FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Željezničar

Post Postao/la aS_Roma » 09 maj 2013, 10:40

Ultras1921 je napisao/la:8000 posjeta! Tako kreteni iz saveza su napisali :roll:
bilo je vise da **** rak raka

Avatar
zeljo4life
Postovi: 522
Pridružen/a: 10 apr 2013, 00:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljo4life » 09 maj 2013, 10:44

Gledam sada tekmu na tv-u (moja tv)...**** te kako smo odlicno defanzivno odigrali,ko zuce na svaku loptu...fantasticno
Amare hvala ti...

petisesti98
Postovi: 110
Pridružen/a: 27 feb 2013, 10:30
Lokacija: RajvoSa
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la petisesti98 » 09 maj 2013, 10:54

tek sada vidim ove prilike sto smo imali, pa ovo nije normalno sta smo sve propustili :o
SWRA

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 09 maj 2013, 10:56

Sto se tice titule mi smo je vec osigurali, ova tri kola do kraja samo pametno odigrati. U Mostaru uz dobar pristup mozemo sva tri boda uzeti, Leotara kuci i onda u Siroki opusteno jer je zadnje kolo.

A lagno se blizi i revans finala Kup-a za 5. dana.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DzoleZeljo » 09 maj 2013, 10:57

Vidite nesto, imam je sve slike, bas sam slikao u vezi ovoga. Dakle, posjete ne moze biti 8.000 da ga ****, ali doslovno. Prvo, vas su natrpali jedne na druge, (dakle, 3000 vasih u zdenci), nas dio sjevera takoder pun, (4000 nasih), dakle od sjevera imas vec 7 hiljada na stadionu, onda ti dolazi jug koji odavno ovako nije pun. E sada, mene zanima, a to cu cim stignem slike postaviti. Nasu su raju opet natrpali gore, jedno na drugu, tako kada je mec zavrsio, svi koji su bili natrpani su sisli na donji dio, i sve je izgledalo doslovno puno. Ponavljam, imam sliku za potvrdu. Tako da po nekoj mojoj procjeni na jugu je bilo 4.500, i racunaj krcat zapad 500, na kraju dobijes cifru od 12.000 u vrh glave...
Zadnja izmjena: DzoleZeljo, dana/u 09 maj 2013, 11:06, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Buu
Postovi: 3235
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Buu » 09 maj 2013, 10:59

To ti se gleda po prodanim kartama
NO PYRO NO PARTY

Avatar
pinki
Postovi: 1382
Pridružen/a: 28 apr 2012, 20:07
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pinki » 09 maj 2013, 11:02

Ma koga briga koliko je bilo, nego da li ćemo titulu osvojiti u Mostaru ili na Grbavici?

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 09 maj 2013, 11:03

pinki je napisao/la:Ma koga briga koliko je bilo, nego da li ćemo titulu osvojiti u Mostaru ili na Grbavici?
U Mostaru, a onda duplu u Sirokom.

Samo da budu spremni za te dvije utakmice, pogotovo revans kupa. 8-)
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 09 maj 2013, 11:08

PlaviSaJUGA je napisao/la:
AllGunsBlazing je napisao/la:Ne znam sto se vi dicite navijanjem, i jedni i drugi, pola utakmice je bilo prozivanje, psovanje i slicno( molio bih da ne bude prica tipa i kod vas je tako, jer znam da je tako). Mi smo stvarno cudni ljudi, kad treba psovati drugome onda svi, ali bas svi navijaju, a kad treba reci volim te.. e onda se mnogi sjete zanijemiti..
Bergkamp postedi nas boga ti !
Ne znam što momak napadate. Sve je u pravu. Čitavu tekmu se čulo samo jeb.....VEć me dugo to nervira. Igrači se na kraju uhvatili u voz onaj što vodi navijanje opet počinje *** malo Saraj'vo. Toliko mi imamo extra pjesama koje gore, koje zvuče perfektno gdje se ori Grbavica. Jok, on stalno psovanja forsira. Već sam nekoliko puta pisao o tome. I to tjera raju sa stadiona između ostaloga. Nisu Manijaci nikad tako navijali. To je pitarska furka bila da u pjesmama spominju nas, ali i njihova je bila dosta manja od ove koju sada forsiramo i mi i oni. Ponovit ću ovi momci su vrh što se tiče koreografija, organizacije i svega u odnosu na raju prije desetak godina i prije. Ni grla ne štede i tu je vrh ali izbor pjesama je blago rečeno katastrofa. Sjever je sinoć dosta bolji izbor pjesama imao (na naš sjever mislim). Mi smo Željini Željo je naš i sl treba da dominira na ovim tekmama uz nove neke kao što je ova gol za golom... Evo prijedlog za naš fan shop ili za nekog ko zna to da napravi. Knjižica sa svim pjesmama manijaka.
Što se tiče tekme bili smo bolji i zaslužili pobjedu. Čestitke momcima. Ovu sezonu su za mene ispali heroji bez obzira na malo lošije igre nego je to bilo prošle godine.O igračima ću kad baš obezbjedimo titulu dati konačan komentar jer ne volim kao što to radi većina vas pričati iz tekme tekmu. Recimo @boccacio to super odradi i svi znaju da misli na igru u toj utakmici, a većini drugih je Adil npr krampa i psuju mu i sl pa poslije kad zabije je vrh ali tako to napišu da kad bi Adil to čitao poželio bi da ode igrati na Trinidad i Tobago samo da ne slušam raju.

Avatar
pinki
Postovi: 1382
Pridružen/a: 28 apr 2012, 20:07
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pinki » 09 maj 2013, 11:11

Elegant je napisao/la:
pinki je napisao/la:Ma koga briga koliko je bilo, nego da li ćemo titulu osvojiti u Mostaru ili na Grbavici?
U Mostaru, a onda duplu u Sirokom.

Samo da budu spremni za te dvije utakmice, pogotovo revans kupa. 8-)
Vjerovatno će igrači ostati poslije Veleža u Međugorju do finala kupa

plavetniloo
Postovi: 691
Pridružen/a: 14 jan 2013, 11:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavetniloo » 09 maj 2013, 11:14

Jel' ima negdje snimak utakmice da na miru pogledam?

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la storm_raider » 09 maj 2013, 11:15

zaboljisportuBiH je napisao/la:
PlaviSaJUGA je napisao/la:
AllGunsBlazing je napisao/la:Ne znam sto se vi dicite navijanjem, i jedni i drugi, pola utakmice je bilo prozivanje, psovanje i slicno( molio bih da ne bude prica tipa i kod vas je tako, jer znam da je tako). Mi smo stvarno cudni ljudi, kad treba psovati drugome onda svi, ali bas svi navijaju, a kad treba reci volim te.. e onda se mnogi sjete zanijemiti..
Bergkamp postedi nas boga ti !
Ne znam što momak napadate. Sve je u pravu. Čitavu tekmu se čulo samo jeb.....VEć me dugo to nervira. Igrači se na kraju uhvatili u voz onaj što vodi navijanje opet počinje *** malo Saraj'vo. Toliko mi imamo extra pjesama koje gore, koje zvuče perfektno gdje se ori Grbavica. Jok, on stalno psovanja forsira. Već sam nekoliko puta pisao o tome. I to tjera raju sa stadiona između ostaloga. Nisu Manijaci nikad tako navijali. To je pitarska furka bila da u pjesmama spominju nas, ali i njihova je bila dosta manja od ove koju sada forsiramo i mi i oni. Ponovit ću ovi momci su vrh što se tiče koreografija, organizacije i svega u odnosu na raju prije desetak godina i prije. Ni grla ne štede i tu je vrh ali izbor pjesama je blago rečeno katastrofa. Sjever je sinoć dosta bolji izbor pjesama imao (na naš sjever mislim). Mi smo Željini Željo je naš i sl treba da dominira na ovim tekmama uz nove neke kao što je ova gol za golom... Evo prijedlog za naš fan shop ili za nekog ko zna to da napravi. Knjižica sa svim pjesmama manijaka.
Što se tiče tekme bili smo bolji i zaslužili pobjedu. Čestitke momcima. Ovu sezonu su za mene ispali heroji bez obzira na malo lošije igre nego je to bilo prošle godine.O igračima ću kad baš obezbjedimo titulu dati konačan komentar jer ne volim kao što to radi većina vas pričati iz tekme tekmu. Recimo @boccacio to super odradi i svi znaju da misli na igru u toj utakmici, a većini drugih je Adil npr krampa i psuju mu i sl pa poslije kad zabije je vrh ali tako to napišu da kad bi Adil to čitao poželio bi da ode igrati na Trinidad i Tobago samo da ne slušam raju.
+1. Nikada nisam navijao "*ebi malo Sarajevo", niti cu. Ide van okvira stare za*ebancije.
Sport je lijek za tijelo i duh.

Avatar
zeljo4life
Postovi: 522
Pridružen/a: 10 apr 2013, 00:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljo4life » 09 maj 2013, 11:17

Bandovicu cist crveni karton za start nad Adilovicem...
Amare hvala ti...

reks
Postovi: 393
Pridružen/a: 18 mar 2011, 18:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la reks » 09 maj 2013, 11:24

Snimak utakmice mi je otkrio neke nove stvari i sve skupa donio još jednu od impresija.Prije svega sam se još jednom uvjerio u amaterizam,neznanje kako god ljudi na BHT-u.Trenutak kada stadion pjeva "Grbavicu" je osim činjenice da je to scenski spektakl pa samim tim veoma zanimljivo sa profesionalne tačke gledišta,ujedno i priča o svemu što je zadesilo i ljude tamo i sam stadion i naselje i grad itd.Pošltuj pjesmu i tenutak moj dobri komentatoru.Kad se pjeva o onome o čemu pjesma govori onda se zaćuti zarad svih nas koji smo bili tu i čekali da dodjemo do doma svog.
O samoj tekmi je već sve manje više rečeno.sinoć se vidjelo zašto smo bolji.zašto ćemo odbraniti titulu.Sjajno smo stajali i to me najviše obradovalo.Baklje su nam odmogle,prekidi nam nikako nisu odgovarali ali šta je tu je.Iskreno se nadam da će ove kazne od strane saveza biti proslijeđene agencijama za obezbjeđenje -Znam da je ovo prežvakana tema ali mi nikada neće biti jasno ćemu bacanje baklji u teren.Je li to odraz nemoći ,navijačke impotencije.Eto u Milanu.Manchesteru,Londonu,na Siciliji navijači su p..... jer zaboga oni to ne rade.Na snimku se vidi koja količina predmeta je zasula Benju Č.Primitivizam koji se stalno ponavlja.Sjetih se svojevremeno gađanja Bukija i reakcije mladog Ferhatovića koji je tijelom pokušavao zaštititi kolegu fudbalera.
Jednom će se morati presjeći i zabraniti prisustvo na utakmicama za te i takve heroje koji liječe komplekse na tribinama.
Ponosan na reakciju navijača nakon tekme ,nismo pobijedili ali smo svi vidjeli trku,borbenost i zato zaslužen aplauz i pobjednički krug

amko27
Postovi: 873
Pridružen/a: 13 avg 2012, 08:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amko27 » 09 maj 2013, 11:37

reks je napisao/la:Snimak utakmice mi je otkrio neke nove stvari i sve skupa donio još jednu od impresija.Prije svega sam se još jednom uvjerio u amaterizam,neznanje kako god ljudi na BHT-u.Trenutak kada stadion pjeva "Grbavicu" je osim činjenice da je to scenski spektakl pa samim tim veoma zanimljivo sa profesionalne tačke gledišta,ujedno i priča o svemu što je zadesilo i ljude tamo i sam stadion i naselje i grad itd.Pošltuj pjesmu i tenutak moj dobri komentatoru.Kad se pjeva o onome o čemu pjesma govori onda se zaćuti zarad svih nas koji smo bili tu i čekali da dodjemo do doma svog.
O samoj tekmi je već sve manje više rečeno.sinoć se vidjelo zašto smo bolji.zašto ćemo odbraniti titulu.Sjajno smo stajali i to me najviše obradovalo.Baklje su nam odmogle,prekidi nam nikako nisu odgovarali ali šta je tu je.Iskreno se nadam da će ove kazne od strane saveza biti proslijeđene agencijama za obezbjeđenje -Znam da je ovo prežvakana tema ali mi nikada neće biti jasno ćemu bacanje baklji u teren.Je li to odraz nemoći ,navijačke impotencije.Eto u Milanu.Manchesteru,Londonu,na Siciliji navijači su p..... jer zaboga oni to ne rade.Na snimku se vidi koja količina predmeta je zasula Benju Č.Primitivizam koji se stalno ponavlja.Sjetih se svojevremeno gađanja Bukija i reakcije mladog Ferhatovića koji je tijelom pokušavao zaštititi kolegu fudbalera.
Jednom će se morati presjeći i zabraniti prisustvo na utakmicama za te i takve heroje koji liječe komplekse na tribinama.
Ponosan na reakciju navijača nakon tekme ,nismo pobijedili ali smo svi vidjeli trku,borbenost i zato zaslužen aplauz i pobjednički krug
Sve si dobro rekao, kad smo kod navijaca i tog primitivizma, nisu samo gadjali Benju, nego je nekoliko baklji letilo i na dio gdje su Zeljini navijaci, da covjek ne vjeruje. Ne bih bacao pricu da je obrnuto ne bi bilo isto, al nakon toga pitari skandiraju istina za Vedrana, a na dijelu sjevera gdje su Zeljini navijaci prolama se aplauz.

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fedeltafrotta » 09 maj 2013, 11:44

pa vi ste stariji ocigledno, a mi mladja generacija ocito imamo neke nove furke i tako je to, i meni stari palamudi *ebo te derbi nemas sta vidjet, ja ni ne idem da sta gledam, ja idem iz ljubavi prema klubu, a pjesma prema torpedu, to je sve uzrok što su oni prvi počinjali, vozdra
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

plaviiiiiiiiiiiii
Postovi: 5
Pridružen/a: 18 apr 2013, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plaviiiiiiiiiiiii » 09 maj 2013, 11:52

Zabraniti pitarima na sjever njih treba na istok pa neka gadjaju onda raju bakljama .

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 09 maj 2013, 11:53

Manijaci i Horde Zla obilježili 101 vječiti derbi - SportSport.ba
[youtube][/youtube]
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

galeb
Postovi: 102
Pridružen/a: 31 maj 2012, 16:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la galeb » 09 maj 2013, 11:53

Hoce li biti danas negdje repriza tekme? Pokusavam da nadjem ali ne bi rekao da igdje ima.. Ako ko zna molio bi da mi javi na pp.. Hvala!

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 09 maj 2013, 11:55

Desni klik, view image... 8-)

slika
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.