Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
104
42%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
13
5%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
75
30%
4. Nisam
56
23%
 
Ukupno glasova: 248

Avatar
Hegemonista
Postovi: 113
Pridružen/a: 04 jul 2013, 10:28
Lokacija: Na tronu
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Hegemonista » 06 avg 2013, 22:53

RealMoudrid je napisao/la:Nisi ti ništa čitao u tome je problem. A očigledno ni učio ako ti je utakmica protiv Milana množina.
Sjajni Messi, pokazao puno toga u jednoj četvrtfinalnoj utakmici protiv ekipe koja se sama izbacila iz natjecanja. Zlatna lopta.

Sigurno je bilo teško zabiti pola svojih golova u Ligi prvaka Spartaku.
De navedi mi te važne utakmice u kojima ništa nije pokazao.
Saučešće svim nevinim žrtvama Barcine hegemonije

Avatar
RealMoudrid
Postovi: 1475
Pridružen/a: 22 dec 2012, 16:14
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la RealMoudrid » 06 avg 2013, 22:55

Hegemonista je napisao/la:
RealMoudrid je napisao/la:Nisi ti ništa čitao u tome je problem. A očigledno ni učio ako ti je utakmica protiv Milana množina.
Sjajni Messi, pokazao puno toga u jednoj četvrtfinalnoj utakmici protiv ekipe koja se sama izbacila iz natjecanja. Zlatna lopta.

Sigurno je bilo teško zabiti pola svojih golova u Ligi prvaka Spartaku.
De navedi mi te važne utakmice u kojima ništa nije pokazao.
Kao što već rekoh, Midžet je u zadnje dvije godine odigrao 10-12 polufinalnih utakmica u kojima je zabio 3-4 gola i u kojima je uspio promašiti penal za prolaz u finale ili je uradio jedno veliko ništa na terenu.

Jednostavno, nije uradio ništa što bi trebao uraditi jedan najbolji igrač svijeta da bi njegova ekipa prošla dalje.

A s kim ste sve igrali i sam znaš.

Mada je za vas vrhunac vjerovatno 2 gola protiv Reala u finalu Superkupa. Da, svakako.
2012/2013

Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 1:3
Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 2:2
Real Madrid - Barcelona 1:1
Barcelona - Real Madrid 3:2

Avatar
Hegemonista
Postovi: 113
Pridružen/a: 04 jul 2013, 10:28
Lokacija: Na tronu
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Hegemonista » 06 avg 2013, 22:57

Ajde navedi mi konkretne utakmice?

Jel govorimo o ovoj 2013. godini, sezoni 2012/13., zadnje 2 godine...?
Saučešće svim nevinim žrtvama Barcine hegemonije

madridist
Postovi: 9263
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la madridist » 06 avg 2013, 22:58

bparena je napisao/la:
madridist je napisao/la:Koji ti je qrac? Slika sa legendom objašnjava fascinaciju midgetom,ali vjerovanje u vlastite laži smrducka na patologiju.
Pravo da ti kazem da te ne razumijem.
yeah :mrgreen:

@Dzoni,odličan video.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
LenBias
Postovi: 10085
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la LenBias » 06 avg 2013, 23:48

na temi real madrida nista novo, kuleske kante, rerne i felge konstantno buncaju
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
bparena
Postovi: 7099
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la bparena » 07 avg 2013, 00:13

LenBias je napisao/la:na temi real madrida nista novo, kuleske kante, rerne i felge konstantno buncaju
Godinama sve isto :lol: Nikako da se domognete kante. :lol:
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

KOJOROW
Postovi: 2
Pridružen/a: 06 avg 2013, 20:53
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la KOJOROW » 07 avg 2013, 00:18

bparena je napisao/la:
madridist je napisao/la:
bparena je napisao/la: Nazalost zbog Mesija su zamrzili Ikera - steta dobar je to co'ek i golman. Nije zasluzio.
Nisi normalan,nema madridiste koji mrzi Ikera,dok sa druge strane vjerujem da veliki broj ljudi koji pošteno rade i plaćaju porez a i onih koji žive od tog poreza osjeća gadjenje prema malom prevarantskom gnomu .
Iker u istu rečenicu s malom pizzdom može samo u smislu da hoćeš reći da je Iker kapiten Madrida a mali gnom obična varalica .

" onclick="window.open(this.href);return false; aa evo ko je zasluzio zlatnu loptu........ovo je polufinale lige prvaka ove godine hahah :D

Avatar
Consigliere
Postovi: 7335
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Consigliere » 07 avg 2013, 01:08

Kakav mec! 8-)

[youtube][/youtube]
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

BigBigBang
Postovi: 7917
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la BigBigBang » 07 avg 2013, 01:57

Bice nebeska nepravda da Ribery ne uzme ovu nagradu kao i zlatnu loptu jer je bio najbolji igrac najbolje ekipe za tu godinu a takvi dobijaju nagrade, golovi poluamaterskim ekipama na rubu bankrota ne mogu biti ozbiljna referenca pa tako Messi nema tu sta da trazi. Uostalom nagrade za najboljeg strijelca postoje i dobice ih akoj e zabio najvise golova ali najbolji strijelac ne znaci najbolji igrac.


KAd se samo sjetim kako je Ribery Messija na guzicu bacio u polufinalu, doslovno go ja izdominirao.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
Consigliere
Postovi: 7335
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Consigliere » 07 avg 2013, 02:01

BigBigBang je napisao/la:Bice nebeska nepravda da Ribery ne uzme ovu nagradu kao i zlatnu loptu jer je bio najbolji igrac najbolje ekipe za tu godinu a takvi dobijaju nagrade, golovi poluamaterskim ekipama na rubu bankrota ne mogu biti ozbiljna referenca pa tako Messi nema tu sta da trazi. Uostalom nagrade za najboljeg strijelca postoje i dobice ih akoj e zabio najvise golova ali najbolji strijelac ne znaci najbolji igrac.


KAd se samo sjetim kako je Ribery Messija na guzicu bacio u polufinalu, doslovno go ja izdominirao.
Messi je jedina konkurencija Riberyu, i nazalost, vrlo moguce da ce ponovo uzeti Loptu kontra svake logike. Ako je Ronaldu nisu dali prije 2 godine, nek mu je ne daju nikada.
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
111
Postovi: 659
Pridružen/a: 14 jul 2013, 16:51
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la 111 » 07 avg 2013, 02:07

BigBigBang je napisao/la:Bice nebeska nepravda da Ribery ne uzme ovu nagradu kao i zlatnu loptu jer je bio najbolji igrac najbolje ekipe za tu godinu a takvi dobijaju nagrade, golovi poluamaterskim ekipama na rubu bankrota ne mogu biti ozbiljna referenca pa tako Messi nema tu sta da trazi. Uostalom nagrade za najboljeg strijelca postoje i dobice ih akoj e zabio najvise golova ali najbolji strijelac ne znaci najbolji igrac.


KAd se samo sjetim kako je Ribery Messija na guzicu bacio u polufinalu, doslovno go ja izdominirao.
E baš ce zbog toga dobiti zlatnu loptu :mrgreen: :lol:

Inace, Ribery zabio strašnih 13 golovima velesilama poput Augsburga, Fürtha i slicnih evropskih velikana....to mu je najjaca referenca

Avatar
Consigliere
Postovi: 7335
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Consigliere » 07 avg 2013, 02:10

111 je napisao/la:
BigBigBang je napisao/la:Bice nebeska nepravda da Ribery ne uzme ovu nagradu kao i zlatnu loptu jer je bio najbolji igrac najbolje ekipe za tu godinu a takvi dobijaju nagrade, golovi poluamaterskim ekipama na rubu bankrota ne mogu biti ozbiljna referenca pa tako Messi nema tu sta da trazi. Uostalom nagrade za najboljeg strijelca postoje i dobice ih akoj e zabio najvise golova ali najbolji strijelac ne znaci najbolji igrac.


KAd se samo sjetim kako je Ribery Messija na guzicu bacio u polufinalu, doslovno go ja izdominirao.
E baš ce zbog toga dobiti zlatnu loptu :mrgreen: :lol:

Inace, Ribery zabio strašnih 13 golovima velesilama poput Augsburga, Fürtha i slicnih evropskih velikana....to mu je najjaca referenca
Pocni ispocetka gledati fudbal.
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
111
Postovi: 659
Pridružen/a: 14 jul 2013, 16:51
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la 111 » 07 avg 2013, 02:12

A morat cu poceti, sve su prilike :D :mrgreen: ...jer ispade da je Real Madrid poluamaterska ekipa na rubu bankrota :lol:

Avatar
M4kaveli
Postovi: 5828
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la M4kaveli » 07 avg 2013, 02:17

BigBigBang je napisao/la:Bice nebeska nepravda da Ribery ne uzme ovu nagradu kao i zlatnu loptu jer je bio najbolji igrac najbolje ekipe za tu godinu a takvi dobijaju nagrade, golovi poluamaterskim ekipama na rubu bankrota ne mogu biti ozbiljna referenca pa tako Messi nema tu sta da trazi. Uostalom nagrade za najboljeg strijelca postoje i dobice ih akoj e zabio najvise golova ali najbolji strijelac ne znaci najbolji igrac.
KAd se samo sjetim kako je Ribery Messija na guzicu bacio u polufinalu, doslovno go ja izdominirao.
[youtube][/youtube]

Vodja zna !
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
111
Postovi: 659
Pridružen/a: 14 jul 2013, 16:51
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la 111 » 07 avg 2013, 02:19

M4kaveli je napisao/la:
BigBigBang je napisao/la:Bice nebeska nepravda da Ribery ne uzme ovu nagradu kao i zlatnu loptu jer je bio najbolji igrac najbolje ekipe za tu godinu a takvi dobijaju nagrade, golovi poluamaterskim ekipama na rubu bankrota ne mogu biti ozbiljna referenca pa tako Messi nema tu sta da trazi. Uostalom nagrade za najboljeg strijelca postoje i dobice ih akoj e zabio najvise golova ali najbolji strijelac ne znaci najbolji igrac.
KAd se samo sjetim kako je Ribery Messija na guzicu bacio u polufinalu, doslovno go ja izdominirao.
[youtube][/youtube]

Vodja zna !
Veliki Vodja priziva "nebesku nepravdu" :mrgreen:

Avatar
Neutral
Postovi: 36471
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Neutral » 07 avg 2013, 02:26

Naravno da je najbolji igrač na svijetu no ne mora biti najbolji igrač u jednoj sezoni. Kada je Wesley nije uzeo, neće ni Bilal, jednostavno je to tako.

Ko je gledao Bayern zna šta znači Bilal, no tema je Real tako da.....

I ima li išta od Bale ili će kolega morati mijenjati avatar.

Avatar
M4kaveli
Postovi: 5828
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la M4kaveli » 07 avg 2013, 02:30

Neutral je napisao/la:Naravno da je najbolji igrač na svijetu no ne mora biti najbolji igrač u jednoj sezoni. Kada je Wesley nije uzeo, neće ni Bilal, jednostavno je to tako.

Ko je gledao Bayern zna šta znači Bilal, no tema je Real tako da.....

I ima li išta od Bale ili će kolega morati mijenjati avatar.
Bio je najbolji i u prosloj sezoni, drugo je to sto su osim njega i Inieste svi pali + trzavice s trenerom.
Ribery ce zasluzeno uzeti Uefa nagradu za najboljeg igraca Evrope.
Ronaldu kita opet. :mrgreen:
Ali ko zna, mozda Bilal uzme i zlatnu loptu, daleko je to jos ..
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 7943
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la anonymousHD » 07 avg 2013, 03:11

Neutral je napisao/la:Naravno da je najbolji igrač na svijetu no ne mora biti najbolji igrač u jednoj sezoni. Kada je Wesley nije uzeo, neće ni Bilal, jednostavno je to tako.

Ko je gledao Bayern zna šta znači Bilal, no tema je Real tako da.....

I ima li išta od Bale ili će kolega morati mijenjati avatar.
Plaće mi se što taj frajer nije uzeo. Bilal je bio motor Bayerna prošle sezone i zaslužuje nagradu, a ukoliko Messi dobije, to će biti van svake pameti, frajer je panj bio prošle sezone. ;)

Avatar
M4kaveli
Postovi: 5828
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la M4kaveli » 07 avg 2013, 03:18

anonymousHD je napisao/la:
Neutral je napisao/la:Naravno da je najbolji igrač na svijetu no ne mora biti najbolji igrač u jednoj sezoni. Kada je Wesley nije uzeo, neće ni Bilal, jednostavno je to tako.

Ko je gledao Bayern zna šta znači Bilal, no tema je Real tako da.....

I ima li išta od Bale ili će kolega morati mijenjati avatar.
Plaće mi se što taj frajer nije uzeo. Bilal je bio motor Bayerna prošle sezone i zaslužuje nagradu, a ukoliko Messi dobije, to će biti van svake pameti, frajer je panj bio prošle sezone. ;)
A jel ti se place sto Xavi i Iniesta nisu uzeli nijednu od 2008 pa sve do 2012 ?
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 13528
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la LBJ MVP » 07 avg 2013, 03:42

111 je napisao/la:
BigBigBang je napisao/la:Bice nebeska nepravda da Ribery ne uzme ovu nagradu kao i zlatnu loptu jer je bio najbolji igrac najbolje ekipe za tu godinu a takvi dobijaju nagrade, golovi poluamaterskim ekipama na rubu bankrota ne mogu biti ozbiljna referenca pa tako Messi nema tu sta da trazi. Uostalom nagrade za najboljeg strijelca postoje i dobice ih akoj e zabio najvise golova ali najbolji strijelac ne znaci najbolji igrac.


KAd se samo sjetim kako je Ribery Messija na guzicu bacio u polufinalu, doslovno go ja izdominirao.
E baš ce zbog toga dobiti zlatnu loptu :mrgreen: :lol:

Inace, Ribery zabio strašnih 13 golovima velesilama poput Augsburga, Fürtha i slicnih evropskih velikana....to mu je najjaca referenca
Najveća referenca Messiju je što je otjerao još jednog vrhunskog napadača iz Barcelone.
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []