Bh. olimpijski tim

Hot.Cool.Yours.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la admin » 12 mar 2010, 19:10

dobro je sa te tri strane.
potenciraš neke tri strane, kakve to veze ima sa ovom temom?

ovo je tema o bosanskohercegovačkom olimpijskom timu (pročitaj naslov). to je samo jedna strana. nemoj da je vodiš u offtopic. svi dalji besmisleni komentari biće uklonjeni, a autori rizikuju da napuste forum.

Avatar
C.Ronaldo_9
Postovi: 268
Pridružen/a: 09 feb 2010, 19:34
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la C.Ronaldo_9 » 12 mar 2010, 19:12

ja bih citirao ove sa Hayat TV-a ''Ne samo da im treba zabraniti nastup za BiH,nego im treba zabraniti nastup na svim borilistima u Bosni i Hercegovini''
Mislim da je ovo najbolje :D
IBRAHIM ŠEHIĆ JEDAN JE OD NAS..........

ANER KASAPOVIC 1979-2005

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la Neutral » 12 mar 2010, 19:24

C.Ronaldo_9 je napisao/la:ja bih citirao ove sa Hayat TV-a ''Ne samo da im treba zabraniti nastup za BiH,nego im treba zabraniti nastup na svim borilistima u Bosni i Hercegovini''
Mislim da je ovo najbolje :D

Apsolutno se slažem sa tim. Naravno da treba, to ti je isto da hodaš U Hitlerovoj majici po Poljskoj.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la calcio » 12 mar 2010, 19:44

C.Ronaldo_9 je napisao/la:ja bih citirao ove sa Hayat TV-a ''Ne samo da im treba zabraniti nastup za BiH,nego im treba zabraniti nastup na svim borilistima u Bosni i Hercegovini''
Mislim da je ovo najbolje :D
slazem se, suspendovati go*na.

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la Johnyx95 » 12 mar 2010, 19:54

Najgore sto se moglo dogoditi je stvar da se nacionalizam i ekstremizam mijesaju u sport.Sportista nikada ne bi smio propagirati neciju politiku,podrzavati neke pokrete,uzvikivati imena zlocinaca,dizati tri prsta,pokazivati fasisticke znakove,hodati u majicama sa slikama cetnika ...Dosta je ovih prepucavanja,vrijedjanja,svadjanja izmedju gradjana BOSNE i HERCEGOVINE,jos nam samo ovo fali. :roll:

STOP MIJESANJU POLITIKE I SPORTA!
Zola in, Zola passes, Zola scores !

Avatar
FC Barcelona _Ado
Postovi: 64
Pridružen/a: 12 mar 2010, 17:54
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la FC Barcelona _Ado » 12 mar 2010, 20:13

nek velicaju koga hoce ali sta su trazili pod zastavom Bosne nek idu predstavljati Srbiju hebo ih caca :evil: ko se ne osjeca Bosancem i Hercegovcem ne treba da se takmici za Bosnu :roll:
Visca El Barca !

Avatar
Offside
Postovi: 440
Pridružen/a: 04 nov 2009, 02:51
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la Offside » 12 mar 2010, 20:42

Megaloman je napisao/la:Evo da se vratimo sportu: ja nemam nista protiv toga da svako navija za reprezantaciju koja mu je bliza srcu i nimalo me ne cudi da je u tvojoj Bijeljini (ne racunajuci Janju) popularnija repka Srbije nego BiH. Nisam licemjeran, niti je to ikakvo cudo. I meni je drago kada vidim "Torcidu Sandzak" na tekmama nase repke. Isto tako pateticna su mi plakanja za ljudima koji su odabrali druge reprezentacije ili su odabrali mogucnost da nastupaju pod zastavom druge drzave. I to postujem.

Medjutim, od onoga trenutka kada ti izaberes da nastupas pod zastavom moje drzave ja imam prava da te posaljem u pm ako te vidim u majici sa likom osobe koja je zeljela da rasturi tu drzavu. Na kraju krajeva, JA te placam SVOJIM novcem da nastupas za MOJU drzavu na OI. Dakle tada nastupa ta razlika.
Kratko i jasno, svaka daljna rasprava je suvišna. ;)
"Inzaghi-a je majka rodila u ofsajdu" by Alex Ferguson

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la NoName » 13 mar 2010, 00:00

Bijeljinac je napisao/la:
admin je napisao/la:dobro je sa te tri strane.
potenciraš neke tri strane, kakve to veze ima sa ovom temom?

ovo je tema o bosanskohercegovačkom olimpijskom timu (pročitaj naslov). to je samo jedna strana. nemoj da je vodiš u offtopic. svi dalji besmisleni komentari biće uklonjeni, a autori rizikuju da napuste forum.
Ja sam osudio postupak, a ti tumaci kako ti je volja...
Šta si to ti osudio??? Ti si osudio to što on nastupa za reprezentaciju BiH i ništa više, niti riječi o tome što su oni nosili majice sa slikama ratnih zločinaca nisi progovorio! Ne pehlivani matereti i ne pričaj gluposti, pun mi je kufer takvih kao što si ti. Lafo neki tolerantan tip a zadojen nacionalizmom do bola. Kakvi li su onda tek oni koji nisu tolerantni...

Admine, hajmo više ne gledati kako se ko ovdje predstavlja. On, kao gost, ovdje ima pravo na mnogo toga više nego što bi imao neki domaćin, dokle više tako? Zarad "mira u kući" mi moramo da trpimo razne nebuloze ovdje, pozivanje BH reprezentativaca pod zastave drugih zemalja, omavalovažavanje institucija ove države (da, Olimpijski komitet je institucija) ali to prolazi nekažnjeno. Naravno, banane će pobrati oni koji, razložno, reagiraju na provokacije.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la demir44 » 13 mar 2010, 00:41

NoName je napisao/la:
Bijeljinac je napisao/la:
admin je napisao/la:dobro je sa te tri strane.
potenciraš neke tri strane, kakve to veze ima sa ovom temom?

ovo je tema o bosanskohercegovačkom olimpijskom timu (pročitaj naslov). to je samo jedna strana. nemoj da je vodiš u offtopic. svi dalji besmisleni komentari biće uklonjeni, a autori rizikuju da napuste forum.
Ja sam osudio postupak, a ti tumaci kako ti je volja...
Šta si to ti osudio??? Ti si osudio to što on nastupa za reprezentaciju BiH i ništa više, niti riječi o tome što su oni nosili majice sa slikama ratnih zločinaca nisi progovorio! Ne pehlivani matereti i ne pričaj gluposti, pun mi je kufer takvih kao što si ti. Lafo neki tolerantan tip a zadojen nacionalizmom do bola. Kakvi li su onda tek oni koji nisu tolerantni...

Admine, hajmo više ne gledati kako se ko ovdje predstavlja. On, kao gost, ovdje ima pravo na mnogo toga više nego što bi imao neki domaćin, dokle više tako? Zarad "mira u kući" mi moramo da trpimo razne nebuloze ovdje, pozivanje BH reprezentativaca pod zastave drugih zemalja, omavalovažavanje institucija ove države (da, Olimpijski komitet je institucija) ali to prolazi nekažnjeno. Naravno, banane će pobrati oni koji, razložno, reagiraju na provokacije.
On je osudio tako sto je dosao ovdje na nasu temu BH.Olimpijski tim da prosipa neku svoju politiku i vidjenje ove cijele situacije,iako je do sada 80% postova napisao na temu Reprezentacija Srbije,i kladim se da bi bio u prvim redovima Marakane i otpzdravljao sa tri prsta svoje nogometne idole da igramo protiv Srbije.Razguli na teme o Srbiji i ne pojavljuj se ponovo ovdje sa provociranjem...
Rotor Volgograd...

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 13 mar 2010, 03:19

Moras biti glup da takvo sto radis, a nastupas za BiH. Nitko mu nema pravo ni ''a'' reci sto je Srbin, ili bilo sto slicno, ali ovo je neki drugi slucaj. Svatko ima pravo na osobno misljenje, opredijeljenje, i stavove, ali on ako se kao javna osoba i sportas opredijelio za nastup za BiH, onda valjda mu to nesto i znaci i postuje, i nema pravo ponizavati ili vrijedjati ostala dva naroda u BiH takvim cinovima. Samim time, zasluzuje kaznu.
...Život za Široki...

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la steve-o » 19 mar 2010, 17:26

ova dvojica cetnika su konacno suspendovani danas. opsirnije na pocetnoj stranici portala..

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la tanzla » 19 mar 2010, 23:18

steve-o je napisao/la:ova dvojica cetnika su konacno suspendovani danas. opsirnije na pocetnoj stranici portala..
Suspendovani na 90 dana, a kraj skijaške sezone. :? Fino reče danas na vijestima mislim Kemal Ahmetović, suspendovani, a nisu suspendovani. Ovo fino MOK-u proslijedit, pa nek ih oni doživotno suspenduju.
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
ammarc
Postovi: 1258
Pridružen/a: 25 jan 2009, 22:06
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la ammarc » 21 mar 2010, 12:51

Nemanja Košarac, budući srpski biatlonac?
Iako su simpatizeri optuženih ratnih zločinaca, bh. olimpijac Mladen Plakalović i potencijalni olimpijac Nemanja Košarac, odlukom Izvršnog odbora Olimpijskog komiteta BiH suspendovani iz svih takmičenja, ipak ne odustaju od daljih provokacija.
Iako su reprezentativci Bosne i Hercegovine, nakon što su se slikali u majicama ratnih zločinaca Vojislava Šešelja i Radovana Karadžića suspendovani sa svih takmičenja koja se održavaju pod okriljem Olimpijskog komiteta BiH i Međunarodnog olimpijskog komiteta, nastavljaju sa svojim provokacijama.

Naime, ovaj put se radi konkretno o Nemanji Košarcu koji tačnije na facebook-u, na fan grupi koja je posvećena njemu, izjavljuje da će „AKO BOG DA!!!!“ uskoro biti „najbolji srpski biatlonac svih vremena„.

Nakon mnogobrojnih primitivnih komentara na toj grupi koji stvarno nisu vrijedni ni najmanje pažnje uočavamo pitanje jednog navijača BiH koji se obraća Nemanji koji inače učestvuje u raspravama na toj grupi, a koje glasi da li se on sam ograđuje od nacionalističkih ispada svojih „fanova“ na toj grupi.

Inekako bi mogli „oprostiti“ to što Nemanja nije dao odgovor na postavljeno pitanje, da se odma poslije toga nije nadovezao na poruku jednog obožavatelja koja glasi „Uskoro najbolji srpski biatlonac svih vremena !!!“. Nemanja odgovara kratko i jasno sa „AKO BOG DA!!!!“. Da li je to Nemanja već dobio ponudu iz Srbije? Očigledno da suspenzija nema nikakvog efekta no, nije važno. Nemanja, želimo ti puno sreće pod zastavom susjedne nam Srbije. SRETNO.
"If you can't support us when we lose, don't support us when we win."
VFC & MUFC

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la tanzla » 21 mar 2010, 12:59

Ja mu vala ne želim sreću, a to da će biti najbolji, u to ne sumnjam :D :D ..
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la Cautinho » 13 dec 2013, 23:42

Pa,tko nam onda ode u Sochi?
Keep walking.

Avatar
SalePD
Postovi: 464
Pridružen/a: 16 okt 2013, 14:22
Lokacija: Prijedor
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la SalePD » 17 jan 2014, 14:34

Bosnu i Hercegovinu će na Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju predstavljati pet takmičara. To su alpski skijaši Žana Novaković, Igor Laikert i Marko Rudić, zatim Tanja Karišik, koja će se takmičiti u dvije discipline (skijaško trčanje i biatlon) i Mladen Plakalović (skijaško trčanje).

Sankaš Haris Bešlić nije uspio ostvariti olimpijsku normu iako je bio veoma blizu, mada još postoje šanse da dobije pozivnicu za Igre u Sočiju.

Delegacija BiH u Rusiju putuje 4. februara, a ZOI počinje tri dana kasnije.
RŠD Velež

Marijan Beneš

Stop nacional-šovinizmu!

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la DukeOfWellington » 29 jan 2014, 14:06

SalePD je napisao/la: Sankaš Haris Bešlić nije uspio ostvariti olimpijsku normu iako je bio veoma blizu, mada još postoje šanse da dobije pozivnicu za Igre u Sočiju.
To bi bio prvi Bošnjak nakon 12 godina na ZOI. Za nas trebaju uvest neko grudvanje u dalj inače nikad više nećemo vidit' OI.

Da nije ono par rekreativaca sa Jahorine država nam ne bi ni išla na ZOI.

Zato nam ne fali vikendica.

U međuvremenu: http://www.klix.ba/sport/federacija-i-r ... /140129062

Nek sam i ovo doživio :lol:

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1538
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la crvenocrni » 29 jan 2014, 14:17

SalePD je napisao/la:Bosnu i Hercegovinu će na Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju predstavljati pet takmičara. To su alpski skijaši Žana Novaković, Igor Laikert i Marko Rudić, zatim Tanja Karišik, koja će se takmičiti u dvije discipline (skijaško trčanje i biatlon) i Mladen Plakalović (skijaško trčanje).

Sankaš Haris Bešlić nije uspio ostvariti olimpijsku normu iako je bio veoma blizu, mada još postoje šanse da dobije pozivnicu za Igre u Sočiju.

Delegacija BiH u Rusiju putuje 4. februara, a ZOI počinje tri dana kasnije.
Boze sacuvaj drzave i ..rca :evil:
@Duke, nek je nosi Mladen, on je 'dokazani' patriota, fuj!

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la DukeOfWellington » 29 jan 2014, 14:23

Njemu i treba dat' da nosi, ja bih to smatrao pedagoškom mjerom. Možda će počet' nosit tu zastavu i po kući, kao i onu majicu.

Avatar
SalePD
Postovi: 464
Pridružen/a: 16 okt 2013, 14:22
Lokacija: Prijedor
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la SalePD » 29 jan 2014, 14:42

Zastavu bi trebao da nosi onaj ko ima najbolja rezultate, a to je izgleda Igor Laikert. Osim toga, Žana je nosila zastavu na prošlim Igrama, tako da je već imala tu čast i sad bi trebao neko drugi da nosi zastavu.

A vi morate odmah početi o "patriotama" i nacionalnostima :roll:
To su trenutno naši najbolji olimpijci, i svakom normalnom čovjeku u državi nije bitno jesu li oni Srbi, Bošnjaci, Hrvati, Jevreji, Romi ili nešto drugo. Znam šta je Mladen uradio i sigurno da mu se ne bi trebalo dozvoliti da predstavlja BiH i njen sport, ali tu se pita Savez, a ne mi. Vi pišite o našem timu i stvarima vezanim za sport, a ako nemate šta pametno da napišete u vezi sportskih dešavanja, onda ne dolazite na temu.
RŠD Velež

Marijan Beneš

Stop nacional-šovinizmu!

Odgovori

Natrag na “ZIMSKE OLIMPIJSKE IGRE "SOCHI 2014"”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.