RK Krivaja Zavidovići

Zivinicko
Postovi: 49
Pridružen/a: 15 dec 2012, 01:08
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la Zivinicko » 14 jan 2014, 10:25

century je napisao/la:Vidit cemo tu vasu ambicioznost na proljece ja mislim da nam prvi dolazite ima da vam nasa djeca oderu guzove.A Jaskicu cemo barem nogu slomit :twisted: ,Vasa prednost Ridzic posto zna Krivaju u dušu
Hahaha e to bas jbt izgleda seljacki,cuj nogu frajeru slomiti..cccc jbg sad..A uvijek smo igrali dobro s vama u Zavidovicima,guste utakmice, ne bojimo se jbg uvijek smo bili bolji.Nama bi tu dobro dosla pobjeda jer imamo dobar rapored, onda bi usli sigurno u seriju 5-6 pobjeda..

furnirnica
Postovi: 24
Pridružen/a: 31 jan 2014, 14:19
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la furnirnica » 02 feb 2014, 15:45

Krivaja ponovo i pored poraza odigrala dobru utakmicu .Iako su ovu polusezonu poceli oslabljeni odlaskom Jaskica kojeg je novi trener Konjuha Ridjic doslovce odvukao u Zivinice i oslabio svoj maticni klub Krivajina mladost je ponovo po ko zna koji put pokazala da se na njih moze i te kako racunati.Istinski su se borili svih cijelo vrijeme ali na zalost izgubili su 1 razlike. Kako cujemo momci su se borili i dali maksimum i mislim da zajedno sa svojim trenerom rade dobar posao. Sretno momci u buducnosti i vidimo se ABD u subotu protiv Konjuha

furnirnica
Postovi: 24
Pridružen/a: 31 jan 2014, 14:19
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la furnirnica » 04 feb 2014, 20:45

u vidim u Zavidovicima sude Sarajlije a na svadbi kod Dade Ridjica sam vidjeo jednog od njih , bogami vec stela .Mislim da ce krivajasi morat ostaviti srce i dusu na terenu da bi uspjeli pobijediti favorizovani Konjuh .Takodje mislim da ce dvorana biti ispunjena de posljednjeg mjesta i domacim igracima ce davati dodatnu energiju. U svakom slucaju vidimo se u suboto.

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la brzi » 04 feb 2014, 22:39

Inače loš sudijski par,moj dojam ;)

century
Postovi: 41
Pridružen/a: 09 jan 2014, 16:04
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la century » 06 feb 2014, 23:08

Puric se povrjedio tesko cemo do pobjede al tu su nasi kadeti mada je se i mali Abalo povrijedio,bit ce teska utakmica

zavidovicanin
Postovi: 23
Pridružen/a: 31 jan 2014, 12:55
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la zavidovicanin » 12 feb 2014, 12:38

century je napisao/la:Puric se povrjedio tesko cemo do pobjede al tu su nasi kadeti mada je se i mali Abalo povrijedio,bit ce teska utakmica
jest da je prezervativ,al dobar je covjek :P

zavidovicanin
Postovi: 23
Pridružen/a: 31 jan 2014, 12:55
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la zavidovicanin » 12 feb 2014, 12:41

sala mala,pura je nasa macka

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la krivajaš » 15 feb 2014, 17:53

Još malo i vrijeme da se krene.. Večeras nažalost sve osim ubjedljivog poraza bit će ravno čudu.
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

furnirnica
Postovi: 24
Pridružen/a: 31 jan 2014, 14:19
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la furnirnica » 16 feb 2014, 19:02

bio sam na tekmi , cudo se nije desilo ,Krivaja odigrala u skladu sa svojim trenutnim mogucnostima . Nema Purica i prakticno nema ko da opali Konjuh i bez jaskica igrao najbolju obranu u lizi a sa njim to je bila za Krivajine mlade bekove velika prepreka. Krivaju ne treba svrstavati u rang sa konjuhom vec sa ekipama koje su u ovom momentu u rangu krivaje .Ove godine izboriti ostanak a do godine gurnuti u vatru nase mlade igrace pa sta bude PARA NEMA PARE NISU PROBLEM , pozdrav krivajasi :D

zavidovicanin
Postovi: 23
Pridružen/a: 31 jan 2014, 12:55
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la zavidovicanin » 18 feb 2014, 09:15

furnirnica je napisao/la:bio sam na tekmi , cudo se nije desilo ,Krivaja odigrala u skladu sa svojim trenutnim mogucnostima . Nema Purica i prakticno nema ko da opali Konjuh i bez jaskica igrao najbolju obranu u lizi a sa njim to je bila za Krivajine mlade bekove velika prepreka. Krivaju ne treba svrstavati u rang sa konjuhom vec sa ekipama koje su u ovom momentu u rangu krivaje .Ove godine izboriti ostanak a do godine gurnuti u vatru nase mlade igrace pa sta bude PARA NEMA PARE NISU PROBLEM , pozdrav krivajasi :D

i ovo je sve super kada sam trener konjuha kosta koliko nasa cijela ekipa a sta ces kada u upravi sjede roditelji od djece i pametuju i vrse pritisak na trenera (mislim bezuspjesno, samo ispadaju smjesni) a mojnekadasnji direktor vjerovatno poznat kao veliki demagog koji od raspada krivaje nije u klub donirao ni jadnu markicu upravlja klubom i srozava i ono malo sto je ostalo od nekadasnjeg giganta.ima tu jos njih koji su tu samo da su tu al hajde neka pomognu jos ove godine .....? :lol: valjda ce doci kraj i njihovoj vladavini pozzzz :D

maxuz
Postovi: 33
Pridružen/a: 27 feb 2014, 11:00
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la maxuz » 28 feb 2014, 20:28

sutra je tekma u zavidovicima jel se Puric vraca kakva je situejesn u krivaji i jel istina da onaj mali grasak :evil: vodi glavnu rec.

furnirnica
Postovi: 24
Pridružen/a: 31 jan 2014, 14:19
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la furnirnica » 28 feb 2014, 20:34

maxuz je napisao/la:sutra je tekma u zavidovicima jel se Puric vraca kakva je situejesn u krivaji i jel istina da onaj mali grasak :evil: vodi glavnu rec.
pura se vraca hvala bogu :D a koji ba grasak to onajmali mis samo capa od djece i roditelja -internet trener al sta ces glavni

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la krivajaš » 02 mar 2014, 11:19

Krivaja - Izviđač 21 : 26 ( 13 : 11 )

Ne znam šta bih napisao, jedna u najmanju ruku čudna utakmica. Prvo poluvrijeme solidno, imali igru, vodstvo, nekoliko finih i akcija, međutim drugo poluvrijeme kao da je druga ekipa izašla na teren. Nevjerovatnih 5 promašenih penala ( kapa dole golmanu Izviđača), čak 12 minuta igrač više u drugom poluv. i za cijelo to vrijeme nismo uspjeli 2 gola postići, a što je najžalosnije ni udarac ka golu uputiti. Izviđač jednostavno uzeo ono što mu se pružilo, utakmica korektna.
Još uvijek razmišljam i ne mogu skontati šta se desilo, ne bi želio da posumnjam u neke mutne radnje ali previše je toga što miriše na to... ali dobro, idemo dalje!
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

maxuz
Postovi: 33
Pridružen/a: 27 feb 2014, 11:00
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la maxuz » 02 mar 2014, 15:48

krivajaš je napisao/la:Krivaja - Izviđač 21 : 26 ( 13 : 11 )

Ne znam šta bih napisao, jedna u najmanju ruku čudna utakmica. Prvo poluvrijeme solidno, imali igru, vodstvo, nekoliko finih i akcija, međutim drugo poluvrijeme kao da je druga ekipa izašla na teren. Nevjerovatnih 5 promašenih penala ( kapa dole golmanu Izviđača), čak 12 minuta igrač više u drugom poluv. i za cijelo to vrijeme nismo uspjeli 2 gola postići, a što je najžalosnije ni udarac ka golu uputiti. Izviđač jednostavno uzeo ono što mu se pružilo, utakmica korektna.
Još uvijek razmišljam i ne mogu skontati šta se desilo, ne bi želio da posumnjam u neke mutne radnje ali previše je toga što miriše na to... ali dobro, idemo dalje!
ma druze slazem se sa tobom , sumnjam u sta drugo pa ni krivaja jos nije sigurna trebaju dvije tri pobjede . Vidim igraci se bore onoliko koliko mogu puno je tu djece koje ne mogu puno al vidjelo se da je Puric jos nespreman onaj mali srednji za razliku od dosed solidan pivot standardan , nije to bilo slabo DOBRO JE al ovi mladji koji su igrali solidno Šanta dobar dok je jmao snage . Žao mi je ovih starijih jer ovo nije neka bog zna ekipa mada je prvo poluvrijeme dobro u drugo pad vidjeli smo kada i Ado trazi izmjenu jer nije mogao vise a klupa tankosava. Vise boli to sto sam primijetio na tekmi da se pojedini clanovi uprave cinicno smjeskaju i slikaju sa kojekakvi zavidovickim supcicima al mislim sve u svrhu da ostvare svoje licne ciljeve :lol:

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la krivajaš » 02 mar 2014, 17:08

maxuz je napisao/la:
krivajaš je napisao/la:Krivaja - Izviđač 21 : 26 ( 13 : 11 )

Ne znam šta bih napisao, jedna u najmanju ruku čudna utakmica. Prvo poluvrijeme solidno, imali igru, vodstvo, nekoliko finih i akcija, međutim drugo poluvrijeme kao da je druga ekipa izašla na teren. Nevjerovatnih 5 promašenih penala ( kapa dole golmanu Izviđača), čak 12 minuta igrač više u drugom poluv. i za cijelo to vrijeme nismo uspjeli 2 gola postići, a što je najžalosnije ni udarac ka golu uputiti. Izviđač jednostavno uzeo ono što mu se pružilo, utakmica korektna.
Još uvijek razmišljam i ne mogu skontati šta se desilo, ne bi želio da posumnjam u neke mutne radnje ali previše je toga što miriše na to... ali dobro, idemo dalje!
ma druze slazem se sa tobom , sumnjam u sta drugo pa ni krivaja jos nije sigurna trebaju dvije tri pobjede . Vidim igraci se bore onoliko koliko mogu puno je tu djece koje ne mogu puno al vidjelo se da je Puric jos nespreman onaj mali srednji za razliku od dosed solidan pivot standardan , nije to bilo slabo DOBRO JE al ovi mladji koji su igrali solidno Šanta dobar dok je jmao snage . Žao mi je ovih starijih jer ovo nije neka bog zna ekipa mada je prvo poluvrijeme dobro u drugo pad vidjeli smo kada i Ado trazi izmjenu jer nije mogao vise a klupa tankosava. Vise boli to sto sam primijetio na tekmi da se pojedini clanovi uprave cinicno smjeskaju i slikaju sa kojekakvi zavidovickim supcicima al mislim sve u svrhu da ostvare svoje licne ciljeve :lol:
Ma cilj uprave je jasan ko dan, sve se radi na sabotaži Adija kako bi ga skinuli, naročito posljednje dvije godine. I na polusezoni su to htjeli ali ih je on poslao u neku stvar jer su mu dužni minimalno dva dobra apartmana na moru. Također, ruke upetljane u to ima i Dado Riđić koji je tiha patnja Nikice, sve je podređeno da on preuzme ekipu, upravo zbog tog su Jaškića pustili, a momak nije tražio puno, trebale mu dvije plate unaprijed da plati neke kazne koje je hitno morao regulisati. Činjenica je i to da Adi polako gubi konce, izgubio je i autoritet kod igrača, ekipa slabo trenira ali je definitivno da sve zasluge što ovoliko dugo godina igramo u premijer ligi idu njemu, znao je s mnogo gorom ekipom ostajati, i to u ligi koja je bila za klasu jača nego ova sad. Ali eto, takvo vrijeme došlo, neki ljudi su predugo u klubu, konstantno kukaju kako se nema, onda se nekako logički postavlja pitanje šta će tu ako se nema i ako im nije dobro. Uglavnom bit će burno u nastavku!
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

maxuz
Postovi: 33
Pridružen/a: 27 feb 2014, 11:00
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la maxuz » 06 mar 2014, 11:11

Za vikeng su igrale omladinske selekcije rk krivaje u zenici sa domacim celikom . Uvijek do sada bili smo bombardovani od VELIKOG TRENERA malog graska kada djeca pobjedjuju ali za razliku od od ovog vikenda kada sam na stranici RK Celik vidio da je krivaja izgubila sem u selekciji trenera Adisa Humkica koji je uz Adija jedini trener iz Krivajine skole. Mislim da i pored poraza rezultati moraju biti na stranici skole rk krivaja , hvala na razumijevanju

century
Postovi: 41
Pridružen/a: 09 jan 2014, 16:04
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la century » 07 mar 2014, 01:00

Mrkonja ponovo se vratio doselio u Zavidovice znaci mogo bi i on preuzet Krivaju a sto se tice Adija svaka cast na minulom radu al mislim da je vrijeme da se trener promjeni mada je bolje da se uprava promjeni ali Nikicu mozemo jedino atentatom smjenit.

kaca
Postovi: 418
Pridružen/a: 08 mar 2012, 13:05
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la kaca » 07 mar 2014, 07:32

Ako ti je lakse i u Gorazdu ima takvih istih da ih ni spuzkom nemozes otjerati bez obzira na rezultat.

BAMBI
Postovi: 140
Pridružen/a: 17 mar 2013, 02:20
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la BAMBI » 07 mar 2014, 15:47

Ima ih takvih u svakom klubu a jedan takav je Kaja kod vas u Gorazdu cvrkavi prevarantic,folira sve redom...

zavidovicanin
Postovi: 23
Pridružen/a: 31 jan 2014, 12:55
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la zavidovicanin » 08 mar 2014, 23:37

century je napisao/la:Mrkonja ponovo se vratio doselio u Zavidovice znaci mogo bi i on preuzet Krivaju a sto se tice Adija svaka cast na minulom radu al mislim da je vrijeme da se trener promjeni mada je bolje da se uprava promjeni ali Nikicu mozemo jedino atentatom smjenit.
ma kakav Mrkonja taj ne ide gdje para nema kao bivsem igracu skidamo svi kapu a kao trener mislim da nije nesto posebno :lol: jer to svako moze provjeriti u klubovima gdje je radio. nikica je borac i on se najvjse i zalaze za svoj klub a sto se tice Adija o njemu ne treba komentarisati covjek 11godina vodi ovaj klub i ko mu to vidi neki misle da ima para al varaju se para nema , pustite covjeka neka radi svoj posao jer ovu sadasnju ekipu Krivaje ne bi trenirao ni jadan trener na svijetu( bi onaj kome je sve svejedno) ali mislim da bi Adi dao sve za ove svoje mlade igrace ali i oni bi njemu isto tako uzvratili. Isto tako zasigurno znam da je covjeku dopizdilo i da on sigurno nece sleducu sezonu biti trener ovog nekadasnjeg giganta

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.