FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
PIRKE33
Postovi: 705
Pridružen/a: 09 jan 2010, 10:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PIRKE33 » 27 jan 2010, 21:13

aaaaaaaaaaaaa...........ne kontam ba cemu tenzije..............lik je normala i ako nista sebe cijeni, poceo je u Borcu,.........da smo bili sposobni dovest ga, extra........mozda i prilika da neko od mladjih bljesne.........., pa mozda dvojica.....pa ih prodas i uzmes ...... uzmes tri Vuleta.............treba samo Mamica dovest na janjetinu da nam objasni kako se to radi...........

Avatar
300
Postovi: 129
Pridružen/a: 14 okt 2009, 14:36
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 300 » 27 jan 2010, 21:24

PIRKE33 je napisao/la:aaaaaaaaaaaaa...........ne kontam ba cemu tenzije..............lik je normala i ako nista sebe cijeni, poceo je u Borcu,.........da smo bili sposobni dovest ga, extra........mozda i prilika da neko od mladjih bljesne.........., pa mozda dvojica.....pa ih prodas i uzmes ...... uzmes tri Vuleta.............treba samo Mamica dovest na janjetinu da nam objasni kako se to radi...........
Slažem se, ipak je njegov matični klub Borac i ako odluči da se vrati u Banja Luku ne bih ga mrzio, Vule je ginuo za naš sveti dres, igrao je srčano i davao maximum u svakoj tekmi odigranoj za Sarajevo, ali to nažalost mnogi zaboravljaju..I šta sad ako potpiše za Borac?? Ništa buraz, treba poštovati njegovu odluku, ma kakva god ona bila!!!
Malo je igrača koji su došli, pa hajde da kažemo sa "strane" i igrali i borili se za Sarajevo kao Vule, voljeli i poštovali Klub i stekli simpatije navijača i zbog toga će uvijek biti i više nego dobrodošao u naš Klub i naš grad!
I TREBA DA BUDE!!!
Svake druge subote se rano budim ja, Moja raja već me čeka ispod prozora,
Stara pita s' kim to danas igra Saraj'vo, Ni zbog kog' se tako rano ne bih budio...

Avatar
ADMIR_HZ87
Postovi: 130
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ADMIR_HZ87 » 27 jan 2010, 21:37

Od mene mu sretan nastavak karijere i sve najbolje u zivotu, gdje god nastavio karijeru jer vule je to zasluzio, VULE MAJSTORE HORDE SU UZ TEBE...........
SARAJEVO HORDE BOG I CARSIJA!!!!!

D3n!$!nH0
Postovi: 78
Pridružen/a: 27 jan 2010, 20:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la D3n!$!nH0 » 27 jan 2010, 21:48

ADMIR_HZ87 je napisao/la:Od mene mu sretan nastavak karijere i sve najbolje u zivotu, gdje god nastavio karijeru jer vule je to zasluzio, VULE MAJSTORE HORDE SU UZ TEBE...........
i od mene a najbolje je bilo u citavoj njegovoj karijeri kada je pelaku nogu slomio cccc :D :D
91.148.116.174:27028 udjite domaci server bez citera cs 1.6!!!!

MI SMO DIVOVI SVAKO NAM JE PLIJEN NAS JE CIJELI SVIJET U BORDO OBOJEN!!!!!

Avatar
300
Postovi: 129
Pridružen/a: 14 okt 2009, 14:36
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 300 » 27 jan 2010, 21:50

D3n!$!nH0 je napisao/la:
ADMIR_HZ87 je napisao/la:Od mene mu sretan nastavak karijere i sve najbolje u zivotu, gdje god nastavio karijeru jer vule je to zasluzio, VULE MAJSTORE HORDE SU UZ TEBE...........
i od mene a najbolje je bilo u citavoj njegovoj karijeri kada je pelaku nogu slomio cccc :D :D
Da tragedija bude veća taj isti Pelak ga je i doveo u Sarajevo, tj nagovorio da dođe :mrgreen:
Svake druge subote se rano budim ja, Moja raja već me čeka ispod prozora,
Stara pita s' kim to danas igra Saraj'vo, Ni zbog kog' se tako rano ne bih budio...

Avatar
ADMIR_HZ87
Postovi: 130
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ADMIR_HZ87 » 27 jan 2010, 21:54

Da tad se medzu rajom i pjevalo ono VULE TI NOGU SLOMIO OOOOO :mrgreen: :mrgreen: ;)
SARAJEVO HORDE BOG I CARSIJA!!!!!

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zli mrkvić » 27 jan 2010, 21:58

Uprava Borca prihvatila sve Vuletove uslove i on oblači crveno plavi dres. Bilbija nažalost u Voši ali još uvijek postoji nada da suprotno odluči do petka. Gruja na pragu. Elem kako god Borac će ipak ući nešto jači u drugi dio.
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

Avatar
ADMIR_HZ87
Postovi: 130
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ADMIR_HZ87 » 27 jan 2010, 21:59

Elem drago nam je zbog vas.............. ;)
SARAJEVO HORDE BOG I CARSIJA!!!!!

k_c
Postovi: 619
Pridružen/a: 14 jan 2010, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la k_c » 27 jan 2010, 22:05

Uprava Sarajeva radi poput pravih amatera,propustili su veliku sansu da dovedu nekadasnjeg reprezentativca BIH,to je neoprostivo! treba ih sacekati i sve isprebijati,sramota! sad je jasno da od sampionske titule nema nista! Mogli su za veoma male pare dovesti Grujiica i Vulu,i titula bi bila jako izvjesna,ovako borba za evropu ne dolazi u obzir!

D3n!$!nH0
Postovi: 78
Pridružen/a: 27 jan 2010, 20:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la D3n!$!nH0 » 27 jan 2010, 22:07

zli mrkvić je napisao/la:Uprava Borca prihvatila sve Vuletove uslove i on oblači crveno plavi dres. Bilbija nažalost u Voši ali još uvijek postoji nada da suprotno odluči do petka. Gruja na pragu. Elem kako god Borac će ipak ući nešto jači u drugi dio.

ne razumijem zasto se ti toliko radujes?????
91.148.116.174:27028 udjite domaci server bez citera cs 1.6!!!!

MI SMO DIVOVI SVAKO NAM JE PLIJEN NAS JE CIJELI SVIJET U BORDO OBOJEN!!!!!

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zli mrkvić » 27 jan 2010, 22:12

Drago mi zbog njih? Šta je tebi čudno izvini? Više pojačanja u Borcu, BSK dobija borčeve igrače- kontaš??
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

D3n!$!nH0
Postovi: 78
Pridružen/a: 27 jan 2010, 20:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la D3n!$!nH0 » 27 jan 2010, 22:19

zli mrkvić je napisao/la:Drago mi zbog njih? Šta je tebi čudno izvini? Više pojačanja u Borcu, BSK dobija borčeve igrače- kontaš??
nisam to znao haj super za vas al mi je cudno sto si se radovao jer ste gradski rivali
91.148.116.174:27028 udjite domaci server bez citera cs 1.6!!!!

MI SMO DIVOVI SVAKO NAM JE PLIJEN NAS JE CIJELI SVIJET U BORDO OBOJEN!!!!!

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zli mrkvić » 27 jan 2010, 22:24

Nije to rivalstvo kao kod vas. Postojao je gradski derbi ali uvijek navijači sjede jedni pored drugih i komentarišu tekmu. Čak i na istoku. Nijedan lešinar neće reći nešto ružno za BSK i obratno.
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

anonimus
Postovi: 189
Pridružen/a: 18 jun 2008, 12:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la anonimus » 28 jan 2010, 04:27

zli mrkvić je napisao/la:Uprava Borca prihvatila sve Vuletove uslove i on oblači crveno plavi dres. Bilbija nažalost u Voši ali još uvijek postoji nada da suprotno odluči do petka. Gruja na pragu. Elem kako god Borac će ipak ući nešto jači u drugi dio.
Pusti se suplje;)

Avatar
maroonboy
Postovi: 162
Pridružen/a: 14 jan 2010, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroonboy » 28 jan 2010, 11:01

zli mrkvić je napisao/la:Uprava Borca prihvatila sve Vuletove uslove i on oblači crveno plavi dres. Bilbija nažalost u Voši ali još uvijek postoji nada da suprotno odluči do petka. Gruja na pragu. Elem kako god Borac će ipak ući nešto jači u drugi dio.
"Razgovarao sam s vodećim ljudima i istakao im moje uslove, koje su oni prihvatili. Bilo bi mi drago da opet obučem crveno-plavi dres. Mislim da bi sve trebalo da bude poznato za nekoliko dana. Još ništa nisam potpisao", izjavio je Trivunović, koji ima opciju prelaska u Sarajevo, koje takođe želi da ga vrati u svoje redove.
TM: jesu li horde gdje su nekad bile? HZ: gdje god da smo, uvjek smo korak ispred vas

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mirza_Hordas » 28 jan 2010, 11:31

300 je napisao/la: Slažem se, ipak je njegov matični klub Borac i ako odluči da se vrati u Banja Luku ne bih ga mrzio, Vule je ginuo za naš sveti dres, igrao je srčano i davao maximum u svakoj tekmi odigranoj za Sarajevo, ali to nažalost mnogi zaboravljaju..I šta sad ako potpiše za Borac?? Ništa buraz, treba poštovati njegovu odluku, ma kakva god ona bila!!!
Malo je igrača koji su došli, pa hajde da kažemo sa "strane" i igrali i borili se za Sarajevo kao Vule, voljeli i poštovali Klub i stekli simpatije navijača i zbog toga će uvijek biti i više nego dobrodošao u naš Klub i naš grad!
I TREBA DA BUDE!!!
potpis brate 8-)
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

vjeran1987
Postovi: 449
Pridružen/a: 13 dec 2009, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vjeran1987 » 28 jan 2010, 11:56

vule trivunovic jedan je od vas :D

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FK Sarajevo » 28 jan 2010, 12:09

Nemoj Vule da bi se ikada sjetio Sarajeva niti da bi zelio doci u Sarajevo sretno ti u Borcu ali po meni nama vise nikad netrebas niti si dobro dosao mozete vi pricati sta hocete ovo ono on u Sarajevu je igrao zbog para manite se toga srce ovo ono sad smo vidjeli sve VULE NEDOLAZI VISE NIKADA
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

borac_sampion
Postovi: 507
Pridružen/a: 20 avg 2009, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la borac_sampion » 28 jan 2010, 12:11

FK Sarajevo je napisao/la:Nemoj Vule da bi se ikada sjetio Sarajeva niti da bi zelio doci u Sarajevo sretno ti u Borcu ali po meni nama vise nikad netrebas niti si dobro dosao mozete vi pricati sta hocete ovo ono on u Sarajevu je igrao zbog para manite se toga srce ovo ono sad smo vidjeli sve VULE NEDOLAZI VISE NIKADA
Pa njemu u BL zivi cijela porodica,trebas ga razmjeti..za vas je igrao kao lav i ja mislim da mu morate biti zahvalni a ne ovakvi postovi..Imate sanse za Grujice ovi nasi doveli 2 vezna izgleda za njega nema mjesta
TREĆI PUT ČASTIMO

Avatar
miky_hz
Postovi: 23121
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 28 jan 2010, 12:14

Vule srbine Horde su uz tebe...

Logican izbor i sam bi vjerovatno ovako izabrao da sam u njegovoj poziciji...logicno momak je njihov,citav zivot je dole,kod nas je bio nesto malo odigrao momacki zagotivio nas,al ipak krv nije voda,srce vuce na svoje...sasvim logican izbor,plus sto su mu vjerovatno dali i bolje uslove uz sve to...


Hvala bogu da je ovo zavrsilo,hajmo dalje ;)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hamagara, Pitar6785 i 27 gostiju.