Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Denizli
Postovi: 178
Pridružen/a: 09 mar 2013, 12:05
Kontakt:

Izet Hajrovic

Post Postao/la Denizli » 17 jun 2013, 00:57

http://www.sportportal.ba/novost/161119 ... ati-za-BiH" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.****/sport/fudbal/begic-i ... gra-za-bih" onclick="window.open(this.href);return false;

Kako nema tema ovdje o ovom igracu.Da je otvorim.Nadam se da mi administracija portala ne zamjera, nisam spamer

Danas u ovom trenutku.Nasa repka nije losa, ali je daleko da ima kljucne igrace koji mogu da joj pomognu da ode negdje na neko vece i jace prvenstvo.Jos nismo u Brazilu.!Posebno nam je jadna klupa:Stevanovic, Vrsajevic, Sesar, Svraka..itd.

Moramo teziti samo najboljim igracima.Na pojedinim pozicijama.I to se mora sto prije rijesiti, da imamo klupu koja ce Dominirati.Veoma sam zadovoljan zbog Bicakcica, ali nadam se da nece biti razocarenja oko Kolasinca, iako ovdje se prica o Sudzucima, rusiocima,ili sta vec ne

Sta nam moze Izet Hajrovic da pomogne?


http://www.transfermarkt.com/en/izet-ha ... 74996.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Momak ima 21 godinu.I vrijedi 2 500 000 Eura.Vec se sad povezuje s Laziom.To za igraca koji ima tek 21 godinu.Je daleko bolje od nekih igraca u nasoj repci.Covjek igra u sredini i desno krilo.Pa, sad da vidimo.Ova pozicija je nesto gdje nam skripi, a usput.Misimovic nece vjecno moci da igra za nas.Tako moramo naci potencijalnu zamjenu za njega, iako on nije bas kreativac kao Pjanic.
Vjerujem takodjer da moramo da biramo i uzimamo najbolje.I samo najbolje.Ipak i Misimovic je igrao za U 21 Srbije, a mnogi igraci su bili rezerve u Kanadi.No, to nije vazno

Pogledao sam par klipova na youtube.Momak ima definitivno potencijal da bude bolji igrac.I da li se moze jos vise razvijati to je do njega.Njegov brat je mladji, ali igra za U 21 Bosne.No, sad.Isuvise je star da igra za U 21 Bosne, ali moramo gledati na buducnost, i zovnuti ovog.Sad ce neko reci, pa nije dobar kvalitet za Svice, ili sta ja znam, pa se prodaje nama, ali mi nismo Brazil s 200 miliona stanovnika.Svaki igrac moze i zasluzuje da igra u nasoj repki, ako igra za dobre klubove, a ipak Svicarska liga je daleko bolja nego sto neki misle, a i Lulic se je prodao Laziu iz SVICE


Kakvo je vase misljenje o njemu, da li moze realno da nam pomogne

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Yucca » 17 jun 2013, 01:37

Sto otvori temu o svicarcu tj pakasu :oops: :oops:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Sakuragi
Postovi: 885
Pridružen/a: 18 avg 2012, 22:23
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Sakuragi » 17 jun 2013, 01:44

Yucca je napisao/la:Sto otvori temu o svicarcu tj pakasu :oops: :oops:
pa zato sto su se dogovorili da ce igrati za BiH i potpisao promjenu sportskog drzavljanstva. to ti je realnost, pomorite se sa sudbinom nije ni prvi ni zadnji

iste situacije su bile sa najmanje 5-6 igraca koji sad cine kostur repke

http://****/glavne-vijesti ... ovinu.html

Avatar
Zekoo
Postovi: 1165
Pridružen/a: 02 jun 2012, 19:45
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Zekoo » 17 jun 2013, 02:04

stisno du*pe i otvorio temu hajd nije izet prvi takav...

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la harishp » 17 jun 2013, 02:05

Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.
Zadnja izmjena: harishp, dana/u 17 jun 2013, 02:06, ukupno mijenjano 1 put.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

nusko
Postovi: 141
Pridružen/a: 15 mar 2013, 23:24
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la nusko » 17 jun 2013, 02:06

Moze ako kevu dovede da je naguzi kolektivno cijeli A tim zajedno sa Safetom starim smekerom

fanatic
Postovi: 1139
Pridružen/a: 25 mar 2008, 23:03
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la fanatic » 17 jun 2013, 02:09

Dakle, nakon Medunjanina(s lalama bio prvak evrope u21), Begovica, Mismimovica, Mujdze evo nam jos jednog odbjeglog sina :D

Sto se njega tice, puno korisniji nam moze bit' na krilu nego na "deseci" ionako tu nemamo nekog izbora. Najvise ce nam dat' na sirini jer je bolje njega imat' na klupi nego nekog Viscu koji sjedi na klupi u Turskoj..uglavnom momak s dosta potencijala moze da zavrsi ko Lulic, a moze i ko Kucukovic sve je na njemu.. ;)

Denizli
Postovi: 178
Pridružen/a: 09 mar 2013, 12:05
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Denizli » 17 jun 2013, 02:31

Otvorio sam temu da vidim sta vi mislite.Pogledao sam forum. Nisam vidio temu o Izetu Hajrovicu

Misimovic, onaj lik koji je 2000 rekao.Moja je drzava Srbija, ja hocu da igram za Srbiju.I igrao je za U 21 Srbije, no nema veze.Haj, i to je business sto je lik pljuvao nekad po Bosni , kao i onaj Nemanja Supic, koji velica ratne zlocine i sta jos ne, dok su mu u Zenici skandirali.Nije to vazno.

Birajuci izmedju Fice i Mercedesa svak ce izabrati Mercedes.Zato mi mozemo i moramo da gledamo samo u najbolje.Mozda taj momak i nije nesto, ali igra i to dobro u Svici.Pa i Lulic je igrao u Young Boysima, pa sta.Imas vise sanse da se prodas ako igras u nekoj Svicarskoj ligi.Nego iz Premijer lige Bih :lol:

Svak treba da dobije sansu, pa i on.Sto da ne.Vrijeme ce pokazati.Da li je kvalitet ili ne.

malta071
Postovi: 919
Pridružen/a: 24 avg 2010, 00:05
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la malta071 » 17 jun 2013, 02:35

Valjda ce nadlezni da ovu smijesnu temu maknu.
Izet who?
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.

Avatar
Fecox
Postovi: 1356
Pridružen/a: 11 jan 2013, 03:01
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Fecox » 17 jun 2013, 02:38

ma haj sta se imamo brigat i sikirat pored Papeta zivoga,on ce ga brate dragi najbolje skenirat dal je kalibar ili ne,mada mogao bi se slozit sa ovim sto kazu da bi bio dobro rjesenje sa klupe i potencijalni dzoker,bolje i to nego da kroz par godina dobijemo novi slucaj "Ibrahimovic",sto je,ruku na srce, pomalo nerealno,al ne i nemoguce ,ha ja
Ko priča o slobodi,često zaboravi cenu,nekad slobodni hod je po kostima ..

Denizli
Postovi: 178
Pridružen/a: 09 mar 2013, 12:05
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Denizli » 17 jun 2013, 02:44

malta071 je napisao/la:Valjda ce nadlezni da ovu smijesnu temu maknu.
Izet who?
A, zasto.Fudbalski savez Bih je rekao svoje.I kraj price

Ostaje da se vidi da li je momak jedan velik prospekt.Ili bas i nije.

Misimovic?Who?

:lol:

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la velez_mostar » 17 jun 2013, 02:46

Momak ce ginuti na terenu..donijece nam kvalitet, osjeca se nasim, dajmo mu malo podrske...
Mediji kod nas nisu najobjektivniji tako da sa rezervom treba uzeti ono sto je objavljeno.

Kakav god bio ne moze biti veci sup.ak od dosta igraca koji nastupaju za nas..tipa Ibricic koji izjavi "jeb'o navijace", pa ga opet svi prihvate, dok ovog dezorijentiranog momka niko ne razumije.

Da ne spominjem Misketa koji se "povrijedi" pred odlucujuci mec sa Portugalom..ali to je sve nama normala, a ovo nije.

Btw..sjetimo se pisanja u medijima o Begovicu, pa je sada idol nacije. :D

Amar_BiH
Postovi: 79
Pridružen/a: 22 apr 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Amar_BiH » 17 jun 2013, 02:56

Nije "zvanicno" potvrdjeno da ce igrati za BiH!

Avatar
bhsport
Postovi: 11248
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la bhsport » 17 jun 2013, 08:47

Denizli je napisao/la:Otvorio sam temu da vidim sta vi mislite.Pogledao sam forum. Nisam vidio temu o Izetu Hajrovicu

Misimovic, onaj lik koji je 2000 rekao.Moja je drzava Srbija, ja hocu da igram za Srbiju.I igrao je za U 21 Srbije, no nema veze.Haj, i to je business sto je lik pljuvao nekad po Bosni , kao i onaj Nemanja Supic, koji velica ratne zlocine i sta jos ne, dok su mu u Zenici skandirali.Nije to vazno.

Birajuci izmedju Fice i Mercedesa svak ce izabrati Mercedes.Zato mi mozemo i moramo da gledamo samo u najbolje.Mozda taj momak i nije nesto, ali igra i to dobro u Svici.Pa i Lulic je igrao u Young Boysima, pa sta.Imas vise sanse da se prodas ako igras u nekoj Svicarskoj ligi.Nego iz Premijer lige Bih :lol:

Svak treba da dobije sansu, pa i on.Sto da ne.Vrijeme ce pokazati.Da li je kvalitet ili ne.
Da dignes Izeta, ti pljujes Misketa, svaka ti cast momcino, malo je takvih danas.
Davno sam rekao svoj stav o Izetu, ako se moze doci do njega svim silama, dati mu 2,3 minute u zvanicnoj tekmi i tako ga kaparisati za sva vremena, a zatim treba da se izbori za status pored Visce i Stevketa trenutno je iza njih, mozda u rangu Vrsajevica koji lafo moze krpiti i desnog beka. Dakle na Izetu je, Stevke i Visca su pokazali zasto su u repki.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

amho
Postovi: 1214
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:24
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la amho » 17 jun 2013, 08:55

izet hajrovic ce ocigledno ici putem medunjanina, begovica, mujdze, misimovica i vjerovatno ce u narednom ciklusu kvalifikacija biti neizostavan clan prve postave zmajeva... novinarima kako stranim tako i domacim ne treba vjerovati, to se jos jednom jasno pokazalo... treba pustiti da stvari idu svojim tokom i ne donositi prerane zakljucke na osnovu dezinformacija i propagande...naravno velikom broju navijaca ili onih koji sebe smatraju navijacima BiH ce vrlo tesko pasti transformacija od 'izmeta' do misketovog nasljednika... slicno kao i onima od 'teleceg pogleda' do najuspjesnijeg selektora u istoriji BiH...

'zvanicno' ce da dodje od strane fife/uefe... pompu u ovom slucaju savez ne dize, da ne bi svicarci jos zesce zaigrali prljavo... zna se vrlo dobro gdje su sjedista fife/uefe i odakle je blatter... ;)

hajrovicima u svakom slucaju zelim sto uspjesniju karijeru u dresu BiH, da ih aBd gledamo na zavrsnicama barem 5 narednih velikih takmicenja bez obzira na peripetije oko njihovog nastupa... ;)

Denizli
Postovi: 178
Pridružen/a: 09 mar 2013, 12:05
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Denizli » 17 jun 2013, 09:08

Ja imam 36 godinal i ne zovi me momcino.Ako ti imas 20 ili 15, to je do tebe, nije do mene

I ako si mlad i zaboravan.A,vidim da jesi.Taj isti ''Miske'' je 2001 godine rekao.Ja imam samo jednu drzavu i to je Srbija.Ali, sta ti znas sta je sta.I jos je to izjavio dok je igrao za U 21 Srbiju.A, ne Bosnu, da ne bude zabune, ali sta ces ti znati o tome.Nista.Ama bas nista.Pratim repku od 1996 godine, i pamtim stvari, a ne stvari koje su se desile prije par dana.Zato, mani se ''epiteta'' sa mnom, jer ne raspravlja mi se ovdje, i ne sigurno s tobom.

Za razliku od Misketa koji je htio, ali nije mu uslo s Srbijom.Mozda bi mu uslo danas, jer tim im je krampa.Mladi momak Izet Hajrovic ima 21 godinu i sigurno nije igrao za U 21 Srbije, kao ''Miske''.Nego za Svicu.Momak ima 21 godinu, i zivot je pred njim, svak moze da grijesi, nije to nista novo.Hocemo li sad da biramo.Pa, mi smo Spanija, da biramo kvalitete, a ne mozemo klupe da sastavimo.

Ps:U redu je da si zaboravio to, ili da ne znas o tome, jer ipak ima 12 godina od tog, a pola momaka ovdje nije bilo punoljetno tad.No, sta je tu je.Izet Hajrovic je velik prospekt, i steta bi bilo da ga izgubimo.No, ako imamo kojeg Fabregasa.Onda bujrum

Avatar
TMovac
Postovi: 2727
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la TMovac » 17 jun 2013, 09:09

bhsport je napisao/la:
Denizli je napisao/la:Otvorio sam temu da vidim sta vi mislite.Pogledao sam forum. Nisam vidio temu o Izetu Hajrovicu

Misimovic, onaj lik koji je 2000 rekao.Moja je drzava Srbija, ja hocu da igram za Srbiju.I igrao je za U 21 Srbije, no nema veze.Haj, i to je business sto je lik pljuvao nekad po Bosni , kao i onaj Nemanja Supic, koji velica ratne zlocine i sta jos ne, dok su mu u Zenici skandirali.Nije to vazno.

Birajuci izmedju Fice i Mercedesa svak ce izabrati Mercedes.Zato mi mozemo i moramo da gledamo samo u najbolje.Mozda taj momak i nije nesto, ali igra i to dobro u Svici.Pa i Lulic je igrao u Young Boysima, pa sta.Imas vise sanse da se prodas ako igras u nekoj Svicarskoj ligi.Nego iz Premijer lige Bih :lol:

Svak treba da dobije sansu, pa i on.Sto da ne.Vrijeme ce pokazati.Da li je kvalitet ili ne.
Da dignes Izeta, ti pljujes Misketa, svaka ti cast momcino, malo je takvih danas.
Davno sam rekao svoj stav o Izetu, ako se moze doci do njega svim silama, dati mu 2,3 minute u zvanicnoj tekmi i tako ga kaparisati za sva vremena, a zatim treba da se izbori za status pored Visce i Stevketa trenutno je iza njih, mozda u rangu Vrsajevica koji lafo moze krpiti i desnog beka. Dakle na Izetu je, Stevke i Visca su pokazali zasto su u repki.
Care on je samom promjenom sportskog drzavaljanstva kaparisan.Ne mora odigrati ni sekunde.ne mora cak ni biti pozvan u repku nikad on nece moci igrati nizakog drugog osim nas.To kaparisanje vazi samo za one koji nisu mjenjali sportsko drzavljanstvo.Recimo mali Atajic nije igrao niti za nas,niti za Svede i ukoliko bi igrao za nasu U21 repku,teoretski bi mogao igrati za A tim Sveda i njega bi morali kaparisati tom minutom u A timu.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
Zekoo
Postovi: 1165
Pridružen/a: 02 jun 2012, 19:45
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Zekoo » 17 jun 2013, 09:10

amho je napisao/la:transformacija od 'izmeta' do misketovog nasljednika...
Kako zar ovaj nije krilo ?

btw jes mi mrzak ali nek igra za nas nemam ništa protiv ako ce a hoce donijet neki kvalitet makar za bolju klupu.

Al nek da neki odlučujući gol svi cemo ga redom ljubit u čma*r xD

amho
Postovi: 1214
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:24
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la amho » 17 jun 2013, 09:22

Zekoo je napisao/la:
amho je napisao/la:transformacija od 'izmeta' do misketovog nasljednika...
Kako zar ovaj nije krilo ?

btw jes mi mrzak ali nek igra za nas nemam ništa protiv ako ce a hoce donijet neki kvalitet makar za bolju klupu.
moze on igrat' na svim pozicijama ofenzivno, pa i na misketovoj, naravno jos izet nije formiran igrac kad je definitivna pozicija u pitanju, odnosno pozicija na kojoj je najbolji... i misketa se u njegovim godinama guralo i na krilo, i u napad, i na polu-spic... tek kasnije se nasao na playmakeru i tu ostao ;)... poenta mog komentara je bila vise na transformaciji od s.anja do blaga, nego na tome cije ce mjesto zauzet'...

hroni
Postovi: 1262
Pridružen/a: 10 nov 2009, 15:10
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la hroni » 17 jun 2013, 09:58

Treba biti u reprezentaciji i to je to!! A ko je sta izjavio ,reko,napiso to je sve diskutabilno...nemamo mi velik roster da bi se odrekli bilo koga na ovome nivo,,,eto Seferovica smo popusili , a momak ce izrasti u napadaca tipa naseg Vede! E to vise ne smijemo dozvoliti!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAGarfia i 37 gostiju.