Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
62
48%
Crvena zvezda
66
52%
 
Ukupno glasova: 128

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la braoolyo » 28 jul 2013, 23:32

Još da promijene svoj luzerski mentalitet te Zvezda i Partizan da istupe iz lige i možda i budu prvaci. Ovako će se morati zadovoljiti pobjedama u direktnim duelima protiv navedenih i možda uz mnoogo sreće kupom, ali i to teško.

Avatar
AdiRajvosa
Postovi: 260
Pridružen/a: 25 maj 2013, 01:28
Lokacija: " Gdje si Ti, tu smo i mi"
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la AdiRajvosa » 02 avg 2013, 01:31

Kakva je sada situacija, ko ulazi u prvu ligu umjesto Hajduka?

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la DANTES » 02 avg 2013, 12:10

AdiRajvosa je napisao/la:Kakva je sada situacija, ko ulazi u prvu ligu umjesto Hajduka?
po svemu sudeći Voždovac....
šteta sinoć za Vosu jedina umije igrati fudbal....
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Tribalian » 02 avg 2013, 13:21

DANTES je napisao/la:
AdiRajvosa je napisao/la:Kakva je sada situacija, ko ulazi u prvu ligu umjesto Hajduka?
po svemu sudeći Voždovac....
šteta sinoć za Vosu jedina umije igrati fudbal....
Moguce da je Vozdovac,ali vidim da i Metalac ispunjava uslove .

Naravno sve pohvale za Vojvodinu , onaj prvi gol Vojvodine ono je cudo ! Zbog onakvih poteza fudbal je to sto jeste !

Izvestaj i golovi sa te utakmice

" onclick="window.open(this.href);return false;
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Devil » 02 avg 2013, 14:39

Vojvodina je trenutno kvalitetnija ekipa nego sto su Zvezda i Partizan zajedno kada se saberu zadnje tri sezone. ;)
I opet nece uzeti titulu. :(
Ja sam sinoc odusevljen izasao sa Karadjordja ponovo.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 02 avg 2013, 15:08

Kad sam pogledao sinoć snimak, bilo mi je krivlje zbog Vojvodine nego zbog nas. Potpuno su nadigrali Bursu, ali smiješan penal i početnička greška Delača vjerovatno će ih koštati plasmana dalje. Kaluđerović dobro odigrao kad je ušao u igru.

Ovo što oni prezentuju otkako je došao Nikolić je impresivno. Evo čitam hoće da dovedu Žuku a opet se aktuelizovala priča o Vukčeviću.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2589
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la djoleprijedor » 04 avg 2013, 10:03

Baš mi je žao Hajduka... :? Baš su dugo bili redovni članovi najvišeg ranga(SRJ,SCG,Srbija)...Uz "srpsku veliku četvorku",najredovniji član elite...ali eto,tako je kako je. :cry:
Mens sana in corpore sano.

Avatar
Greenfingers
Postovi: 375
Pridružen/a: 07 nov 2009, 06:43
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Greenfingers » 04 avg 2013, 11:45

hajd ode u nizi rang, pa inekako, tu je, ziv je, klub koji je nastao 1912-te, jos kakav stadion imaju, predobar za nase uslove...



Ono što je najavljivano, na žalost svih kojima su fudbal i Hajduk na srcu – desilo se. Naime, na sednici Skupštine superligaša iz Kule doneta je odluka o odustajanju od superligaškog takmičenja.

Članovima Skupštine ovakvu odluku obrazložio je predsednik kluba Zoran Osmajić, koji je rekao:
- Dugovanja nastala pre nego što sam preuzeo klub nismo uspeli da rešimo. Reč je o dugu privatnim licima koja su prilikom davne izgradnje stadiona u Kuli kupili lokale ispod tribina. Ja sam kontaktirao mnogo onih koji bi mogli da nam pomognu, svi oni imaju dobru volju, ali ništa nismo dobili osim verbalne podrške, a ovaj problem u kojem smo mogu da reše samo pare. Zato i mislim da ova situacija mora da se preseče, jer bi bilo kojim drugim činom samo odložili agoniju. Da bi se Hajduk oslobodio tog balasta ja kao predsednik kluba podnosim ostavku, to je učinio i predsednik Upravnog odbora Veselin Paskaš i svi članovi Upravnog odbora. Shodno nastaloj situaciji, kao i činjenici da smo ja i Upravni odbor dovodili igrače i pravili aranžman sa njima, da oni ne bi dočekali prvenstvo bez klubova, odlučili smo da svim igračima damo papire da oni koji žele da idu to i urade. Doneli smo odluku da istupimo iz Super lige, a sa ovom odlukom ćemo upoznati organe Fudbalskog saveza Srbije koji će odlučiti u kojoj ligi će se, shodno nastaloj situaciji, Hajduk takmičiti – rekao je Osmajić.
Problem koji je doveo do situacije da Hajduk istupi iz superlige jesu dugovanja prema licima koja su prilikom izgradnje stadiona dali novac za lokale ispod tribina. Ti lokali nisu izgrađeni i poverioci traže obeštećenje. S obzirom da ovaj problem traje dugo glavnica i kamata čine da je dug poveriocima oko 2,5 miliona evra.
- Čak i da skupimo novac i isplatimo dug stadion ne bi bio Hajdukov, jer se vodi kao javna površina, pa bi onda ponovo trebali plaćati za prenamenu javne površine u stadion, pa uknjižavati, što je veoma dug i skup proces. A ja sam već imao telefonskih poziva poverilaca, poziva advokata, priča da će poverioci dovesti decu na stadion, a da ne bi ušao u situaciju da svu priču svedemo na privatno odlučio sam ovako kako sam odlučio. Ono što još mogu da kažem je da smo pre desetak dana registrovali Omladinski fudbalski klub Hajduk da bi sačuvali decu koja su još u klubu, da im omogućimo da treniraju i da se razvijaju. Pokušaćemo da osposobimo „Vašarište“ i da odatle krene novi Hajduk, da toj deci pomognemo da se fudbal u Kuli sasvim ne ugasi – istakao je Osmajić.

Sa odlukom o istupanju iz superlige predsednik Hajduka Zoran Osmajić je upoznao i igrače, koji su došli na zakazani trening. Treninga nije bilo već su igrači u klupskom restoranu saznali za odluku da su slobodni u izboru nove sredine.
- Meni je veoma žao što moram da vam saopštim odluku da ste slobodni, jer ste dobri ljudi i fudbaleri. No, situacija u kojoj se klub nalazi nas je jednostavno primorala da donesemo ovakvu odluku, a s obzirom da ste odlični fudbaleri uveren sam da ćete lako naći nove klubove. Možda smo i mogli ući u prvenstvo i onda nakon dva-tri kola prvenstva odustati, ali tako bi i vama naneli štetu jer ne biste mogli pronaći nove klubove. Ovako, imate još mesec dana prelaznog roka, odradili ste odlične pripreme i u druge klubove odlazite spremni. Želim vam dobro zdravlje i sportsku sreću, a verujem da iz Kule odlazite sa lepim uspomenama – rekao je svojim igračima Zoran Osmajić.
I na samom predsedniku Hajduka Zoranu Osmajiću bilo je vidljivo da mu je teško palo sve što se desilo sa klubom kojem je osim sopstvenog novca poklonio i dve godine bitisanja u srpskoj fudbalskoj eliti. Koliko je to uspešno radio svedoči i podatak da ga je već 5-6 superligaških klubova zvalo da ih preuzme i vodi.

Rekosmo, odluka klupskog rukovodstva Hajduka o istupanju iz superlige će biti prosleđena organima Fudbalskog saveza Srbije koje će i doneti odluku kakva je dalja sudbina, sada već bivšeg superligaša iz Kule.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Tribalian » 10 avg 2013, 15:11

Oumaru definitivno napustio Vojvodinu i potpisao za belgijskog prvoligasa Beveren ( 700.000 evra), ugovor je na dve godine.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la braoolyo » 10 avg 2013, 19:54

slika

Ludilo

Avatar
fukara87
Postovi: 5659
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la fukara87 » 10 avg 2013, 20:13

Ne mogu da vjerujem koja nepravda za Novi Pazar, penal nigdje veze jos i crveni karton.
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

RiverPlate
Postovi: 1817
Pridružen/a: 05 avg 2013, 11:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la RiverPlate » 10 avg 2013, 20:13

Kakva krađa protiv Pazara, strašno lika pogodila lopta skoro u plećku, sudija svira penal i crveni daje :lol: :lol:

Gore sudije nego kod nas u Bosni :lol:
Grbavica naš je Hram!!!

Avatar
fukara87
Postovi: 5659
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la fukara87 » 10 avg 2013, 20:16

RiverPlate je napisao/la:Kakva krađa protiv Pazara, strašno lika pogodila lopta skoro u plećku, sudija svira penal i crveni daje :lol: :lol:

Gore sudije nego kod nas u Bosni :lol:
Potpisujem, uzas stvarno, hajd reko da pogledam utakmicu na Areni i sve bilo dobro za Pazar do ovog penala, djaba igrac dobi crveni karton :lol:
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
111
Postovi: 707
Pridružen/a: 14 jul 2013, 16:51
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 111 » 10 avg 2013, 20:20

Sudija jednim potezom riješi tekmu :lol: :lol: prvo frajer izmisli penal, malo mu i to bilo - pa još i crveni dodijeli pazarcima :lol: ....eh sad je lako biti pametan, igrati Partizanu, a i suditi pošteno :lol:
Ovaj komentator sa Arene se pravi lud, šatro nije mu jasno šta se desilo, fol nije dobro vidio, odjednom mu oslabio vid :lol: :lol: a kamere po tri puta vracaju repeticiju one sudijske blamaže.

Avatar
tepsija
Postovi: 3123
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la tepsija » 10 avg 2013, 21:07

Koja utakmica u Beogradu i koja krađa :o :o
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Raul_64 » 10 avg 2013, 21:08

Puno i za Toleta..
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
EvoMene
Postovi: 708
Pridružen/a: 09 jan 2013, 22:33
Lokacija: Šamac
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la EvoMene » 10 avg 2013, 21:10

Dugo već pratim ovaj cirkus od lige ali ovo je već prevršilo svaku mjeru. A kasnije će Tole izjaviti kako imamo vrlo reglularno prvenstvo i pošteno sudjenje. J*be nas u zdrav mozak.
Smoke Weed Everyday!

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 10 avg 2013, 21:19

Prvenstvo ne moze biti regularnije, reprezentacija je jedna od najozbiljnijih i respektabilnijih u Evropi, organizacija na vrhuncu...Fudbal nam je u procvatu jednostavno receno!

Bravo Tole i FSS... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la DANTES » 10 avg 2013, 22:34

Šta da se radi... Zato kada se izađe u Evropu pljušte crveni jeftini golovi a ne može da se ubode...
Da ne bude zabune jedini koji imaju pravo da se žale su Vojvodina jer nema tretman kao blizanci i direktni oštećeni...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Tribalian » 10 avg 2013, 23:13

Nisam do sad znao za ovo pravilo da kad te lopta udari u ledju svira se penal i ide direktni crveni karton.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.