NK Žepče

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

NK Žepče

Post Postao/la Adi_Zepce » 10 sep 2009, 23:20

Jedan od klubova koji je Bosnu i Hercegovinu predstavljao u Euro takmicenjima(2005-kup Uefa),danas clan 1.FBiH lige
Po nekima klub koji je davno zasluzio ispadanje iz lige,neki zlobnici ga prozvali majstorom kupovine utakmica :D
sto naravno nije tocno,eto zelio bih cuti misljenje vas ostali o Nk Žepče?
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
LIvada
Postovi: 562
Pridružen/a: 21 jan 2009, 21:07
Kontakt:

Re: Nk Žepče

Post Postao/la LIvada » 10 sep 2009, 23:47

sve naj naj....osim pogane murije...
Klošar sam pa šta...KLOŠARSKA ELITA!!!

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: Nk Žepče

Post Postao/la Pirke » 11 sep 2009, 00:11

Neznam jeste li kupovali utakmice, ali ste ih drama rapsrodali tokom zadnje sezone.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Phill Jackson
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 apr 2009, 15:27
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Nk Žepče

Post Postao/la Phill Jackson » 11 sep 2009, 00:15

Sta je s onim Masicem sto je u zimskom prelaznom roku trebo kod nas prec pa se klubovi nisu dogovorili..cito sam da je nesto govorio da ce strajkovat,,da nece vise igrat za vas :? :? :?
http://liverpool.bosnianforum.com/

It's Always Sunny in Philadelphia

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Nk Žepče

Post Postao/la Adi_Zepce » 11 sep 2009, 00:21

Phill Jackson je napisao/la:Sta je s onim Masicem sto je u zimskom prelaznom roku trebo kod nas prec pa se klubovi nisu dogovorili..cito sam da je nesto govorio da ce strajkovat,,da nece vise igrat za vas :? :? :?
Otisao je sada u Nk Pula u 2.HNL
@Pirke prodavali smo tekme jer smo vec bili nakon polu sezone ispali,a drugu smo samo reda radi igrali i naravno sve prodavali jer smo znali da ide recesija :mrgreen: :mrgreen:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: Nk Žepče

Post Postao/la Mukiol » 11 sep 2009, 00:34

Bio sam jednom na stadinu kad je bila izlozba pasa :D ma solidane uslove imate, mogla bi i stoka da pase natom stadionu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mB!

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Nk Žepče

Post Postao/la Adi_Zepce » 11 sep 2009, 00:41

Mukiol je napisao/la:Bio sam jednom na stadinu kad je bila izlozba pasa :D ma solidane uslove imate, mogla bi i stoka da pase natom stadionu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hocu ovo smatrati kao uvredu ili? :D
Sto se samog stadiona tice to jos nije gotovo,na istocnu stranu trebaju se postaviti sjedalice a pod zapadnom tribinom ce biti klupske prostorije koje ce biti zavrsene do pocetka iduce sezone jer tek krenuto s radom.
A na pomocnom stadionu ce biti postavljana umjetna trava ili "tepih" :mrgreen:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
Ribery FCB
Postovi: 39
Pridružen/a: 03 sep 2009, 16:04
Kontakt:

Re: Nk Žepče

Post Postao/la Ribery FCB » 11 sep 2009, 03:17

Moj jaran je nekad igrao za Žepče, kad su harali, sada igra za Sarajevo, kaže da mu je lijepo bilo u Žepču, ja tamo nisam nikad bio, tako da neznam koji komentar da ti dam veći :D
Hajde Željo zabij go, samo tebi pjevamo, Željo ti si šampion, pjeva cijeli stadion!

Avatar
AulleTa
Postovi: 1508
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:35
Lokacija: Pijemont
Kontakt:

Re: Nk Žepče

Post Postao/la AulleTa » 11 sep 2009, 10:50

Nije lose Zepce samo im je zadnja sezona u PL BiH bila ocajna no nadam se da ce se popraviti
Spammer

1.000.000 $ Man ! - Maybe in future... #

juzni_front
Postovi: 28
Pridružen/a: 07 avg 2009, 19:28
Kontakt:

Re: Nk Žepče

Post Postao/la juzni_front » 11 sep 2009, 11:39

Ribery FCB je napisao/la:Moj jaran je nekad igrao za Žepče, kad su harali, sada igra za Sarajevo, kaže da mu je lijepo bilo u Žepču, ja tamo nisam nikad bio, tako da neznam koji komentar da ti dam veći :D
Glavom i Bradom MIRZA RIZVANOVIC :lol:

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Nk Žepče

Post Postao/la Adi_Zepce » 11 sep 2009, 11:41

juzni_front je napisao/la:
Ribery FCB je napisao/la:Moj jaran je nekad igrao za Žepče, kad su harali, sada igra za Sarajevo, kaže da mu je lijepo bilo u Žepču, ja tamo nisam nikad bio, tako da neznam koji komentar da ti dam veći :D
Glavom i Bradom MIRZA RIZVANOVIC :lol:
Mirza je bio legenda sto jest :D
sjecam se samo kak je trudio se covjek,uz Imamovica je bio prava prijetnja za protivnicki gol
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
_amel_13_BHf_
Postovi: 375
Pridružen/a: 17 jul 2009, 10:44
Lokacija: banovici
Kontakt:

Re: Nk Žepče

Post Postao/la _amel_13_BHf_ » 12 jan 2010, 19:59

adi dal si bio na utakmici zepce buducnost? sad zadnjoj stoj bila??? :) :)
nakon 5 godina BUDUCNOST opet u pl !!!! <3

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Nk Žepče

Post Postao/la Adi_Zepce » 18 jan 2010, 02:25

_amel_13_BHf_ je napisao/la:adi dal si bio na utakmici zepce buducnost? sad zadnjoj stoj bila??? :) :)
Da bio sam :) nisam vjeruj mi 7 godinu propustio niti jednu domacu utakmicu NK Zepce :D
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
_amel_13_BHf_
Postovi: 375
Pridružen/a: 17 jul 2009, 10:44
Lokacija: banovici
Kontakt:

Re: Nk Žepče

Post Postao/la _amel_13_BHf_ » 19 jan 2010, 01:26

Adi_Zepce je napisao/la:
_amel_13_BHf_ je napisao/la:adi dal si bio na utakmici zepce buducnost? sad zadnjoj stoj bila??? :) :)
Da bio sam :) nisam vjeruj mi 7 godinu propustio niti jednu domacu utakmicu NK Zepce :D
pa na otkrivenoj ili neotkrivenoj tribini???na kojoj si bio??? :) :)
nakon 5 godina BUDUCNOST opet u pl !!!! <3

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Nk Žepče

Post Postao/la Adi_Zepce » 19 jan 2010, 01:48

_amel_13_BHf_ je napisao/la:
Adi_Zepce je napisao/la:
_amel_13_BHf_ je napisao/la:adi dal si bio na utakmici zepce buducnost? sad zadnjoj stoj bila??? :) :)
Da bio sam :) nisam vjeruj mi 7 godinu propustio niti jednu domacu utakmicu NK Zepce :D
pa na otkrivenoj ili neotkrivenoj tribini???na kojoj si bio??? :) :)
Prvo poluvrijeme sam bio na nadktivenoj a drugoj sam presao na otkrivenu zbog nekoliko fotki koje sam pravio taj dan :D
cemu sva ta pitanja? :D
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
_amel_13_BHf_
Postovi: 375
Pridružen/a: 17 jul 2009, 10:44
Lokacija: banovici
Kontakt:

Re: Nk Žepče

Post Postao/la _amel_13_BHf_ » 19 jan 2010, 11:45

ma nista mozda sam te vidio...jesil sjedio blizu kucice one na neotkrivenim??zz :) :)
nakon 5 godina BUDUCNOST opet u pl !!!! <3

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Nk Žepče

Post Postao/la Adi_Zepce » 20 jan 2010, 00:00

_amel_13_BHf_ je napisao/la:ma nista mozda sam te vidio...jesil sjedio blizu kucice one na neotkrivenim??zz :) :)
Da tu sam bio,plavi kacket BiH i sal Nk Zepce :D :D
pricao sam sa nekoliko vasih navijaca prija pocetka drugog dijela :D
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
_amel_13_BHf_
Postovi: 375
Pridružen/a: 17 jul 2009, 10:44
Lokacija: banovici
Kontakt:

Re: Nk Žepče

Post Postao/la _amel_13_BHf_ » 20 jan 2010, 00:13

Adi_Zepce je napisao/la:
_amel_13_BHf_ je napisao/la:ma nista mozda sam te vidio...jesil sjedio blizu kucice one na neotkrivenim??zz :) :)
Da tu sam bio,plavi kacket BiH i sal Nk Zepce :D :D
pricao sam sa nekoliko vasih navijaca prija pocetka drugog dijela :D
hha super mensecini da vi tam navijate i za celik ha??? i imatel svoje vatrene vi??? kako sam ja vidio slaba je posjecenost skroz...
nakon 5 godina BUDUCNOST opet u pl !!!! <3

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Nk Žepče

Post Postao/la Adi_Zepce » 20 jan 2010, 00:56

_amel_13_BHf_ je napisao/la:
Adi_Zepce je napisao/la:
_amel_13_BHf_ je napisao/la:ma nista mozda sam te vidio...jesil sjedio blizu kucice one na neotkrivenim??zz :) :)
Da tu sam bio,plavi kacket BiH i sal Nk Zepce :D :D
pricao sam sa nekoliko vasih navijaca prija pocetka drugog dijela :D
hha super mensecini da vi tam navijate i za celik ha??? i imatel svoje vatrene vi??? kako sam ja vidio slaba je posjecenost skroz...
Navijaju neki za Celik ja nisam nikada niti cu :D a cuj kralju posjecenost je pala onu sezonu kada smo ispali,mi kao navijacka skupina "Canniballs from Zepce" smo prestali djelovati ne zbog ispadanja u nizi rang nego zbog nekih drugi stvari o kojima necu javno :D
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

vjeran1987
Postovi: 449
Pridružen/a: 13 dec 2009, 17:24
Kontakt:

Re: Nk Žepče

Post Postao/la vjeran1987 » 20 jan 2010, 01:13

cuj vi imali grupu :lol: daj ba kume obrisi ovu temu kako te nije stid :lol: jos spominjes nekakvu grupu :lol: a zepce ko zepse sve dobro dok ne dodes na onu okukicu pa te iz restorana pocnu gledati izmedu onih kucica,ali je najgore ispred stadiona,pogana murija :lol: mislim mi smo uvijek suvereno hodali zepcem 8-)

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.