Newcastle United F.C.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Jeste li zadovoljni dosadasnjim transferima?

1. Da
20
71%
2. Ne
8
29%
 
Ukupno glasova: 28

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la marconato » 31 jan 2014, 12:44

Monolog je napisao/la:
Inače, svi mediji (u stvari, oni koji su pisali o ovom transferu) se pozivaju na izjavu Đuričićevog agenta. Vjerujem da je ovo tipično bildanje cijene i forsiranje priče kako bi Đuričić dobio mjesto u portugalskom timu. Nije loš igrač (pratio sam dok je igrao u Heerenveenu) i stvarno me čudi zašto nema mjesta u Jesusovom timu. Ali, čvrsto vjerujem da od ovog transfera nema ništa - ipak je riječ o 10 miliona Eura i igraču koji ove sezone nije pošteno zaigrao + nije Francuz. :mrgreen:
Đuričiću definitivno ne odgovara stil koji forsira Benfica! Oni igraju sa 2 trkacki i fizicki jaka centralna vezna (Matić-Perez/Fejsa) i sa brzim i prodornim krilima (Marković i Gaitan)...Dakle, nesto sto vuce na klasicno 4-4-2.

Njemu vise odgovaraju formacije koje recimo Dortmund forsira, sa 3 ofanzivna igraca iza klasicnog napadaca, i tu se on najbolje snalazi, kao poluspic.

Ja takodje sumnjam da ovde ima neke istine i da ce se transfer i realizovati, ali eto, okacio sam link cisto kao neki info... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Tribalian » 31 jan 2014, 18:07

@ Monoloze, neke koreografije ? ;)
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 31 jan 2014, 18:13

Tribalian je napisao/la:@ Monoloze, neke koreografije ? ;)
Jesi našao koga ćeš pitati :lol: . Samo pratim ako je šta za Sir Bobby Robsona i šprdancije za Ashleya. :lol:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Tribalian » 31 jan 2014, 18:20

Monolog je napisao/la:
Tribalian je napisao/la:@ Monoloze, neke koreografije ? ;)
Jesi našao koga ćeš pitati :lol: . Samo pratim ako je šta za Sir Bobby Robsona i šprdancije za Ashleya. :lol:
Napravili ste veliki iskorak na tom polju :mrgreen: A i nije bilo koja utakmica sutra ;)
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 31 jan 2014, 18:24

S tim da treba naglasiti kako Njukaš sutra igra bez (vjerovatno ) 3 ili 4 najvažnija igrača u dosadašnjem dijelu sezone. :? Cabaye (PSG), Remy (kazna), Gouffran (povreda), Coloccini (povreda). :? Mada, derbi je derbi. Tu se stisnu zubi, ide se punom snagom i direktno u kost. Tipujem da ćemo sutra gledati pravi mali rat na St. James' Parku. :mrgreen: Žuti kartoni, crveni + penal i eto ga. :mrgreen: Mada me opasno plaši Johnson. I on se našao buditi kad ne treba (mada me čupa na fantasyju već 3-4 kola) :mrgreen:

A inače ja slabo pratim koreo. Ja sam ti više lik za fudbal, ne toliko za navijanje, parole, transeve... Mada, slagao bih kad bih rekao da me ne "kupe" nekih pyzdarijama i šprdancijama. :D
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 04 feb 2014, 10:31

Ode Kinnear.
Suggestions that Mike Ashley had been frustrated by lack of arrivals in last 2 windows. There was a budget. #nufc
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 04 feb 2014, 10:32

Yeap -> već se sinoć ovo "znalo".

Doduše, ne znam ni što se uopće dovodio - frajer nije znao imena igrača Newcastlea. :lol: :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 09 feb 2014, 10:10

Zaslužen poraz od Chelseaja. Vezni red sa Santonom, Anitom i Sissokom ipak nije mogao ništa. S druge strane, Hazard(er)a ne možeš motkom zaustaviti (ako ništa, barem sam ga imao za kapitena na fantasyju :lol: ). Možda malo prestrogo dosuđen penal, jer lopta uopće nije išla na drugu stativu, al' Mbiwa je svakako jedan "dunđer" i nije mi žao što mu je sviran penal.

Jednostavno, Newcastle bez Cabayea i sa bolimequrac za fudbalom Ben Arfom ne može parirati nijednoj ozbiljnijoj ekipi u ligi. To je jednostavno tako. Al' to je ono što u biti i yebe engleske klubove. Često prodaju najboljeg igrača i očekuju da će u posljednjem trenutku dovesti neko pojačanje. Šta se tad dešava? Ili niko ne dođe, ili se preplati neki igrač koji ne zaslužuje biti plaćen ni polovinu te sume.

Što se tiče Chelseaja - ubijeđen sam da će njima problem biti, uslovno rečeno, manje utakmice. I možda ona na Anfieldu. Ipak valja zaustaviti dvije "budale" koje zabijaju kad god to požele.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 13 feb 2014, 09:27

Nisam gledao utakmicu sa Tottenhamom (i bolje), već sam se odlučio za derbi kola. Al', nisu me očarali ni Arsenal i United.

Sve u svemu, očekivan poraz od Tottenhama. Mada, moram priznati da sam mislio kako će ovo biti neizvjesnija utakmica i kako će neko od napadača zabiti gol. :D Al' k'o što kaže narod - Da su babi m*da, bila bi djed. :mrgreen:

Vezni red ne postoji (nije postojao protiv Chelseaja), odlazak Cabayea je previše i sreća pa je dovoljna zaliha bodova i sigurno će Newcastle ostati u ligi. Mada, u posljednja 4 meča su upisana 3 poraza i jedan remi. Uh. :?
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la vm22 » 13 feb 2014, 12:54

Cabaye je bio sve u ovom timu, glavni igrač... Bez njega jednostavno ne ide, nema ko izvoditi prekide, nema ko asistirat... Dobili su skoro 30 miliona, mogli su dovesti neko solidno pojačanje.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 01 mar 2014, 18:09

Nek' je vala i Sissoko zabio. I to 2x. Očekivao sam da pokaže kako je živ odmah po odlasku Cabayea, al' mu je haman trebalo malo više vremena. :mrgreen:

Iskreno, neočekivano visoka pobjeda. Nadao sam se nekom remiju sa golovima (2:2), ali Deaprdju i ostali Francuzi odradiše svoje.

Gledao sam prvo poluvrijeme, drugo sam preskočio. Nisam vidio onaj Pardewov potez. :oops: Odnosno, vidjeh ga prije par minuta. :lol:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 06 apr 2014, 11:13

Kako su ukinuli prijenose mečeva u 16:00, ne sjećam se da sam pogledao jednu cijelu utakmicu Newcastlea. :crazy: Ne da mi se zayebavati sa streamovima, a svakako je sezona uspješna -> završit će se u top 10 (to se i planiralo), zaradilo se dovoljno novca (to je Ashleyevo maslo :lolno: ), a haman se radi i na dovođenju igrača za narednu sezonu.

Tiote - Gosling - Anita - Gouffran. Jučer rekoh da je ovo najnefudbalskiji vezni red u Premiershipu. Mogu mu parirati samo Jones - Carrick - Fellaini - Valencia (ako se nekad ovako potrefi :lolno: ). Dakle, sve ok, poraz je bio očekivan (mada sam igrao oba daju na kladari). :D
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
gloryhunter
Postovi: 595
Pridružen/a: 01 jan 2011, 18:33
Lokacija: NUFC
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la gloryhunter » 10 apr 2014, 17:57

Odustao sam od ove sezone nakon prodaje Cabayea..na ljeto čekam veliki remont ekipe, puno odlazaka i dolazaka svi očekujemo..
I naravno, da Shola Ameobi napusti klub (ne bude mu ponuđen novi ugovor) jer nije zabio gol 2 godine :lol:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 28 apr 2014, 23:02

slika
slika
slika
I Shola out :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
__EmIr__
Postovi: 550
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:11
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la __EmIr__ » 02 jul 2014, 00:07

Siem De Jong 6 godina medju svrakama , gledam i ne vjerujem da su konačno potrošili koju funtu ! :tokralju:
Od malih nogu veliki navijac Anzija, Malage i Man CIty-a

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Rooney88 » 02 jul 2014, 00:54

__EmIr__ je napisao/la:Siem De Jong 6 godina medju svrakama , gledam i ne vjerujem da su konačno potrošili koju funtu ! :tokralju:
Strasan fudbaler, mislio sam da nikada nece napustiti Amsterdam zaista. Kapiten i rodjeni vodja, samo da ga povrede ostave malo na miru i moze postati i najbolji igrac Newcastlea, covjek za velike utakmice i krucijalne golove, ko prati malo Nizozemsku ligu zna o cemu pricam!
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Bertrand » 13 jul 2014, 16:58

Gdje @Monolog kad se najbolje stvari dešavaju? :mrgreen:

Nakon De Jonga i Colbacka, Njukaš vrlo blizu dovođenja trojice igrača. Sa Cabellom je maltene sve završeno (mogu zamisliti kako je sve to izgledalo sa Nicollinom :rol: ).

Zamjena za Debuchya trebao bi biti odlični Daryl Janmaat (oko 6m funti), a novi napadač je Emmanuel Riviere (također se spominje oko 6m funti), koji se istakao odličnom saradnjom sa Falcaom u Monacu.

Očekuje se da Ashley iskešira novac za još jednog napadača, a klub je navodno i dalje zainteresovan za Rodwella i Micaha Richardsa.

Na prvi pogled, sve odlični transferi, a naravno, baza je i dalje u Francuskoj. :cool:
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la vm22 » 13 jul 2014, 18:04

Navodno je Cabella na lječničkim pregledima.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la vm22 » 14 jul 2014, 00:17

Remy Cabella novi igrač Newcastle Uniteda.

slika

[youtube][/youtube]

Avatar
Andrej
Postovi: 6755
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Andrej » 14 jul 2014, 02:47

slika
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.