FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

PlaviSaJUGA
Postovi: 452
Pridružen/a: 13 apr 2013, 16:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PlaviSaJUGA » 09 maj 2013, 01:31

MinjonKocka je napisao/la:Igrač utakmice definitivno https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 8255_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
joj care ko je ovo,igra u pitara jel de HAHAHAH
Ma vi stvarno niste normalni !!!

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 09 maj 2013, 01:32

slika

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la chily-rz » 09 maj 2013, 01:32

Vidim opet ste nabavili drvosjecu,onaj Tomic citavu tekmu udara li udara..

Bolji ste bili al onaj levat u napadu vas zaj.eba :mrgreen:

Posjeta na mjestu,fin broj ljudi se okupio,samo fakat Grbavica izgleda tuzno,oronula sva,vakat je da se ulozi sta para,ipak je 21.stoljece..

Avatar
MinjonKocka
Postovi: 278
Pridružen/a: 05 maj 2012, 14:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MinjonKocka » 09 maj 2013, 01:33

Nemamo svi srece da nam opstina i grad naprave stadion,jbga :(
Manijače izdrži!

Zolotić Nermin

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la chily-rz » 09 maj 2013, 01:37

MinjonKocka je napisao/la: Nemamo svi srece da nam opstina i grad naprave stadion,jbga :(
Pa ja se iskreno nadam da ce ljudi na celu grada napokon se sjetiti Grbavice koja je simbol grada..

A para nije da se nema,ako imamo mi,sigurno imate i vi ;)

Avatar
MinjonKocka
Postovi: 278
Pridružen/a: 05 maj 2012, 14:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MinjonKocka » 09 maj 2013, 01:40

Samo što su kod vas ljudi pametniji, pa napraviše stadion čeliku a i repku dovedoše na isti, pa kad repka igra pun grad ljudi, turizam ovo ono...kod nas se samo može novi tržni centar napraviti, nema veze što ljudi nemaju pare da kupuju u istom..

offtopic smo, kakva je takva je, naša je, meni je recimo naljepša..
Manijače izdrži!

Zolotić Nermin

Avatar
jug-onostalgicar
Postovi: 736
Pridružen/a: 24 apr 2011, 01:02
Lokacija: k kao kanister
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jug-onostalgicar » 09 maj 2013, 01:41

chily-rz je napisao/la:
MinjonKocka je napisao/la: Nemamo svi srece da nam opstina i grad naprave stadion,jbga :(
Pa ja se iskreno nadam da ce ljudi na celu grada napokon se sjetiti Grbavice koja je simbol grada..

A para nije da se nema,ako imamo mi,sigurno imate i vi ;)

kod nas vise kradu ahahahahahahahah

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 09 maj 2013, 01:50

chily-rz je napisao/la:
MinjonKocka je napisao/la: Nemamo svi srece da nam opstina i grad naprave stadion,jbga :(
Pa ja se iskreno nadam da ce ljudi na celu grada napokon se sjetiti Grbavice koja je simbol grada..

A para nije da se nema,ako imamo mi,sigurno imate i vi ;)
Mi imamo i gomilu kretena na vlasti a još pri tome imamo dva kluba u gradu, tako da se ne mogu dogovoriti. Svako vuče na svoju stranu, tako da ni Koševo (gradski olimpijski stadion) nije renovirano a kamoli Grbavica. Isto nam je i u državi, svi vuku na svoju stranu a rješenja nema, pa ti je lakše shvatiti o čemu pričam. Grad Sarajevo ima buđet od preko milijardu godišnje a ne mogu izdvojiti 15 miliona eura za Grbavicu niti za Koševo. Što kaže moj jaran maloprije, znaš kad će oni napraviti Grbavicu!? Tek onda kada se dogovore da izdvoje iz buđeta jedno 30 miliona a da od toga strpaju jedno 20 miliona u svoj džep a da za ostatak (10 miliona) "sfušere" stadion. Jedino tako!
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

neroazzuro
Postovi: 1772
Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la neroazzuro » 09 maj 2013, 02:36

Alfa_Muzijak je napisao/la:Adilovic, kakav glupan, umjesto da ustane i nabije loptu u praznu mrezu on se valja, a Bandovic prije njega dosao do lopte, nije bilo faula 100%.

Realno koreografija vam je glupa do bola, cuj "baza" na tribini, nidje veze :D
Idol si,zivota mi! Ti,cini mi se,spominja neko ponizenje... A ja odavna ne vidjeh smjesnije ekipe na Grbavici od Saraj'va.
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić, Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AnelZ » 09 maj 2013, 04:48

Anonimac je napisao/la:Grad Sarajevo ima buđet od preko milijardu godišnje a ne mogu izdvojiti 15 miliona eura za Grbavicu niti za Koševo. Što kaže moj jaran maloprije, znaš kad će oni napraviti Grbavicu!? Tek onda kada se dogovore da izdvoje iz buđeta jedno 30 miliona a da od toga strpaju jedno 20 miliona u svoj džep a da za ostatak (10 miliona) "sfušere" stadion. Jedino tako!
Nema Grad Sarajevo toliki budzet, vec Kanton Sarajevo. A opet, nije milijarda KM budzet, za ovu godinu je usvojen u iznosi od nekih 720-730 miliona KM od cega cak 150 miliona KM je izdvojeno za vracanje proslogodisnjih dugova sto je na kraju kanton ostavilo sa 580 miliona KM sto je (uz ovakvu ogromu administraciju) veoma malo novca. Upravo su najveci rezovi napravljeni na polju obrazovanja (univerzitetu su ogromni novci uskraceni), kulturi (nisam upoznat koliko) i sportu (veoma malo novca izdvojeno) iako bi se na tim poljima uvijek izdvajanja trebala povecavati, a rezove praviti na troskovima administracije ali ovo je BiH.

Budzet Grada Sarajeva je za razliku od Kantona pravo mizeran i usudit cu se reci da mislim da iznosi tek nekih oko 20 miliona KM, ali nisam siguran. Neka me neko ispravi, bilo je nedavno clanak na Klix koliki je budzet usvojen, ali ne mogu da pronadjem :(

Avatar
zeljooooo
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 apr 2013, 10:52
Lokacija: SJEVER JE ČEMER

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljooooo » 09 maj 2013, 08:28

Savez treba kazne lupat po 100000 maraka za ovaj krkanluk i primitivizam na stadionima, i kažnjavati prisustvo utakmicama bez publike, tako će se jedino srediti stanje na stadionima, i klubovi će ostati osiromašeni i ubrzo će igrati najniže rangove liga jer ovo je nečuveno da su klubovi robovi navijača.
Ti mene čaršijskog mangupa vrijeđat, pa ja ću svakog od vas nasankat ono kao sirovinu. :D

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 09 maj 2013, 08:45

slika

slika
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
amko21
Postovi: 309
Pridružen/a: 24 avg 2012, 23:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amko21 » 09 maj 2013, 08:46

Alfa_Muzijak je napisao/la:Adilovic, kakav glupan, umjesto da ustane i nabije loptu u praznu mrezu on se valja, a Bandovic prije njega dosao do lopte, nije bilo faula 100%.

Realno koreografija vam je glupa do bola, cuj "baza" na tribini, nidje veze :D
Ti se praviš glup ili šta? BAZA je početak rečenice koja je nastavljena na paroli.
Baza bez poraza Grbavica je tvoja, nek se veceras slavi titula nova

Avatar
TeaM87
Postovi: 3097
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 09 maj 2013, 08:53

amko21 je napisao/la:
Alfa_Muzijak je napisao/la:Adilovic, kakav glupan, umjesto da ustane i nabije loptu u praznu mrezu on se valja, a Bandovic prije njega dosao do lopte, nije bilo faula 100%.

Realno koreografija vam je glupa do bola, cuj "baza" na tribini, nidje veze :D
Ti se praviš glup ili šta? BAZA je početak rečenice koja je nastavljena na paroli.
Baza bez poraza Grbavica je tvoja, nek se veceras slavi titula nova
reci mu
FKŽ !

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 09 maj 2013, 09:22

Nakon dosta vremena jedan derbi bez srkleta,samo jos da smo zabili.O igri vala nemam sta ni napisati lose i jedni i drugi,Sarajevo dosta zatvoreno igralo a nasi precesto bez ideje kada pređu centar,dosta smo im lopti "poklonili" losim izdavanjem Svrake,Hodzica ili Stane.Ali i pored lose igre stvorili smo neke 3-4 sanse iz kojih smo bar jedan trebali dati al' haj.Na kraju krajeva pokazali smo se kao bolja i kompletnija ekipa i to je bilo veoma bitno veceras,jer nakon sinocnje predstave tesko ce se neko normalan usuditi i reci da nismo zasluzeno sampioni.Treba nam jos 1 bod,nadam se da cemo ga vec osvojiti u Mostaru i onda se lagano posvetiti Europi i nasoj reprezentaciji koja je haman na pragu prvog plasmana na veliko takmicenje!Od igraca pohvale idu stoperskom dvojcu(!),makedoncu,Tomicu i borbenom i nespretnom Adilovicu,ostali nisu podbacili ali nazalost ni pomogli ostalima da pobjede.Na stadionu mozda 10 hiljada sto je sasvim ok za termin i situaciju.Idemo dalje...
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
zeljo4life
Postovi: 522
Pridružen/a: 10 apr 2013, 00:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljo4life » 09 maj 2013, 09:50

amko21 je napisao/la:
Alfa_Muzijak je napisao/la:Adilovic, kakav glupan, umjesto da ustane i nabije loptu u praznu mrezu on se valja, a Bandovic prije njega dosao do lopte, nije bilo faula 100%.

Realno koreografija vam je glupa do bola, cuj "baza" na tribini, nidje veze :D
Ti se praviš glup ili šta? BAZA je početak rečenice koja je nastavljena na paroli.
Baza bez poraza Grbavica je tvoja, nek se veceras slavi titula nova
Ne bih ja bas rekao da se on "pravi" glup...izgleda da je to kod njega prirodno stanje...
Amare hvala ti...

Avatar
arelinho
Postovi: 16415
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la arelinho » 09 maj 2013, 09:53

zeljo4life je napisao/la:
amko21 je napisao/la:
Alfa_Muzijak je napisao/la:Adilovic, kakav glupan, umjesto da ustane i nabije loptu u praznu mrezu on se valja, a Bandovic prije njega dosao do lopte, nije bilo faula 100%.

Realno koreografija vam je glupa do bola, cuj "baza" na tribini, nidje veze :D
Ti se praviš glup ili šta? BAZA je početak rečenice koja je nastavljena na paroli.
Baza bez poraza Grbavica je tvoja, nek se veceras slavi titula nova
Ne bih ja bas rekao da se on "pravi" glup...izgleda da je to kod njega prirodno stanje...
nemoj da vrijedjas igracee...... :@

amko27
Postovi: 873
Pridružen/a: 13 avg 2012, 08:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amko27 » 09 maj 2013, 10:01

bistrikboy je napisao/la:Nakon dosta vremena jedan derbi bez srkleta,samo jos da smo zabili.O igri vala nemam sta ni napisati lose i jedni i drugi,Sarajevo dosta zatvoreno igralo a nasi precesto bez ideje kada pređu centar,dosta smo im lopti "poklonili" losim izdavanjem Svrake,Hodzica ili Stane.Ali i pored lose igre stvorili smo neke 3-4 sanse iz kojih smo bar jedan trebali dati al' haj.Na kraju krajeva pokazali smo se kao bolja i kompletnija ekipa i to je bilo veoma bitno veceras,jer nakon sinocnje predstave tesko ce se neko normalan usuditi i reci da nismo zasluzeno sampioni.Treba nam jos 1 bod,nadam se da cemo ga vec osvojiti u Mostaru i onda se lagano posvetiti Europi i nasoj reprezentaciji koja je haman na pragu prvog plasmana na veliko takmicenje!Od igraca pohvale idu stoperskom dvojcu(!),makedoncu,Tomicu i borbenom i nespretnom Adilovicu,ostali nisu podbacili ali nazalost ni pomogli ostalima da pobjede.Na stadionu mozda 10 hiljada sto je sasvim ok za termin i situaciju.Idemo dalje...
Sta cemo s kupom? :D

Avatar
Buu
Postovi: 3235
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Buu » 09 maj 2013, 10:04

likusa je napisao/la:Raja treba mi informacija da li igrac moze biti kaznjen ako iznosi informacije iz kluba ? npr. prica o tekmi sa sirokim i kupu
Moze od strane kluba
NO PYRO NO PARTY

Avatar
Ultras1921
Postovi: 925
Pridružen/a: 10 jul 2012, 23:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ultras1921 » 09 maj 2013, 10:39

8000 posjeta! Tako kreteni iz saveza su napisali :roll:
Stojimo predano, nikom te ne damo! 1921

Forza Inter!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.