FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 27 jan 2010, 15:14

FK Sarajevo je napisao/la:Vule se totalno nekorektno odnosi prema Sarajevu prema klubu u kojem je stekao ime
Ma daj , kako ti nije jasno da Vule ni sekunde nije nekorektan. On je došao iz Borca i to je njegov matični klub, a to što ga mi hoćemo to možemo jedino ako upregnemo sve snage, a naša uprava je najgluplja u državi...
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
cappy
Postovi: 409
Pridružen/a: 03 avg 2009, 21:02
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la cappy » 27 jan 2010, 15:24

Pa sta nije valjda Vule potpisao za Borac :(..

johnnyHZ
Postovi: 1611
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johnnyHZ » 27 jan 2010, 15:32

hahhaah...ovo meni pravo smijesno ....sta sad potpisao covjek za Borac jer su se ljudi za njega INTERESOVALI ne ko nasi uhljupi sjedili i cekali da sam dodje.....iako i on tu nije bas fer ispao sasvim....al et...uglavnom,svi na sjever pa da malo pjevamo uprava napolje ,dok se krmad u lozi smiju na to...
njima je sad bitno da se bore protiv pusine,i ostalih ,onaj se bori za mjesto u savezu,koga je to briga za sarajevo-.............
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

Avatar
maroonboy
Postovi: 162
Pridružen/a: 14 jan 2010, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroonboy » 27 jan 2010, 15:36

johnnyHZ je napisao/la:hahhaah...ovo meni pravo smijesno ....sta sad potpisao covjek za Borac jer su se ljudi za njega INTERESOVALI ne ko nasi uhljupi sjedili i cekali da sam dodje.....iako i on tu nije bas fer ispao sasvim....al et...uglavnom,svi na sjever pa da malo pjevamo uprava napolje ,dok se krmad u lozi smiju na to...
njima je sad bitno da se bore protiv pusine,i ostalih ,onaj se bori za mjesto u savezu,koga je to briga za sarajevo-.............

bitno je da smo mi na sjeveru, i da pjevamo za nes voljeni klub dok niza pobjede. naci ce se drugi nacini da se uprava otjera, ali bojkot voljenog kluba kao neki drugi sto su radili ako se mene pita NIKADA
TM: jesu li horde gdje su nekad bile? HZ: gdje god da smo, uvjek smo korak ispred vas

johnnyHZ
Postovi: 1611
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johnnyHZ » 27 jan 2010, 15:43

naravno .....ni lud nebih propustio tekmu sarajeva...ali mislim da pjevanje protiv uprave na tribini nema bas nekog smisla....to sam htio reci.....sad dali se na normalan nacin u ovoj drzvai moze smjeniti uprava to je pitanje za milion maraka....
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

Avatar
maroonboy
Postovi: 162
Pridružen/a: 14 jan 2010, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroonboy » 27 jan 2010, 15:47

johnnyHZ je napisao/la:naravno .....ni lud nebih propustio tekmu sarajeva...ali mislim da pjevanje protiv uprave na tribini nema bas nekog smisla....to sam htio reci.....sad dali se na normalan nacin u ovoj drzvai moze smjeniti uprava to je pitanje za milion maraka....

pjevanje nema ucinka, ali boze moj, zato nesmiju da prenose tekme sarajeva, jer dok skoro izvodi penal sa tribina se cuje uprva napolje. vjeruj mi da mnogo ljudi radi toga i nezna da smo toliko protiv uprave.
TM: jesu li horde gdje su nekad bile? HZ: gdje god da smo, uvjek smo korak ispred vas

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija89 » 27 jan 2010, 15:59

maroonboy je napisao/la:
johnnyHZ je napisao/la:naravno .....ni lud nebih propustio tekmu sarajeva...ali mislim da pjevanje protiv uprave na tribini nema bas nekog smisla....to sam htio reci.....sad dali se na normalan nacin u ovoj drzvai moze smjeniti uprava to je pitanje za milion maraka....

pjevanje nema ucinka, ali boze moj, zato nesmiju da prenose tekme sarajeva, jer dok skoro izvodi penal sa tribina se cuje uprva napolje. vjeruj mi da mnogo ljudi radi toga i nezna da smo toliko protiv uprave.
ima i tog..to su uglavnom raja koja idu na tekme...ovi drugi nisu toliko upoznati....a mi tj. udruzenje pokusava legalnim i pravnim metodama rijesiti to kao sto prilici jednom takvom ozbiljnom udruzenju...to je dugotrajan proces ali ja vjerujem da ce dati razultate...jer pored toga sto pokusavamo promjeniti aktuelnu garnituru u upravi,radi se i na pronalasku kvalitetnih ljudi koji ce voditi klub...jer sta da ovi sad odu ko ce voditi klub..ne moze preko noci to...zato polako i nadat se naboljem..a projekti kao bordo prijatelji daju nadu u bolje sutra naseg kluba ;)
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FK Sarajevo » 27 jan 2010, 17:42

Tako je mogu Horde njima pjevati 10 godina a oni ce uvijek traziti nove mandate :mrgreen: :mrgreen:
Meni je 50 posto kriv Vule 50 posto uprava pa de mi recite koliko vec dana obecaje da ce donijeti konacnu odluku ne samo da je vukao nas za nos nego i Borac on misli on nekza zvijezda pa mjesec dana ceka da mu se javi Real Madrid ili Barcelona oni su zainteresovani za njega :mrgreen: :mrgreen:
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
jalehordas
Postovi: 402
Pridružen/a: 30 nov 2009, 10:54
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jalehordas » 27 jan 2010, 19:12

ma boli me vise neka stvar za njim vise mi uopste nije drag sta vise nebi ni volio da sad dodje
I NA ONOM SVJETU TAMO CUT CE SE MOJ GLAS BORDO BJELI CJELI ZIVOT JA NAVIJO SAM ZA VAS

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 27 jan 2010, 19:13

FK Sarajevo je napisao/la:Tako je mogu Horde njima pjevati 10 godina a oni ce uvijek traziti nove mandate :mrgreen: :mrgreen:
Meni je 50 posto kriv Vule 50 posto uprava pa de mi recite koliko vec dana obecaje da ce donijeti konacnu odluku ne samo da je vukao nas za nos nego i Borac on misli on nekza zvijezda pa mjesec dana ceka da mu se javi Real Madrid ili Barcelona oni su zainteresovani za njega :mrgreen: :mrgreen:
A kao nije ?
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

nane58
Postovi: 116
Pridružen/a: 15 sep 2009, 20:44
Lokacija: Tamo gdje ne treba
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nane58 » 27 jan 2010, 19:17

pogledajte :D :D :D

anonimus
Postovi: 189
Pridružen/a: 18 jun 2008, 12:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la anonimus » 27 jan 2010, 19:21

Kako mrzim ove sto seru po Vuletu,on je legenda i ako nedodje u nas klub lik igro srcem za nas tim,ginuo za svaku loptu a neki ga pljuju! Inace doce u Sarajevo pa onda pljujte i dalje bagro!

D3n!$!nH0
Postovi: 78
Pridružen/a: 27 jan 2010, 20:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la D3n!$!nH0 » 27 jan 2010, 20:51

a sta je to za vuleta nemogu da citam komentare nije valjda za borac potpisao??????
91.148.116.174:27028 udjite domaci server bez citera cs 1.6!!!!

MI SMO DIVOVI SVAKO NAM JE PLIJEN NAS JE CIJELI SVIJET U BORDO OBOJEN!!!!!

Avatar
300
Postovi: 129
Pridružen/a: 14 okt 2009, 14:36
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 300 » 27 jan 2010, 20:56

D3n!$!nH0 je napisao/la:a sta je to za vuleta nemogu da citam komentare nije valjda za borac potpisao??????
Ma nije buraz, gluposti se pišu i valjaju, tako da Ti je bolje da i ne čitaš :mrgreen:
Svake druge subote se rano budim ja, Moja raja već me čeka ispod prozora,
Stara pita s' kim to danas igra Saraj'vo, Ni zbog kog' se tako rano ne bih budio...

ultra@rajvosa
Postovi: 358
Pridružen/a: 30 jun 2009, 15:35
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ultra@rajvosa » 27 jan 2010, 21:04

Ma nek **** mater vise i vule,ko da je Bog tobejarabi,sta se nadigo nek ide u borac dabogda opet ispali iz lige,ko je on da zajebava klub i navijace,odmah sam ja rekao da nas zajebava
,a ove uhljupe iz kluba treb avise otjerati,dosta je vise pjevanja uprava napolje,treba nesto konkretno uraditi,pa usrani celik,sloboda,laktasi... dovode pojacanja,a nasi **** se nakupili para od evrope i usutili se........ :evil:

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la formance » 27 jan 2010, 21:06

ultra@rajvosa je napisao/la:treba nesto konkretno uraditi
Kao naprimjer ??? :roll: :roll:
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
TheManiacs
Postovi: 1855
Pridružen/a: 19 avg 2009, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheManiacs » 27 jan 2010, 21:07

ultra@rajvosa je napisao/la:Ma nek **** mater vise i vule,ko da je Bog tobejarabi,sta se nadigo nek ide u borac dabogda opet ispali iz lige,ko je on da zajebava klub i navijace,odmah sam ja rekao da nas zajebava
,a ove uhljupe iz kluba treb avise otjerati,dosta je vise pjevanja uprava napolje,treba nesto konkretno uraditi,pa usrani celik,sloboda,laktasi... dovode pojacanja,a nasi **** se nakupili para od evrope i usutili se........ :evil:

Mangupe idi bombu baci :mrgreen:
Na vjernost ti se kunem !
THE MANIACS 1987

Avatar
300
Postovi: 129
Pridružen/a: 14 okt 2009, 14:36
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 300 » 27 jan 2010, 21:08

formance je napisao/la:
ultra@rajvosa je napisao/la:treba nesto konkretno uraditi
Kao naprimjer ??? :roll: :roll:
Ovo nije mjesto gdje bi se o tome trebalo pisati i komentarisati ;)
Svake druge subote se rano budim ja, Moja raja već me čeka ispod prozora,
Stara pita s' kim to danas igra Saraj'vo, Ni zbog kog' se tako rano ne bih budio...

Avatar
300
Postovi: 129
Pridružen/a: 14 okt 2009, 14:36
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 300 » 27 jan 2010, 21:11

TheManiacs je napisao/la:
ultra@rajvosa je napisao/la:Ma nek **** mater vise i vule,ko da je Bog tobejarabi,sta se nadigo nek ide u borac dabogda opet ispali iz lige,ko je on da zajebava klub i navijace,odmah sam ja rekao da nas zajebava
,a ove uhljupe iz kluba treb avise otjerati,dosta je vise pjevanja uprava napolje,treba nesto konkretno uraditi,pa usrani celik,sloboda,laktasi... dovode pojacanja,a nasi **** se nakupili para od evrope i usutili se........ :evil:

Mangupe idi bombu baci :mrgreen:
Nismo mi toliki "mangupi" kao vi da bombe bacamo ;)
Ipak vi ste "Sarajevski mangupi" :oops:
Svake druge subote se rano budim ja, Moja raja već me čeka ispod prozora,
Stara pita s' kim to danas igra Saraj'vo, Ni zbog kog' se tako rano ne bih budio...

ultra@rajvosa
Postovi: 358
Pridružen/a: 30 jun 2009, 15:35
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ultra@rajvosa » 27 jan 2010, 21:12

300 je napisao/la:
formance je napisao/la:
ultra@rajvosa je napisao/la:treba nesto konkretno uraditi
Kao naprimjer ??? :roll: :roll:
Ovo nije mjesto gdje bi se o tome trebalo pisati i komentarisati ;)
To si upravu ;) ,ovo nije mjesto gdje se trba raspravljati o tome...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.