva covjeka. Svaka cast svima na jugu! Lijepo je bilo vidjeti i onako plavi sjever, koji se dobro nosio sa hordama. PS. Ne kontam zasto vise ne igra Bekric. Zao mi ga, nije zasluzio onakav tretman. Gledam ga kako se samo profesionalno zagrijava za razliku od ostalih rezervi... Ovo nije bilo sudjeno da dobijemo i ako smo po sansama trebali, ali ni nerijeseno nije lose. 9 bodova prednosti je OK. Volim te ZELJO!
trebas ga pogledati izbliza kako izgleda i sve ce ti biti jasno, odvalio guzove, sise i podbradak, jos malo stomaka da dobije i bice kao njihov brundo prosle godine hah

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fedeltafrotta » 09 maj 2013, 00:24

aS_Roma je napisao/la:stadion vam je deponija , smece obicno , bolje imati onako ko Olimpik 1 normalnu tribinu , nego 4 pokusaja , da imate 4 razlicite tribine fuj !!!! :evil:

i rasturili smo vas u navijanju, cim ne mozete kupiti tekmu nema pobjede toliko, cao !
loše djeluje gledanje šampionskih pjesmi na kraju izgleda, popij aspirin biće bolje

ps.

slika

;)
Zadnja izmjena: fedeltafrotta, dana/u 09 maj 2013, 00:25, ukupno mijenjano 1 put.
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 09 maj 2013, 00:24

aS_Roma je napisao/la:stadion vam je deponija , smece obicno , bolje imati onako ko Olimpik 1 normalnu tribinu , nego 4 pokusaja , da imate 4 razlicite tribine fuj !!!! :evil:

i rasturili smo vas u navijanju, cim ne mozete kupiti tekmu nema pobjede toliko, cao !
vatraaaaaaaaaaa
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
nedaTM
Postovi: 197
Pridružen/a: 06 apr 2011, 22:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nedaTM » 09 maj 2013, 00:25

aS_Roma je napisao/la:stadion vam je deponija , smece obicno , bolje imati onako ko Olimpik 1 normalnu tribinu , nego 4 pokusaja , da imate 4 razlicite tribine fuj !!!! :evil:

i rasturili smo vas u navijanju, cim ne mozete kupiti tekmu nema pobjede toliko, cao !
:mrgreen: jao Zeljo sta im radis :roll: mogu samo zamislit kako ti je, pojede se ti ziv :mrgreen:
Kad odu šminkeri,pljuvači i šmekeri, kad prođu trendovi, mode i
pozeri,ostat' će na JUGU gordi i ponosni, ostat' će u ljubavi vjerni i
odani! THE MANIACS 1987

Avatar
ZeljoZaZivotCijeli
Postovi: 39
Pridružen/a: 21 apr 2013, 20:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZeljoZaZivotCijeli » 09 maj 2013, 00:26

Ma sve ja to razumijem, i naravno da treba :D ali sam ovdje mislila na uobicajenost tog soliranja, ne uvijek, naravno, ali ipak mislim da je precesto. Vidjecemo, karijera je pred njim, daBogda jos dalje dogurao! :D

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Željezničar

Post Postao/la aS_Roma » 09 maj 2013, 00:27

nedaTM je napisao/la:
aS_Roma je napisao/la:stadion vam je deponija , smece obicno , bolje imati onako ko Olimpik 1 normalnu tribinu , nego 4 pokusaja , da imate 4 razlicite tribine fuj !!!! :evil:

i rasturili smo vas u navijanju, cim ne mozete kupiti tekmu nema pobjede toliko, cao !
:mrgreen: jao Zeljo sta im radis :roll: mogu samo zamislit kako ti je, pojede se ti ziv :mrgreen:
sto bi se pojeo majke ti ?? niti ste nas dobili , niti nadigrali, znaci u ovoj sezoni nemate pobjede protiv nas, ako ste toliko bolji sampioni ovo ono , sto nam niste zabili 3 komada ?? daj budi realan veze nemate primit ce te cenera u europi i to je to ..

sto se tice navijanja culi ste se kad smo mi izasli sa stadiona :lol: :lol: dobri ste baza ovo ono

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 09 maj 2013, 00:29

aS_Roma je napisao/la:
nedaTM je napisao/la:
aS_Roma je napisao/la:stadion vam je deponija , smece obicno , bolje imati onako ko Olimpik 1 normalnu tribinu , nego 4 pokusaja , da imate 4 razlicite tribine fuj !!!! :evil:

i rasturili smo vas u navijanju, cim ne mozete kupiti tekmu nema pobjede toliko, cao !
:mrgreen: jao Zeljo sta im radis :roll: mogu samo zamislit kako ti je, pojede se ti ziv :mrgreen:
sto bi se pojeo majke ti ?? niti ste nas dobili , niti nadigrali, znaci u ovoj sezoni nemate pobjede protiv nas, ako ste toliko bolji sampioni ovo ono , sto nam niste zabili 3 komada ?? daj budi realan veze nemate primit ce te cenera u europi i to je to ..

sto se tice navijanja culi ste se kad smo mi izasli sa stadiona :lol: :lol: dobri ste baza ovo ono
eto vi ste nas nadigrali
FKŽ !

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 09 maj 2013, 00:30

Ne znam više ni šta se smije, ni šta ne na ovom forumu. Sve živo je zabranjeno... prošli mi komentar izbrisaše iako sam pominjao atmosfeu na stadionu. Nebitno, ako je zabranjeno postaviti i video onda nek izbrišu, samo neka ne daju banove beze. Pozz, moderatorima!

[youtube][/youtube]
Zadnja izmjena: Anonimac, dana/u 09 maj 2013, 00:33, ukupno mijenjano 1 put.
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Željezničar

Post Postao/la aS_Roma » 09 maj 2013, 00:31

ja nisam ni rekao da smo bolji, razlika je u tome sto ste vi "šampioni" nema jacig boljih .. u cemu je sad problem, slavite 1 bod na kraju utakmice :? :?

Avatar
katzenbrummen
Postovi: 155
Pridružen/a: 17 apr 2010, 21:14
Lokacija: London Ontario, Canada
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la katzenbrummen » 09 maj 2013, 00:31

aS_Roma je napisao/la:
nedaTM je napisao/la:
aS_Roma je napisao/la:stadion vam je deponija , smece obicno , bolje imati onako ko Olimpik 1 normalnu tribinu , nego 4 pokusaja , da imate 4 razlicite tribine fuj !!!! :evil:

i rasturili smo vas u navijanju, cim ne mozete kupiti tekmu nema pobjede toliko, cao !
:mrgreen: jao Zeljo sta im radis :roll: mogu samo zamislit kako ti je, pojede se ti ziv :mrgreen:
sto bi se pojeo majke ti ?? niti ste nas dobili , niti nadigrali, znaci u ovoj sezoni nemate pobjede protiv nas, ako ste toliko bolji sampioni ovo ono , sto nam niste zabili 3 komada ?? daj budi realan veze nemate primit ce te cenera u europi i to je to ..

sto se tice navijanja culi ste se kad smo mi izasli sa stadiona :lol: :lol: dobri ste baza ovo ono
Neka vam je Bog na pomoci sa tim vasim zabludama vise.. Isto da vam je neko kolektivne sihre bacio..
Tamo su slike djetinjstva moga, tamo je sve sto je moje.

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fedeltafrotta » 09 maj 2013, 00:32

aS_Roma je napisao/la:ja nisam ni rekao da smo bolji, razlika je u tome sto ste vi "šampioni" nema jacig boljih .. u cemu je sad problem, slavite 1 bod na kraju utakmice :? :?
bgm dominacija počela uzimati maha, sve više pacijenata za jagomira :mrgreen:
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
MinjonKocka
Postovi: 278
Pridružen/a: 05 maj 2012, 14:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MinjonKocka » 09 maj 2013, 00:33

tačno sam znala da će im poslije tekme jedina izvkaluša biti: ubili smo vas u navijanju. oni su se pripremili na tu izjavu još prije par dana kada su dobili to slavno "O", ne budite budale i ne odgovarajte im na gluposti , pogledajte samo svoje facebook novosti i sve će vam biti jasno. svaki drugi komentar nešto za navijanje...sve je jasno koliko su očajni, usamljeni, ubijeni u pojam, željni trofeja itd
Manijače izdrži!

Zolotić Nermin

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 09 maj 2013, 00:33

a yebi ga, ko nebi pomahnito, dupla kruna, pitarima... zna se :mrgreen:
slika
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Southboy
Postovi: 938
Pridružen/a: 20 apr 2013, 12:53
Lokacija: Dolina cupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Southboy » 09 maj 2013, 00:33

propuh je napisao/la:
ZeljoZaZivotCijeli je napisao/la:
TeaM87 je napisao/la:Jesam li samo ja primjetio da je mali Ara bio nas najlosiji igrac veceras, jednostavno je ovo prevelika utakmica za njega, mlad je on jos, svaku loptu je pogrijesio, ali ne zamjeram mu ni sekunde, jer je ovu polusezonu jedan od nasih najbolji igraca
Dijelim misljenje da je bio polos, previse solira, primjetila sam.. razumijem da mu je cilj dokazati se, ali ne ide to bas tako :D
Da li ja gledah istu tekmu s vama, momak je imao vise dobrih pasova od citavog veznog reda. Druga je stvar sto nema s kim razmjeniti dupli pas i kvalitetnu akciju odraditi.
Sto se tice tekme nekako smo ostali ne doreceni fali taj go, ali vidi se da je Brki titula u gavi a ne pobjeda nad pitama.
I za kraj nikako mi ne ide u glavu kako nijedan nas igrac ne smije ili ne zna opaliti iz daljine, van sesnesterca i ono sto boli niko nema da izvede prekida, dal' korner ili slobodnjak svejedno.
Nadam se da ce do euro tekmi Brko naci kake igrace koji ce imat damu opalit i izvodjace prekida.
svaka cast,on se trudio zelio je da on odluci derbi ass ili golom al nije imao rjesenja kad je imao loptu svi stoje niko se neokriva..pogotovo svraka me iznervirao vidi se da jedva ceka da ode cuva noge... :oops:
i svi smo vidjeli kad ima loptu da je zvjer prava....i na kraju u 90+ kad nadje bekrica u 16tercu ko xavi messija... :P
mangupski potez nema sta..iza tome i urdinova po meni dobar vcrs bio..
TITULA....
19TM87

ŠAMPIONI:1946,1972,1998,2001,2002,2010,2012,2013
KUP BiH:2000,2001,2003,2011,2012
SUPER KUP:1998,2000,2001

Avatar
zeljo4life
Postovi: 522
Pridružen/a: 10 apr 2013, 00:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljo4life » 09 maj 2013, 00:34

[quote="aS_Roma"]stadion vam je deponija , smece obicno , bolje imati onako ko Olimpik 1 normalnu tribinu , nego 4 pokusaja , da imate 4 razlicite tribine fuj !!!! :evil:

i rasturili smo vas u navijanju, cim ne mozete kupiti tekmu nema pobjede toliko, cao ![/

Idite ljubit golmana u **** sto vas je spasio od blamaze...a poslije toga MRS U RUPE MISEVI!!!
Amare hvala ti...

Avatar
katzenbrummen
Postovi: 155
Pridružen/a: 17 apr 2010, 21:14
Lokacija: London Ontario, Canada
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la katzenbrummen » 09 maj 2013, 00:34

bagrcavi je napisao/la:a yebi ga, ko nebi pomahnito, dupla kruna, pitarima... zna se :mrgreen:
slika
:D :mrgreen: :lol:
Tamo su slike djetinjstva moga, tamo je sve sto je moje.

Avatar
likusa
Postovi: 3233
Pridružen/a: 23 dec 2011, 11:09
Lokacija: Ilijaš
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la likusa » 09 maj 2013, 00:34

aS_Roma je napisao/la:stadion vam je deponija , smece obicno , bolje imati onako ko Olimpik 1 normalnu tribinu , nego 4 pokusaja , da imate 4 razlicite tribine fuj !!!! :evil:

i rasturili smo vas u navijanju, cim ne mozete kupiti tekmu nema pobjede toliko, cao !
slika

slika
Željeznicar za život cijeli !

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 09 maj 2013, 00:35

Anonimac je napisao/la:Ne znam više ni šta se smije, ni šta ne na ovom forumu. Sve živo je zabranjeno... prošli mi komentar izbrisaše iako sam pominjao atmosfeu na stadionu. Nebitno, ako je zabranjeno postaviti i video onda nek izbrišu, samo neka ne daju banove beze. Pozz, moderatorima!

[youtube][/youtube]
ako imas jos videa ako nista molim te mi posalji na pm
FKŽ !

PlaviSaJUGA
Postovi: 452
Pridružen/a: 13 apr 2013, 16:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PlaviSaJUGA » 09 maj 2013, 00:35

aS_Roma je napisao/la:stadion vam je deponija , smece obicno , bolje imati onako ko Olimpik 1 normalnu tribinu , nego 4 pokusaja , da imate 4 razlicite tribine fuj !!!! :evil:

i rasturili smo vas u navijanju, cim ne mozete kupiti tekmu nema pobjede toliko, cao !
Dehidracija,malo prije napisah tvom drugu sa tribine sta da uradi pa da dode do sebe !

il je ne daj Boze kompleks? sumnjam ;)
Ma vi stvarno niste normalni !!!

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Željezničar

Post Postao/la aS_Roma » 09 maj 2013, 00:36

a, sjecma se dobro vratite se tamo kad je bio derbi na Koševu kad smo vas dobili 1-0, dosli ste ovdje i pisete **** utakmicu , šanse prilike golove .. bitno je da ste vi nas u navijanju nadjačali cccc

nidje veze

A ovo gore sto sam napisao brate , pa da vam brat ulazi na oni tribinu gdje stoji 3000 ljudi ispred jedan mali ulaz otovren gdje to ima sramota

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”