EP 2010 Austrija - rukomet

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la dubrava » 23 jan 2010, 20:18

Ma Džombu je sje.bo Cervar, njih dva su se posvadala, jos u RK Zagrebu. Al kad se sjetim njegovih lobova i suhih listova. Ih, kako mi je samo dizao zivce kod svakog sedmerca :D :D
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la alan_kardec » 23 jan 2010, 20:20

Totalno luda ekipa je srpska reprezentacija,reko sam ja nakon utakmice sa Islandom.Od +3 na poluvremenu do -6 na kraju s tim što smo primili čak 22 gola u drugom poluvremenu. :shock: Ne bih mnogo da komentarišem sad dok ne pogledam snimak.Tad ću sve fino iskomentarisati.

Hrvati opet tijesno,ali učinkovito.Neko reče da su Rusi samo sebe dobili sa čim bi se mogao složiti.Hrvatska krila izvanredna.Čini mi se da su Čupić i Štrlek bili stopostotni,dakle bez promašaja.

lešinari navalite!!!!!!!!!!!!!!!
Zadnja izmjena: alan_kardec, dana/u 23 jan 2010, 20:22, ukupno mijenjano 1 put.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

kikach
Postovi: 50
Pridružen/a: 17 jan 2010, 21:16
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la kikach » 23 jan 2010, 20:21

Dok ovaj dečko igra rukomet za Hrvatsku nema brige.

slika

rkbso
Postovi: 36
Pridružen/a: 09 nov 2008, 19:53
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la rkbso » 23 jan 2010, 20:28

Očerupani "orlovi" :) Kakva bruka od nastupa na EP, najjače je što su prije prvenstva izjavljivali "da se neće zadovoljiti samo bronzom, da ova reprezentacija ima kvalitet da ode do samog kraja..." Eto ga kraj, prije nego što je prvenstvo i počelo :). A posbeno zadovoljstvo predstavlja činjenica da ih je večeras pocijepala "velesila" Austrija. Poseban pozdrav za dušmane koji su likovali nakon pobjede Rumunije nad BiH. Eto vam ga sad! :P

kikach
Postovi: 50
Pridružen/a: 17 jan 2010, 21:16
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la kikach » 23 jan 2010, 20:30

rkbso je napisao/la:Očerupani "orlovi" :) Kakva bruka od nastupa na EP, najjače je što su prije prvenstva izjavljivali "da se neće zadovoljiti samo bronzom, da ova reprezentacija ima kvalitet da ode do samog kraja..." Eto ga kraj, prije nego što je prvenstvo i počelo :). A posbeno zadovoljstvo predstavlja činjenica da ih je večeras pocijepala "velesila" Austrija. Poseban pozdrav za dušmane koji su likovali nakon pobjede Rumunije nad BiH. Eto vam ga sad! :P

Srbi su se ludom srećom kvalificirali na EP. Na njihovom mjestu je trebala biti BiH.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la Admir_Sa » 23 jan 2010, 20:33

Kako me nervira onaj komentator sa onim 6/5, 4/3. Molim vas moze li mu neko ko ga zna reci da je pravilno 3/4, 4/5, znaci tri gola dao od 4 shuta. Logicno da logicnije ne moze biti!
nema potpisa

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la Emir_ZENICA » 23 jan 2010, 20:35

Admir_Sa je napisao/la:Kako me nervira onaj komentator sa onim 6/5, 4/3. Molim vas moze li mu neko ko ga zna reci da je pravilno 3/4, 4/5, znaci tri gola dao od 4 shuta. Logicno da logicnije ne moze biti!
Ma Ti si pogrijesio ...tako treba ici kosto je Gospodin naveo :mrgreen: :mrgreen:
A C A B !

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17792
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la Omerbavarac » 23 jan 2010, 20:35

Odose Srbi kuci, hajde barem nije daleko. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Protiv Austrije niste mogli doci do pobjede, to je vec bili namjesteno. :D :D :D :D
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la Admir_Sa » 23 jan 2010, 20:37

Emir_ZENICA je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:Kako me nervira onaj komentator sa onim 6/5, 4/3. Molim vas moze li mu neko ko ga zna reci da je pravilno 3/4, 4/5, znaci tri gola dao od 4 shuta. Logicno da logicnije ne moze biti!
Ma Ti si pogrijesio ...tako treba ici kosto je Gospodin naveo :mrgreen: :mrgreen:
Pogledaj na tv-u kad igrac da gol kako pishe, 2/4/50% npr. Po njegovom kaze cetiri od tri, cega cetiri? Cetiri pokusaja od tri gola?

Razmisljaj malo
nema potpisa

kikach
Postovi: 50
Pridružen/a: 17 jan 2010, 21:16
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la kikach » 23 jan 2010, 20:41

dubrava je napisao/la:
kralj_je_mrtav je napisao/la:
Ma onaj period od 50. do 54. kada su Rusi igrali sa igracem manje je prelomio tekmu. Bilo je gusto i to je ono sto me raduje. Hrvatska je podmladila ekipu i to je dobra stvar, mada mislim da ova generacija nece moci jos dugo biti u vrhu, ipak, i sada dosta zaviisi od Ivana, a bez obzira sto je Duvnjak mozda i bolji nego Ivano u tim godinama, po mom on nije taj koji ce moci biti vodja
To sve stoji i u pravu si.
Isto kako nitko (po meni ) ne moze dostojno zamijeniti Smajlagica i Saracevica, tako u nekoj doglednoj buducnosti ce biti tesko, jako tesko nadomjestiti Balića. Ali, bitno je da je ekipa pomladena i da se uigrava, da stjece iskustvo za daljnja prvenstva. Meni je samo zao sto na prvenstu nema Džombe..
Metličić je bolji igrač nego što je bio Saračević. Zlatan je bio sjajan šuter, ali je bio očajan u obrani. Metličić ima izvrstan šut, izvrstan je u obrani, jedan je od najboljih blokera i asistenata.

Bolje bi bilo uspoređivat kako je funkcionirala linija Metličić-Džomba i Saračević-Smajlagić. E tu ne znam ko je bolji.

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la Emir_ZENICA » 23 jan 2010, 20:42

Admir_Sa je napisao/la: Pogledaj na tv-u kad igrac da gol kako pishe, 2/4/50% npr. Po njegovom kaze cetiri od tri, cega cetiri? Cetiri pokusaja od tri gola?

Razmisljaj malo
Skontao sam ja sve to ...nego tebe zavrkafam ..i imaju oni i vecih gresaka ...ali jbg-a vecina komentatora tako govori ;)
A C A B !

Avatar
ljubav
Postovi: 1307
Pridružen/a: 25 nov 2009, 17:46
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la ljubav » 23 jan 2010, 20:54

Nista, Hasanefendic treba dobiti otkaz, ovo je sramota.
Gdje ce izgubiti od ispodprosjecne Austrije, skandalozno.

Hrvati danas uz blagu pomoc sudija i uz katastrofalnu odbranu Rusa, dodose do pobjede, medutim nemaju oni
sta traziti u nastavku.

Igropolo, od danas Atomac, je genije. Najigrac danasnjice, bez konkurencije.
Kako je samo sramotio od talenta operisane Hrvate, uzivancija za gledati, pogotovo onog Carapinu.
Gdje ces se zvati Carapina? :lol:

Island vodi protiv Danske! 8-)
Blue is the color!

Turbofolk je moja furka!

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 23 jan 2010, 21:04

kikach je napisao/la:
dubrava je napisao/la:
kralj_je_mrtav je napisao/la:
Ma onaj period od 50. do 54. kada su Rusi igrali sa igracem manje je prelomio tekmu. Bilo je gusto i to je ono sto me raduje. Hrvatska je podmladila ekipu i to je dobra stvar, mada mislim da ova generacija nece moci jos dugo biti u vrhu, ipak, i sada dosta zaviisi od Ivana, a bez obzira sto je Duvnjak mozda i bolji nego Ivano u tim godinama, po mom on nije taj koji ce moci biti vodja
To sve stoji i u pravu si.
Isto kako nitko (po meni ) ne moze dostojno zamijeniti Smajlagica i Saracevica, tako u nekoj doglednoj buducnosti ce biti tesko, jako tesko nadomjestiti Balića. Ali, bitno je da je ekipa pomladena i da se uigrava, da stjece iskustvo za daljnja prvenstva. Meni je samo zao sto na prvenstu nema Džombe..
Metličić je bolji igrač nego što je bio Saračević. Zlatan je bio sjajan šuter, ali je bio očajan u obrani. Metličić ima izvrstan šut, izvrstan je u obrani, jedan je od najboljih blokera i asistenata.

Bolje bi bilo uspoređivat kako je funkcionirala linija Metličić-Džomba i Saračević-Smajlagić. E tu ne znam ko je bolji.


uh,dva para sjajnih igrača,teško je reći koji par je bolji,ipak mislim da je saračević bio bolji u napadu nego metličić,koji je kompletniji igrač,smajlagić hladan kao špricer i u najteži trenucima,džomba živa vatra,ne bih dalje,teško je reći koji par je bolji.

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 23 jan 2010, 21:07

ljubav je napisao/la:Nista, Hasanefendic treba dobiti otkaz, ovo je sramota.
Gdje ce izgubiti od ispodprosjecne Austrije, skandalozno.

Nesto mi nije jasno sa ovim "Bosancima" na forumu, ljudi mrze Srbiju zbog proslog rata, ali gotive Hrvate.
Ne razumijem, kako to?
Ako je jedini razlog za mrznju prema Srbima 1992-1996, zasto se ne mrzi i Hrvatska?
Nema logike, ali nije to tema, tako da necu o tome mnogo.
----------------------------------

Hrvati danas uz blagu pomoc sudija i uz katastrofalnu odbranu Rusa, dodose do pobjede, medutim nemaju oni
sta traziti u nastavku.

Igropolo, od danas Atomac, je genije. Najigrac danasnjice, bez konkurencije.
Kako je samo sramotio od talenta operisane Hrvate, uzivancija za gledati, pogotovo onog Carapinu.
Gdje ces se zvati Carapina? :lol:
-----------------------------------

Takoder treba spomenuti Gastarbajtere koji su olicenje seljakluka i ciji je vrhunac navijanja
vikanje fasistickih usklika, te zvizdanje na protivnicku himnu.
Sto ne zvizde na onu svoju ruznu himnu.
Ja da imam onakvu himnu, bojkotovao bi je.
-----------------------------------

Island vodi protiv Danske! 8-)

pošto si ti britanac,ti ne možeš shvatiti šta znači navijati protiv srbije,tačka.

ti od talenta operisani hrvati pobjediše tri zaredom,ti si im predviđao sve same poraze.

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la Emir_ZENICA » 23 jan 2010, 21:10

I Mi zvizdimo na druge himne ;)

Sest razlike za Island :mrgreen:
A C A B !

DeepPurple
Postovi: 210
Pridružen/a: 22 dec 2009, 00:31
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la DeepPurple » 23 jan 2010, 21:13

ljubav je napisao/la:Nista, Hasanefendic treba dobiti otkaz, ovo je sramota.
Gdje ce izgubiti od ispodprosjecne Austrije, skandalozno.

Hrvati danas uz blagu pomoc sudija i uz katastrofalnu odbranu Rusa, dodose do pobjede, medutim nemaju oni
sta traziti u nastavku.

Igropolo, od danas Atomac, je genije. Najigrac danasnjice, bez konkurencije.
Kako je samo sramotio od talenta operisane Hrvate, uzivancija za gledati, pogotovo onog Carapinu.
Gdje ces se zvati Carapina? :lol:

Island vodi protiv Danske! 8-)
Nikakve logike u tvom pisanju.pa i taj tvoj ljubljeni Island je prosuo bodove protiv te ispodprosjecne austrije WTF :roll: Inace to je Hasanefendic namjerno uradio :D
Tebe treba pratiti za kladjenje.
Sto god kazes bude obrnuto,tako treba i odigrati i lova do krova 8-) :lol: :mrgreen:
Zadnja izmjena: DeepPurple, dana/u 23 jan 2010, 21:19, ukupno mijenjano 2 puta.

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 23 jan 2010, 21:16

DeepPurple je napisao/la:
ljubav je napisao/la:Nista, Hasanefendic treba dobiti otkaz, ovo je sramota.
Gdje ce izgubiti od ispodprosjecne Austrije, skandalozno.

Hrvati danas uz blagu pomoc sudija i uz katastrofalnu odbranu Rusa, dodose do pobjede, medutim nemaju oni
sta traziti u nastavku.

Igropolo, od danas Atomac, je genije. Najigrac danasnjice, bez konkurencije.
Kako je samo sramotio od talenta operisane Hrvate, uzivancija za gledati, pogotovo onog Carapinu.
Gdje ces se zvati Carapina? :lol:

Island vodi protiv Danske! 8-)
Nikakve logike u tvom pisanju.Pa i taj tvoj ljubljeni Island je prosuo bodove protiv te ispodprosjecne Austrije WTF :roll: Inace to je Hasanefendic namjerno uradio :D
Tebe treba pratiti za kladjenje.
Sto god kazes bude obrnuto,tako treba i odigrati i lova do krova 8-) :lol: :mrgreen:



nalošiji prognozer svih vremena je cikcanga

kikach
Postovi: 50
Pridružen/a: 17 jan 2010, 21:16
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la kikach » 23 jan 2010, 21:18

kakavdanakneiskustvu je napisao/la:


uh,dva para sjajnih igrača,teško je reći koji par je bolji,ipak mislim da je saračević bio bolji u napadu nego metličić,koji je kompletniji igrač,smajlagić hladan kao špricer i u najteži trenucima,džomba živa vatra,ne bih dalje,teško je reći koji par je bolji.

Da, mislio sam da je Metličić kompletniji igrač. Al Zlatan je sa svojom ljevicom bio nenadmašan, definitivno jedna od najjačih ljevica svih vremena.

Što se tiče Džombe i Smajlagića tu bi dao prednost Smajlagiću. Kao što kažeš Džomba je bio eksplozivniji, žustriji, ali je Irfan bio perfekcionista. Čovjek sa najvećim repertoarom udaraca i sa najboljom tehnikom koju sam ikada vidio.

kikach
Postovi: 50
Pridružen/a: 17 jan 2010, 21:16
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la kikach » 23 jan 2010, 21:24

Znači situacija je sljedeća. U drugom krugu bi situacija što se tiče bodova mogla biti sljedeća

Hrvatska 4
Rusija 2
Norveška 2
Island 2
Danska 2
Austrija 0

Što znači da je Cro već jednom nogom u polufinalu. Vrlo je vjerovatno da će oprat Austriju i Island, a sa Danskom kako Bog da.

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: EP 2010 Austrija - rukomet

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 23 jan 2010, 21:27

kikach je napisao/la:
kakavdanakneiskustvu je napisao/la:


uh,dva para sjajnih igrača,teško je reći koji par je bolji,ipak mislim da je saračević bio bolji u napadu nego metličić,koji je kompletniji igrač,smajlagić hladan kao špricer i u najteži trenucima,džomba živa vatra,ne bih dalje,teško je reći koji par je bolji.

Da, mislio sam da je Metličić kompletniji igrač. Al Zlatan je sa svojom ljevicom bio nenadmašan, definitivno jedna od najjačih ljevica svih vremena.

Što se tiče Džombe i Smajlagića tu bi dao prednost Smajlagiću. Kao što kažeš Džomba je bio eksplozivniji, žustriji, ali je Irfan bio perfekcionista. Čovjek sa najvećim repertoarom udaraca i sa najboljom tehnikom koju sam ikada vidio.
zanimljivo je da su i saračević i smajlagić dugo igrali na visokom nivou,sa 36-37 godina bili među najboljim na svijetu,osobito smajlagić.

saračević čak i nije nešto ekstra visok,186,187 cm,ali je imao ljevicu kao malo ko,ali je i on čak bio rezerva u seulu 1988.,čini mi se jovici cvetkoviću,a i smajlagić koliko se sjećam nije bio baš starter tada.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.