FK Slavija

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 14 jul 2013, 14:35

Na Kiralji kupu u Madjarskoj koji se igrao u petak nasi fudbaleri izgubili od domacina Haladasa sa 3-1 i za trece mjesto od Paksa sa 2-0 a nekoliko dana prije toga u Austrijskom Gracu gdje se pripreme i obavljaju smo zijanili od Rumunske Politehnike sa 4-0.Novi trener nezadovoljan napadacima jer u pripremnih 6 utakmica dali samo 4 gola i to 3 iz penala.Definitivno se mora dovesti napadac.Madjari su bili izgleda bas bil nalozeni jer su u obadvije tekme zaradili po crvene kartone.

hearts
Postovi: 458
Pridružen/a: 31 jul 2012, 01:28
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la hearts » 29 jul 2013, 20:36

Jeste li spremni ? :D Interesantno je da 4 ili 5 bivših igrača Sarajeva je sada u Slaviji
SAMIR NUHANOVIĆ 66'

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 29 jul 2013, 21:39

hearts je napisao/la:Jeste li spremni ? :D Interesantno je da 4 ili 5 bivših igrača Sarajeva je sada u Slaviji
A po meni najbolji igrac Sarajeva je trenutno nas bivsi igrac TODOR!!!!Cak je i proslavio gol u Albaniji Sokolovim letom ali eto sto se tekme tice mislim da mi moramo popraviti realizaciju pod hitno jer ovo nece biti ista tekma kao prije mjesec dana na Otoci jer je sad Sarajevo pod velikim pritiskom a i dosli su provjereni igraci tipa Vuleta i Puzigace i malog Travancica koji je ovdje uvjek odigrao za deset sa Celikom.Neznam moze li nama igrati Osman ako bude igrao to je dobro posto cemo moci trkaci da pariramo na sredini a valjda ce Pigi ili Fedja da ubace neku frljoku za 1-0!!!!!!

hearts
Postovi: 458
Pridružen/a: 31 jul 2012, 01:28
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la hearts » 29 jul 2013, 21:43

Iskoristili ste frljoke na Otoci dosta vam nadam se fer i korektnom odnosu na tribinama i na terenu a pobijediće bolji
SAMIR NUHANOVIĆ 66'

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 29 jul 2013, 21:50

Ako budu Osman i Mitrović imali pravo nastupa , biti ćete dosta pojačani u odnosu na tekmu sa Veležom
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
moRAja
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 maj 2013, 21:01
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la moRAja » 29 jul 2013, 21:56

Slavija je dobra ekipa,fizicki jaka pravo,samo je u odbrani po bokovima malo slabija. Moze dobit Sarajevo ako im onaj napadac Radovanovic podigne glavu koji put
Za koga navijas? Pa za Velez brato. Ja sam mostarac nemam za koga drugo

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 29 jul 2013, 22:02

Benjo_AFC86 je napisao/la:Ako budu Osman i Mitrović imali pravo nastupa , biti ćete dosta pojačani u odnosu na tekmu sa Veležom
Slazem se i to za Mitrovica jer je bas dobar stoper,fizicki je dosta jaci od mladjeg Radovanovica mada je i Sale dosta napredovao i sad mi se cini da je dosta sigurniji i da je Sale buducnost Slavije!!!!Puno puno mladih igraca a sto je najvaznije svi su zeljni dokazivanja to mi daje nadu da ce ovo biti dobra sezona mada su nas napustili nasi ponajbolji fudbaleri ali kad tad mora doci smjena generacija!!!

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 29 jul 2013, 22:12

moRAja je napisao/la:Slavija je dobra ekipa,fizicki jaka pravo,samo je u odbrani po bokovima malo slabija. Moze dobit Sarajevo ako im onaj napadac Radovanovic podigne glavu koji put
Bekovi Comor i Sabanovic mozda se momci jos nisu ukopili treba im dati malo vremena,cini mi se da je ovaj Vedad dosta spor sto pokusava da nadomjesti ukizavanjima i izgleda da ima dobar centarsut ali dok on istrci svi ga stigli a Comor mi je na zadnjoj prijateljskoj djelovao dosta korektno ali Famos nije mjeredavan protivnik pa cemo ga vidjeti bas protiv Sarajeva koliko se ja sjecam njegovih utakmica ovde igrao je dosta dobro zatvarao je stranu sto je najvaznije.

Avatar
AdiRajvosa
Postovi: 260
Pridružen/a: 25 maj 2013, 01:28
Lokacija: " Gdje si Ti, tu smo i mi"
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la AdiRajvosa » 30 jul 2013, 00:05

Komsije, kako ba niste do sada vise skontali kakve reflektore....u nedjelju u 17 cemo se svi kolektivno istopiti :mrgreen:

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la sarajlija » 30 jul 2013, 00:09

Kakvi oni i reflektori ljudi nama vode ne daju kako god okrenes istopices se. :lol:
04.10.2009 !!

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 30 jul 2013, 12:52

sarajlija je napisao/la:Kakvi oni i reflektori ljudi nama vode ne daju kako god okrenes istopices se. :lol:
Nedaju kralju ni nama da unosimo vodu mada za razliku od gostujucih navijaca mi mozemo slobodno na poluvremenu otici na hladnu pivu sto sa gostima nije slucaj iz bezbjedonosnih razloga!!!A za reflektore htjeo je Dodik da ih pravi kad smo trebali igrati evropu ali ovi nasi lopovi se htjeli ugraditi i normalno da smo dobili po usima!!!!Mene tacno strah i ove pare sto ce dobiti za rekonstrukciju da se klosari ne ugrade pa da nebude i tu klempa!!!!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Devil » 30 jul 2013, 14:59

Vidis ja nisam ni znao da je Slavija-Sarajevo drugo kolo. :?
Moglo bi se preko vikenda onda i doci do Sarajeva ispostovati ovaj derbi i Zelju.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 30 jul 2013, 15:53

Devil je napisao/la:Vidis ja nisam ni znao da je Slavija-Sarajevo drugo kolo. :?
Moglo bi se preko vikenda onda i doci do Sarajeva ispostovati ovaj derbi i Zelju.
Ma dodji kralju bice tvrda tekma pravo,realno Sarajevo ima kvalitetniju ekipu bar po imenima ali i ovi nasi ce sigurno pokusati napasti evidentno je da nemamo igraca naprijed koji moze zavrsiti tekmu ali sta je tu je.Mislim da je red da ih dobijemo bar nekad i za bodove a ne samo u prijateljskim!!!!!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Devil » 30 jul 2013, 17:17

Najlakse je reci dodji. :lol:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 30 jul 2013, 19:32

Devil je napisao/la:Najlakse je reci dodji. :lol:
Posto si DELIJA brate kod mene puni pansion gratis!!!!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Devil » 30 jul 2013, 23:39

lovcen16 je napisao/la:
Devil je napisao/la:Najlakse je reci dodji. :lol:
Posto si DELIJA brate kod mene puni pansion gratis!!!!
Imam ja gde boraviti, i imam jos vecu zelju od toga da dodjem na par sedmica,nisam od Djurdjevdana, ali ipak obaveze, kraj priprema, dosta utakmica i jos vise posla. :) A i Guca se blizi. :mrgreen:

No ipak nadam se bar 3-4 dana da naletim.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

pabizo
Postovi: 1621
Pridružen/a: 02 jul 2010, 02:22
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la pabizo » 31 jul 2013, 09:33

Benjo_AFC86 je napisao/la:Ako budu Osman i Mitrović imali pravo nastupa , biti ćete dosta pojačani u odnosu na tekmu sa Veležom
Mnogo se piše o OSMANU----izgleda da je on GLAVNA POLUGA u Slaviji-----KO JE ON I GDE JE IGRAO.

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 31 jul 2013, 15:41

pabizo je napisao/la:
Benjo_AFC86 je napisao/la:Ako budu Osman i Mitrović imali pravo nastupa , biti ćete dosta pojačani u odnosu na tekmu sa Veležom
Mnogo se piše o OSMANU----izgleda da je on GLAVNA POLUGA u Slaviji-----KO JE ON I GDE JE IGRAO.
Ma nije druze glavna ali momak se bori ko pitbul!!!!Izdanak je poznate Partizanove skole,u Srbiji je igrao za Radnicki Kragujevac pa je na preporuku Spalevica dosao u Slaviju zajedeno sa Aleksicem,Krmarom,Karamaticem i Vidicem to ti je ona generacija sto je sa Capljicem spasila Slaviju od ispadanja!!!E tu je momak zasluzio postovanje jer je ginuo za svaku loptu,poslije toga je dobio dobru ponudu od Smedereva ali oni su ispali u drugu ligi i momak se vratio kod nas.

Avatar
AdiRajvosa
Postovi: 260
Pridružen/a: 25 maj 2013, 01:28
Lokacija: " Gdje si Ti, tu smo i mi"
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la AdiRajvosa » 31 jul 2013, 17:56

Koja ce biti cijena karata za goste.

Bilo bi fino da nebude opet 10KM kao prosli put. niti WC-a niti VODE niti bilo cega. razumijem da se zeli zaraditi, ali treba biti objektivan i staviti neku adekvatnu cijenu.

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 31 jul 2013, 21:40

AdiRajvosa je napisao/la:Koja ce biti cijena karata za goste.

Bilo bi fino da nebude opet 10KM kao prosli put. niti WC-a niti VODE niti bilo cega. razumijem da se zeli zaraditi, ali treba biti objektivan i staviti neku adekvatnu cijenu.
Ma jasta nego je cener puno slazem se u potpunosti!!!Samo da bude fino vrijeme da se moze igrati normalno i da bude korektna atmosfera na tribinama pa nek dobije bolji!!!Ja se nadam nekoj frljoki i jedan nula za nas!!!!Bas nemam povjerenja u nase napadace posebno u Pigija.Je.iga nas je decko,dobar lik ali treba mu sto sansi da da gol!!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.