FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 09 maj 2013, 00:37

av av ujedaaaaaaaa :mrgreen:
slika


aS_Roma i na onom derbiju ako nismo bili bolji, nismo ni gori od vas bili što se tiče igre, a navijanje neću ni spominjati.
DRUG NEBI TI PUNCA

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fedeltafrotta » 09 maj 2013, 00:37

od fk postadose mi (mesna industrija) :mrgreen: :mrgreen:

dobra fotkica :lol:

slika
Zadnja izmjena: fedeltafrotta, dana/u 09 maj 2013, 00:39, ukupno mijenjano 1 put.
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

plavi100
Postovi: 27
Pridružen/a: 15 apr 2013, 19:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavi100 » 09 maj 2013, 00:38

Sudija više nego solidan ,nije puno sjeckao igru dijeli kartone na vrijeme ,ja zadovoljan suđenjem .Na stranu šanse koje smo imali ,smiješno je gledati koliko je Željo spremnija ekipa od kona .Kad realno pogledaš stvari da smo igrali bez dva najspremnija igrača zole i kvese i da smo odigrali tri utakmice više na prolječe ,igrači sarajeva izgledaju kao da su iz nočne smjene izašli .

PlaviSaJUGA
Postovi: 452
Pridružen/a: 13 apr 2013, 16:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PlaviSaJUGA » 09 maj 2013, 00:38

MANIJACI - jel iko vidio "situaciju" izmedju Dine Pekica i njihovog mutavog selimovica,sta se desilo,cuo sam da je nesta bilo al ne znam sta , moze i na PP bio bih zahvalan !!!
Ma vi stvarno niste normalni !!!

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 09 maj 2013, 00:41

TeaM87 je napisao/la:ako imas jos videa ako nista molim te mi posalji na pm
Bakljada Manijaci derbi 8.5.2013
[youtube][/youtube]
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

Avatar
ZeljoZaZivotCijeli
Postovi: 39
Pridružen/a: 21 apr 2013, 20:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZeljoZaZivotCijeli » 09 maj 2013, 00:44

Southboy je napisao/la: svaka cast,on se trudio zelio je da on odluci derbi ass ili golom al nije imao rjesenja kad je imao loptu svi stoje niko se neokriva..pogotovo svraka me iznervirao vidi se da jedva ceka da ode cuva noge... :oops:
i svi smo vidjeli kad ima loptu da je zvjer prava....i na kraju u 90+ kad nadje bekrica u 16tercu ko xavi messija... :P
mangupski potez nema sta..iza tome i urdinova po meni dobar vcrs bio..
TITULA....

Ma jedva docekao kraj utakmice da ide lokat... garant se sad negdje odvaljuje :lol: :lol:
Zadnja izmjena: ZeljoZaZivotCijeli, dana/u 09 maj 2013, 00:51, ukupno mijenjano 1 put.

fcz
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 jul 2009, 23:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fcz » 09 maj 2013, 00:45

aS_Roma je napisao/la:stadion vam je deponija , smece obicno , bolje imati onako ko Olimpik 1 normalnu tribinu , nego 4 pokusaja , da imate 4 razlicite tribine fuj !!!! :evil:

i rasturili smo vas u navijanju, cim ne mozete kupiti tekmu nema pobjede toliko, cao !
Bio sam na zapadu i mogu samo reci - decko ne provaljuj se, Boga ti.

A sto se tice dijela o kupovini, u pravu si. Amar je napravio veliku gresku jer je s koferom krenuo prvo od napadaca. Hadzicu je dao 5000 KM i ovaj je odmah objerucke prihvatio, cak je i guze ponudio, ali Amar mu se zahvalio. Sa Suljicem se takodje brzo dogovorio. Islo je sve glatko, dok nije dosao do Tatomirovica koji se pokazao kao tvrd orah. Nudio je Amar 5000, 10000, ali ovaj nije htio ni da cuje. Na kraju su se nekako dogovorili, ali tek za 25000. Kad je napokon kupio i Torlaka za 6500, Amar je shvatio da mu je nestalo para! :shock: Bandovicu je mogao ponuditi tek 200 KM i Samsonite kofer, sto ovaj nije htio prihvatiti i bilo je sto je bilo - Bandovic je odbranio 3-4 odlicne sanse. Dakle, nadam se da je Amar nesto iz ovoga naucio, i da ce odsad uvijek prvo kretati od golmana.

I za kraj, ne sekiraj se, sezona jos nije izgubljena; ima Roma sanse za Evropu. ;)

Avatar
ZeljoZaZivotCijeli
Postovi: 39
Pridružen/a: 21 apr 2013, 20:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZeljoZaZivotCijeli » 09 maj 2013, 00:48

fcz je napisao/la:
aS_Roma je napisao/la:stadion vam je deponija , smece obicno , bolje imati onako ko Olimpik 1 normalnu tribinu , nego 4 pokusaja , da imate 4 razlicite tribine fuj !!!! :evil:

i rasturili smo vas u navijanju, cim ne mozete kupiti tekmu nema pobjede toliko, cao !
Bio sam na zapadu i mogu samo reci - decko ne provaljuj se, Boga ti.

A sto se tice dijela o kupovini, u pravu si. Amar je napravio veliku gresku jer je s koferom krenuo prvo od napadaca. Hadzicu je dao 5000 KM i ovaj je odmah objerucke prihvatio, cak je i guze ponudio, ali Amar mu se zahvalio. Sa Suljicem se takodje brzo dogovorio. Islo je sve glatko, dok nije dosao do Tatomirovica koji se pokazao kao tvrd orah. Nudio je Amar 5000, 10000, ali ovaj nije htio ni da cuje. Na kraju su se nekako dogovorili, ali tek za 25000. Kad je napokon kupio i Torlaka za 6500, Amar je shvatio da mu je nestalo para! :shock: Bandovicu je mogao ponuditi tek 200 KM i Samsonite kofer, sto ovaj nije htio prihvatiti i bilo je sto je bilo - Bandovic je odbranio 3-4 odlicne sanse. Dakle, nadam se da je Amar nesto iz ovoga naucio, i da ce odsad uvijek prvo kretati od golmana.

I za kraj, ne sekiraj se, sezona jos nije izgubljena; ima Roma sanse za Evropu. ;)
:lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Manijakxxx
Postovi: 106
Pridružen/a: 03 dec 2012, 16:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakxxx » 09 maj 2013, 00:49

Ima li ko sliku koreografije, 4 slova nisam uspio procitati sta pise ?

Avatar
zeljo4life
Postovi: 522
Pridružen/a: 10 apr 2013, 00:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljo4life » 09 maj 2013, 00:53

Haj sto pitari lude zbog nas,nego u zadnje vrijeme im se pridruzili i velezovci i robijasi i ostale prangije..."braca u muci"... "Hepok mostar" eto nas u vrapcice da proslavimo titulu...
Amare hvala ti...

old school
Postovi: 739
Pridružen/a: 17 okt 2010, 21:37
Lokacija: Grbavica bb.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la old school » 09 maj 2013, 00:56

zeljo4life je napisao/la:Haj sto pitari lude zbog nas,nego u zadnje vrijeme im se pridruzili i velezovci i robijasi i ostale prangije..."braca u muci"... "Hepok mostar" eto nas u vrapcice da proslavimo titulu...
dzaba im sve to kad imaju razdor unutar grupe,bice da ce im se najjaci odvojiti kao zabranjeni 8-) bice zanimljivo to :D
I kad nas svi otpišu,stave na stub srama,diskreditiraju. Mi se vratimo,ne zato što smo Real Madrid već zato što postoji i onaj najsitniji atom ponosa zbog kojeg se i zadnja šuga koja nosi taj grb na dresu bori kao životinja.Ne placi stara to je od batina!

Avatar
TeaM87
Postovi: 3096
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 09 maj 2013, 00:58

slika

http://img705.imageshack.us/img705/2156 ... 75b26c.png

Baza bez poraza Grbavica je tvoja, nek se veceras slavi titula nova
FKŽ !

Avatar
Alfa_Muzijak
Postovi: 744
Pridružen/a: 18 jul 2011, 19:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alfa_Muzijak » 09 maj 2013, 01:03

Adilovic, kakav glupan, umjesto da ustane i nabije loptu u praznu mrezu on se valja, a Bandovic prije njega dosao do lopte, nije bilo faula 100%.

Realno koreografija vam je glupa do bola, cuj "baza" na tribini, nidje veze :D
NEW YORK - PARIS - PECKHAM

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fedeltafrotta » 09 maj 2013, 01:04

Alfa_Muzijak je napisao/la:Adilovic, kakav glupan, umjesto da ustane i nabije loptu u praznu mrezu on se valja, a Bandovic prije njega dosao do lopte, nije bilo faula 100%.

Realno koreografija vam je glupa do bola, cuj "baza" na tribini, nidje veze :D
vasa je bila drama
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
TeaM87
Postovi: 3096
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 09 maj 2013, 01:06

Alfa_Muzijak je napisao/la:Adilovic, kakav glupan, umjesto da ustane i nabije loptu u praznu mrezu on se valja, a Bandovic prije njega dosao do lopte, nije bilo faula 100%.

Realno koreografija vam je glupa do bola, cuj "baza" na tribini, nidje veze :D
a da malo povezes koreografiju sa parolom ?
FKŽ !

amer_zeljoo
Postovi: 405
Pridružen/a: 25 okt 2009, 12:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amer_zeljoo » 09 maj 2013, 01:07

TeaM87 je napisao/la:
Alfa_Muzijak je napisao/la:Adilovic, kakav glupan, umjesto da ustane i nabije loptu u praznu mrezu on se valja, a Bandovic prije njega dosao do lopte, nije bilo faula 100%.

Realno koreografija vam je glupa do bola, cuj "baza" na tribini, nidje veze :D
a da malo povezes koreografiju sa parolom ?
ma gdje ce to :S hahahahah

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11624
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AllGunsBlazing » 09 maj 2013, 01:08

Ne znam sto se vi dicite navijanjem, i jedni i drugi, pola utakmice je bilo prozivanje, psovanje i slicno( molio bih da ne bude prica tipa i kod vas je tako, jer znam da je tako). Mi smo stvarno cudni ljudi, kad treba psovati drugome onda svi, ali bas svi navijaju, a kad treba reci volim te.. e onda se mnogi sjete zanijemiti..
Celik!3,2,2.

old school
Postovi: 739
Pridružen/a: 17 okt 2010, 21:37
Lokacija: Grbavica bb.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la old school » 09 maj 2013, 01:09

amer_zeljoo je napisao/la:
TeaM87 je napisao/la:
Alfa_Muzijak je napisao/la:Adilovic, kakav glupan, umjesto da ustane i nabije loptu u praznu mrezu on se valja, a Bandovic prije njega dosao do lopte, nije bilo faula 100%.

Realno koreografija vam je glupa do bola, cuj "baza" na tribini, nidje veze :D
a da malo povezes koreografiju sa parolom ?
ma gdje ce to :S hahahahah
nemoj pusti ih neka prave grb grada sa nekim usima,batmanima na sta li je vec ono licilo :lol: :lol:
I kad nas svi otpišu,stave na stub srama,diskreditiraju. Mi se vratimo,ne zato što smo Real Madrid već zato što postoji i onaj najsitniji atom ponosa zbog kojeg se i zadnja šuga koja nosi taj grb na dresu bori kao životinja.Ne placi stara to je od batina!

Avatar
muXmania
Postovi: 2538
Pridružen/a: 17 jul 2009, 22:10
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muXmania » 09 maj 2013, 01:10

Hajd sad ako momak ima nizak koeficient inteligencije jel treba sad da mu se smijemo? sram da vas bude :D
-1945/46, 1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10, 2011/12, 2012/13-

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fedeltafrotta » 09 maj 2013, 01:11

AllGunsBlazing je napisao/la:Ne znam sto se vi dicite navijanjem, i jedni i drugi, pola utakmice je bilo prozivanje, psovanje i slicno( molio bih da ne bude prica tipa i kod vas je tako, jer znam da je tako). Mi smo stvarno cudni ljudi, kad treba psovati drugome onda svi, ali bas svi navijaju, a kad treba reci volim te.. e onda se mnogi sjete zanijemiti..
e vi se imate cime diciti od danas, 500 vas nije bilo na utakmici, sta bi da nema ova dva kluba, liga bi bila u rangu san marina
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.