FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
England
Postovi: 2001
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la England » 26 jul 2013, 09:44

Kevin je napisao/la:realno: bruka!
Kakva bruka, ljudi su igrali za lovu, a Albanci imaju progres, vjeruj da puno kvalitetnijih i bolje plačenih igrača ima u albanskom nogometu nego u BiH, sve je u lovi, nema sentimenta i floskula biti srcem vezan, to je smijesno u novom vremenu. Svi danas igraju, a na nulu i Gradina uzme bod u jednoj od najvažnijih utakmica sezone, sve to ima teret sa kojim se ovi igrači i ovakva uprava ne može nositi, da li sam slagao. ?
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

ajdin92
Postovi: 11
Pridružen/a: 05 jul 2013, 15:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdin92 » 26 jul 2013, 09:57

tuga!!!a sto se tice Husrefa pa kad je najbolji bio otiso je u Crvenu Zvezdu pa nek ide i sad...mi smo obicni *urac od ekipe postali...hvala...dovidjenja...
"Kada me sin bude pitao ko mu treba biti uzor u životu i karijeri, odgovoriću mu Alex Del Piero."

1L8F9C2
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 jul 2013, 12:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1L8F9C2 » 26 jul 2013, 10:27

stadion je napisao/la:B O J K O T
ko ode na koševo ili je LUD ili SLIJEP
Ti i slicni svakako bojkotujete cim evropa prodje, tako da ti nastavi svojim putem, ja cu ici na Kosevo vec u nedjelju nikad se necu niti imam namjeru odreci svog kluba. Ne idem ja zbog baletana i smjesnog Husrefa vec zbog kluba kojeg volim, kojim nazalost upravljaju laici i dio navijaca koji su trazili povratak Musemica jer boze on je uspjesan a vodio nas je godinama i uzeo popaj titulu.

Nazalost vidim ne razmislja o ostavci, nisam ni sumnjao izgubio je i ono malo stvari sto ga je krasilo. DRAGAN JOVIC !!!

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3203
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajlijaTM » 26 jul 2013, 10:29

Ama kakvi albanci?
Veze oni nemaju,pa to je bilo jasno svima koji su gledali tekmu
Taktika,svi na loptu ko muha na gov.no
Nigdje formacije,nigdje ničega
Nakon prve sam bio ubjeđen da će ih pitari dobiti na koševu
Ne samo to nego većina klubova iz PL bi ih uzelo,nebitno krivo mi je što će ovako loše sarajevo uticati na kvalitet lige,a realno dugo gori niste bili
Jbt pa vama bi ljazar bio pojačanje sezone,kad već ne znate izabrati djecu koja extra igraju u juniorima

Igrač utakmice ljazar popović,to mnogo govori o kvaliteti igre...

Ima i dobra stvar,bolje da ste ispali za dlaku od njih,nego da ste prošli pa da vas metalurg ubije 10:0

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moustapha » 26 jul 2013, 10:32

SarajlijaTM je napisao/la:Ama kakvi albanci?
Veze oni nemaju,pa to je bilo jasno svima koji su gledali tekmu
Taktika,svi na loptu ko muha na gov.no
Nigdje formacije,nigdje ničega
Nakon prve sam bio ubjeđen da će ih pitari dobiti na koševu
Ne samo to nego većina klubova iz PL bi ih uzelo,nebitno krivo mi je što će ovako loše sarajevo uticati na kvalitet lige,a realno dugo gori niste bili
Jbt pa vama bi ljazar bio pojačanje sezone,kad već ne znate izabrati djecu koja extra igraju u juniorima

Igrač utakmice ljazar popović,to mnogo govori o kvaliteti igre...

Ima i dobra stvar,bolje da ste ispali za dlaku od njih,nego da ste prošli pa da vas metalurg ubije 10:0
Rijetko kad mogu reci da se slazem sa svime od a do z u necijem postu, a ovdje je upravo tako. Apsolutno sve tacno i jos post od komsije.
#divovi

1L8F9C2
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 jul 2013, 12:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1L8F9C2 » 26 jul 2013, 10:40

Melunovic je dobio raskid ugovora i znaci sve se svelo na njega sva krivica, sta je sa Musemicem i njegovim glupostima i katastrofalnom igrom?! Toliko o tome da Alen mora biti clan FKS po instrukcijama Irfana.

Husrefe ODLAZI !!!

amko27
Postovi: 873
Pridružen/a: 13 avg 2012, 08:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amko27 » 26 jul 2013, 10:44

1L8F9C2 je napisao/la:Melunovic je dobio raskid ugovora i znaci sve se svelo na njega sva krivica, sta je sa Musemicem i njegovim glupostima i katastrofalnom igrom?! Toliko o tome da Alen mora biti clan FKS po instrukcijama Irfana.

Husrefe ODLAZI !!!
Nikad u zivotu nisam jadniji potez trenera vidio kao sinoc kada Musemic nakon sto publika poce skandirati NAPOLJE Melunovicu trznu se i zamjeni ga, i ono izokola sapiranje sebe na pres konferenciji i sad kao raskid ugovora. Zao mi je Husrefa jedino sinoc bilo, kunem vam se, sve kontam ono njegovo srce ce otkazati, ali realno da te situacije nema navijaci bi ga razapeli. On veze nema o ovom poslu.

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 26 jul 2013, 10:46

http://www.klix.ba/sport/nogomet/alen-m ... /130726031" onclick="window.open(this.href);return false;
1946

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la aS_Roma » 26 jul 2013, 10:49

1L8F9C2 je napisao/la:Melunovic je dobio raskid ugovora i znaci sve se svelo na njega sva krivica, sta je sa Musemicem i njegovim glupostima i katastrofalnom igrom?! Toliko o tome da Alen mora biti clan FKS po instrukcijama Irfana.

Husrefe ODLAZI !!!
pa bilo bi previse da je ostao u klubu, da mu je Irfan babo , a ne menedzer

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 26 jul 2013, 10:51

Jedini direktni krivac sto smo ispali je Melunovic gofnasti...naravno ima tu jos njih,al direktni je on...
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

1L8F9C2
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 jul 2013, 12:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1L8F9C2 » 26 jul 2013, 10:51

aS_Roma je napisao/la:
1L8F9C2 je napisao/la:Melunovic je dobio raskid ugovora i znaci sve se svelo na njega sva krivica, sta je sa Musemicem i njegovim glupostima i katastrofalnom igrom?! Toliko o tome da Alen mora biti clan FKS po instrukcijama Irfana.

Husrefe ODLAZI !!!
pa bilo bi previse da je ostao u klubu, da mu je Irfan babo , a ne menedzer
Ma znam ja sve to al pojedinci zaludjeni "titulama" Husrefa istog opravdavaju za sve, svi su krivi osim njega.
amko27 je napisao/la:
1L8F9C2 je napisao/la:Melunovic je dobio raskid ugovora i znaci sve se svelo na njega sva krivica, sta je sa Musemicem i njegovim glupostima i katastrofalnom igrom?! Toliko o tome da Alen mora biti clan FKS po instrukcijama Irfana.

Husrefe ODLAZI !!!
Nikad u zivotu nisam jadniji potez trenera vidio kao sinoc kada Musemic nakon sto publika poce skandirati NAPOLJE Melunovicu trznu se i zamjeni ga, i ono izokola sapiranje sebe na pres konferenciji i sad kao raskid ugovora. Zao mi je Husrefa jedino sinoc bilo, kunem vam se, sve kontam ono njegovo srce ce otkazati, ali realno da te situacije nema navijaci bi ga razapeli. On veze nema o ovom poslu.
Nije on zamjenio Alena zbog penala jer je vec htio ubaciti Karica umjesto njega i prije skandiranja. A da se pogubio u svom poslu i jeste veze on nema, kapiten mu je mozak isprao ebo ga on i kad ga dovedose. Dragan Jovic je za njega strucnjak, nazalost to ne znaju ovi sto misle da on psuje igracima i da ih moze natjerati ;)

Avatar
Keenan.-
Postovi: 1758
Pridružen/a: 17 okt 2010, 16:35
Lokacija: Šeher Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Keenan.- » 26 jul 2013, 10:54

Sad ispadne samo Melunović kriv zbog one vaše "predstave" od sinoć. Baš se fino odnosite prema igračima, nema šta.
FK Željezničar
Chelsea FC

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12579
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dr.van nostrand » 26 jul 2013, 10:55

mma_hz je napisao/la:Jedini direktni krivac sto smo ispali je Melunovic gofnasti...naravno ima tu jos njih,al direktni je on...
Koliko god bio kriv za promasen penal, nekorektno je da se izostavlja golman sa svojim ispadima koji je u najmanju ruku podjednako kriv...ako je tako i on bi trebao dobiti nogu!
Ili barem kazna ili klupa...
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kanarinac » 26 jul 2013, 10:55

dzakmic bandovic radulovic haurdic......dzakmic zbog toga sto se umislio da je zvijezda i njemu data kapitenska traka covjeka libo boli za sarajevom vjerujte mi malog radovca neka igra bandovic svaku drugu utakmicu ima los dan malog plakala gurnut u vatru...radulovic sa njive doveden 100 % isto kao i melunovic negdje se sa nasom upravom upoznao na koridi haurdic heheh igracina oce papire da ide iz sarajeva cujem oce u inostranstvo pa bolan covjece nemozes ti ni do san marina e kad se i njima 4 daju papiri onda cu ja da budem donekle zadovoljan.a i musemic je krivac jer on je otjerao torlaka i cijelo vrijeme govori nemamo srece alo brate nemat srece protiv san marina jedva proci i albanaca ispast alo da je imao mjozdni ja bi reko poremetilo ga ali zaistaga ne kontam
Samo Sarajevo

Avatar
Desole
Postovi: 1788
Pridružen/a: 19 jan 2012, 11:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Desole » 26 jul 2013, 10:55

ako se sva krivica svede na ovu krampu, onda nismo nista dobili

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 26 jul 2013, 10:56

Gledam sada onaj klip na kraju utakmice na izvoru..sta onaj Dupovac glumi ili pokusava nije mi jasno.. :x :x
Šatro on neki vodja ,sta li..
za pocetak se krampa otjerala,vidjecemo sta ce dalje biti..od najgoreg teleta se krenulo.. ;)
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

ajdin92
Postovi: 11
Pridružen/a: 05 jul 2013, 15:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdin92 » 26 jul 2013, 10:57

Realno da nam je Susic trener nista se nebi promjenilo...od govana se pita ne moze napraviti...a ovaj idiot je dobio sto je i zasluzio...a sto je veca zalost nije jedini isto trebaju uruciti "cestitke" haurdicu...dzakmicu...radulovicu...
"Kada me sin bude pitao ko mu treba biti uzor u životu i karijeri, odgovoriću mu Alex Del Piero."

1L8F9C2
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 jul 2013, 12:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1L8F9C2 » 26 jul 2013, 11:00

Svugdje je trener kriv samo u nasem klubu igraci dobijaju raskid ugovora . Kakvo providno opravdanje Musemica koji je najvise kriv. Sram da ga bude i njega i kapitena Dzakmica. ODLAZI !!!

A vec sinoc sa sjevera sam vidio da je Dupovac poceo glumiti nekog zastitnika svoji saigraca, al mali papak i ostali ce skinuti dresove i dobiti sto im pripada.

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Batko » 26 jul 2013, 11:02

Ugovor se moze prekinuti samo obostrano, dakle i Melunovic je pristao....

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sajo10 » 26 jul 2013, 11:02

Sta je sa Farisom i Radovcem? Ovaj drugi je bio standardni prvotimac prosle sezone? Steta sto omladinska djeca ne dobivaju vise sansi. Kad pogledam Bajica, Sadikovica, Hodzica itd. u prvom timu jos kako dobivaju sanse i iskoristavaju ih pa srce ko dzamija. Nadam se uskoro da ce svi ovi perspektivni mladi igraci iz Zelje i Sarajeva uskoro izgurat ovu gamad ko fol "fudbaleri". Kod nas se vrlo dobro zna koji su to, a bogami ima ih dosta i kod vas. Toliko i sretno!
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Shategabri i 41 gost.