NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Bosanski zmaj
Postovi: 1611
Pridružen/a: 29 sep 2009, 21:42
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bosanski zmaj » 12 avg 2013, 16:56

Krajnje je vrijeme da se lopta spusti na zemlju, da se smire strasti.Ovakva situaciju ne koristi nikome, niti klubu,niti navijacima/simpatizerima.Kada je najteze trebamo pokazati jedinstvo, a ne dijeliti se.
U dosadasnjem periodu nije bila najbolja komunikacija na relaciji klub-navijaci i to bi se trebalo rijesiti razgovorom dvije strane u cilju prevazilazenja trenutne krize koja je u klubu.
Navijaci/simpatizeri kluba treba da shvate da su ljudi koji su u upravi kluba (mislim na clanove UO koji finansiraju klub, ne na uposlenike kluba, poput sport.direktora,trenera i ostalih) najzasluzniji sto je Zvijezda jedan od najbolje organizovanih klubova u BiH, sto ima najmoderniji stadion u drzavi, sto igra PL,.... a sa druge strane clanovi UO moraju shvatiti da se fudbal igra zbog navijaca i da su navijaci dio kluba.

Zuk3E
Postovi: 156
Pridružen/a: 11 mar 2013, 20:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zuk3E » 12 avg 2013, 17:01

Bosanski zmaj je napisao/la:Krajnje je vrijeme da se lopta spusti na zemlju, da se smire strasti.Ovakva situaciju ne koristi nikome, niti klubu,niti navijacima/simpatizerima.Kada je najteze trebamo pokazati jedinstvo, a ne dijeliti se.
U dosadasnjem periodu nije bila najbolja komunikacija na relaciji klub-navijaci i to bi se trebalo rijesiti razgovorom dvije strane u cilju prevazilazenja trenutne krize koja je u klubu.
Navijaci/simpatizeri kluba treba da shvate da su ljudi koji su u upravi kluba (mislim na clanove UO koji finansiraju klub, ne na uposlenike kluba, poput sport.direktora,trenera i ostalih) najzasluzniji sto je Zvijezda jedan od najbolje organizovanih klubova u BiH, sto ima najmoderniji stadion u drzavi, sto igra PL,.... a sa druge strane clanovi UO moraju shvatiti da se fudbal igra zbog navijaca i da su navijaci dio kluba.

potpis u potpunosti, o tome cijelo vrijeme ja i govorim......... klubu najviše treba podrške kada je teško.......

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vlakanje » 12 avg 2013, 17:03

citam ovo saopstenje i nije mi jasno ko je koga...
da li se stvarno desio taj fizicki napad, ili je u pitanju "lov na vjestice"?

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 12 avg 2013, 17:06

nas klub je neprepoznatljiv izgubio je onaj smek koji ga je krasio godinama.navijaci su ogorceni zbog kurc enja ljudi u upravi koji nemaju sluha za nas koji na svoj nacin volimo klub.
ja znam da je receno da je cilj sredina tabele i to ce se vjerovatno i ostvariti ali treba razumiti i narod godinama tapkamo u mjestu a mnoge ekipe sa manjim budzetima i platama ostvaruju bolje rezultate.
mene nista nemoze otjerati sa stadiona ali teska srca u zadnje vrijeme idem na utakmice nekad se islo sa pjesmom uzdignutog cela dok sada kontam kolko cemo primiti golova a ne dati.nadam se da cemo uskoro izaci iz krize i dok se vratim sa mora valjda budemo imali bar 3 bobe
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 12 avg 2013, 17:21

Izvinjavam se sto ce moj post biti dug al nadam se zanimljiv za raspravu, pogotovo donji dio posta. Slusaj covjece (Zuk3) ja vjerujem da imamo isti cilj gledat Zvijezdu u sto boljem izdanju i gledamo sve ovo i kako da budemo pozitivni daj mi reci osim infrastrukture sta je to pozitivno kod nas??? Kazes negativno uticemo na tebe na mene negativno utice trenutna situacija kakva jest pa ko nas je to dobio zadnji put kod kuce s 3 gola razlike osim Zelje?? Sto se tice igraca oni ne bi uopste trebali pratit medije ako ih to toliko pogadja tj. ako su nesposobni.

Ostat cemo u ligi to stoji,kupovat cemo utakmice, ja se time nemogu nikako ponosit. Bar da oni igraju dobro pa neka izgube, ne bi covjeku bilo zao, al niko se ne trudi. Usput pozitivnim stavom u ovom trenutku mozes samo podrzat situaciju u klubu kakva jest a neka hvala ja to ne zelim. I pazi umjesto da naprave promjene u klubu u organizaciji oni najavljuju radikalnije mjere protiv navijaca pa jel moze vise radikalnije nego sto jest?? Nema gledanja treninga, zaboravljaju se navijaci kad su bodrili kad su valjali a pamti se kad Nurdu na kafi u centralu dodju da pitaju o situaciji u klubu pa poslije ovaj kaze kako su ga verbalno napali. I pazi ovu objavu na ss.ba http://sportsport.ba/bh_fudbal/presla-s ... ere/111164" onclick="window.open(this.href);return false; pazi sta pise na kraju, citiram:

"Ovom prilikom pozivamo sve interesne skupine koje misle da mogu djelimično učestvovati (prije svega u ekonomskom pogledu) u životu kluba i koji misle da imaju dovoljno znanja, volje i ekonomske moći da prihvate ovaj klub koji ima 90 godina tradicije", stoji u saopštenju."

Na prvom mjesto finansijska pomoc,a nigdje ne stoji rasprava o "trenutnom stanju kluba" ili "funkcionisanja kluba".

Zanimljivo nakon toliko vremena da izadju u javnost, svi smo ocekivali neko objasnjenje valjda ce nam biti jasnije poslije te sjednice ako se uopste i spomene nesto kao "rad klub i stanje na tabeli".

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 12 avg 2013, 17:29

vlakanje je napisao/la:citam ovo saopstenje i nije mi jasno ko je koga...
da li se stvarno desio taj fizicki napad, ili je u pitanju "lov na vjestice"?
Verbalno, pise ti u objavi.

Zuk3E
Postovi: 156
Pridružen/a: 11 mar 2013, 20:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zuk3E » 12 avg 2013, 17:37

Kapetan je napisao/la:Izvinjavam se sto ce moj post biti dug al nadam se zanimljiv za raspravu, pogotovo donji dio posta. Slusaj covjece (Zuk3) ja vjerujem da imamo isti cilj gledat Zvijezdu u sto boljem izdanju i gledamo sve ovo i kako da budemo pozitivni daj mi reci osim infrastrukture sta je to pozitivno kod nas??? Kazes negativno uticemo na tebe na mene negativno utice trenutna situacija kakva jest pa ko nas je to dobio zadnji put kod kuce s 3 gola razlike osim Zelje?? Sto se tice igraca oni ne bi uopste trebali pratit medije ako ih to toliko pogadja tj. ako su nesposobni.

Ostat cemo u ligi to stoji,kupovat cemo utakmice, ja se time nemogu nikako ponosit. Bar da oni igraju dobro pa neka izgube, ne bi covjeku bilo zao, al niko se ne trudi. Usput pozitivnim stavom u ovom trenutku mozes samo podrzat situaciju u klubu kakva jest a neka hvala ja to ne zelim. I pazi umjesto da naprave promjene u klubu u organizaciji oni najavljuju radikalnije mjere protiv navijaca pa jel moze vise radikalnije nego sto jest?? Nema gledanja treninga, zaboravljaju se navijaci kad su bodrili kad su valjali a pamti se kad Nurdu na kafi u centralu dodju da pitaju o situaciji u klubu pa poslije ovaj kaze kako su ga verbalno napali. I pazi ovu objavu na ss.ba http://sportsport.ba/bh_fudbal/presla-s ... ere/111164" onclick="window.open(this.href);return false; pazi sta pise na kraju, citiram:

"Ovom prilikom pozivamo sve interesne skupine koje misle da mogu djelimično učestvovati (prije svega u ekonomskom pogledu) u životu kluba i koji misle da imaju dovoljno znanja, volje i ekonomske moći da prihvate ovaj klub koji ima 90 godina tradicije", stoji u saopštenju."

Na prvom mjesto finansijska pomoc,a nigdje ne stoji rasprava o "trenutnom stanju kluba" ili "funkcionisanja kluba".

Zanimljivo nakon toliko vremena da izadju u javnost, svi smo ocekivali neko objasnjenje valjda ce nam biti jasnije poslije te sjednice ako se uopste i spomene nesto kao "rad klub i stanje na tabeli".
Ovo meni ne miriše na dobro...... Izgleda kao da određeni ljudi žele da dignu ruke od Kluba.... Hvala ti što si posla poveznicu, nisam je pročitao do sada...

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 12 avg 2013, 17:41

Dragi Nurdo idi iz zvijezde, skrati sebi muke, davno sam ja govorio da nije ovo za nas......
.
Cuj red dragosni godinama bodre zvijezdu, koje bolan godine, 3-4 godine je nista, kaze bili i u drugoj ligi, bili su kad su znali da ce zvijezda uci u PL, gdje su prije bil, na tribinama je bilo oko 100 ljudi od toga pola djedova koji neznaju gdje ce pa dodju da se nahebu mamice sudij.....

Igra jest losa al fino je recene da je cilj opstana a ostalo ako se desi, znaci ako klub ide samo na opstanak nemozes ocekivat neku leprsavu i borbenu igru, da ima igre cilj kluba bio bi evropa ili za prvaka al pojedinci to nemogu shvatit ili nece, nije pojedinci sira masa.... zato dragi nurdo idi skrati nas i sebe muka...... mi cemo uz janjetinu i cevape na trebinama gledat rajsku, vidu i novalice uz gotovo siguran trijumf kod kuce a u gostima ko ih hebe.......

Zuk3E
Postovi: 156
Pridružen/a: 11 mar 2013, 20:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zuk3E » 12 avg 2013, 17:42

Kapetan je napisao/la:
vlakanje je napisao/la:citam ovo saopstenje i nije mi jasno ko je koga...
da li se stvarno desio taj fizicki napad, ili je u pitanju "lov na vjestice"?
Verbalno, pise ti u objavi.
Verbalno je i bilo. Izgleda je Nurdo sjedio sa nekim prijateljima u kafiču i nešto su pričali u vezi kluba i trenutne situacije sa navijačima. Između ostalog spomenuta je kazna iz Bijeljina na koju je Nurdo imao svoj komentar. Neko ko je sjedio u njihovoj blizini je pozvao nekog od navijača i prenio mu kako Nurdo priča neke ružne stvari u vezi navijača i poslije nekoliko minuta došlo je njih nekoliko do Nurde i tada je došlo do verbalnog prepucavanja u kojem po mom saznanju Nurdo ništa ružno nije njima rekao... Toliko je koliko ja znam..... Neka me ispravi neko ko je bolje upućen....

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 12 avg 2013, 17:44

Zuk3E je napisao/la:
Bosanski zmaj je napisao/la:Krajnje je vrijeme da se lopta spusti na zemlju, da se smire strasti.Ovakva situaciju ne koristi nikome, niti klubu,niti navijacima/simpatizerima.Kada je najteze trebamo pokazati jedinstvo, a ne dijeliti se.
U dosadasnjem periodu nije bila najbolja komunikacija na relaciji klub-navijaci i to bi se trebalo rijesiti razgovorom dvije strane u cilju prevazilazenja trenutne krize koja je u klubu.
Navijaci/simpatizeri kluba treba da shvate da su ljudi koji su u upravi kluba (mislim na clanove UO koji finansiraju klub, ne na uposlenike kluba, poput sport.direktora,trenera i ostalih) najzasluzniji sto je Zvijezda jedan od najbolje organizovanih klubova u BiH, sto ima najmoderniji stadion u drzavi, sto igra PL,.... a sa druge strane clanovi UO moraju shvatiti da se fudbal igra zbog navijaca i da su navijaci dio kluba.

potpis u potpunosti, o tome cijelo vrijeme ja i govorim......... klubu najviše treba podrške kada je teško.......
Oke je to sve sto kazete hajde dodjemo u sto vecem broju al pazi da odemo tamo i da iskazemo svoje nezadovoljstvo kako bi se stvari promijenile, ja nisam ni protiv koga osim Zvijezde u ovakvom losem stanju.

Zuk3E
Postovi: 156
Pridružen/a: 11 mar 2013, 20:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zuk3E » 12 avg 2013, 17:46

Tkanton je napisao/la:Dragi Nurdo idi iz zvijezde, skrati sebi muke, davno sam ja govorio da nije ovo za nas......
.
Cuj red dragosni godinama bodre zvijezdu, koje bolan godine, 3-4 godine je nista, kaze bili i u drugoj ligi, bili su kad su znali da ce zvijezda uci u PL, gdje su prije bil, na tribinama je bilo oko 100 ljudi od toga pola djedova koji neznaju gdje ce pa dodju da se nahebu mamice sudij.....

Igra jest losa al fino je recene da je cilj opstana a ostalo ako se desi, znaci ako klub ide samo na opstanak nemozes ocekivat neku leprsavu i borbenu igru, da ima igre cilj kluba bio bi evropa ili za prvaka al pojedinci to nemogu shvatit ili nece, nije pojedinci sira masa.... zato dragi nurdo idi skrati nas i sebe muka...... mi cemo uz janjetinu i cevape na trebinama gledat rajsku, vidu i novalice uz gotovo siguran trijumf kod kuce a u gostima ko ih hebe.......

Potpis iako sam ja optimista... Ovakvim pristupom svih nas doći će do toga. Trebamo svi biti zajedno kada je klubu, kojeg svi volimo, (mada se ne slagali u mišljenjima) najgore, a mislim da je to trenutno stanje...

Bosanski zmaj
Postovi: 1611
Pridružen/a: 29 sep 2009, 21:42
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bosanski zmaj » 12 avg 2013, 17:56

OVO NIJE NA DOBRO!Ova situacija moze biti puno gora od nase trenutne situacije na tabeli i trenutne igre.Pojedinci moraju shvatiti da nije Nurde i jos par ljudi da nikada ne bi imali priliku gledati premijerligu u Gradaccu.
I ja sam iz ovoga pisma shvatio da su clanovi UO blizu da dignu od svega ruke, a to bi znacilo ekspresno ispadanje iz Pl, a poslije je pitanje gdje bi se zaustavili,jer kada klub krene tonuti,tesko ga je vise vratiti na pravi kolosijek.
Nurdo je sada je to vise nego evidentno pogrijesio sto je Mustafu postavio za direktora, ali to nije nacin da se na takav nacin razgovara.
Da Mustafa ima imalo obraza treba sam otici sa funkcije direktora,jer vidi da nema podrsku 90% ljudi koji prate Zvijezdu, ali posto ga izgleda nema jos cemo ga gedati na tom mjestu.
Nismo mi veliki grad poput Beograda,Zagreba,Sarajeva pa i Tuzle pa da se obracunavamo (verbalno ili fizicki kako god) na ulicama i kaficima.Mali smo grad, upuceni smo jedni na druge,komsije smo,rodjaci,mozda neki i rade ili njegov bliznji u Nurdinim firmama,... o svemu treba dobro razmisliti,....
JEDINA GORA STVAR OD OVE TRENUTNE SITUACIJE JESTE DA NURDO I OSTALI CLANOVI UO NAPUSTE KLUB I TREBAMO SVI ZAJEDNO UCINITI DA SE TO NE DESI I DA SE KLUB VRATI NA STARI PUT.

Zuk3E
Postovi: 156
Pridružen/a: 11 mar 2013, 20:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zuk3E » 12 avg 2013, 18:05

Bosanski zmaj je napisao/la:OVO NIJE NA DOBRO!Ova situacija moze biti puno gora od nase trenutne situacije na tabeli i trenutne igre.Pojedinci moraju shvatiti da nije Nurde i jos par ljudi da nikada ne bi imali priliku gledati premijerligu u Gradaccu.
I ja sam iz ovoga pisma shvatio da su clanovi UO blizu da dignu od svega ruke, a to bi znacilo ekspresno ispadanje iz Pl, a poslije je pitanje gdje bi se zaustavili,jer kada klub krene tonuti,tesko ga je vise vratiti na pravi kolosijek.
Nurdo je sada je to vise nego evidentno pogrijesio sto je Mustafu postavio za direktora, ali to nije nacin da se na takav nacin razgovara.
Da Mustafa ima imalo obraza treba sam otici sa funkcije direktora,jer vidi da nema podrsku 90% ljudi koji prate Zvijezdu, ali posto ga izgleda nema jos cemo ga gedati na tom mjestu.
Nismo mi veliki grad poput Beograda,Zagreba,Sarajeva pa i Tuzle pa da se obracunavamo (verbalno ili fizicki kako god) na ulicama i kaficima.Mali smo grad, upuceni smo jedni na druge,komsije smo,rodjaci,mozda neki i rade ili njegov bliznji u Nurdinim firmama,... o svemu treba dobro razmisliti,....
JEDINA GORA STVAR OD OVE TRENUTNE SITUACIJE JESTE DA NURDO I OSTALI CLANOVI UO NAPUSTE KLUB I TREBAMO SVI ZAJEDNO UCINITI DA SE TO NE DESI I DA SE KLUB VRATI NA STARI PUT.
Ne znam šta mi je ali se u velikoj mjeri slažem sa tobom. Pogotovo ovo napisano CRVENIM SLOVIMA.

moranjak
Postovi: 732
Pridružen/a: 04 avg 2011, 17:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la moranjak » 12 avg 2013, 18:19

Bosanski zmaj je napisao/la:OVO NIJE NA DOBRO!Ova situacija moze biti puno gora od nase trenutne situacije na tabeli i trenutne igre.Pojedinci moraju shvatiti da nije Nurde i jos par ljudi da nikada ne bi imali priliku gledati premijerligu u Gradaccu.
I ja sam iz ovoga pisma shvatio da su clanovi UO blizu da dignu od svega ruke, a to bi znacilo ekspresno ispadanje iz Pl, a poslije je pitanje gdje bi se zaustavili,jer kada klub krene tonuti,tesko ga je vise vratiti na pravi kolosijek.
Nurdo je sada je to vise nego evidentno pogrijesio sto je Mustafu postavio za direktora, ali to nije nacin da se na takav nacin razgovara.
Da Mustafa ima imalo obraza treba sam otici sa funkcije direktora,jer vidi da nema podrsku 90% ljudi koji prate Zvijezdu, ali posto ga izgleda nema jos cemo ga gedati na tom mjestu.
Nismo mi veliki grad poput Beograda,Zagreba,Sarajeva pa i Tuzle pa da se obracunavamo (verbalno ili fizicki kako god) na ulicama i kaficima.Mali smo grad, upuceni smo jedni na druge,komsije smo,rodjaci,mozda neki i rade ili njegov bliznji u Nurdinim firmama,... o svemu treba dobro razmisliti,....
JEDINA GORA STVAR OD OVE TRENUTNE SITUACIJE JESTE DA NURDO I OSTALI CLANOVI UO NAPUSTE KLUB I TREBAMO SVI ZAJEDNO UCINITI DA SE TO NE DESI I DA SE KLUB VRATI NA STARI PUT.
Tako je druze upravu si .treba smirit ovu situaciju ....

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 12 avg 2013, 18:36

Ljudi su kod nas brzo zaboravili kakva je situacija bila prije par godina, ko da igramo premier ligu 20g i da smo redovno bili medju prve 3 ekipe...... Zvijezda zivi od 2-3 covjeka a ma nasli zajebavt od ta 3 onog glavnog....... jednostavno neshvatiljivo mi razmislanje pojedinica kako na ovom forumu tako i u RD

Pojedinci su puno umislili da ce neko trpit ispade neke djecurlije i klosara po gradu

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la seven » 12 avg 2013, 18:40

Kažem opet, biće sve dobro kad se vrati stara uprava, ona koja je Zvijezdu dovela do PL i njene najbolje sezone, podsjetimo samo da su sadašnji mecena kluba tada bio protiv Zvijezde forsirajući nekakve Mahmutmahale, bagere itd.
Danas se pravi od Zvijezde, koja je imala najbolju organizaciju u BIH, klub sa manirima seoskih mahalskih klubova.
To niko nema pravo, pa makar i davao 100 000 KM godišnje.

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 12 avg 2013, 19:08

Meni jarane iskreno zaboli neka stvara i za tobom i za zvijezdom.... Ti se uderas u prsa sto si lupo bubnjom 8 godina.... a ljdui koji su dosad dali milione jos nigdje nisam vidio da se javno kurce sa tim..... nit je tebe ko natjero da lupas u bubanj nit je ove da daju pare za zvijezdu... a ti sad skontaj sam ko ima vise prava ti stu lupas bubanj 8 godina ili onaj sto daje pare da ti imas osnova da lupas u taj bubanj

Zuk3E
Postovi: 156
Pridružen/a: 11 mar 2013, 20:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zuk3E » 12 avg 2013, 19:14

seven je napisao/la:Kažem opet, biće sve dobro kad se vrati stara uprava, ona koja je Zvijezdu dovela do PL i njene najbolje sezone, podsjetimo samo da su sadašnji mecena kluba tada bio protiv Zvijezde forsirajući nekakve Mahmutmahale, bagere itd.
Danas se pravi od Zvijezde, koja je imala najbolju organizaciju u BIH, klub sa manirima seoskih mahalskih klubova.
To niko nema pravo, pa makar i davao 100 000 KM godišnje.
Za tvoju informaciju čovjek daje puno više od 100.000 KM godišnje u Klub i sigurno može tražiti makar nešto zauzvrat, a pogotovo to da ne mora plaćati nečije ćeifove. A ta generacija koja je uvela Zvijezdu u PL imala je puno veći budžet nego što sada ima, i to dobro puno više......

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 12 avg 2013, 19:16

FORZA ZVIJEZDA


IDE DVICA U ISTOCNOM SARAJEVU ;)
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Zuk3E
Postovi: 156
Pridružen/a: 11 mar 2013, 20:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zuk3E » 12 avg 2013, 19:20

Da je, bogdom, više "seljaka" (kao što ga mnogi nazivaju) koji žele da ulažu u nešto što ostaje u amanet djeci ovog grada. Sve ovo što je uloženo u Klub niko od ulagača neće i ne može odnijeti sa Banje. Pa zar nije bolje imati "seljačku" upravu i gledati Sarajevo, Želju, Borac, Široki, pa i Zrinjski nego nekakve klubove čija mjesta možda ne znamo pravilno ni izgovoriti. Može se sa mnom ne slagati većina vas, ali, ljudi, trebamo loptu spustiti na zemlju i lagano početi organizovati igru sa postojećim igračima ma koliko se ona nekima ne sviđala. To je naša realnost i ne trebamo tjerati mak na konac. Mora doći sunce poslije ove dugotrajnije monotonije i sivila koje se nadvilo nad Zvjezdanim nebom.....

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.