Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12929
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 02 feb 2014, 16:27

Suarez los skroz danas. I on je pao u formi. Stu nas cupa zadnjih utakmica opasno. Gerrard dobar al' nema snage da drzi tempo 90 minuta. Sterling najbolji. Ostali nisu vrijedni spomena nikako, mozda Mignolet jer je bio fkt dobar danas. Kolo nam je pojacanje za iskustvo a greska amaterska. Mozes li Brendo jos kako sa pojacanjima pogrijesiti?
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la moj uzor-S.G » 02 feb 2014, 16:29

nerkolfc je napisao/la:Suarez los skroz danas. I on je pao u formi. Stu nas cupa zadnjih utakmica opasno. Gerrard dobar al' nema snage da drzi tempo 90 minuta. Sterling najbolji. Ostali nisu vrijedni spomena nikako, mozda Mignolet jer je bio fkt dobar danas. Kolo nam je pojacanje za iskustvo a greska amaterska. Mozes li Brendo jos kako sa pojacanjima pogrijesiti?
A brate dragi nigdje veze, Sturridge danas potpuno nevidljiv. Promasio jednu kolosalnu priliku, onaj gol bih i ja dao 99%.
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Carlo » 02 feb 2014, 16:30

Coutinho preloš. U ovakvoj formi teško da bi bio utjecajan igrač i u championshipu. Klupa je za njega.

Jedva čekam da se vrati Sakho i da budemo kompletni što se štopera tiče.

Inače, katastrofa igra. Niđe akcije poštene.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Rooney88 » 02 feb 2014, 16:30

Sreca nasa pa ste kiksali danas, -7 nekako zvuci bolje nego -9 iako je i ovo odlicna razlika za vas. Nekako ne vjerujem da Everton i Tottenham mogu izdrzati do kraja (mada ni United nije do sada bog zna sta). Ocekivao sam danas da dobijete, iskreno. Doduse treba biti posten pa reci da ste od svih timova u borbi za to zadnje mjesto u vagonu za CL pokazali najvise a samim tim i zasluzili da budete na kraju na poziciji broj 4. Kako god, do kraja ce biti itekako interesantno pratiti EPL od vrha tabele, preko CL-a, Lige Evrope pa do opstanka.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 02 feb 2014, 16:31

Pa da Suarez genijalno nije probacio loptu između nekoliko igrača WBA qrac bi Sturridge da gol (koji bi usput dali 99% napadača na kugli zemaljskoj).Suarez danas nije bio na svom nivou al' sad reći da nas Sturridge nešto izvlači je smiješno.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12929
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 02 feb 2014, 16:33

moj uzor-S.G je napisao/la:
nerkolfc je napisao/la:Suarez los skroz danas. I on je pao u formi. Stu nas cupa zadnjih utakmica opasno. Gerrard dobar al' nema snage da drzi tempo 90 minuta. Sterling najbolji. Ostali nisu vrijedni spomena nikako, mozda Mignolet jer je bio fkt dobar danas. Kolo nam je pojacanje za iskustvo a greska amaterska. Mozes li Brendo jos kako sa pojacanjima pogrijesiti?
A brate dragi nigdje veze, Sturridge danas potpuno nevidljiv. Promasio jednu kolosalnu priliku, onaj gol bih i ja dao 99%.
Ma koja prilika? Kad mu je Sterling poslao loptu i ovaj dok je vidio gdje je lopta golman mu bio pod nogama, Suarezova prilika nas je kostala bodova a ne Danielova. Zabija kao na traci od kad se vratio i u najboljoj je formi od svih igraca. Kad nam god treba gol Suareza u zadnje vrijeme on ostane suh.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
Eccedentesiast
Postovi: 102
Pridružen/a: 23 jan 2014, 14:25
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Eccedentesiast » 02 feb 2014, 16:38

Skroz loše, neorganizovano i nonšalantno; previše grešaka u predavanju lopte, Kolo :?
Šteta za neiskorištenu priliku da se ode na +5 u borbi za četvrto mjesto. :roll:

Šta očekivati od Arsenala poslije ovog, neki igrači zaista moraju podići formu.
Wise men speak because they have something to say; fools because they have to say something.

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la moj uzor-S.G » 02 feb 2014, 16:39

Njemu je Sterling poslao savrsenu loptu, ne znam ja sta je on pokusao u onoj situaciji. Inace, danas nevidljiv.
Moje misljenje o tekmi: Mislim da je za ovaj "kiks" najvise kriv Rodgers zbog postavljene taktike. Nigdje presinga nije bilo u prvom poluvremenu, igralo se kao protiv onog nizeligasa u kupu. Zalaganje nula bodova, samo nabijaj lopte preko pola centra ala Stoke City.
I nisam razocaran ovim rezultatom jer vise nisu ni zasluzili.
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
RodgersBOSS
Postovi: 581
Pridružen/a: 10 maj 2013, 12:33
Lokacija: Fotelja u Liverpoolu
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la RodgersBOSS » 02 feb 2014, 16:39

Nije stvar ni u Kolou ni u Suarezu,iako su napravili krupne greske koje bi mec odvele na skroz drugu stranu.Prelezerno se je uslo u utakmicu kao da misle o Arsenalu ili je mozda stvar umora(nakon trke protiv Evertona) posto identicna postava igra nekoliko meceva u nizu,izuzetak je Flanagan koji se je tek vratio od povrede.
Steta sto se nismo odljepili od konkurenata jer je ovo bila dobra prilika ali moze se reci da je ovo dobro kolo za nas,jer nije WBA sigurna 3 boda pogotovo ne na strani sto su i pokazali copajuci i nasim konkurentima bodove.Uostalom samo je Everton istopio prednost,a s druge strane povecali smo je u odnosu na United. :mrgreen:

Prvo poluvrijeme nista specijalno-jedna jedina prilika i pogodak nakon vrlo dobre i nazalost jedine akcije.U drugom,za razliku od prvog nismo ih uspjeli cuvati tako dobro kao u prvom,mora se reci da su i oni tempo pojacali,sto nas je uz nase individualne greske kostalo 3 boda.

Nadam se da nam se i ostatak kadra vraca u ekipu kada ga uprava vec nije htjela osnaziti,te da cemo izgledati svjezije i borbenije u narednim utakmicama.Ocekujem da izostanak borbe na ovoj utakmici nadoknade protiv Arsenala pred domacom publikom.
Orkestar nam mozda nije najbolji, ima tu jos dosta da se mijenja, ali nam je zato dirigent VELICINA.

Brendan Rodgers' Liverpool we're on our way to glory he'll build a team like Shankly did our kids will tell the story.

Avatar
mighty_reds
Postovi: 855
Pridružen/a: 28 dec 2009, 01:23
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mighty_reds » 02 feb 2014, 16:42

Nas će loša klupa ukopati, prilično sam siguran u to. Pa od klupe nemam 4 upotrebljiva igrača, što još više naglašava neuspjeh u januaru. Kada se rezultat ganja, mi imamo ubaciti Mosesa, Aspasa i Alberta i to je to. A eto danas, opet nije nijedan nastupio.
The status of being a Liverpool player keeps our players motivated.'
- Bill Shankly

R.I.P. Haris Arapović (hary_ynwa) You'll never walk alone

Avatar
Paradajz
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 feb 2013, 20:28
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Paradajz » 02 feb 2014, 16:44

Niko da pomene Hendersona, "invisibility mode - on" danas.

Avatar
RodgersBOSS
Postovi: 581
Pridružen/a: 10 maj 2013, 12:33
Lokacija: Fotelja u Liverpoolu
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la RodgersBOSS » 02 feb 2014, 16:45

Paradajz je napisao/la:Niko da pomene Hendersona, "invisibility mode - on" danas.
Pssst. :mrgreen:
Orkestar nam mozda nije najbolji, ima tu jos dosta da se mijenja, ali nam je zato dirigent VELICINA.

Brendan Rodgers' Liverpool we're on our way to glory he'll build a team like Shankly did our kids will tell the story.

Avatar
Suki46
Postovi: 2935
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Suki46 » 02 feb 2014, 16:47

E moj toure Šta uradi Haj da je to kelly ili flanagan ne iskustvo pa hajde ,ali ti ccc. Idemo dalje Šta ćemo sljedeća utakmica protiv Arsenala vidit ćemo Šta će biti,ali jednostavno ove manje utakmice moramo dobiti do kraja ako hoćemo 4 mjesto . Kad se očekuje povratak Johnson,Aggera Sakoa i Enrikea ?
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Believe » 02 feb 2014, 16:48

Utakmica je po statistici bila izjednačena,ali mislim da smo mi imali kontrolu nad utakmicom do primljenog gola.
Do tog primljenog gola WBA nije ima gotovo nijedne šanse (i one polušanse što su bile,to su prekidi bili).Dakle taktika je bila odlično postavljena,a onda je Kolo sve zeznuo.Da se ono desilo Škrtelu ili Cissokhu pa hajde,ali da se desi tako iskusnom igraču,jednostavno ne mogu da vjerujem.
Ne možete kriviti nikog drugog osim Tourea za ovaj kiks.Okej,fulio je Suarez prvo glavom onu šansu pa onda kad mu je odbranio golman,ali onakvu grešku u važnoj utakmici Toure nije smio da napravi.Nismo imali sreće danas.Suarez onakve šanse fula jednom u 3 mjeseca.
Imali smo sve pod kontrolom do primljenog gola,bezobzira šta vi pisali o lošoj taktici ili nedovoljno dobrom presingu.Meč se odvijao tačno kako nama odgovara do te greške.
Bitno je da Toure ne poklekne i da bude dobar u narednom periodu,jer Sakhe još neće biti.

Očekujem dobru partiju i pobjedu protiv Arsenala.Da smo ovdje dobili,remi protiv Arsenala bi bio zadovoljavajući,ali sad već pobjeda je neophodna.
Nije se ovo smjelo desiti.Jeste ovo teško gostovanje,ali...Nek se ovo i desilo da smo Aston Villu dobili.
No valjda to bude dobro.
Sa ovim su završeni snovi o tituli i sada ćemo se definitivno boriti za 4.mjesto.Spremni smo.
You'll never walk alone.

Avatar
donCorleone1892
Postovi: 2158
Pridružen/a: 10 apr 2012, 17:37
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la donCorleone1892 » 02 feb 2014, 17:01

Paradajz je napisao/la:Niko da pomene Hendersona, "invisibility mode - on" danas.
ma šuti, ima jedan forumaš zbavit će ti činjenice koje kažu da je bio najbolji danas ;)

Nego šta je uopće vadio Flanu iz igre, Kelly je preloš :roll:
Alberto treba dobiti priliku umjesto Coutinho, krajnje je vrijeme ;)

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Valencia » 02 feb 2014, 17:07

Liverpul je bio dobar danas. Trebali su pobijediti. Ne mozete ocekivati da u svakoj tekmi igraju nadahnuto.

Suarez je bio dobar. Iako nije bio posebno raspolozen, pokazao je klasu. Asistirao za gol i napravio si fantasticnu sansu za gol, koja je propala zahvaljujuci odlicnoj odbrani golmana.

Liverpul konacno ima finu okosnicu tima. Imaju igru. Mentalitet se godinama profilise, ne ide preko noci. Jedino sto fali je veci izbor igraca. Trebaju prestati dovoditi prosjecne igrace. Sirina se tako ne postize. Postize se tako sto dovedes bolje igrace od Kutinja i Hendersona, pa onda dobijes dva jaka igraca za prvu postavu i dva dobra za klupu. Sirina je ako imas igrace u koje se mozes pouzdati. Npr. Sako. Aspasa i slicne trener ne smije staviti u ekipu. Zasto ih onda dovodi?

Dakle, dovoditi jednog ili dva kvalitetna igraca za jednu sezonu i to je to. Bolje jedan da vrijedi nego pet prosjecnih.

PS

Kako me pojedinci napadose kada sam napisao da Lpul treba igrace kojim ce Kutinjo i Henderson biti zamjene sa klupe. Kao, jesi ti ikad gledao Kutinja? Eto nisam. I slijepcu je jasno da igraci poput njega nemaju klasu da u kontinuitetu igraju kvalitetan fudbal. To su igraci koji imaju veliki talenat i slab karakter. U takve se ne smijes pouzdati, ne smijes dozvoliti da ti budu prvi izbor i igraju kljucnu poziciju na terenu.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

fanatic
Postovi: 1139
Pridružen/a: 25 mar 2008, 23:03
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fanatic » 02 feb 2014, 17:21

Preslikana utakmica ko iz nase lige, vjerujem da ce i izjave trenera(od 1:15) bit slicne. :lol: Mi bolji i sve kontamo na iskustvo će Šaraba(Toure) da odigra a on nam zabi noz u ledja.
Dok trener WBA detaljno objasnjava o tome kako je utakmica bila nervozna, a oni malo nervozniji :lol:

[youtube][/youtube]

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 02 feb 2014, 17:42

Šteta za prosute bodove ali šta je tu je.
Nevjerovatno je da se tim nije pojačao, ja ne mogu da vjerujem majke mi.
Pa šta očekujete, da će svi ovi igrači koji su redovno u prvih 11 svaku utakmicu odigrati na visokom nivou?
Nisu roboti.

Avatar
Paradajz
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 feb 2013, 20:28
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Paradajz » 02 feb 2014, 17:49

Valencia je napisao/la:Liverpul je bio dobar danas. Trebali su pobijediti.
O cemu ti kralju, ocaj igra danas, zasluzili smo bod.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Admir_Sa » 02 feb 2014, 17:51

svake sezone se nadje neki bolid iz odbrane da poklanja protivniku bodove :roll:
nema potpisa

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.