Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Seaman » 16 jun 2013, 02:45

Arsenal set to begin Wenger contract talks

he 63-year-old has already held preliminary talks with Emirates Stadium chiefs about extending his 17-year reign at the club beyond the end of this season

By Wayne Veysey

Arsenal will step ahead with plans to tie Arsene Wenger to a contract extension after announcing the appointment of Sir Chips Keswick as the club’s new chairman.

The Londoners wanted to install Sir Chips as the successor of Peter Hill-Wood, who stood down on Friday for health reasons after 31 years in the role, before formalising discussions on a new deal for Wenger.

**** have told Goal that the Frenchman has already held preliminary talks with Emirates Stadium officials about extending his 17-year reign.

Negotiations will now be stepped up, with the club expected to sit down with Wenger this summer and offer an extension of at least two years to his current agreement, which expires in 2014.

The 63-year-old retains the complete faith of majority owner Stan Kroenke and the Arsenal board, and their endorsement could result in Wenger putting pen to paper before the start of the new season.

Despite his close relationship with Paris Saint-Germain’s wealthy Qatari owners, Wenger wants to remain at Emirates Stadium for personal as well as professional reasons.

Wenger’s family are settled in London, with his teenage daughter hoping to complete her secondary education in the capital, and he believes he can develop a title-challenging team with a British core of Jack Wilshere, Theo Walcott, Aaron Ramsey and Alex Oxlade-Chamberlain supplemented by proven foreign stars in the mould of last summer’s key signings Santi Cazorla and Lukas Podolski.

As reported by Goal in February, Arsenal still retain complete faith in their manager and wanted him to stay even if he had not guided the club to their 17th consecutive top-four finish on the final day of last season.

Despite completing an eighth consecutive season without winning a trophy, the board remain convinced in the abilities of Wenger and put far greater store in his record of top-four finishes and success in navigating the group stages of the Europe’s flagship competition year after year.

The club’s longest-serving manager is also appreciated by the board for maintaining the club's elite status either side of the move from Highbury while having a transfer budget that was dwarfed by the club's rivals.

Wenger’s public stance is that he always honours his contracts and that no firm decision has been taken over his future beyond 2014.

Nevertheless, chief executive Ivan Gazidis dropped hints during two question-and-answer sessions earlier this month that the club wanted their long-running manager to sign a new deal.

There is a growing possibility that he could put pen to paper on a new contract before the start of next season to end speculation about the direction in which the club are heading.

Armed with the biggest kitty of his Arsenal reign, Wenger is expected to smash the £20 million barrier twice this summer as he builds a squad capable of challenging. His A-list targets include Marouane Fellaini, Wayne Rooney, Gonzalo Higuain and Stevan Jovetic.

Moves are also in place to sign Swansea City defender Ashley Williams, QPR goalkeeper Julio Cesar and Sochaux right-back Sebastien Corchia.


:lol: umjesto da se bave igračima,oni već sad hoćeju novi ugovor s kokotom,jedino mjerilo uspjeha za daljnje produženje bi trebao biti neki trofej iduće sezone,inače bi mu dao otkaz na kraju sezone

Avatar
Desole
Postovi: 1788
Pridružen/a: 19 jan 2012, 11:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Desole » 16 jun 2013, 02:54

nije Higuain toliko los koliko se prica, ali nije ni toliko dobar da bi izlistao tolike pare za njega

[youtube][/youtube]

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11713
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AllGunsBlazing » 16 jun 2013, 10:47

Jest meni smijesno kad neko napise nije bitna asistencija, kako nije pa i to je se onda pretvorilo u gol. Na kraju je najbitnije da Arsenal daje golove, a svima je vjerujem svejedno hoce li i Wojo biti najbolji strijelac ako se sta osvoji.
Celik!3,2,2.

Avatar
Invincibles
Postovi: 601
Pridružen/a: 27 mar 2012, 21:06
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Invincibles » 16 jun 2013, 11:04

Fellaini,stoper u slucaju da neko od trojca Kos,Per,TV ode,i napadac...

Sad ne znam kakva je zamisao Wengera,gdje ce Cazorla igrat kada je Jack zdrav,po meni je najbolje da igra onu rolu cmfa kao protiv Barce,gdje je pravio Xavia i co.budalama 90min,a da Cazorla igra ofanzivnog veznog(centralnog),Fellaini malo povuceniji,Arteta konacno nek ide sa dmfa malo naprijed...i beton smo :D
__VICTORIA CONCORDIA CRESCIT__

Semsudin
Postovi: 734
Pridružen/a: 09 nov 2012, 20:47
Lokacija: Grad na zrnu soli
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Semsudin » 16 jun 2013, 11:27

AllGunsBlazing je napisao/la:Jest meni smijesno kad neko napise nije bitna asistencija, kako nije pa i to je se onda pretvorilo u gol. Na kraju je najbitnije da Arsenal daje golove, a svima je vjerujem svejedno hoce li i Wojo biti najbolji strijelac ako se sta osvoji.
Ma smijesno oca mi, samo da ide Giroud jer je on poslije prvog promasaja protiv Sunderlanda ovdje oznacen ko krampa i da ima po 20 golova i asistencija za neke ce bit krampa.
Invincibles je napisao/la:Fellaini,stoper u slucaju da neko od trojca Kos,Per,TV ode,i napadac...

Sad ne znam kakva je zamisao Wengera,gdje ce Cazorla igrat kada je Jack zdrav,po meni je najbolje da igra onu rolu cmfa kao protiv Barce,gdje je pravio Xavia i co.budalama 90min,a da Cazorla igra ofanzivnog veznog(centralnog),Fellaini malo povuceniji,Arteta konacno nek ide sa dmfa malo naprijed...i beton smo :D
Ovo mi se sviđa. 8-)
Ali sačekajmo da dođe Fellaini ba kad to bude službeno onda da pravimo neke planove ovako samo sami sebe zayebavamo i možemo opet ostat samo na snovima. :mrgreen:
Inače momak je legenda mislim na Sea
Stil rušiljende strogo prekucende

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Greivis » 16 jun 2013, 11:42

Novi napadaci nisu potrebni, jer vec imamo jednog vrhunskog.

slika
Za nezaborav.
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

FOURTHOFFICIAL
Postovi: 3249
Pridružen/a: 12 feb 2013, 19:40
Lokacija: Sarajevo grade moj - this is the city I most enjoy !
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 16 jun 2013, 12:03

Greivis je napisao/la:Novi napadaci nisu potrebni, jer vec imamo jednog vrhunskog.

slika
Za nezaborav.
Aferim momciluko!
Seo rušilac - Inače,momak je legenda,mislim na Sea

Avatar
Sheyi
Postovi: 12162
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Sheyi » 16 jun 2013, 13:45

Jel se ovo danas Walcot ozenio? :lol:
Veceras ce Theo da bode.
I naravno, ocekujem 24% boljeg Thea u sezoni pred nama.

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la BigBigBang » 16 jun 2013, 15:06

U Giroudovom pogledu se vidi da ce slijedece sezone da zabije 30+ golova. Stvarno je Wenger izgubio kompas ako hoce da za argentinsku ublehu da 30 miliona a prenemaze se oko Felainija. I Felaini je bolji golgeter od Higuaina i uvjeren sam da bi on u napadu bio bolji od Argentinca.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Durden
Postovi: 419
Pridružen/a: 16 dec 2012, 14:41
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Durden » 16 jun 2013, 15:14

Da li ima informacija ko bi mogao iz omladinskog tima da počne da igra za prvi tim Gnabry, Akpom, Yenaris?
I nemojte uzimati previše ozbiljno ove medijske istupe ko bi mogao preći. Sjetite se januara, pa Arsenal je bio povezan sa barem 15 igrača, a samo Monreal je došao koji se nije nikako spominjao. Samo Venger zna na koga je bacio oko i koga će dovesti. Dok ne vidite na službenoj stranici uzmite sa rezervom.
Zadnja izmjena: Durden, dana/u 16 jun 2013, 15:16, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 16 jun 2013, 15:16

Durden je napisao/la:Da li ima informacija ko bi mogao iz omladinskog tima da počne da igra za prvi tim Gnabry, Akpom, Yenaris?
Niko ove sezone najvjerovatnije neće imati zapaženu ulogu, mozda jedino Gnabry. One tamo računaj na Bellerina i Akpoma i to je to.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Orion87
Postovi: 1077
Pridružen/a: 23 apr 2012, 19:37
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Orion87 » 16 jun 2013, 15:16

Samo da nam Begovic ne dođe..
Tvrd je orah voćka čudnovata,al' je čekić sprava zajebana...

Avatar
Invincibles
Postovi: 601
Pridružen/a: 27 mar 2012, 21:06
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Invincibles » 16 jun 2013, 15:17

Fellaini,ili neki slican all round igrac nam je potreban u sredini... Fellaini,uz mozda Tiotea je jedina kombinacija koja nam posve odgovara,i koja je vec iskusna u EPL-u.

Samo se nadam da Mou nece bacit oko na njega...Onda bi morali ganjat bas ove DMF-ove razbijace,bez mozga.Fellaini je igrac koji me najvise podsjeca na Patricka,kako stasom tako i igrom.Prejak u skoku,odlican u odbrani,dobar u ofanzivi...
__VICTORIA CONCORDIA CRESCIT__

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la chily-rz » 16 jun 2013, 15:24

Begovic je za Sceznog Iker Casiljas i svakako da je bolji golman od Poljskog pokemona koji na osnovu svog talenta vec par sezona nicim zasluzeno ima br.1 na ledjima,.

Giroud s minutazom kakvu je imao u ovoj sezoni mora imati 20+ golova u EPL,Wenger za Higuicnog nece dati vise od 20 mil.eura u to sam siguran a treba reci realno i da ne vrijedi vise od tog,.Benteke bi bio daleko bolje rijesenje za nas,mlad,jos uvjek zeljan dokazivanja a uz to bi ispunio i svoje snove jer znamo da je Arsenal klub za koji navija,da moze zabiti dosta golova u ovoj ligi vec je dokazao..

Durden
Postovi: 419
Pridružen/a: 16 dec 2012, 14:41
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Durden » 16 jun 2013, 15:26

Marsal je napisao/la:
Durden je napisao/la:Da li ima informacija ko bi mogao iz omladinskog tima da počne da igra za prvi tim Gnabry, Akpom, Yenaris?
Niko ove sezone najvjerovatnije neće imati zapaženu ulogu, mozda jedino Gnabry. One tamo računaj na Bellerina i Akpoma i to je to.
Pa možda Gnabry bude back up Girudu, ja sam ga gledao u NexGenu, momak ima potencijala, možda Venger računa na njega.

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 16 jun 2013, 15:26

Oženio nam se Vukota.

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... Italy.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Čovjek oženio srednjoškolsku ljubav, svaka mu čast na tome. Nadam se da će bit bolji iduce sezone, ove godine jednostavno nisam bio impresioniran njegovim partijama.


Što se tiče omladinaca po meni najviše šansi da uspiju imaju:
- Bellerin
- Akpom
- Gnabry
- Eisfeld
- Aneke

Ako jedan od njih ispuni očekivanja bit će super.

@Durden
Gnabry je krilo.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la BigBigBang » 16 jun 2013, 15:30

Po onome sto sam vido bicu neugodno iznenadjen ukoliko Gnabry i Bellerin ne naprave dobre karijere u Arstenalu. Bellerin je fantastican i po meni vec sada moze biti back up za desnog beka u prvom timu.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
Orion87
Postovi: 1077
Pridružen/a: 23 apr 2012, 19:37
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Orion87 » 16 jun 2013, 15:30

@Chilly
Trenutno jeste svakako bolji ali je i stariji 3-4 godine,mislim da wojo ima još dosta toga da pokaže iako je već sjajan golman,tako da bi dovođenje Cezara bio pun pogodak,ali began bi doista usrao Woji karijeru a i nije u primaru da se dovodi golman, i to cak za 15 mil,a ovamo se cijenkamo za onakvu mačku Fellainija..
Tvrd je orah voćka čudnovata,al' je čekić sprava zajebana...

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 16 jun 2013, 15:44

http://sportsport.ba/ino_fudbal/daily-m ... nal/107201" onclick="window.open(this.href);return false;

http://sportsport.ba/ino_fudbal/marca-h ... usu/107198" onclick="window.open(this.href);return false;

Not bad :ugeek:

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12927
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la nerkolfc » 16 jun 2013, 15:45

Daily Fail inače pouzdane novine .
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.