FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

EuroSport
Postovi: 209
Pridružen/a: 22 jul 2013, 17:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EuroSport » 27 jul 2013, 02:15

Head je napisao/la:Osmanagic bi mogao biti bivsi.
a sta je danas bilo, na treningu nije bio ni Suljic ?

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KenoRob » 27 jul 2013, 02:33

Head je napisao/la:Osmanagic bi mogao biti bivsi.
sve mi mirise na razmjenu osmanagic-travancic

ili ode u velez

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 27 jul 2013, 02:51

Danas se slucajno nadjoh u "posebnom" drustvu... Prica je ovakva , utakmica u Albaniji namještena kao i još mnoge utakmice cak i ona sa Zetom.Glavni krivac i organizator Irfan Redzepagic.Još je sandzaklija umjesano u ovo.Nuhanovic dosao takodjer preko jednog sandzaklije koji drzi dobro poznat kafic na dbr.

Šofa
Postovi: 142
Pridružen/a: 17 jul 2011, 02:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Šofa » 27 jul 2013, 03:29

HZ_ilidzaa je napisao/la:Danas se slucajno nadjoh u "posebnom" drustvu... Prica je ovakva , utakmica u Albaniji namještena kao i još mnoge utakmice cak i ona sa Zetom.Glavni krivac i organizator Irfan Redzepagic.Još je sandzaklija umjesano u ovo.Nuhanovic dosao takodjer preko jednog sandzaklije koji drzi dobro poznat kafic na dbr.
O zeti se pricalo i to mi je licilo na stimaljku mada sam se tjesio da nije, ali ovo ne mogu da vjerujem da je nastimanojer stvarno nemamo igraca mada i tako slabi smo duplo bolji od albanaca. Al kad se sagleda i radan i haurdic su zavlacili loptu u stranu i vracali se a melun se izvlacio na korner samo da se ne bi doslo u situaciju za gol.
E ako nas UEFA nagazi najebali smo ga definitivno.

azizmpj
Postovi: 394
Pridružen/a: 28 jul 2011, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la azizmpj » 27 jul 2013, 03:51

Ja sam prije prve utakmice napisao da bi bio prezadovoljan trecim mjestom u narednoj sezoni! Nisam nesto posebno ocekivao, kako starim s vise mudrosti gledam realno stvari, naucio sam nesto i o fudbalu, tako da sam vidio koliki su nam dometi. Uprkos svemu ogorcen sam!


Kad te nece, bas te nece! Ljudi su nam jednom sutnuli u gol a s tri gola prosli dalje!

Avatar
reptile
Postovi: 854
Pridružen/a: 08 dec 2010, 17:23
Lokacija: Stari Grad, Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la reptile » 27 jul 2013, 04:13

Sta se tacno desilo pa ste izgubili Torlaka?
shandrlike-tandrlike

Avatar
D€LUX
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 08:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la D€LUX » 27 jul 2013, 04:29

Kao simpatizer svih bosanskih ekipa u evropskim takmicenjima , ma da iskreno blago simpatisem vise Zelju ;) , ja bih kao neutralan u svemu ovome dao svoje misljenje. Ponajvise o Sarajevu pa i ostalim malo (ma da je ovo topic sarajevo al ok).

1.Stimaljke- Zeta nije nastimana sigurno pogledajte tu utakmicu koliko se pucalo u okvir gola i koliko se napadalo i koliko je bilo ozbiljnih prilika , nema sanse. To je greska Joviceva (iako meni jako drag trener) koji je krenuo ofanzivno bukvalno All Attack sto bi se reklo i po mom velika greska. Jer se imao rezultat od 2-1 i trebalo je polahko napadati , ma da i njega treba razumjeti htio zabiti gol i rijesiti sve dileme o tome se moze danima raspravljati al ispast od takve ekipe ipak je zalosno. Ipak su se sad borili za opstanak u CG ligi al otom potom. Eh vec ovaj Kukesi ili kako vec po mom jako sumnjivo ,neke cudne greske , cudna desavanja u toku utakmice , mislim da je to vec moguca stimaljka sa puno golova (pogledajte i Lazara Popovica gol :? ) . Druga utakmica , Sarajevo ima incijativu al nista konkretno i zato mi je sumnjivo , i kako je frajer procitao penal kako je ovaj pucao , nezz sta bih rekao. Sve u svemu jako sumnjivo , i nadam se da ce se poduzeti neka istraga. Iako ja znam da u nasem fudbalu nije nimalo lahko doci do para da , klubovi grcaju u dugovima ocigledno vide jedini izlaz u tome u ovom slucaju FKS. Ma da ne zelim to da vjerujem. I svaki vid kriminala treba osuditi tako i taj. al opet ponavljam ne zelim da vjerujem u to!!!!

2. Irfan - Irfan po mom misljenju je trebao ostati al njegove igrace jest trebalo kazniti raskidom ugovora jer su realno najlosije karike u timu. Al irfan vam nije bio rak ko sto vi kazete , po mom misljenju irfan vam je bio spas. Covjek ima lovu sto je najbitnije u danasnjem fudbalu ima veze , ima poznanstva od koje bi Sarajevo nekad imalo koristi. Jako se dobro razumije u problematiku nogometa i mislim da je preuranjena odluka njegovog "protjerivanja" iz kluba. Trebalo je po mom misljenju Selimovica smjeniti na neku poziciju za koju je on edukovan tj finansije , ekonomija itd al u fudbal cini mi se da je zalutao. Al opet vi koji ste blize klubu to bolje znate , i koji zivite u Sarajevu. I ponavljam Klub ispred svega , al kad neko u danasnje vrijeme dodje sa lovom na ovoj krizi vjerujte dobro ga treba prigrliti i nedat mu ici , jer velika kriza u svijetu a kamoli u BIH , gdje na fudbalu nemozes za kifle zaraditi (tj klubovi). OBAVEZNO postaviti Sportskog direktora!!!! I jos jedno znaci irfan je napravio samo dvije greske otkad je u klubu a to su melunovic i haurdic , al iskreno i ja bih ucinio isto da su npr. moji igraci ipak su igrali u ceskoj pa su koliko toliko skolovani igraci (bar smo svi mislili) greske se desavaju sta sad ipak ne treba otjerati covjeka. btw nisam sandzaklija :lol: da ne bude branim sandzu. I price da je on namjestio glupost frajer menadzer edinu dzeki ima bruku love , svoju firmu ima koliko ja znam i njemu sad treba da zatvora zaglavi sumnjam bgm da bi to iko uradio ko je menadzer tako pozantom igracu.

3 Husref - Meni je njega zao , i mislim da treba da ostane. On voli FKS , jucer se vidjelo srce mu lose frajer ba kad udar nije dobio 90 min je igracima davao instrukcije vidjela se zelja , vidjelo se da on to radi sa ljubavi i srcem. A takvog trenera je danas tesko naci. Sta ce vam neki stranac koji pokupi lovu libo ga racku , a vjerujte nista nije bolji od Husrefa , dajte mu ekipu pa cete vidjeti sta ce napraviti. Sa ovim dosadasnjim pojacanjima treba mu dati 5 6 kola pa cete vidjeti , koliko je sposoban ukoliko bude isto onda nista drugo nego noga!

4 Igraci - Suljic po mom ima previse kredita u klubu , a nista ne radi. Nije los kad mu se gurne lopta u for , ali kad mu je u nogama nista posebno. Trebao se Huseinbasic ranije ubaciti definitivno jos u 60 min , kao i Mahir Karic. Osmanagic je morao zapoceti umjesto Haurdica to je jedino sto zamjerim ostalo nije problem. Jedino sa Dzakmicem vidjeti hocel on igrat jos nogometa ili je vec otisao u penziju sta je u pitanju?!?!?!
Sa pojacanjima vjerujte mi ste pogodili i bicete u samom vrhu , al treba otjerati jos mozda 2.

5-Zeljo - Ipak pored svega sto pricali da stimaju pokazali su da su dobra ekipa , da su imali malo srece prosli bi Plzen. Povrede , greska golmana , ofsajd sve ih poremetilo i gotovo. I realno u ovom trenutku su bolji od vas , jer su uigraniji vasoj novoj ekipi ce trebati vremena da dodje na taj nivo. I nemojte sta zamjeriti kada sam citao Prvaci sa Prvacima , Konobari sa Konobarima rekao sam joj sto ovi zeljini sebi umisljaju kad ce dobiti gutu , medjutim ako cemo iskreno bili su upravu pokazali kako se igra sa prvacima , dok je Sarajevo jedva Libertas proslo (no hard feelings) Sirokom svaka cast ona ekipa je bolja od Kukesija i prosli su kapa dole , ekipi sirokog


Eto forumasi nadam se da vas nisam razljutio al to je moje misljenje kad gledam sa strane. Nemojte sad mislit ja nekog branim , ja volim BIH , BH fudbal zelim da se sto prije oporavi i postanemo ponosni kad nasi klubovi igraju u evropi. I to je moje misljenje , al forum je tu da se misljenja razmjenjuju , da se o svemu komentarise pa tako nadam se da ce te tu samnom sloziti ako ne gore. ;) Jer sto jaca liga , vise potencijalnih reprezentativaca , internacionalaca i da ih je sto manje po Azerbejdzanu a sto vise po Evropi ;)

LP!!
>>No body likes us but we dont care<<

BegAx
Postovi: 3540
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegAx » 27 jul 2013, 06:54

reptile je napisao/la:Sta se tacno desilo pa ste izgubili Torlaka?
To ni Bog dragi ne zna. Jedni pricaju jedno, a drugi drugo. Na kraju uvijek ispadne nesto trece. :D

BegAx
Postovi: 3540
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegAx » 27 jul 2013, 06:56

EuroSport je napisao/la:
Head je napisao/la:Osmanagic bi mogao biti bivsi.
a sta je danas bilo, na treningu nije bio ni Suljic ?
Bio je, al' je otisao u svlacionicu placuci. A Osmanaga ima predugacak jezik. Uglavnom, trojac Melunovic-Haurdic-Sunjevaric nisu jedini koji ce biti otjerani.

Jos kada bi Toso i Faruk prihvatili funkcije koje im nude ovi iz uprave, to bi bilo odlicno! 8-)

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Crni gavran » 27 jul 2013, 07:19

Kako ste ljudi, jeli vam danas bolje? Ma bice bolje, Sarajevo u ovoj ligi ima ekipu za vrh tabele, po meni.

Imam jedno pitanje za vas, moram prizbati da sam vas sad u proljetnom dijelu prvenstva povrsno pratio, tj. pratio sam vase rezultate naravno, ali igrace slabo. Iznenadilo me sto se radujete odlasku Haurdica. Mislim imate valjda pravo vi koji ste ga gledali na Hasetu, isto sto vam ja imam pravo reci za izdanje Travancica jer sam gledao svaku zivu utakmicu i plus sto znam za njegove vragolije van terena :D . Znaci zanima me Haurdic, zbog cega mu zamjerate i na kojoj poziciji igra. Ja koliko znam o njemu dao je za vas neke atraktivne golove(mozda se varam halalite mi).

Sretno da vam bude u nastavku sezone, to vam zelim najiskrenije ;)

@Sekac, hvala za pohvale birazeru i ja tebe izuzetno cijenim, pa postovima se moze dosta moze reci o ljudskosti ljudskoj velicini.

@Slavkonjegus, respekt do neba, da svi razmisljaju kao ti i Zeljo bi bio cjenjeniji, odnosno Zeljo bi trebao biti gospodski klub kojeg nikada ne bi trebalo da raduje tudja nesreca, Medjutim, ovi padobranci kojima nije mrsko doci i na nasu temu da podebavaju nisu ni svjesni kako oni svojim provokacijama blate Zelju.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

BegAx
Postovi: 3540
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegAx » 27 jul 2013, 07:28

Crni gavran je napisao/la:Kako ste ljudi, jeli vam danas bolje? Ma bice bolje, Sarajevo u ovoj ligi ima ekipu za vrh tabele, po meni.

Imam jedno pitanje za vas, moram prizbati da sam vas sad u proljetnom dijelu prvenstva povrsno pratio, tj. pratio sam vase rezultate naravno, ali igrace slabo. Iznenadilo me sto se radujete odlasku Haurdica. Mislim imate valjda pravo vi koji ste ga gledali na Hasetu, isto sto vam ja imam pravo reci za izdanje Travancica jer sam gledao svaku zivu utakmicu i plus sto znam za njegove vragolije van terena :D . Znaci zanima me Haurdic, zbog cega mu zamjerate i na kojoj poziciji igra. Ja koliko znam o njemu dao je za vas neke atraktivne golove(mozda se varam halalite mi).

Sretno da vam bude u nastavku sezone, to vam zelim najiskrenije ;)

@Sekac, hvala za pohvale birazeru i ja tebe izuzetno cijenim, pa postovima se moze dosta moze reci o ljudskosti ljudskoj velicini.

@Slavkonjegus, respekt do neba, da svi razmisljaju kao ti i Zeljo bi bio cjenjeniji, odnosno Zeljo bi trebao biti gospodski klub kojeg nikada ne bi trebalo da raduje tudja nesreca, Medjutim, ovi padobranci kojima nije mrsko doci i na nasu temu da podebavaju nisu ni svjesni kako oni svojim provokacijama blate Zelju.
Kako vrijeme prolazi sve je gore i gore, makar meni. :D
Ja Haurdicu najvise zamjeram to sto je i prije ovog, hajmo reci belaja, trazio da napusti klub, jer je on eto prekucao ovu ligu i hoce da ide vani. :lol: + Irfanov pulen. Ovdje je nekoliko zadnjih utakmica odigrao "preko kurca". Dao gol skaricama i umislio da je Van Basten.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Crni gavran » 27 jul 2013, 07:44

Kakav je sto se tice kretanja, trci li, jel lijen po tom pitanju, sudeci po faci izgleda da jeste :D . Nesto mi pade na pamet, da se trampimo Haurdic - Travancic :mrgreen: . Mada bi ja vise volio da se nastavi sa forsiranjem mladjih igraca kod nas, da taj Haurdic ne smeta Grahovcu, Alispahicu, Popovicu, Burekovicu.
Kod vas je taj trend forsiranja mladjih igraca prestao a inace bili ste poznati po forsiranju mladih igraca, ja sam cesto na svojoj temi hvalio FK Sarajevo i govorio da trebamo od vas da kupimo model transformacije igraca juniorski-seniorski tim. Tu smo mi puno zakazali i tek ovih zadnjih godina imamo nase dobre djece tj. igraca iz nasih redova koji obecavaju Horic, Jusic, Popovic, Burekovic( Buric i Zahirovic su tu iznimke)

Kada govorim o vasem modelu necu da spominjem danasnju generaciju, tu sam mislio na npr. Alena Skoru, Dzemu Berberovica, Alaima, Pelaka,Mahmutovic(ta je igrac bio po meni najbolji iz te generacije).... Veldina Muharemovica....,pa sve do Handzica. Uvijek ste imali odlicnih igraca iz vlastitih redova.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

BegAx
Postovi: 3540
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegAx » 27 jul 2013, 07:59

Kad' je tek dosao i nije bio los. Trudio se, borio se... Al' kako je vrijeme odmicalo on je postajao sve kilaviji. Dobar je on igrac, al' kad hoce igra. Treba uzeti u obzir da je zadnje vrijeme igrao na poziciji koja mu bas i ne odgovara.
A za ovog Travancica raja govori da je novi Said. :D Ja ga nisam gledao u prijateljskoj protiv Famosa, tako da ti ne mogu nesto vise reci. Mada, jos uvijek nisam cuo da je neko rekao da nevalja.
Sto se tice madih igraca, e mogao bih ti knjigu o tome napisati. :D Ono djece sto valja unistise menadjeri. Sa 17-18 godina ih vode vani, oni se izgube. Onda se vrate 'vamo i griju klupu.(Hrelja...) Takva je situacija bila i sa Haurdicem. Mada, od njega ispade kakav-takav igrac, al' previse je ufuran. Njemu je ponizenje igrati ovdje. :D
Pade mi napamet i onaj Edin Seko. Momak je razvaljivao u omladinskim kategorijama, nije mu ravnog bilo. Taman kad' je trebao da predje u prvi tim Irfan Redzepagic ga je uzeo pod svoje, i naravno momak je propao. Eno ga sad' igra za Gorazde. :lol: Imas mali milion takvih primjera.
Mi se trenutno ne mozemo osloniti na nas OP. Kol'ko god neko govorio drugacije, kad' se realno sagleda tako je. Ima i svijetlih primjera. Evo ovi momci sto su sada u prvom timu. Radovac, Handzic, Culov... Vidjet' cemo sta ce od njih ispasti na kraju.
Rezultate mozemo ocekivati tek kad' se aBd pokrene akademija.

Avatar
bubimir
Postovi: 236
Pridružen/a: 08 jan 2009, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bubimir » 27 jul 2013, 08:58

Ja nisam navijač Sarajeva, ali vi mislite da ćete promjenom nekolicine igrača riješiti problem?
U svakom evropskom klubu, zna se ko odgovara za neuspijeh, samo se izgleda u Sarajevu ne smije (javno) prozvati Husref.
Svi su krivi, samo on nije. A Jovića su smijenili za mnogo manju stvar, ali on nije imao sarajevski lobi iza sebe.
I još nešto, Husref da valja kao trener (svaka njemu čast kao čovjeku) ne bi odlazio i dolazio u Sarajevo svake druge godine.
Pozdrav.
mes que un club

1L8F9C2
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 jul 2013, 12:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1L8F9C2 » 27 jul 2013, 09:20

Nadam se da Osmanagic nece dobiti nogu ima on kvaliteta samo nije dobio priliku pored pojedini igraca koji su morali igrati.Nazalost i moje informacije govore slicno, al nije jezik Osmanagica problem vec sto su ga ubili psihicki jer mu nisu dali da igra kad je trebalo.

Sta je sa trenerom, izgleda on je sve dobro odradio pa za njega nema kazne niti se spominje bilo gdje.
Zadnja izmjena: 1L8F9C2, dana/u 27 jul 2013, 09:24, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
moRAja
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 maj 2013, 21:01
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moRAja » 27 jul 2013, 09:24

bubimir je napisao/la:Ja nisam navijač Sarajeva, ali vi mislite da ćete promjenom nekolicine igrača riješiti problem?
U svakom evropskom klubu, zna se ko odgovara za neuspijeh, samo se izgleda u Sarajevu ne smije (javno) prozvati Husref.
Svi su krivi, samo on nije. A Jovića su smijenili za mnogo manju stvar, ali on nije imao sarajevski lobi iza sebe.
I još nešto, Husref da valja kao trener (svaka njemu čast kao čovjeku) ne bi odlazio i dolazio u Sarajevo svake druge godine.
Pozdrav.
Slazem se da je Husref najveci krivac. Ok je sto su igraci malo maltretitani od strane Hz ali njih tjerat a ostavit Musemica koji u 4 utakmice nije znao postavit igru protiv nekih nizerazrednih ekipa. Kaznit igrace finansijski a dovest trenera jer po meni je Sarajevo imalo finu ekipu da se bori za vrh. Ovim raspletom osta Husref ali osta i Sarajevo na istom mjestu s njegovim trenerskim predispozicijama
Za koga navijas? Pa za Velez brato. Ja sam mostarac nemam za koga drugo

Avatar
reptile
Postovi: 854
Pridružen/a: 08 dec 2010, 17:23
Lokacija: Stari Grad, Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la reptile » 27 jul 2013, 09:28

Htio sam bas reci.. zasto niko od navijaca ne krivi Husrefa? Nije moguce da su igraci jedini krivci. Znam da je Hordama Musemic drag al budite realni..
shandrlike-tandrlike

1L8F9C2
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 jul 2013, 12:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1L8F9C2 » 27 jul 2013, 09:32

reptile je napisao/la:Htio sam bas reci.. zasto niko od navijaca ne krivi Husrefa? Nije moguce da su igraci jedini krivci. Znam da je Hordama Musemic drag al budite realni..
Ja ga krivim i smatram najvise odgovornim. Draganu Jovicu su pojedinci zamjerali svasta a on je za Husrefa strucnjak i to evropskog kvaliteta. Izgleda danas nisi navijac FKS ako napises bilo sta protiv Husrefa iako su njegove greske evidentne.

zamorano
Postovi: 1353
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zamorano » 27 jul 2013, 09:36

reptile je napisao/la:Htio sam bas reci.. zasto niko od navijaca ne krivi Husrefa? Nije moguce da su igraci jedini krivci. Znam da je Hordama Musemic drag al budite realni..

Nije uvijek ni trener kriv...U Čeliku se mijenjalo bruka trenera a igraci ostajali,i Čelik tavorio uvijek pri dnu tabele...Prosle sezone kada je dosao Vlado i svi navijaci stali uz njeg i kada je otjerao 8 igraca onda se sve promjenilo iz temelja...Čelik zavrsi 4ti na tabeli...Prema tome nije uvijek ni do trenera...Dovedi ti Gvardiolu za trenera,opet Melunovic nece znati...
::::SAMO ČELIK::::

1L8F9C2
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 jul 2013, 12:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1L8F9C2 » 27 jul 2013, 09:40

zamorano je napisao/la:
reptile je napisao/la:Htio sam bas reci.. zasto niko od navijaca ne krivi Husrefa? Nije moguce da su igraci jedini krivci. Znam da je Hordama Musemic drag al budite realni..

Nije uvijek ni trener kriv...U Čeliku se mijenjalo bruka trenera a igraci ostajali,i Čelik tavorio uvijek pri dnu tabele...Prosle sezone kada je dosao Vlado i svi navijaci stali uz njeg i kada je otjerao 8 igraca onda se sve promjenilo iz temelja...Čelik zavrsi 4ti na tabeli...Prema tome nije uvijek ni do trenera...Dovedi ti Gvardiolu za trenera,opet Melunovic nece znati...
Joj vam providne price prema kojoj su svi krivi samo je Husref bajan.Pa imao je i Jovic isti igraca, pa i Melunovica a cudno kako njemu to nije bio alibi. Ja ti odgovorno tvrdim da FKS ima odlicnu ekipu za ove lige, al da je formacija i izbor igraca samog trenera katastrofalna. O izmjena i sklanjanja Radovca u drugi plan da ne pricamo, iskreno se nadam da ce mali vec od sutra u prvih 11. Krivi su igraci i svi al sabura malo razbite tu blokadu u glavi da je Musemic neki strucnjak, dokazao je da to nije.
Zadnja izmjena: 1L8F9C2, dana/u 27 jul 2013, 09:41, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.