Football Manager 2013

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Gusar1995
Postovi: 2265
Pridružen/a: 17 maj 2012, 21:59
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la Gusar1995 » 21 jun 2013, 18:20

BIHfan je napisao/la:Evo ovako, malo sam testirao FM 13 u ova dva tri dana i dosao sam do zakljucka. Igrajte stalno sa istom taktikom i sto vise prijateljskih utakmica prije pocetka sezone radi uigranosti ekipe. Znaci ovo vam je presudno da imate hemiju u ekipi, nemojte kupovat 6-7 pojacanja jer to ce narusiti atmosferu. Potrebno je da igraci koje imate nauce vas sistem i kasnije nadogradjujes polako ekipu sa jednim dva igraca. Evo ja sam krenuo sa Herthom i kupio na ljeto samo 1 igraca i bio 3 u cvajti na polusezoni. Doveo sam sad jos dva igraca da imam jacu klupu i nastavio isti sistem furat i Bgm sad u ljetnom dijelu sezone daju golove pravo dobro, odbrana uigrana i trenutno sam 2 na tabeli i nemam poraza 16 utakmica.
pa manger je jako realna igrica,zar nije tako i u stvarnosti. Nemoj mijeanjati taktiku stalno, ja kad uzmem neki klub zadam jednu taktiku i to je to, kasnije dovodis igrace na pozicije i uloge koje si zadao u toj istoj taktici...osim prijateljskih utakmica prije sezone ; treninge zadaji u smislu tactic, teamwork ili ono da se razvija medjusobno razumijevanje tima, tako nesto

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la BIHfan » 22 jun 2013, 00:40

Gusar1995 je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Evo ovako, malo sam testirao FM 13 u ova dva tri dana i dosao sam do zakljucka. Igrajte stalno sa istom taktikom i sto vise prijateljskih utakmica prije pocetka sezone radi uigranosti ekipe. Znaci ovo vam je presudno da imate hemiju u ekipi, nemojte kupovat 6-7 pojacanja jer to ce narusiti atmosferu. Potrebno je da igraci koje imate nauce vas sistem i kasnije nadogradjujes polako ekipu sa jednim dva igraca. Evo ja sam krenuo sa Herthom i kupio na ljeto samo 1 igraca i bio 3 u cvajti na polusezoni. Doveo sam sad jos dva igraca da imam jacu klupu i nastavio isti sistem furat i Bgm sad u ljetnom dijelu sezone daju golove pravo dobro, odbrana uigrana i trenutno sam 2 na tabeli i nemam poraza 16 utakmica.
pa manger je jako realna igrica,zar nije tako i u stvarnosti. Nemoj mijeanjati taktiku stalno, ja kad uzmem neki klub zadam jednu taktiku i to je to, kasnije dovodis igrace na pozicije i uloge koje si zadao u toj istoj taktici...osim prijateljskih utakmica prije sezone ; treninge zadaji u smislu tactic, teamwork ili ono da se razvija medjusobno razumijevanje tima, tako nesto
Upravo to, ali u ovom menadzeru je sad to zadato kao primarna stvar da redas dobre rezultate. I u stvarnosti PSG, City, Anzhi i koji vec timovi nisu odmah ostvarili uspjehe i dobre rezultate.
Uglavnom nadam se da sam pomogao raji, jer i ja sam bio pri kraju da odustanjem od igranja, a znao sam odmah napocetku raspustiti pola ekipe i dovest nove igrace, onda stalne rotacije, postave taktika sto je rezultiralo do losih rezultata. :)
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 22 jun 2013, 15:33

ma moraju to sredit ako hoce da im ljudi kupuju igricu i da igraju....da bi ja igrao moras mi dat nesto, ne ocekujem ja titule, a uzeo neki mali tim i podmladio ga jos. Ne moras mi dat titulu, al daj mi nesto kao razlog da igram, par pobjeda bar borba za one realne ciljeve postavljene pa onda svako jedva ceka i da igra kad ga krene, a ne das mi 5 poraza u 6 utakmica- odmah quit. Zato ljudi i prestaju igrat FM :D
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la BIHfan » 22 jun 2013, 19:38

ultrasstyle_tz je napisao/la:ma moraju to sredit ako hoce da im ljudi kupuju igricu i da igraju....da bi ja igrao moras mi dat nesto, ne ocekujem ja titule, a uzeo neki mali tim i podmladio ga jos. Ne moras mi dat titulu, al daj mi nesto kao razlog da igram, par pobjeda bar borba za one realne ciljeve postavljene pa onda svako jedva ceka i da igra kad ga krene, a ne das mi 5 poraza u 6 utakmica- odmah quit. Zato ljudi i prestaju igrat FM :D
Najbolje im je da uvedu opciju tezine igranja. Na Easy, Normal, Hard (Realistic). Pa nek igra kako kome odgovara. :)
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Skojevski
Postovi: 370
Pridružen/a: 19 jun 2013, 16:17
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la Skojevski » 25 jun 2013, 12:48

Igral neko BH Ligu ?
Imal bugova i odakle ste skinuli ?

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la LenBias » 26 jun 2013, 16:36

tim Hertha, formacija 4-1-3-2 ili 4-2-2-2 bas ako mora zbog kartona :lol:

1. sezona: osvajac druge lige
2. sezona: trece mjesto u prvoj
3. sezona: cetvrto mjesto i cetvrtfinale lige prvaka
4. sezona: osvajac prve lige i lige prvaka

moram reci da sam igrao i mnogo tezih menadzera :mrgreen:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la BIHfan » 26 jun 2013, 20:28

LenBias je napisao/la:tim Hertha, formacija 4-1-3-2 ili 4-2-2-2 bas ako mora zbog kartona :lol:

1. sezona: osvajac druge lige
2. sezona: trece mjesto u prvoj
3. sezona: cetvrto mjesto i cetvrtfinale lige prvaka
4. sezona: osvajac prve lige i lige prvaka

moram reci da sam igrao i mnogo tezih menadzera :mrgreen:
I ja igram se Herthom, osvojio bas drugu ligu, sad sam peti u prvoj. Ide nekako.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la LenBias » 27 jun 2013, 10:32

samo ne mjenjaj previse formaciju, dvije maksimalno uz to da ovu drugu koristis samo ako moras nekada, u postavkama taktike stavi rigid, sva 4 zadnja da budu defend kao i dmc, amc neka bude automatic a wingeri i napadaci neka napadaju, neka ti igra tim zonsku odbranu i neka ne igraju na individualni kvalitet igraca jer takvih nemas u herthi niti ih mozes dovesti za mizerne budzet koji daju svaku sezonu :mrgreen:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
Invincibles
Postovi: 601
Pridružen/a: 27 mar 2012, 21:06
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la Invincibles » 27 jun 2013, 14:57

JA 12-ku morao instalirat,nece ova pa nece...Stalno mi crash dump izbaci,i sto je najgore ne snimi... :twisted:
__VICTORIA CONCORDIA CRESCIT__

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4268
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la AjsKjub » 27 jun 2013, 16:39

Kod: Označi sve

http://lmgtfy.com/?q=football+manager+2013+cpy+tpb#seen
Unico amore sei!
❤️🖤

Deniro
Postovi: 270
Pridružen/a: 22 avg 2011, 02:28
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la Deniro » 01 jul 2013, 16:34

Ako moze netko, nek' posalje najsigurniji link za fm13 i sta vec jos treba, na pp. Zahvaljujem :)
Tužno je bilo one noći,
kad sam saznao za njih..
sto šezdeset grobova u Liska ulici..

Tu sam ostao,
od suza brišući lice..
gledajući grobove iz Liska ulice..


MUSVDG

Avatar
ArthurBishop
Postovi: 419
Pridružen/a: 12 jun 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la ArthurBishop » 02 jul 2013, 01:43

Zna li iko kako da riješim problem sa ovim sranjem. Pokrenem igricu i ništa se ne dešava, pokrenem opet i piše already running. Znači otvorena je negdje, i radi vjerovatno, al' ja na monitoru to ne vidim. Zna li iko šta je u pitanju?
Željezničar za život cijeli!

Avatar
fanatic1991
Postovi: 2293
Pridružen/a: 31 maj 2010, 02:27
Lokacija: Brcko DC
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la fanatic1991 » 02 jul 2013, 02:29

Skojevski je napisao/la:Igral neko BH Ligu ?
Imal bugova i odakle ste skinuli ?
idi na FM Balkan i skini ;)

BTW sto se tice tih taktika ja licno postavim 3 formacije cim kreiram igru i naravno jednu koristim kao glavnu a ove druge dvije u zavisnosti od protivnika i povreda ;)
I dont have a singnature:(
Can i have yours?

Avatar
IlPrincipe
Postovi: 6602
Pridružen/a: 26 dec 2011, 22:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la IlPrincipe » 05 jul 2013, 00:24

ArthurBishop je napisao/la:Zna li iko kako da riješim problem sa ovim sranjem. Pokrenem igricu i ništa se ne dešava, pokrenem opet i piše already running. Znači otvorena je negdje, i radi vjerovatno, al' ja na monitoru to ne vidim. Zna li iko šta je u pitanju?
+1 :|
Od slavnog kluba ostalo je samo ime .. A.C Milan !

Avatar
Otelo
Postovi: 33443
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la Otelo » 05 jul 2013, 00:32

Otvori task manager i tamo nadji igricu i zatvori je.Te opet pokreni
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
IlPrincipe
Postovi: 6602
Pridružen/a: 26 dec 2011, 22:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la IlPrincipe » 05 jul 2013, 09:40

Otelo je napisao/la:Otvori task manager i tamo nadji igricu i zatvori je.Te opet pokreni
Hvala, nasao sam sta je problem .. treba novi crack da se skine, crackuje i ide onda .. :D
Od slavnog kluba ostalo je samo ime .. A.C Milan !

Avatar
KiaKaha
Postovi: 592
Pridružen/a: 01 jul 2013, 18:55
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la KiaKaha » 07 jul 2013, 01:57

slika

:shock:

Nakon ovoga nesto zastekalo,i jedva sam cekao da deinstaliram igru i naje.em se mame preko maila SI-u zarad najbugovskije igre svih vremena. :|
" Vise je dobrih ljudi na svijetu nego zlih. Mnogo vise. Samo se zli dalje cuju i teze osjecaju. Dobri cute." M. Selimovic

Avatar
Otelo
Postovi: 33443
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la Otelo » 07 jul 2013, 22:50

Igram 3 sezone sa Dinamom.Sve dobivam u Hrvarskoj.U LP se bori za 3 mjesto (cak se nadam i drugom jer sam igrao sa Baselom,Schalkeom i Atleticom u grupi) i odem na save game i izadjem u windows,te otvorim task manager da zatvorim nesto i slucajno zatvorim FM.

:oops: :oops: :oops: :oops:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
invincible1921
Postovi: 10115
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la invincible1921 » 09 jul 2013, 23:06

http://www.bug.hr/_cache/047728ddf60df3 ... =480911758" onclick="window.open(this.href);return false;


neko rijesenje za ovo :?
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
neo
Postovi: 3851
Pridružen/a: 28 jun 2012, 20:10
Kontakt:

Re: Football Manager 2013

Post Postao/la neo » 09 jul 2013, 23:13

original game :)
"It's one of premier league's oldest lessons .
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.