Football Manager 2012

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

nusko
Postovi: 141
Pridružen/a: 15 mar 2013, 23:24
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la nusko » 09 maj 2013, 18:12

Ako ima neko nasu ligu da mi posalje i da li je moguce naci transfere da su kao na 2013-ci, hrvatska i srbijanska liga

Gusar1995
Postovi: 2265
Pridružen/a: 17 maj 2012, 21:59
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la Gusar1995 » 27 maj 2013, 23:38

pao mi sistem pa mi se igra izbrisala, jel moze neko link za download cijele igrice. hitno!!! na pp ili ovdje :D

Avatar
masteRofPoker
Postovi: 2391
Pridružen/a: 26 mar 2012, 16:27
Lokacija: Gdje ona, tu i ja.
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la masteRofPoker » 24 jun 2013, 00:15

Ima li neko patch, a da radi, za nasu ligu bio bih mnogo zahvalan ?
I kad gubis tu smo mi, tvoji vjerni sinovi!

31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

DeMarcus Cousins centar Sacramenta je jedna velika zvijer i uvijek ga na kladionici igrajte preko ponudene granice koseva. Hvala.

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la fedeltafrotta » 30 jun 2013, 22:44

za raju koja igra još FM12, napravio sam najnoviji patch. odrađene promocije, učesnici UEFINIH takmičenja, svi transferi do današnjeg dana, za sve ostalo mi se ovdje obratite ili preko PM. :mrgreen:

skinete fajl samo klikom na BH12v1.xml ;)

http://speedy.sh/GejSH/BH12v1.xml" onclick="window.open(this.href);return false;
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la Heller » 02 jul 2013, 23:54

Kreno sam igrat sa Slobodom, napravio bolji ligaški i sistem Prva Liga (12 klubova), Druga Liga (18), Treca (20), Cetvrta (20), Peta A i B (14), Šesta A, B, C, D (12-16) timova, ubacio 5-6 rezervnih ekipa u sistem ala Španija (Borac, Velež, Zrinjski, Sarajevo, Sloboda, Široki). I uveo SuperKup

Eh sad malo moje uspjehe u 2020 imam 6 liga, 3 kupa, i 5 Superkupova klub vrijedi oko 60mil €, iso sam Mamicevom metodom :mrgreen: dovodio po 20 stranaca po sezoni i isplatilo se. Imam nekoliko "Alumnia" u Benfici, Šalkeu, Romi itd...

Nakon 5 utakmica u grupnoj fazi LP imam 4 boda, pobjeda nad Romom na Olimpicu i nerješeno ko kuće protiv Olympiacosa. Imam koeficijent od 40, tj 48 naredne sezone dovoljno za Top 50 u Evropi. Klub vrijedi oko 60 miliona €.

Utakmice ove sezone:

slika

Ne vidi se kako sam silovo Modriču 9-1 :mrgreen:

slika

Pašića moram prodat ističe mu ugovor al očekujem 12-18 miliona € za njega.

Najbolji igrači u ekipi:

slika

slika

Doveden iz Avai za 2.8 mil€, inače vlasnik zlatne kopačke (Ronaldo, Messi, Falcao dudlajte ga).

slika

Džaba iz Urugvajskog Cerra

slika

Džaba iz Velez Sarsfielda inače momak rođen u Argentini sa Srpskim i Švajcarskim pasošem koji je dobio BH državljanstvo :lol: :lol: :lol: :lol:

slika

Rosario Central 1,6 mile



Sad cu se lagano rješavat nekih tipa Fernando koji je plaćen 2,5 miliona (Cruzeiro nudi oko 3,5 mil€ :mrgreen: ) a dosta je lošiji od Kevre (200K) i Drndara (150K).

Omiljene pobjede Roma 2-1, Olympique Lyon 3-1 (kasnije su osvojili LP), Sporting Lisabon u Euroligi 2-0 u drugoj nokaut fazi (najvise sto sam dosao je treca gdje me je Leverkusen nabio 6-0 :mrgreen: :lol: )

Ako vas šta interesuje pitajte :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Lesnar
Postovi: 437
Pridružen/a: 07 jan 2012, 21:03
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la Lesnar » 03 jul 2013, 14:03

ja se vratio na 12-ku nakon neuspješnog privikavanja na 13-ku

poceo sa anzhijem,bio u njih 4 sezone i osvojio 2x ligu i 2x kup
problem je što u rusiju u početnom sastavu možeš imati svega 6 stranaca,a kvalitetnih rusa koji žele prijeći u anzhi je malo i zato mi je dosadilo

2017 god. polsezona angažuje me valencia i od 9. mjesta na kojem su bili završim kao 5.
počinje nova sezona,cijeli tim sam renovirao i nadam se uspješnoj sezoni

@Heller kako uspijevaš dovoditi te brazilce i ostale južnoamerikance ?
meni i nakon 5 sezona u bih ligi niko ne uspije dobiti radnu dozvolu i zato našu ligu i ne igram :?

EDIT: jel i vama nakon par sezona regeni izgube slike ?

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la Heller » 03 jul 2013, 14:31

Meni ne traži radnu dozvolu :mrgreen:
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
xinxee
Postovi: 3408
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la xinxee » 03 jul 2013, 14:45

I ja igram FM 2012,neznam,al 2013 necu ni pocinjat,radije cu sacekat FM 2014 i lagano krenut...

Poceo BiH Ligu sa Krajinom Cazin ( 1. Liga Federacije )

Uprava mi dala zadatak opstanak u ligi ,ja na kraju prve sezone zauzeo 4. mjesto..U premijer ligu se plasirala Iskra,a osvajac Premijer Lige je Zeljeznicar..
Klub je polu profesionalan,a budzeta gotovo da i nema..predsjednik kluba neki pravi levat :D
Nadam se barem,ako ne uspijem s Krajinom,da dobijem posao u nekom drugom klubu,uostalom imam mogucnost trenirati u Spaniji i Engleskoj,jer su mi te lige aktivirane,al tesko da cu tu dobit posao..

Klub doveo par pojacanja za ovu sezone : D.Pandza,Zizovic,D.Muharemovic i nekakav 19. godisnji Moussa Dialiba,ocjene mu nisu bas nesto,ali planiram od njega napravit igraca .

Sljedecu sezonu uz par novih igraca,ako ih ikako uspijem dovesti pokusat cu izborit Premijer ligu...
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la Heller » 03 jul 2013, 14:58

xinxee je napisao/la:I ja igram FM 2012,neznam,al 2013 necu ni pocinjat,radije cu sacekat FM 2014 i lagano krenut...

Poceo BiH Ligu sa Krajinom Cazin ( 1. Liga Federacije )

Uprava mi dala zadatak opstanak u ligi ,ja na kraju prve sezone zauzeo 4. mjesto..U premijer ligu se plasirala Iskra,a osvajac Premijer Lige je Zeljeznicar..
Klub je polu profesionalan,a budzeta gotovo da i nema..predsjednik kluba neki pravi levat :D
Nadam se barem,ako ne uspijem s Krajinom,da dobijem posao u nekom drugom klubu,uostalom imam mogucnost trenirati u Spaniji i Engleskoj,jer su mi te lige aktivirane,al tesko da cu tu dobit posao..

Klub doveo par pojacanja za ovu sezone : D.Pandza,Zizovic,D.Muharemovic i nekakav 19. godisnji Moussa Dialiba,ocjene mu nisu bas nesto,ali planiram od njega napravit igraca .

Sljedecu sezonu uz par novih igraca,ako ih ikako uspijem dovesti pokusat cu izborit Premijer ligu...
Probaj jednog od ovih dovesti: Sofranac Alkesandar, Kalacevic Filip, Tihomir Sostarić, Avramovski Filip, Skenderović Edin, Nikola Mikelini posudba
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
xinxee
Postovi: 3408
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la xinxee » 05 jul 2013, 20:44

Druga sezona sa Krajinom,u jesenu bio drugo mjesto i 10 kola prije kraja odigram dva remija i zabiljezim 2 poraza,i uprava mi dadne otkaz -.- ,nisam vjerovao,od mene ocekivali borbu za opstanak,a ja se s njima borio za ulazak u Premijer ligu,al opet nema veze,najbolje je meni da ja odmah krenem sa Zeljom,bit ce i meni lakse :mrgreen:
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Avatar
xinxee
Postovi: 3408
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la xinxee » 10 jul 2013, 14:29

Eh ovako,poceo sam sad EPL sa Liverpoolom,trenutno na polusezoni sam 2. mjesto,9 bodova iza Man.Uniteda :/ koji nezna za poraz....

U klub dovedeni: Ganso,Ayew,Vrsaljko
Otisli: Robinson,L.Leiva

Igram formacijom 4-2-3-1 sa Suarezom u spicu....

Potajno se nadam kiksevima ManU-a ....


Liga kup ispao u trecem kolu od Evertona, bilo 4-3 za njih..ali ja sam pogrijesio,dao sansu mladim igracima...
Od potencialno dobrih igraca najvise se iskazao Suso...
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la AsharaK » 23 avg 2013, 14:50

Dajte mi patch za našu ligu ako nije problem :)
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la AsharaK » 26 avg 2013, 15:51

Nije valjda da niko ne želi dati? :)
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
xinxee
Postovi: 3408
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la xinxee » 26 avg 2013, 22:24

AsharaK je napisao/la:Nije valjda da niko ne želi dati? :)
1.Zar je toliko tesko sam sebi aktivirati BH Ligu preko Editora?

2.Prvobitni patch BiH Lige za FM 2012 napravila je FM BOSNIA,koja se je raspala zajedno s patchem...

3.Ako neznas ligu sam sebi aktivirat imas na fm-balkan da se skine BH LIGA

4.Prelistaj par str.unazad naci ces patch od koji je postavio jedan forumas sa malo novijim transferima


UZIVAJ :mrgreen:
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Avatar
PIKE
Postovi: 838
Pridružen/a: 23 avg 2013, 19:56
Lokacija: Budelj, Gornja Sanica
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la PIKE » 28 avg 2013, 16:16

Poceo voditi Sheffield Wednesday i trenutno sam u npower league 1. i sad moram da pitam posto se evo zadnjih sat vremena patim, odakle cu najlakse dovesti kvalitetne igrače, da ga **** prije kad sam igrao (a uvijek se sjecam da sam kretao od ovog ranga takmicenja) htjeli su mi ovi timovi iz Premiershipa posuditi igrače, mislim hoće i sad prihvate ponude, al igrači neće da dođu i Bog. :lol:
Doveo Gary Gardnera i Sammy Ameobija na posudbu od zvucnijih pojacanja.
Sad planiram potpisat jos nekog u odbranu iz Premiershipa i to da mi bude kostur za ovu sezonu dok se ne plasiram u Championship a onda je sve lakše.

Eh et, da mi je skontat odakle cu najlakse dobre igrače dovodit sve bi dao, ja konto Seria B, ili cvajta da bi mogle biti privlacne al ****, nece niko u 3. ligu da dodje. :mrgreen:

Avatar
xinxee
Postovi: 3408
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la xinxee » 28 avg 2013, 17:00

PIKE je napisao/la:Poceo voditi Sheffield Wednesday i trenutno sam u npower league 1. i sad moram da pitam posto se evo zadnjih sat vremena patim, odakle cu najlakse dovesti kvalitetne igrače, da ga **** prije kad sam igrao (a uvijek se sjecam da sam kretao od ovog ranga takmicenja) htjeli su mi ovi timovi iz Premiershipa posuditi igrače, mislim hoće i sad prihvate ponude, al igrači neće da dođu i Bog. :lol:
Doveo Gary Gardnera i Sammy Ameobija na posudbu od zvucnijih pojacanja.
Sad planiram potpisat jos nekog u odbranu iz Premiershipa i to da mi bude kostur za ovu sezonu dok se ne plasiram u Championship a onda je sve lakše.

Eh et, da mi je skontat odakle cu najlakse dobre igrače dovodit sve bi dao, ja konto Seria B, ili cvajta da bi mogle biti privlacne al ****, nece niko u 3. ligu da dodje. :mrgreen:
Ja se sjecam kad sam igrao s Engleskim nizeligasima,dogovorim s upravom da sebi nabavimo Prijateljski ugovor (Parrent Club)s nekim od premierligasa..tako da sam tad dobio Fulham,i uspio sam dovesti na posudbu neke igrace iz drugog tima
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Avatar
PIKE
Postovi: 838
Pridružen/a: 23 avg 2013, 19:56
Lokacija: Budelj, Gornja Sanica
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la PIKE » 28 avg 2013, 18:24

Eh to buraz hvala ti, pomogo si mi dosta. :D

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la Heller » 28 avg 2013, 19:17

Hoce neko sejv 2027 ja mislim, Sloboda prvak evrope, budžet 60 mil€ sedmicno 1,2m€ za plate, a i ostali imaju fine ekipe al niko rpsimrdit ne moze :mrgreen:
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Lesnar
Postovi: 437
Pridružen/a: 07 jan 2012, 21:03
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la Lesnar » 28 avg 2013, 19:50

Heller je napisao/la:Hoce neko sejv 2027 ja mislim, Sloboda prvak evrope, budžet 60 mil€ sedmicno 1,2m€ za plate, a i ostali imaju fine ekipe al niko rpsimrdit ne moze :mrgreen:
Šalji :D

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la Heller » 28 avg 2013, 20:07

Lesnar je napisao/la:
Heller je napisao/la:Hoce neko sejv 2027 ja mislim, Sloboda prvak evrope, budžet 60 mil€ sedmicno 1,2m€ za plate, a i ostali imaju fine ekipe al niko rpsimrdit ne moze :mrgreen:
Šalji :D
Bice ujutro :mrgreen:
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.