De navedi mi te važne utakmice u kojima ništa nije pokazao.RealMoudrid je napisao/la:Nisi ti ništa čitao u tome je problem. A očigledno ni učio ako ti je utakmica protiv Milana množina.
Sjajni Messi, pokazao puno toga u jednoj četvrtfinalnoj utakmici protiv ekipe koja se sama izbacila iz natjecanja. Zlatna lopta.
Sigurno je bilo teško zabiti pola svojih golova u Ligi prvaka Spartaku.
Real Madrid CF (oficijelna tema)
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,Donnie Darko
- Hegemonista
- Postovi: 113
- Pridružen/a: 04 jul 2013, 10:28
- Lokacija: Na tronu
- Kontakt:
Re: Real Madrid C.F.
Saučešće svim nevinim žrtvama Barcine hegemonije
- RealMoudrid
- Postovi: 1475
- Pridružen/a: 22 dec 2012, 16:14
- Kontakt:
Re: Real Madrid C.F.
Kao što već rekoh, Midžet je u zadnje dvije godine odigrao 10-12 polufinalnih utakmica u kojima je zabio 3-4 gola i u kojima je uspio promašiti penal za prolaz u finale ili je uradio jedno veliko ništa na terenu.Hegemonista je napisao/la:De navedi mi te važne utakmice u kojima ništa nije pokazao.RealMoudrid je napisao/la:Nisi ti ništa čitao u tome je problem. A očigledno ni učio ako ti je utakmica protiv Milana množina.
Sjajni Messi, pokazao puno toga u jednoj četvrtfinalnoj utakmici protiv ekipe koja se sama izbacila iz natjecanja. Zlatna lopta.
Sigurno je bilo teško zabiti pola svojih golova u Ligi prvaka Spartaku.
Jednostavno, nije uradio ništa što bi trebao uraditi jedan najbolji igrač svijeta da bi njegova ekipa prošla dalje.
A s kim ste sve igrali i sam znaš.
Mada je za vas vrhunac vjerovatno 2 gola protiv Reala u finalu Superkupa. Da, svakako.
2012/2013
Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 1:3
Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 2:2
Real Madrid - Barcelona 1:1
Barcelona - Real Madrid 3:2
Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 1:3
Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 2:2
Real Madrid - Barcelona 1:1
Barcelona - Real Madrid 3:2
- Hegemonista
- Postovi: 113
- Pridružen/a: 04 jul 2013, 10:28
- Lokacija: Na tronu
- Kontakt:
Re: Real Madrid C.F.
Ajde navedi mi konkretne utakmice?
Jel govorimo o ovoj 2013. godini, sezoni 2012/13., zadnje 2 godine...?
Jel govorimo o ovoj 2013. godini, sezoni 2012/13., zadnje 2 godine...?
Saučešće svim nevinim žrtvama Barcine hegemonije
Re: Real Madrid C.F.
yeahbparena je napisao/la:Pravo da ti kazem da te ne razumijem.madridist je napisao/la:Koji ti je qrac? Slika sa legendom objašnjava fascinaciju midgetom,ali vjerovanje u vlastite laži smrducka na patologiju.
@Dzoni,odličan video.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano
Re: Real Madrid C.F.
na temi real madrida nista novo, kuleske kante, rerne i felge konstantno buncaju
Closed mouths don't get fed on this boulevard.
Re: Real Madrid C.F.
Godinama sve istoLenBias je napisao/la:na temi real madrida nista novo, kuleske kante, rerne i felge konstantno buncaju
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."
Re: Real Madrid C.F.
bparena je napisao/la:madridist je napisao/la:Nisi normalan,nema madridiste koji mrzi Ikera,dok sa druge strane vjerujem da veliki broj ljudi koji pošteno rade i plaćaju porez a i onih koji žive od tog poreza osjeća gadjenje prema malom prevarantskom gnomu .bparena je napisao/la: Nazalost zbog Mesija su zamrzili Ikera - steta dobar je to co'ek i golman. Nije zasluzio.
Iker u istu rečenicu s malom pizzdom može samo u smislu da hoćeš reći da je Iker kapiten Madrida a mali gnom obična varalica .
" onclick="window.open(this.href);return false; aa evo ko je zasluzio zlatnu loptu........ovo je polufinale lige prvaka ove godine hahah
- Consigliere
- Postovi: 7335
- Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
- Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
- Kontakt:
Re: Real Madrid C.F.
Kakav mec!
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!
-
BigBigBang
- Postovi: 7917
- Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
- Kontakt:
Re: Real Madrid C.F.
Bice nebeska nepravda da Ribery ne uzme ovu nagradu kao i zlatnu loptu jer je bio najbolji igrac najbolje ekipe za tu godinu a takvi dobijaju nagrade, golovi poluamaterskim ekipama na rubu bankrota ne mogu biti ozbiljna referenca pa tako Messi nema tu sta da trazi. Uostalom nagrade za najboljeg strijelca postoje i dobice ih akoj e zabio najvise golova ali najbolji strijelac ne znaci najbolji igrac.
KAd se samo sjetim kako je Ribery Messija na guzicu bacio u polufinalu, doslovno go ja izdominirao.
KAd se samo sjetim kako je Ribery Messija na guzicu bacio u polufinalu, doslovno go ja izdominirao.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!
- Consigliere
- Postovi: 7335
- Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
- Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
- Kontakt:
Re: Real Madrid C.F.
Messi je jedina konkurencija Riberyu, i nazalost, vrlo moguce da ce ponovo uzeti Loptu kontra svake logike. Ako je Ronaldu nisu dali prije 2 godine, nek mu je ne daju nikada.BigBigBang je napisao/la:Bice nebeska nepravda da Ribery ne uzme ovu nagradu kao i zlatnu loptu jer je bio najbolji igrac najbolje ekipe za tu godinu a takvi dobijaju nagrade, golovi poluamaterskim ekipama na rubu bankrota ne mogu biti ozbiljna referenca pa tako Messi nema tu sta da trazi. Uostalom nagrade za najboljeg strijelca postoje i dobice ih akoj e zabio najvise golova ali najbolji strijelac ne znaci najbolji igrac.
KAd se samo sjetim kako je Ribery Messija na guzicu bacio u polufinalu, doslovno go ja izdominirao.
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!
Re: Real Madrid C.F.
E baš ce zbog toga dobiti zlatnu loptuBigBigBang je napisao/la:Bice nebeska nepravda da Ribery ne uzme ovu nagradu kao i zlatnu loptu jer je bio najbolji igrac najbolje ekipe za tu godinu a takvi dobijaju nagrade, golovi poluamaterskim ekipama na rubu bankrota ne mogu biti ozbiljna referenca pa tako Messi nema tu sta da trazi. Uostalom nagrade za najboljeg strijelca postoje i dobice ih akoj e zabio najvise golova ali najbolji strijelac ne znaci najbolji igrac.
KAd se samo sjetim kako je Ribery Messija na guzicu bacio u polufinalu, doslovno go ja izdominirao.
Inace, Ribery zabio strašnih 13 golovima velesilama poput Augsburga, Fürtha i slicnih evropskih velikana....to mu je najjaca referenca
- Consigliere
- Postovi: 7335
- Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
- Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
- Kontakt:
Re: Real Madrid C.F.
Pocni ispocetka gledati fudbal.111 je napisao/la:E baš ce zbog toga dobiti zlatnu loptuBigBigBang je napisao/la:Bice nebeska nepravda da Ribery ne uzme ovu nagradu kao i zlatnu loptu jer je bio najbolji igrac najbolje ekipe za tu godinu a takvi dobijaju nagrade, golovi poluamaterskim ekipama na rubu bankrota ne mogu biti ozbiljna referenca pa tako Messi nema tu sta da trazi. Uostalom nagrade za najboljeg strijelca postoje i dobice ih akoj e zabio najvise golova ali najbolji strijelac ne znaci najbolji igrac.
KAd se samo sjetim kako je Ribery Messija na guzicu bacio u polufinalu, doslovno go ja izdominirao.![]()
![]()
Inace, Ribery zabio strašnih 13 golovima velesilama poput Augsburga, Fürtha i slicnih evropskih velikana....to mu je najjaca referenca
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!
Re: Real Madrid C.F.
A morat cu poceti, sve su prilike
...jer ispade da je Real Madrid poluamaterska ekipa na rubu bankrota 
Re: Real Madrid C.F.
[youtube][/youtube]BigBigBang je napisao/la:Bice nebeska nepravda da Ribery ne uzme ovu nagradu kao i zlatnu loptu jer je bio najbolji igrac najbolje ekipe za tu godinu a takvi dobijaju nagrade, golovi poluamaterskim ekipama na rubu bankrota ne mogu biti ozbiljna referenca pa tako Messi nema tu sta da trazi. Uostalom nagrade za najboljeg strijelca postoje i dobice ih akoj e zabio najvise golova ali najbolji strijelac ne znaci najbolji igrac.
KAd se samo sjetim kako je Ribery Messija na guzicu bacio u polufinalu, doslovno go ja izdominirao.
Vodja zna !
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.
Re: Real Madrid C.F.
Veliki Vodja priziva "nebesku nepravdu"M4kaveli je napisao/la:[youtube][/youtube]BigBigBang je napisao/la:Bice nebeska nepravda da Ribery ne uzme ovu nagradu kao i zlatnu loptu jer je bio najbolji igrac najbolje ekipe za tu godinu a takvi dobijaju nagrade, golovi poluamaterskim ekipama na rubu bankrota ne mogu biti ozbiljna referenca pa tako Messi nema tu sta da trazi. Uostalom nagrade za najboljeg strijelca postoje i dobice ih akoj e zabio najvise golova ali najbolji strijelac ne znaci najbolji igrac.
KAd se samo sjetim kako je Ribery Messija na guzicu bacio u polufinalu, doslovno go ja izdominirao.
Vodja zna !
Re: Real Madrid C.F.
Naravno da je najbolji igrač na svijetu no ne mora biti najbolji igrač u jednoj sezoni. Kada je Wesley nije uzeo, neće ni Bilal, jednostavno je to tako.
Ko je gledao Bayern zna šta znači Bilal, no tema je Real tako da.....
I ima li išta od Bale ili će kolega morati mijenjati avatar.
Ko je gledao Bayern zna šta znači Bilal, no tema je Real tako da.....
I ima li išta od Bale ili će kolega morati mijenjati avatar.
Re: Real Madrid C.F.
Bio je najbolji i u prosloj sezoni, drugo je to sto su osim njega i Inieste svi pali + trzavice s trenerom.Neutral je napisao/la:Naravno da je najbolji igrač na svijetu no ne mora biti najbolji igrač u jednoj sezoni. Kada je Wesley nije uzeo, neće ni Bilal, jednostavno je to tako.
Ko je gledao Bayern zna šta znači Bilal, no tema je Real tako da.....
I ima li išta od Bale ili će kolega morati mijenjati avatar.
Ribery ce zasluzeno uzeti Uefa nagradu za najboljeg igraca Evrope.
Ronaldu kita opet.
Ali ko zna, mozda Bilal uzme i zlatnu loptu, daleko je to jos ..
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.
- anonymousHD
- Postovi: 7943
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
- Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
- Kontakt:
Re: Real Madrid C.F.
Plaće mi se što taj frajer nije uzeo. Bilal je bio motor Bayerna prošle sezone i zaslužuje nagradu, a ukoliko Messi dobije, to će biti van svake pameti, frajer je panj bio prošle sezone.Neutral je napisao/la:Naravno da je najbolji igrač na svijetu no ne mora biti najbolji igrač u jednoj sezoni. Kada je Wesley nije uzeo, neće ni Bilal, jednostavno je to tako.
Ko je gledao Bayern zna šta znači Bilal, no tema je Real tako da.....
I ima li išta od Bale ili će kolega morati mijenjati avatar.
Re: Real Madrid C.F.
A jel ti se place sto Xavi i Iniesta nisu uzeli nijednu od 2008 pa sve do 2012 ?anonymousHD je napisao/la:Plaće mi se što taj frajer nije uzeo. Bilal je bio motor Bayerna prošle sezone i zaslužuje nagradu, a ukoliko Messi dobije, to će biti van svake pameti, frajer je panj bio prošle sezone.Neutral je napisao/la:Naravno da je najbolji igrač na svijetu no ne mora biti najbolji igrač u jednoj sezoni. Kada je Wesley nije uzeo, neće ni Bilal, jednostavno je to tako.
Ko je gledao Bayern zna šta znači Bilal, no tema je Real tako da.....
I ima li išta od Bale ili će kolega morati mijenjati avatar.
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.
Re: Real Madrid C.F.
Najveća referenca Messiju je što je otjerao još jednog vrhunskog napadača iz Barcelone.111 je napisao/la:E baš ce zbog toga dobiti zlatnu loptuBigBigBang je napisao/la:Bice nebeska nepravda da Ribery ne uzme ovu nagradu kao i zlatnu loptu jer je bio najbolji igrac najbolje ekipe za tu godinu a takvi dobijaju nagrade, golovi poluamaterskim ekipama na rubu bankrota ne mogu biti ozbiljna referenca pa tako Messi nema tu sta da trazi. Uostalom nagrade za najboljeg strijelca postoje i dobice ih akoj e zabio najvise golova ali najbolji strijelac ne znaci najbolji igrac.
KAd se samo sjetim kako je Ribery Messija na guzicu bacio u polufinalu, doslovno go ja izdominirao.![]()
![]()
Inace, Ribery zabio strašnih 13 golovima velesilama poput Augsburga, Fürtha i slicnih evropskih velikana....to mu je najjaca referenca
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.





