BiH - Egipat / 05.03.2014

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Amarinho
Postovi: 1160
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Amarinho » 04 feb 2014, 11:02

http://www.oeticket.com/de/tickets/bosn ... mance.html" onclick="window.open(this.href);return false;

11:00 evo ih...

Hajmo navalit :D

Avatar
Amarinho
Postovi: 1160
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Amarinho » 04 feb 2014, 11:19

slika

Dobro su nas nalozili sto jes' jes'.

Dragons' last match before World Cup.

:lol:

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la FliX » 04 feb 2014, 13:11

SKUPE KARTE obzirom da se radi o jaranskoj tekmi. To je ucinilo prevagu da ipak necu ici na utakmicu. Bilo bi i belaja oko uzimanja slobodnih dva-tri dana sto se posla tice, ali kad se doda i cijena karte, nema mi druge nego gledat na tv.

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la AnelZ » 04 feb 2014, 13:50

Pa iskreno ocekivao sam karte u rangu od 20-40 € tako da nista cudno, malo vece nego planirane. Sta ljudi ocekuju, karte od 10-20€ za utakmice reprezentacije koja ide na SP sa ogromnom dijasporom i druge koja je jedna od boljih reprezentacija Afrike? No kako god, nisam ni mislio ici na ovu utakmicu, reprezentacija mi je postala previse komercijala, radujem se i sve, gledam utakmice, ali da imam zelju ici na njene utakmice, pa i ne bas. Vise bi otisao na istu zbog provoda, nego utakmice. Zato Premijer liga majka 8-)

Avatar
sead_f1
Postovi: 232
Pridružen/a: 11 nov 2009, 13:00
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la sead_f1 » 04 feb 2014, 19:07

Karte za istocnu tribinu upravo narucene... :-)
To finish first, first you have to finish.

Avatar
sanelmasetic
Postovi: 366
Pridružen/a: 03 apr 2009, 10:07
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la sanelmasetic » 04 feb 2014, 19:07

Jos malo pa nestalo ;-) navali narode ...
Jᴜᴠᴇ, sᴛᴏʀɪᴀ ᴅɪ ᴜɴ ɢʀᴀɴᴅᴇ ᴀᴍᴏʀᴇ

Avatar
ZutiMrav
Postovi: 718
Pridružen/a: 13 jan 2014, 04:18
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la ZutiMrav » 04 feb 2014, 19:17

Amarinho je napisao/la:slika

Dobro su nas nalozili sto jes' jes'.

Dragons' last match before World Cup.

:lol:
:lol: :lol: :lol:
Prvi amidza bubi ga Tino Sven

Avatar
ZutiMrav
Postovi: 718
Pridružen/a: 13 jan 2014, 04:18
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la ZutiMrav » 04 feb 2014, 19:20

TakozvaniDijasporac je napisao/la:
ZutiMrav je napisao/la:Hajd i ova dijaspora glupa ko.. i treba kad mogu dati po ko zna koliko puta da gledaju tamo zvijezdu bubam Krmka za 30 tak eurica pa treba im nabiti 200 eurica po karti za jednu tekmu BH rep. protiv Eđipta.
Sto kakis kad te nije potjeralo??
:?: sto se bunis.

Bice Krmak opet.
Prvi amidza bubi ga Tino Sven

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la FliX » 04 feb 2014, 23:36

AnelZ je napisao/la:Pa iskreno ocekivao sam karte u rangu od 20-40 € tako da nista cudno, malo vece nego planirane. Sta ljudi ocekuju, karte od 10-20€ za utakmice reprezentacije koja ide na SP sa ogromnom dijasporom i druge koja je jedna od boljih reprezentacija Afrike? No kako god, nisam ni mislio ici na ovu utakmicu, reprezentacija mi je postala previse komercijala, radujem se i sve, gledam utakmice, ali da imam zelju ici na njene utakmice, pa i ne bas. Vise bi otisao na istu zbog provoda, nego utakmice. Zato Premijer liga majka 8-)
Ocekivo sam manje od ovih sto jesu, sto na prethodnom listu kolega fino rece. Evo da ga citiram...
Goalgetter je napisao/la:U tvom slucaju bi i ja isao, nema druge. :D Ali brate, 50 eura dati za prijateljsku tekmu je previse. Ulaznice za Red Bull - Bayern prije mjesec dana bile 20 €, isto tako, Turska je ovdje igrala 3 prijateljske u 7 dana, i karta je za sve 3 tekme iznosila 40 eura. Kao sto ovaj gore napisa, 28 eura najvise kostaju karte za Austrija - Uruguay. Samo kod nas mora biti 40 - 50 eura, jer ce Bosanac ''budala'' dati i 100 samo da bi gledao svoju repku.
Sve u svemu, ocekujem da ce biti nasih i previse, ali ja ne idem, ponajvise zbog posla, pa onda karti i vremena.

Avatar
MaksuzBaksuz
Postovi: 1043
Pridružen/a: 23 jul 2013, 16:34
Lokacija: Austria
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la MaksuzBaksuz » 05 feb 2014, 13:54

Karte su kupljene!!!!

Avatar
sead_f1
Postovi: 232
Pridružen/a: 11 nov 2009, 13:00
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la sead_f1 » 05 feb 2014, 15:47

'www.cazin.net' pise:
Počela je prodaja ulaznica za prijateljski susret između Egipta i Bosne i Hercegovine koji će biti odigran 5. marta u Innsbrucku na Tivoli stadionu u 18.30 sati. Organizatori javljaju kako vlada izuzetno veliki interes za ovaj meč, te da je više od pola stadiona rasprodano.
Ulaznice svi zainteresovani mogu kupiti na stranici OETICKET.AT po cijenama od 32,90 eura za sjevernu tribinu bez stolica, od 39,50 eura za južnu tribinu, 47,20 eura za istočnu tribinu i 55,40 eura za zapadnu tribinu.


Ulaznice za djecu do 16 godina znatno su jeftinije, a djeca do starosti do četiri godine mogu besplatno ući na utakmicu. U ponudi je i VIP tribina za čiji pristup morate platiti 146 eura, piše ****.

Organizatori utakmice prvobitno su objavili kako na utakmicu mogu besplatno ući djeca mlađa od 7 godina, ali zbog propisa agencije koja će brinuti za sigurnost na ovom meču, granica je pomjerenja na djecu do četiri godine starosti, koja mogu ući na utakmicu bez ulaznice.

Agencija preporučuje kupovinu ulaznica uz “home print” opciju u kojoj sami možete isprintati svoju ulaznicu, a za navijače u Austriji omogućena je i poštanska dostava. Obzirom da je ovo prva utakmica Zmajeva nakon njihovog plasmana na Svjetsko prvenstvo u Brazil, ali i posljednja na tlu Evrope prije samog Mundijala, očekuje se kako će Sušićevi izabranici imati veliku podršku na Tivoli stadionu, a zanimljivo organizatori očekuju dolazak i oko 3.000 egipatskih navijača.

(Vijesti.ba/Sport)
To finish first, first you have to finish.

gringonjaOnajDrugi
Postovi: 906
Pridružen/a: 30 jul 2013, 09:44
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la gringonjaOnajDrugi » 06 feb 2014, 11:23

raja, stvarno nije normalno, cicaju nas na sve strane covjece boziji.....za jednu prijateljsku tekmu vise od 30€ traziti, i to mjesto za stojanje...haloo!?!?!?!?!.....neznam, na jednu stranu treba momcima dati podrsku, al na drugu stranu je skupo i za dijasporu, pogotovo ovu sto je u istocnom dijelu austrije....jer kad dodas jos putni trosak, puknes vise od 100€ za utakmicu.... stvarno nije fer!!! UZAS LJUDI!!!.....zao mi i ovi nasih studenata koji jedva zive s krajom, pa se odluce da odu gledat......

Avatar
sead_f1
Postovi: 232
Pridružen/a: 11 nov 2009, 13:00
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la sead_f1 » 06 feb 2014, 11:35

gringonjaOnajDrugi je napisao/la:raja, stvarno nije normalno, cicaju nas na sve strane covjece boziji.....za jednu prijateljsku tekmu vise od 30€ traziti, i to mjesto za stojanje...haloo!?!?!?!?!.....neznam, na jednu stranu treba momcima dati podrsku, al na drugu stranu je skupo i za dijasporu, pogotovo ovu sto je u istocnom dijelu austrije....jer kad dodas jos putni trosak, puknes vise od 100€ za utakmicu.... stvarno nije fer!!! UZAS LJUDI!!!.....zao mi i ovi nasih studenata koji jedva zive s krajom, pa se odluce da odu gledat......
Na jednu stranu se slazem kada poredimo cijene drugih prijateljskih, pa i vazniji tekmi.

S druge strane, kada Dino Merlin pjeva u Cirihu, ulaznica je 50 Franaka (stojece mjesto), pice 7-10 Franaka. Za neku muziku/zabavu sa nekim 2-3 klasnim pjevacima ulaznica zna biti 30 Franaka. Pa ipak narod ide.

Meni ovaj dogadjaj predstavlja jedno posebno slavlje/okupljanje. Tako da sam ipak odlucio platiti 47 Eura za istok.
A kao i svugdje u ekonomiji...potraga upravlja ponudu. Svi kukamo oko cijena a za 2-3 dana pola mjesta prodano. Dok je tako cijene ce biti visoke i ima da nas muzu. A mi dok imamo rezulatat, tako ce biti...

To je negativni efekat oni pohvala koje nasi navijaci redovno dobivaju, kako su najvjerniji, najvatreniji, najvise punimo stadione u drugim drzavama, svaka tekma u evropi nam je domaca itd.
To finish first, first you have to finish.

gringonjaOnajDrugi
Postovi: 906
Pridružen/a: 30 jul 2013, 09:44
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la gringonjaOnajDrugi » 06 feb 2014, 11:44

sead_f1 je napisao/la:
gringonjaOnajDrugi je napisao/la:raja, stvarno nije normalno, cicaju nas na sve strane covjece boziji.....za jednu prijateljsku tekmu vise od 30€ traziti, i to mjesto za stojanje...haloo!?!?!?!?!.....neznam, na jednu stranu treba momcima dati podrsku, al na drugu stranu je skupo i za dijasporu, pogotovo ovu sto je u istocnom dijelu austrije....jer kad dodas jos putni trosak, puknes vise od 100€ za utakmicu.... stvarno nije fer!!! UZAS LJUDI!!!.....zao mi i ovi nasih studenata koji jedva zive s krajom, pa se odluce da odu gledat......
Na jednu stranu se slazem kada poredimo cijene drugih prijateljskih, pa i vazniji tekmi.

S druge strane, kada Dino Merlin pjeva u Cirihu, ulaznica je 50 Franaka (stojece mjesto), pice 7-10 Franaka. Za neku muziku/zabavu sa nekim 2-3 klasnim pjevacima ulaznica zna biti 30 Franaka. Pa ipak narod ide.

Meni ovaj dogadjaj predstavlja jedno posebno slavlje/okupljanje. Tako da sam ipak odlucio platiti 47 Eura za istok.
A kao i svugdje u ekonomiji...potraga upravlja ponudu. Svi kukamo oko cijena a za 2-3 dana pola mjesta prodano. Dok je tako cijene ce biti visoke i ima da nas muzu. A mi dok imamo rezulatat, tako ce biti...

To je negativni efekat oni pohvala koje nasi navijaci redovno dobivaju, kako su najvjerniji, najvatreniji, najvise punimo stadione u drugim drzavama, svaka tekma u evropi nam je domaca itd.

jeste, i ti si u pravu jarane......kad mozemo toliko dati za dinu i ostale, mozemo i za repku.....al ovaj put je problem za raju s istocnog dijela austrije, valja ipak ostaviti 400-500km u jednom pravcu.....al vazno je da nas ima, samo stvarno je bezobrazluk od strane organizatora....posto zivim u austriji i ponekad pratim njihovu ligu, pa kad taj innsbruck igra domacu tekmu, nemoze svega 3000-4000 hiljade gledaoaca da sabere....a kod nas vec za dva dana pola stadiona rezervisano.....meni je samo zao ovi mladih studenata u istocnom dijelu, koji bi sigurno bili veliki broj.....

Avatar
MaksuzBaksuz
Postovi: 1043
Pridružen/a: 23 jul 2013, 16:34
Lokacija: Austria
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la MaksuzBaksuz » 06 feb 2014, 11:47

gringonjaOnajDrugi je napisao/la:
sead_f1 je napisao/la:
gringonjaOnajDrugi je napisao/la:raja, stvarno nije normalno, cicaju nas na sve strane covjece boziji.....za jednu prijateljsku tekmu vise od 30€ traziti, i to mjesto za stojanje...haloo!?!?!?!?!.....neznam, na jednu stranu treba momcima dati podrsku, al na drugu stranu je skupo i za dijasporu, pogotovo ovu sto je u istocnom dijelu austrije....jer kad dodas jos putni trosak, puknes vise od 100€ za utakmicu.... stvarno nije fer!!! UZAS LJUDI!!!.....zao mi i ovi nasih studenata koji jedva zive s krajom, pa se odluce da odu gledat......
Na jednu stranu se slazem kada poredimo cijene drugih prijateljskih, pa i vazniji tekmi.

S druge strane, kada Dino Merlin pjeva u Cirihu, ulaznica je 50 Franaka (stojece mjesto), pice 7-10 Franaka. Za neku muziku/zabavu sa nekim 2-3 klasnim pjevacima ulaznica zna biti 30 Franaka. Pa ipak narod ide.

Meni ovaj dogadjaj predstavlja jedno posebno slavlje/okupljanje. Tako da sam ipak odlucio platiti 47 Eura za istok.
A kao i svugdje u ekonomiji...potraga upravlja ponudu. Svi kukamo oko cijena a za 2-3 dana pola mjesta prodano. Dok je tako cijene ce biti visoke i ima da nas muzu. A mi dok imamo rezulatat, tako ce biti...

To je negativni efekat oni pohvala koje nasi navijaci redovno dobivaju, kako su najvjerniji, najvatreniji, najvise punimo stadione u drugim drzavama, svaka tekma u evropi nam je domaca itd.

jeste, i ti si u pravu jarane......kad mozemo toliko dati za dinu i ostale, mozemo i za repku.....al ovaj put je problem za raju s istocnog dijela austrije, valja ipak ostaviti 400-500km u jednom pravcu.....al vazno je da nas ima, samo stvarno je bezobrazluk od strane organizatora....posto zivim u austriji i ponekad pratim njihovu ligu, pa kad taj innsbruck igra domacu tekmu, nemoze svega 3000-4000 hiljade gledaoaca da sabere....a kod nas vec za dva dana pola stadiona rezervisano.....meni je samo zao ovi mladih studenata u istocnom dijelu, koji bi sigurno bili veliki broj.....
Pa staje 500 km autoputem ici! Vas 4 u Auto po 50 eura za benzin (moze biti i za pice) i eto vas za 4 sata u Innsbrucku. Ako hocete gospodski, onda ima voz za 70 eura u oba pravca.

gringonjaOnajDrugi
Postovi: 906
Pridružen/a: 30 jul 2013, 09:44
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la gringonjaOnajDrugi » 06 feb 2014, 12:06

Na jednu stranu se slazem kada poredimo cijene drugih prijateljskih, pa i vazniji tekmi.

S druge strane, kada Dino Merlin pjeva u Cirihu, ulaznica je 50 Franaka (stojece mjesto), pice 7-10 Franaka. Za neku muziku/zabavu sa nekim 2-3 klasnim pjevacima ulaznica zna biti 30 Franaka. Pa ipak narod ide.

Meni ovaj dogadjaj predstavlja jedno posebno slavlje/okupljanje. Tako da sam ipak odlucio platiti 47 Eura za istok.
A kao i svugdje u ekonomiji...potraga upravlja ponudu. Svi kukamo oko cijena a za 2-3 dana pola mjesta prodano. Dok je tako cijene ce biti visoke i ima da nas muzu. A mi dok imamo rezulatat, tako ce biti...

To je negativni efekat oni pohvala koje nasi navijaci redovno dobivaju, kako su najvjerniji, najvatreniji, najvise punimo stadione u drugim drzavama, svaka tekma u evropi nam je domaca itd.[/quote]


jeste, i ti si u pravu jarane......kad mozemo toliko dati za dinu i ostale, mozemo i za repku.....al ovaj put je problem za raju s istocnog dijela austrije, valja ipak ostaviti 400-500km u jednom pravcu.....al vazno je da nas ima, samo stvarno je bezobrazluk od strane organizatora....posto zivim u austriji i ponekad pratim njihovu ligu, pa kad taj innsbruck igra domacu tekmu, nemoze svega 3000-4000 hiljade gledaoaca da sabere....a kod nas vec za dva dana pola stadiona rezervisano.....meni je samo zao ovi mladih studenata u istocnom dijelu, koji bi sigurno bili veliki broj.....[/quote]

Pa staje 500 km autoputem ici! Vas 4 u Auto po 50 eura za benzin (moze biti i za pice) i eto vas za 4 sata u Innsbrucku. Ako hocete gospodski, onda ima voz za 70 eura u oba pravca.[/quote]


cuj to, sta je 500km autoputem.....uredu da je ljeto, lijepo vrijeme, vikend.....a sad bas u najgore vrijeme igraju, jos je radni dan.....za to se kaze jarane....veliko s*anje!

Avatar
sead_f1
Postovi: 232
Pridružen/a: 11 nov 2009, 13:00
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la sead_f1 » 06 feb 2014, 12:12

gringonjaOnajDrugi je napisao/la:jeste, i ti si u pravu jarane......kad mozemo toliko dati za dinu i ostale, mozemo i za repku.....al ovaj put je problem za raju s istocnog dijela austrije, valja ipak ostaviti 400-500km u jednom pravcu.....al vazno je da nas ima, samo stvarno je bezobrazluk od strane organizatora....posto zivim u austriji i ponekad pratim njihovu ligu, pa kad taj innsbruck igra domacu tekmu, nemoze svega 3000-4000 hiljade gledaoaca da sabere....a kod nas vec za dva dana pola stadiona rezervisano.....meni je samo zao ovi mladih studenata u istocnom dijelu, koji bi sigurno bili veliki broj.....
Naravno. Sve je tako. I sigurno je i za druge krajeve tesko sto se tice puta i daljine, pa nije ni meni blizo. Da smo igrali protiv Slovacke u Bratislavi, vjerovatno bi isao (iz Svicarske). Vec igranje u Zilini je prevagnulo da sam odlucio da neidem.

U Innsbrucku se sada mozebiti i kaju i udaraju glavom od zid sto su smanjili kapacitet stadiona... :D

A i ako zvuci glupo ili smjesno. Neznam koliko je realno. Na raspravi o potencijalnim igracima se vodi smjesna diskusija o tome koga bi Susic trebao zvati itd. Mi sa nasim ogromnim dolaskom i na prijateljske tekme mozemo kod nekih od tih potencijalnih talenata mozda i uciniti onu razliku da se odluce "za pravu raju". Pa Sead Hajrovic je dosao na poziv saveza u Sloveniju i dozivio tu atmosferu. Nakon toga smo dobili i njega i brata mu.

Postoje planovi/ideje saveza i da u Innsbruck pozovu neke mlade kandidate na upoznavanje. Pa koji igrac bi kod takve kulise ostao hladan. Pun stadion na prijateljskoj u drugoj drzavi.
Zadnja izmjena: sead_f1, dana/u 06 feb 2014, 12:28, ukupno mijenjano 1 put.
To finish first, first you have to finish.

Avatar
MaksuzBaksuz
Postovi: 1043
Pridružen/a: 23 jul 2013, 16:34
Lokacija: Austria
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la MaksuzBaksuz » 06 feb 2014, 12:18

gringonjaOnajDrugi je napisao/la:cuj to, sta je 500km autoputem.....uredu da je ljeto, lijepo vrijeme, vikend.....a sad bas u najgore vrijeme igraju, jos je radni dan.....za to se kaze jarane....veliko s*anje!

Znam da je vrjeme nepredvidljivo. Iz Beca mozes sa vozom za 70 euro. imas u 07:30 voz, i nazad u 0:44, tako da nemoras brinuti o vremenu i putujes ko gospodin. Neznam kako je iz Graza. Da igraju u Becu onda bi ovi iz Svice i Njemacke imali daleko, na kraju nemoze se svakom zadovoljiti. Odabralo su nekako centralno mjesto, gdje svi iz D-A-CH drzava imaju poprilicno isto za putovati. Ja sam letio na prijateljske, gdje sam i Hotel placo.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Goalgetter » 07 feb 2014, 12:49

Kupljene karte za istok, ipak ne mogu a da ne odem, jer su ovako blizo, ali jos jednom yebem sve po spisku organizatorima za ovolike cijene.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Virtu4l » 07 feb 2014, 12:55

Amarinho je napisao/la: Dobro su nas nalozili sto jes' jes'.

Dragons' last match before World Cup.

:lol:
Zaobavio si staviti ovo 'in Europe', što će izgleda biti tačno. Tako da nisu ništa slagali.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.