Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Red Assassin
Postovi: 898
Pridružen/a: 02 feb 2011, 23:23
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Red Assassin » 12 feb 2014, 23:05

Bili smo bolji i to mnogo bolji, lijepo smo gradili napade dok su oni kao sumari nabijali loptu. Tesko da cemo se borit za titulu al prva 4 ce biti ogroman uspjeh, onda cemo igrati LP i moci cemo dovodit igrace vrhunske klase.

Avatar
Zodiac
Postovi: 4062
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Zodiac » 12 feb 2014, 23:06

Opet :mrgreen:

slika

Jako bitna 3b ali još bitnije da su dva puta imali rez deficit i dva puta se vraćali i na kraju preokrenuli,to se čekalo 8-) .

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Bertrand » 12 feb 2014, 23:08

Uh, teska utakmica, naravno, prvenstveno zahvaljuci kiksevima u odbrani (bas sam ih prizvao :evil: ), ali i pobjeda zlata vrijedna. Inace, ova cetvorka u odbrani sto nam igra vec nekoliko utakmica vjerovatno spada u top 3 najlosije u ligi, usudim se reci. Sva sreca pa je, danas nesto manje raspolozen napad, opet u stanju zabiti vise nego sto oni mogu kiksati.
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
Suki46
Postovi: 2975
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Suki46 » 12 feb 2014, 23:09

Kakva utakmica , skratili su mi života uhh :evil: . Pokazali smo da smo velika ekipa 2 puta se vratiti nakon sto gubis , to moraš biti mentalno jak da se postigne . Bravo Brendane sigurno i ti imas zasluge u ovome . E moj Toure , od sljedeće utakmice početi sa Aggerom i Škrtelom , Agger na kraju tekme bar 3 puta reagovao vrhunski glavom . Staridž nastavlja da zabija , po meni igrač utakmice Stivi . Gol i asistencija a i toliko puta se nazad vraćao i popravljao tuđe greske .Suki baš peh u ove 2 utakmice , 2 puta ta stativa . Očekujem da se vratigolovima protiv Arsenala , a siguran sam da će protiv Swansea dati bar 2 gola . Ovo sam mislio da nikad neću reci ,ali nekako mi je Ally danas bio najbolji od ovih defanzivaca ( nije ni on sta spektakularno ali eto ) Sad su se vratili Agger i Johnson tako da ce to puno bolje izgledati . YNWA 8-)
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
MoR
Postovi: 3515
Pridružen/a: 23 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la MoR » 12 feb 2014, 23:11

Mišljenja sam, da ako Liverpool nekim čudnim slučajem ipak ne osvoji naslov ove, da će to sigurno učiniti naredne sezone slika

fera
Postovi: 12871
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 12 feb 2014, 23:14

kolo ne samo da asistira nego i pogađa :D
pobjeda uz dosta srece. ja nisam vjerovao da ce preokrenuti a ni prije utakmice nisam bio nesto optimistican. eto debitovao i texeira. rodgers se htio ili ne morao okrenuti mladim igracima i davati im sansu, jest da je to pomalo i zbog loseg posla kad su transferi u pitanju al svejedno svaka mu cast.
You are someone else I am still right here

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16741
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 12 feb 2014, 23:16

MoR je napisao/la:Mišljenja sam, da ako Liverpool nekim čudnim slučajem ipak ne osvoji naslov ove, da će to sigurno učiniti naredne sezone slika
pa nemoj nazor :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 12 feb 2014, 23:17

Zna Mor. Sljedeca dezona je nasa. Kad ono titulu slavimo u julu, avgustu??? Ove godine naravno.
De baci onu sliku graficki prikaz slavlja scousera tokom sezone
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
samocelik
Postovi: 6143
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la samocelik » 12 feb 2014, 23:20

Eeeee Kolo Kolo da je ona 2 boda od WBA :)
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16741
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 12 feb 2014, 23:21

keno94 je napisao/la:Zna Mor. Sljedeca dezona je nasa. Kad ono titulu slavimo u julu, avgustu??? Ove godine naravno.
De baci onu sliku graficki prikaz slavlja scousera tokom sezone
nemoj ga, kako maloprije fino na temi EPL cestita Liverpoolu kulturno, gospodski..ovo samo malo podjebava da se ne zaboravi ko je on :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
lfckop
Postovi: 553
Pridružen/a: 15 dec 2012, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la lfckop » 12 feb 2014, 23:22

[youtube][/youtube]

Jako teška utakmica za gledati. Nadam se da su za ovu sezonu stoperi ispucali svoje kikseve :roll:

Sule je već evidentno frustriran golgeterskim postom. Da je dočekati Enrique da se vrati pa da imamo ravnotežu na terenu, ovako Cissokho i kad u rijetkim trenucima prođe niko se ne nada da će centrirati.

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la elninho_resTO » 12 feb 2014, 23:25

Uh pojma nemate koliko je ovo bilo vazno 8-)
Titula je neminovnost 8-) a i pored toga Teixera me odusevio :)
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

HeKen
Postovi: 894
Pridružen/a: 16 jul 2012, 13:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la HeKen » 12 feb 2014, 23:30

elninho_resTO je napisao/la:Uh pojma nemate koliko je ovo bilo vazno 8-)
Titula je neminovnost 8-) a i pored toga Teixera me odusevio :)
On me pravo podsjeca na coutinha svojom kretnjom, vjerujem da ce biti dobar :D

Avatar
samocelik
Postovi: 6143
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la samocelik » 12 feb 2014, 23:31

8-)
[youtube][/youtube]
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 12 feb 2014, 23:34

Itekako zanimljiv podatak je da je OVO PRVI PUT DA LIVERPOOL UPOTPUNOSTI PREOKRENE REZULTAT, NAKON ŠTO PRVI PRIMI GOL.Bilo je nekih remija nakon što prvi prime gol, al' ovo je prva pobjeda.

I da, mnogo mi je krivo zbog Suareza i danas je bio među najboljima (a kad nije), trudio se stvarao šanse i sebi i drugima.Jednostavno nema sreće i vidi se koliko mu to smeta :roll:

EDIT: Da se osvrnem malo na Texeiru.Solidan debi, Rodgers ga je bukvalno gurnuo u vatru al' nije se loše snašao.Šut je itekako solidan, bolji od Coutinhovog :P Kretanje sa loptom je veoma loše, al' naravno ipak je prvi nastup u EPL treba se adaptirati na igru.Mislim da će se ta pass igra i kretanje sa loptom popravljati sa iskustvom i nastupima, kojih će nadam se Joao imati sve više.Imam odličan feeling za ovog momka, ima to "nešto".
Zadnja izmjena: BeyKopites, dana/u 12 feb 2014, 23:38, ukupno mijenjano 1 put.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13327
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 12 feb 2014, 23:36

slika

Kapiten danas. Uvijek je tu kad je najpotrebnije.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
bega_afc
Postovi: 13774
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la bega_afc » 12 feb 2014, 23:38

Cestitke na trici danas. Jel mozda neko od vas nabaso na gif Tureove reakcije nakon autogola, evo gledam snimak na SK3, oplako sam...
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 12 feb 2014, 23:47

Valjda je nekima jasno zasto sam prije utakmice napisao da me ne bi iznenadilo da kiksamo ;) ...mi smo daleko od ekipe koja moze u gostima unaprijed upisati bodove i tu utakmicu lagano dobiti...neki ne kontaju da igraci nisu roboti, mi vec duze vrijeme igramo sa 12-13 igraca, i igraci su umorni i ne moze se od njih ocekivati da nakon one utakmice protiv arsenala poderu fulham, bez obzira koliko oni bili losi...

Nije realno ocekivati od ekipe koje nema klupu da se bori za titulu, mi nemamo igraca koji ce uci sa klupe i rijesiti utakmicu, za ovu ekipu je 4 mjesto odlican rezultat, moze se i vise, ali previse toga se mora poklopiti, prije svega da arsenal prođe bajern, i da nas prođu u kupu, i da imaju sto vise utakmica do kraja, i to teskih, jer ocigledno je da i oni padaju a nemaju tu sirinu na klupi, da se do kraja mogu boriti na tri fronta

Sascha Riether <3
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 13 feb 2014, 00:05

Uh, teško gostovanje i upisana 3 boda.
Uskoro i najefikasnija ekipa premier lige, City samo 2 gola više. Bravo momci. 8-)

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6248
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la moj uzor-S.G » 13 feb 2014, 00:11

Teska pobjeda uprkos cinjenici da smo gostovali posljednjoj ekipi lige. Mozda zbog umora, ali ova igra u gostima je stvarno zabrinjavajuca.
Uglavnom, sledece kolo protiv Swanse-a na Anfieldu. To bi trebala biti rutinska pobjeda ali u Premiershipu se nikad ne zna.

Nadam se da ce ekipa pronaci i tu neku dodatnu energiju da probamo sta ozbiljnije uraditi i u FA cupu :)
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.