Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Svjetsko prvenstvo u fudbalu "Brazil 2014" - po prvi put u istoriji, reprezentacija Bosne i Hercegovine igraće na jednom velikom takmičenju.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

Šta očekujete od naše Reprezentacije u Brazilu?

Apsolutno svejedno, idemo tamo da uživamo
21
11%
Ispadanje u grupi, možda nekome pomrsimo račune
43
23%
Prolaz u drugi krug takmičenja
82
45%
Četvrtfinale, sa nešto sreće moguće
20
11%
Ja sam nepopravljivi optimista, očekujem 7 tekmi
17
9%
 
Ukupno glasova: 183

Avatar
Kaunas
Postovi: 13191
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Post Postao/la Kaunas » 09 dec 2013, 17:40

idemo tamo bez pritiska, šta bude bude, nece biti neuspjeh, ipak smo debitanti, ali ja sam optimista i ocekujem cetvrtfinale (preko Francuza naravno) :mrgreen: :mrgreen:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
BaDa12
Postovi: 4403
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Post Postao/la BaDa12 » 10 dec 2013, 10:34

Ni manje ni više. :mrgreen:
slika
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
SportMaster
Postovi: 60
Pridružen/a: 23 maj 2012, 00:59
Kontakt:

Re: Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Post Postao/la SportMaster » 10 dec 2013, 13:05

Očekujem veliku borbu za prolaz grupe do posljednje minute. Pape treba stavit kolašinca na zadnjeg veznog i nek melje. :D
RM & RF

Avatar
adc
Postovi: 128
Pridružen/a: 08 nov 2013, 13:02
Kontakt:

Re: Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Post Postao/la adc » 31 dec 2013, 07:00

Ništa manje od prolaza grupne faze, remi Arg, poraz Nig i pobjeda Irk i to je to. S 4 boda se ide dalje.

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Post Postao/la FliX » 01 jan 2014, 13:39

adc je napisao/la:Ništa manje od prolaza grupne faze, remi Arg, poraz Nig i pobjeda Irk i to je to. S 4 boda se ide dalje.
Tesko, ide al da Nigerija ne pobijedi Iran, ma i s bodom Nigerija ide dalje. Sve zavisi kolko si zamislio da ce nas Nigerija "nakarikat".

P.S Jesi li to Irak stavio s nama u grupu?

IceMann
Postovi: 7
Pridružen/a: 27 nov 2013, 16:05
Kontakt:

Re: Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Post Postao/la IceMann » 30 jan 2014, 19:33

Argentinci su 1 tu nema pomoći. Nigerija i mi ćemo se borit za to 2 mjesto ..

Avatar
samovasposmatram
Postovi: 294
Pridružen/a: 29 mar 2009, 20:47
Kontakt:

Re: Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Post Postao/la samovasposmatram » 22 feb 2014, 20:04

ocekujem 100% iskrenog zalaganja, pa sta bude, bude!

Sent from my GT-P5113 using Tapatalk
WHUFC

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Post Postao/la bistrikboy » 23 feb 2014, 22:22

Ocekujem da Pape zakasni u Brazil
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

andaluz01
Postovi: 32
Pridružen/a: 13 jan 2014, 17:10
Kontakt:

Re: Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Post Postao/la andaluz01 » 25 feb 2014, 22:58

Obizrom da Dzeko danas igra kao kilava balerina I promasuje gol sa 2 metra, obzirom da nemamo treceg napadaca I obzirom da je Susic otjerao sve potencijalne zamjene I da cemo igrati bez zadnjeg veznog, po obicaju, bit cemo najefikasnija reprezentacija u primanju golova I sa gol razlikom 0:10 cemo s evratiti kuci sjebani da se vise nikada ne oporavimo. Mi smo uvijek sami sebi najveci dusmani. Da nebi Cire nebi ni imali repku koja se I pored Susicevih cudnih eksperimenta nekako plasira u Brazil.

Avatar
Desperado2
Postovi: 26
Pridružen/a: 15 mar 2014, 01:09
Kontakt:

Re: Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Post Postao/la Desperado2 » 15 mar 2014, 20:31

Očekujem igru na nivou, zalaganje, stabilnost u igri i van nje, da će dati sve od sebe, pa kud puklo! Svakako je senzacija sto smo tamo, pa tako da svaki neuspjeh tamo i nije bas neuspjeh.
FC BAYERN MÜNCHEN

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Post Postao/la Adinjo » 15 mar 2014, 21:04

Kako stvari stoje, ocekujem katastrofu.
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Desperado2
Postovi: 26
Pridružen/a: 15 mar 2014, 01:09
Kontakt:

Re: Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Post Postao/la Desperado2 » 16 mar 2014, 16:45

Pa prolazilo mi je i to kroz glavu, ova netrepeljivost medju igracima, trenerima, vremenom to dodje, misle igraci da moze bolje, mada se nebi trebali petljati u trenerski posao, tako je kako je, pa makar to bio i Džeko ili peti-deseti.
FC BAYERN MÜNCHEN

andaluz01
Postovi: 32
Pridružen/a: 13 jan 2014, 17:10
Kontakt:

Re: Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Post Postao/la andaluz01 » 31 mar 2014, 23:22

Da je moj desetogodisnji sin selector ovako bi to izgledalo.

Bosna -Argentina 1:1 (Besic, Salihovic -2 zadnja vezna, napad Pjanic ili Miske, Lulic, Hajrovic, Dzeko ili Ibisevic)

Bosna Nigerija: 2:2 (Besic, Salihovic -2 zadnja vezna, napad Pjanic ili Miske, Lulic, Hajrovic, Dzeko ili Ibisevic)

Bosna - Iran 2:1 (Besic-zadnji vezni, napad Pjanic ili Miske, Lulic, Hajrovic, Dzeko i Ibisevic)


Dakle isli bi dalje

Medjutim sa Papetom ce biti ovako:

Bosna -Argentina 0:6 (ni jedan zadnji vezni, napad Pjanic, Miske, Lulic, Medunjani, Dzeko i Ibisevic)

Bosna Nigerija: 0:3 (ni jedan zadnji vezni, napad Pjanic, Miske, Lulic, Medunjani, Dzeko i Ibisevic)

Bosna - Iran 0:2 (ni jedan zadnji vezni, napad Pjanic, Miske, Lulic, Medunjani, Dzeko i Ibisevic)

Dakle skor od oko 10-11 golova u mrezi bez I jednog datog gola. U medjuvremenu ce u znak protesta vjerovatno pola tima rezignirano pucati lopte u publiku.

Nasa sansa je EURO 2016 sa bilo kojim ternerom, cak I Piplicom mozemo doci u cetvrt-finale, samo da ne bude glupi, tvrdoglavi Pape sa svojim nepotizmom.


Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Post Postao/la jestamaji » 02 apr 2014, 10:58

interesantno kako se sve mijenja, posebno nakon tog prokletog insbruka. ja sam prvo pokušao da to sve ignorišem po principu bilo i prošlo, ali izgleda da nije baš tako. nisam odmah pročitao intervju sa spahom u danima, tek neki dan, i mogu reći da sam se ozbiljno zabrinuo. kad malo bolje razmislim mi ustvari nismo u stanju otići na svjetsko bez frke!
za neupućene, na posljednja dva svjetska prvenstva na kojima je stara juga učestvovala uvijek je bilo debele frke. '82 je bio totalni raspad na liniji igrači-savez, zbog premija i zbog čuvene puma-adidas afere i ignorisanja ugovora koje su igrači imali od strane saveza. tada smo imali izvrsnu reprzentaciju koja se raspala ko mjehur od sapunice i koja nije bila u stanju pobijediti ni polovan honduras sa dva gola razlike ni sjeverne irce sa šesnaestogodišnjim djetetom. '90 je bio totalni rat na liniji selektor-novinari i strašna reprezentacija u kojoj je nažalost bilo samo 11 mjesta. zahvaljujući osimu nije se desio raspad nego veliki uspjeh, ali je napetost bila ogromna! OK, pape je '82 bio mlad, ali doživio je to sve, a '90 je bio u prvoj liniji fronta. ostaje nam samo da se nadamo da je pape u stanju da iz svojih iskustava sa ta dva prvenstva izvuče ispravne zaključke i napravi najbolje poteze, ali jeb.iga, teško je to, njegova sujeta je povrjeđena, ipak je on vjerovatno najveći bosanski igrač svih vremena a od skora i prvi trener koji nas je odveo na svjetsko ... nije to sve nimalo jednostavno!

moja postavka je od početka bila "idemo tamo da uživamo a šta bude biće" ali bila bi velika šteta ako u brazilu bude ovih trenutnih tenzija, to bi moglo poprilično pokvariti ugođaj :|

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1537
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Post Postao/la crvenocrni » 02 apr 2014, 11:19

Vrlo jednostavno. Svaka utakmica sa Hajdukovim pulenima (kako sa jednim tako pogotovo sa obojicom) kao i izmisljanje pozicija odredjenim igracima je garantovan poraz, ili jednostavnije receno prva 2 sigurno a onda Iran nije ni bitan. Uzevsi u obzir trenutnu atmosferu u i oko tima zajedno sa gore pomenutim mislim da je debakl neminovan ali eto nada zadnja umire...

Avatar
Babayaro
Postovi: 983
Pridružen/a: 28 jun 2009, 22:57
Kontakt:

Re: Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Post Postao/la Babayaro » 16 apr 2014, 12:04

Da se ne obrukamo.
Ko izgubi dobitak, dobije gubitak.

Avatar
Babayaro
Postovi: 983
Pridružen/a: 28 jun 2009, 22:57
Kontakt:

Re: Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Post Postao/la Babayaro » 29 maj 2014, 10:45

Bloomberg WC prediction:
http://www.bloomberg.com/visual-data/world-cup/#0,0,-1

Sa 1 golom idemo u grupnu fazu :)
Ko izgubi dobitak, dobije gubitak.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Post Postao/la BelminM23 » 29 maj 2014, 11:37

Babayaro je napisao/la:Bloomberg WC prediction:
http://www.bloomberg.com/visual-data/world-cup/#0,0,-1

Sa 1 golom idemo u grupnu fazu :)
Misliš, prolazimo grupu :)
1:2 gol razlika, 4 boda i prolazimo, i onda nas Francuzi izbacuju :) Loše, Loše. Izbacit ćemo mi Francuze, ako budemo igrali sa njima.

:bih:

Avatar
suhi
Postovi: 3339
Pridružen/a: 22 dec 2013, 12:40
Kontakt:

Re: Šta očekujete od naše reprezentacije u Brazilu?

Post Postao/la suhi » 29 maj 2014, 11:41

Ocekujem da nas pape takticki sjebe :D
Ozil is unique, there is no copy of him – not even a bad one. He is the best number 10 in the world. He makes things very easy for me and for his team-mates with his football vision and the decisions he makes. (c) José Mourinho

Odgovori

Natrag na “Reprezentacija BiH na SP u Brazilu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.