HKK Široki

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la ars01 » 29 nov 2008, 22:51

ovo je dio teksta sa drugog portala o meču u Širokom:
"Bio sam na utakmici i iskreno siroki je za klasu bolji od zrinjskog.To se nije moglo vidjeti u prvom poluvremenu ali kvaliteta gsirokog dolazi do izrazaja u drugom poluvremenu gdje se vidi da je siroki igranjem NLB lige stekao potrebno iskustvo za igranje teskih utakmica.Atmosvera na utakmici je bila za KK siroki uobicajena jer siroki je igrajuci NLB ligu cesto igrao i pred punijom dvoranom,,, samo mi je drago da je i zrinjski po prvi puta igrao pred 3500 gledatelja za razliku od nekih 500 koliko ih staje na Bijelom brijegu ( dobro iskustvo za njih).Jos kada za play off siroki dovede 2-3 kvalitetnija igraca titula se vraca na pecaru. Zrinjskom svaka cast ali ime se gradi dugi niz godina a ne 6 mjeseci,,,, BOG I HRVATI "


Drago mi je da je bilo publike, premda sam siguran da će igokea biti drugi predstavnik BiH, obzirom da će Kk Bosna obezbijediti i drugog predstavnika BiH, naravno pod uvjetom da Dobik ne sleti sa vlasti, zbog financijskih afera koje se trenutno vode protiv njega.

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la Kevin » 30 nov 2008, 01:21

ars01 je napisao/la:ovo je dio teksta sa drugog portala o meču u Širokom:
"Bio sam na utakmici i iskreno siroki je za klasu bolji od zrinjskog.To se nije moglo vidjeti u prvom poluvremenu ali kvaliteta gsirokog dolazi do izrazaja u drugom poluvremenu gdje se vidi da je siroki igranjem NLB lige stekao potrebno iskustvo za igranje teskih utakmica.Atmosvera na utakmici je bila za KK siroki uobicajena jer siroki je igrajuci NLB ligu cesto igrao i pred punijom dvoranom,,, samo mi je drago da je i zrinjski po prvi puta igrao pred 3500 gledatelja za razliku od nekih 500 koliko ih staje na Bijelom brijegu ( dobro iskustvo za njih).Jos kada za play off siroki dovede 2-3 kvalitetnija igraca titula se vraca na pecaru. Zrinjskom svaka cast ali ime se gradi dugi niz godina a ne 6 mjeseci,,,, BOG I HRVATI "


Drago mi je da je bilo publike, premda sam siguran da će igokea biti drugi predstavnik BiH, obzirom da će Kk Bosna obezbijediti i drugog predstavnika BiH, naravno pod uvjetom da Dobik ne sleti sa vlasti, zbog financijskih afera koje se trenutno vode protiv njega.
a Bosna prvi??ja ne bi tako sigurno isao u to...liga 8,odnosno,play off će biti paklen..jedva čekam
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la nerminh74 » 30 nov 2008, 10:42

Kevin je napisao/la:
a Bosna prvi??ja ne bi tako sigurno isao u to...liga 8,odnosno,play off će biti paklen..jedva čekam
ja vidis mislim da hoce, bosna je trenutno na 7 mjestu u veoma jakoj ligi, a zar mislis da se i bosna nece pojacati, siroki trenutno ima puno igraca koji nemaju iskustva, a dovodzenje 2-3 nova igraca je mac sa dvije ostrice jer se remeti hemija ekipe i potrebno je vrjeme za uigravanje, dok bi bosna dovela 1 max. 2 pojacanja, ali nosioci igre bi ostali isti
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la Kevin » 30 nov 2008, 12:15

nerminh74 je napisao/la:
Kevin je napisao/la:
a Bosna prvi??ja ne bi tako sigurno isao u to...liga 8,odnosno,play off će biti paklen..jedva čekam
ja vidis mislim da hoce, bosna je trenutno na 7 mjestu u veoma jakoj ligi, a zar mislis da se i bosna nece pojacati, siroki trenutno ima puno igraca koji nemaju iskustva, a dovodzenje 2-3 nova igraca je mac sa dvije ostrice jer se remeti hemija ekipe i potrebno je vrjeme za uigravanje, dok bi bosna dovela 1 max. 2 pojacanja, ali nosioci igre bi ostali isti
ne govorim ja za Široki...nego općenito...nemogu uopće reć da ćemo biti među prva 3 a kamoli prvi...Bosna bi trebala biti najjača ali i pretprošle sezone je bila najjača pa je izgubila....da vam se opet ne bi odbilo o glavu unaprijed određivanje da ste već osvojili...samo to hoću reć..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la nerminh74 » 30 nov 2008, 12:55

Kevin je napisao/la: ne govorim ja za Široki...nego općenito...nemogu uopće reć da ćemo biti među prva 3 a kamoli prvi...Bosna bi trebala biti najjača ali i pretprošle sezone je bila najjača pa je izgubila....da vam se opet ne bi odbilo o glavu unaprijed određivanje da ste već osvojili...samo to hoću reć..
slazem se ja sa tobom, sto vise pretprosle godine je bila najaca, ali lose poslozena, fali nam back up pley, a vi imali nesto slabije igrace ali ste bili izvrsno pokriveni na svim pozicijama i po meni ta ekipa sirokog je bila za mrvicu slabija od bosnine, nemoj zaboraviti da ste te godine imali baraca i opacka koji ove godine igraju u ACB ligi, pa apkomedaha koji je u vodecoj ekipi francuske, a manjak kvalitete ste na pley nadkoknadili kvantitetom, pa ste mogli non stop drzati visok ritam

dok je ove sezone drasticno razlicita situacija, bosni fale 2 dobra igraca da bude izvrsna ekipa i to jedan pley i jedan solidan centar da igra po 20 min. sa zimicem i nsto vise kada bi neko garantovao da se zimic nece povrjediti tada nam taj centar nebi trebao, ali u slucaju povrjede suljagic to nebi mogao iznjeti

dok kod vas sem spralje rjec je o sve samim veteranima na zenitu svoje snage, josipovic i ruzic + omladina bez nekog iskustva, ponavljam da dovedete 2-3 igraca treba to uigrati, mislim da ce se ove sezone siroki grcevito boriti sa igokeom, koja sada ima najvece sanse da se napokon dokopa NLB

opet nisam bahat da kazem da ce bosna to 100% osvojiti, ali mogu sada reci da je titula bosnina sa 66% sigurnosti (2/3 :D )
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la Kevin » 30 nov 2008, 16:22

nerminh74 je napisao/la:
Kevin je napisao/la: ne govorim ja za Široki...nego općenito...nemogu uopće reć da ćemo biti među prva 3 a kamoli prvi...Bosna bi trebala biti najjača ali i pretprošle sezone je bila najjača pa je izgubila....da vam se opet ne bi odbilo o glavu unaprijed određivanje da ste već osvojili...samo to hoću reć..
slazem se ja sa tobom, sto vise pretprosle godine je bila najaca, ali lose poslozena, fali nam back up pley, a vi imali nesto slabije igrace ali ste bili izvrsno pokriveni na svim pozicijama i po meni ta ekipa sirokog je bila za mrvicu slabija od bosnine, nemoj zaboraviti da ste te godine imali baraca i opacka koji ove godine igraju u ACB ligi, pa apkomedaha koji je u vodecoj ekipi francuske, a manjak kvalitete ste na pley nadkoknadili kvantitetom, pa ste mogli non stop drzati visok ritam

dok je ove sezone drasticno razlicita situacija, bosni fale 2 dobra igraca da bude izvrsna ekipa i to jedan pley i jedan solidan centar da igra po 20 min. sa zimicem i nsto vise kada bi neko garantovao da se zimic nece povrjediti tada nam taj centar nebi trebao, ali u slucaju povrjede suljagic to nebi mogao iznjeti

dok kod vas sem spralje rjec je o sve samim veteranima na zenitu svoje snage, josipovic i ruzic + omladina bez nekog iskustva, ponavljam da dovedete 2-3 igraca treba to uigrati, mislim da ce se ove sezone siroki grcevito boriti sa igokeom, koja sada ima najvece sanse da se napokon dokopa NLB

opet nisam bahat da kazem da ce bosna to 100% osvojiti, ali mogu sada reci da je titula bosnina sa 66% sigurnosti (2/3 :D )
to je realnost..jbi ga..ipak ste vi iz Sarajeva i imate veći budžet i igrate NLB,a na kraju imate i igrače,dok Široki sumnjam da ove ima toliki koliki je imao prošle...ali ako vratite dva predstavnika(u što nesumnjam)...podjednake su šanse Širokog,Igokee,nešto manje,ali mrvicu, Slobode,Borca..i evo Zrinjskog koji će možda opstat, po meni ako im ne bude problema sa Sesarom a već je počeo kenjat..

zaboravio si Dujmovića.. :roll:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la Kevin » 09 dec 2008, 02:00

Kadeti Širokog najbolji u Adriatic ligi

Iza nas je još jedno kolo Adriatic lige kadeta, Široki HT Eronet je u organizacijskom dijelu bio izvaredan domaćim svim sudionicima takmičenja. Ali su kadeti Široki HT Eroneta baš kao i prije nekoliko dana u svih pet utakmica uspjeli pobjediti i tako nakon 3 turnira su najbolje plasirana ekipa. Maksimalan učinak u 5 utakmica pet pobjeda, redom Budućnost, Bonus, Bosna, Mogren i Bileća. Osim svih pobjeda i najbolji igrač turnira je igrač Široki HT Eroneta Zlatko Galić .
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

malitraktor
Postovi: 128
Pridružen/a: 07 jul 2008, 16:44
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la malitraktor » 13 dec 2008, 22:46

kevine
bit ce bolje.....kao sto ti sinoc napisa....

deniso
Postovi: 257
Pridružen/a: 04 okt 2008, 12:44
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la deniso » 13 dec 2008, 22:55

Kevine,

bit će bolje....,bit će veliki uspjeh ako se plasirate u ligu za prvaka.

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la Kevin » 14 dec 2008, 01:09

bit će bolje naravno..uvijek može bolje... :mrgreen:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

deniso
Postovi: 257
Pridružen/a: 04 okt 2008, 12:44
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la deniso » 15 dec 2008, 22:07

fiftisent je napisao/la:ljudi, šta se dešava sa širokim?
samo jedna pobjeda ih dijeli od mjesta koje vodi u ligu za opstanak. ekipa se potpuno raspala, gube i kod kuće i na strani...

za one koji malo bolje poznaju sitaciju, da li je ovo (pretjerana i sramna) štednja pred ligu 8 ili raspad sistema?
Štede pred ligu za opstanak,valja i sledeće godine igrati ligu 13.

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la mirzza » 16 dec 2008, 13:27

meni je zao sto je siroki i krizi, jer je on uz bosnu bio temelj bh kosarke zadnjih 7,8 godina na klupskom planu
Cuva Bog Zelju svog!

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la ars01 » 16 dec 2008, 17:06

mirzza je napisao/la:meni je zao sto je siroki i krizi, jer je on uz bosnu bio temelj bh kosarke zadnjih 7,8 godina na klupskom planu
I meni, suze mi teku niz leđa, prolaze me srsi, definitivno se loše osjećam....... :roll:

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la Kevin » 16 dec 2008, 21:31

ars01 je napisao/la:
mirzza je napisao/la:meni je zao sto je siroki i krizi, jer je on uz bosnu bio temelj bh kosarke zadnjih 7,8 godina na klupskom planu
I meni, suze mi teku niz leđa, prolaze me srsi, definitivno se loše osjećam....... :roll:
ma ne brinite..osvajamo sljedece godine...
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la Melo15 » 16 dec 2008, 22:50

ako budete igrali ligu 13 sljedece godine :D :D :D :D
da vas mladost ne izbaci :D :D :D
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la sukisp » 17 dec 2008, 04:03

siroki :roll: prima :lol: pivo 8-)

Pasa101
Postovi: 56
Pridružen/a: 27 dec 2008, 01:41
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la Pasa101 » 29 dec 2008, 00:05

kakvi su vam ti ameri jeli ovo povratak Sirokog ili zadnji trzaj? cini mi se da je ove godine Zrinjski najjaci klub iz juzne Bosne

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la ars01 » 29 dec 2008, 20:04

nerminh74 je napisao/la:
Pasa101 je napisao/la:kakvi su vam ti ameri jeli ovo povratak Sirokog ili zadnji trzaj? cini mi se da je ove godine Zrinjski najjaci klub iz juzne Bosne
od kada je hercegovina, bosna, pa i prije je bila zemlja humska (ili zahumlje) pa kada je Bosna pala u ruke turaka Herceg (njemacki vojvoda) Stjepan pa njegov sin odrzali nezavisnost sljedecih 70 godina a u tom period je dobila naziv Hercegovina,nikada nije bila Bosna, zato se nasa zemlja i zove Bosna i Hercegovina
a sto se tice kk sirokog i mene zanima kakvi su ovi ameri
Molio bih te nermineh74 obzirom da NEZNAŠ HISTORIJU ILI POVIJET da ne pišeš stvari koje ne stoje , stvarno je degutantno tako nešto napisati kao što si ti napisao, zato molim ako već nešto pišeš o istorij onda na batzi činjenica, kao na primjer:http://www.zemljabosna.com/bosanske_granice.html; http://hr.wikipedia.org/wiki/Bosanski_pa%C5%A1aluk; http://www.camo.ch/povatlasbih.htm.
Valjda češ poslije ovoga shvatiti da to ipak nije tvoj teren, drž' se košarke i Kk Bosne... ;)

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la nerminh74 » 29 dec 2008, 21:48

ars01 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
Pasa101 je napisao/la:kakvi su vam ti ameri jeli ovo povratak Sirokog ili zadnji trzaj? cini mi se da je ove godine Zrinjski najjaci klub iz juzne Bosne
od kada je hercegovina, bosna, pa i prije je bila zemlja humska (ili zahumlje) pa kada je Bosna pala u ruke turaka Herceg (njemacki vojvoda) Stjepan pa njegov sin odrzali nezavisnost sljedecih 70 godina a u tom period je dobila naziv Hercegovina,nikada nije bila Bosna, zato se nasa zemlja i zove Bosna i Hercegovina
a sto se tice kk sirokog i mene zanima kakvi su ovi ameri
Molio bih te nermineh74 obzirom da NEZNAŠ HISTORIJU ILI POVIJET da ne pišeš stvari koje ne stoje , stvarno je degutantno tako nešto napisati kao što si ti napisao, zato molim ako već nešto pišeš o istorij onda na batzi činjenica, kao na primjer:http://www.zemljabosna.com/bosanske_granice.html; http://hr.wikipedia.org/wiki/Bosanski_pa%C5%A1aluk; http://www.camo.ch/povatlasbih.htm.
Valjda češ poslije ovoga shvatiti da to ipak nije tvoj teren, drž' se košarke i Kk Bosne... ;)
naprotiv ja veoma dobro znam istoriju i veoma dobro znam sta pisem, a ne tih nekoliko novih pisaca koji pisu narucene tekstove, kraljevstvo bosne je jedna stvar, a drugo su njegove zemlje jer po ovome ispade da je i dobar dio dalmacije bosna

a ti bi se trebao totalno maniniti foruma jer stvarno previse lupas gluposti kako o kosarci tako o istoriji
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: Široki Prima pivo

Post Postao/la BrigateBL » 30 dec 2008, 14:38

Manite se istorije....
Ovo je tema KK Siroki i ko pomene istorije dobice privremeni ban

Umjesto toga volio bih da neko iz Sirokog napise ko su novi Amerikanci
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.