Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la samson » 04 mar 2014, 23:40

ZutiMrav je napisao/la:
samson je napisao/la:Za Arslanagica samo Zimbabwe, Gringo Americo, Bubnjar i Mrav Zuco nisu htjeli skontati da ce za nas igrati, a mnogo toga nikada nece. Nije se o tome pisalo jer je savez vec sve dogovorio. Ovo u Insbruku je samo detaljisanje ..
:lol: :lol:



Juka odradio.
Za koga? U dogovoru sa?
Zadnja izmjena: samson, dana/u 04 mar 2014, 23:41, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ZutiMrav
Postovi: 718
Pridružen/a: 13 jan 2014, 04:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la ZutiMrav » 04 mar 2014, 23:41

samson je napisao/la:
ZutiMrav je napisao/la:
samson je napisao/la:Za Arslanagica samo Zimbabwe, Gringo Americo, Bubnjar i Mrav Zuco nisu htjeli skontati da ce za nas igrati, a mnogo toga nikada nece. Nije se o tome pisalo jer je savez vec sve dogovorio. Ovo u Insbruku je samo detaljisanje ..
:lol: :lol:



Juka odradio.
Za koga?
Safetov posao.
Prvi amidza bubi ga Tino Sven

Avatar
Zenga
Postovi: 1713
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Zenga » 04 mar 2014, 23:42

Sabinho je napisao/la:Ljudi, pravi se poslovi obavljaju bez novinara koji u vecini slucajeva sve pokvare. Nemamo mi pojma sta se zapravo desava i desava li se uopste, jedino sto znamo je "istina" koju nam namecu polupismeni novinari.
Upravo tako, ta nije niko debil da odmah trci prvoj tv-stanici i podnese puni raport sta se kurla.
Koliko znam Arslanagic je neki rod Susicu, zar nije ? Ako je tako nema frke, sto nebi igrao za nas.... Podrzavam i pozive novih u repku kao sto su Hadzic i Susic Jr. Jr.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Format » 04 mar 2014, 23:44

Kakav sad rod Susicu?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
ZutiMrav
Postovi: 718
Pridružen/a: 13 jan 2014, 04:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la ZutiMrav » 04 mar 2014, 23:44

Zenga je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:samo, brat mu je još veći talenat, a igra za Srbiju :D čudna neka braća :D daj Bože da Modić uspije u Milanu, malo me muči njegova fizika :D tanak je :mrgreen:
1. Nije veci talenat, cak je goal.com pisao o nasem Andreju.
2. U Milanu gotov nemoguce da ce se probiti u A-ekipu jer su samo rijetki to uspjeli zadnjih 15ak godina, Abate i Di Sciglio. Sto mu dodatno komplikuje status potencijalnog prvotimca Milana je Hachim Mastour. Vanserijski talenat koji vec sada snima reklame sa Nike-om uz Neymara i glavni je igrac Primavere Milana.
3. Nema zime sto se tice fizike, mlad je decko, kao sto neko rece, sjetimo se samo Dzeke....
Neka igra za tip. Udinese dosta :mrgreen:
Prvi amidza bubi ga Tino Sven

Avatar
Zenga
Postovi: 1713
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Zenga » 04 mar 2014, 23:50

Format je napisao/la:Kakav sad rod Susicu?
Pisalo je o tome ranije, sad da li su nasi novinari izmisljali, to zaista ne znam.

ZutiMrav, bilo bi super kad bi postao Modic igrac kvaliteta za Udinese, recimo tipa Basta sto igra za Srbiju 8-)
Zadnja izmjena: Zenga, dana/u 04 mar 2014, 23:55, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Omerbavarac » 04 mar 2014, 23:55

Eto haman je zvanicno da je Arslanagic odabrao BiH. 8-)
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Format » 04 mar 2014, 23:58

Ajmo ovako realno, jeli iko ikad gledao Arslanagica ? Ako jest da uporedi njegov i Bicin kvalitet?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la samson » 05 mar 2014, 00:01

Ja samo jedno pitanje u vezi Arslana imam. Da li je brzi od Bicakcica i Zukana? U slucaju da jeste, za mene je bolji .. Ja, kada procitam sugestije strucnjaka o ovom dvojcu na bocnim pozicijama, dođe mi da se zapalim i objesim istovremeno ..

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Goalgetter » 05 mar 2014, 00:04

Ono sto sam ja vidio, jeste brzi od njih dvojice. Robustan je takodjer Arsla, ali po meni je on jos ''frisak'' , ima ponekih nesigurnosti u igri. Ali sam misljenja da je rame uz rame vec sada sa Bicakcicem i Zukanom, u buducnosti moze dosta vise od njih. Tek je ove sezone izborio mjesto u timu, treba mu prije svega iskustva. Ali bolji od Sunjica je svakako.
Zadnja izmjena: Goalgetter, dana/u 05 mar 2014, 00:05, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ZutiMrav
Postovi: 718
Pridružen/a: 13 jan 2014, 04:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la ZutiMrav » 05 mar 2014, 00:05

samson je napisao/la:Ja samo jedno pitanje u vezi Arslana imam. Da li je brzi od Bicakcica i Zukana? U slucaju da jeste, za mene je bolji .. Ja, kada procitam sugestije strucnjaka o ovom dvojcu na bocnim pozicijama, dođe mi da se zapalim i objesim istovremeno ..
Brzi je sa 194 cm jako dugog koraka i brzog koraka. Gledam ga isti ko onaj mali Varane iz Reala. Samo treba snjim lagano, nema sumnje da ce St. L ce za njega klepiti novac iz Lige Petice.


B. isti sam...
Prvi amidza bubi ga Tino Sven

Avatar
Zenga
Postovi: 1713
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Zenga » 05 mar 2014, 00:08

samson je napisao/la:Ja samo jedno pitanje u vezi Arslana imam. Da li je brzi od Bicakcica i Zukana? U slucaju da jeste, za mene je bolji .. Ja, kada procitam sugestije strucnjaka o ovom dvojcu na bocnim pozicijama, dođe mi da se zapalim i objesim istovremeno ..
Generalno se slazem sa napisanim, no fino je odigrao Bicakcic onu tekmu (protiv SAD/Meksika?) kada je igrao desnog beka. Arslanagica nikad nisam gledao, ali sama cinjenica da igra za mladu Belgiju govori svoje, dakle i te kako ima potencijala.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Format » 05 mar 2014, 00:12

Malo cudno da dvometras ima takvu brzinu al vjerujem vam. Fino pojacanje a i vise nam fali :)

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la samson » 05 mar 2014, 00:20

Hvala na odg. Na mene Bicakcic jednostavno ne ostavlja utiska nikakvog, dzaba i onaj gol. Iz aviona se vidi da igra u amaterskom - taraba klubu. Za Zukana mogu reci, da ga nisam nit upratio dobro (osim sporosti), jeste da je bio odsutan zbog one povrede ..

Avatar
zgembo89
Postovi: 4932
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la zgembo89 » 05 mar 2014, 00:21

Virtu4l je napisao/la:
Sheyi je napisao/la:A koliko se napadao Safet zbog Gudelja i Tankovića i na kraju kad se vidjelo kako i sta je, niko da se javno izvine na forumu za sve ruzne rijeci koje su uputili Papetu. :D
Od koga očekuješ da ti se izvine? Pa evo, mjesecima se provlači i Arslanagić, pa teferič.... a evo Arslanagići su došli na teferič. Misliš da će neko od njih priznati grešku kad momak sutra nastupi za nas... a bacali su drvlje i kamenje po Begiću, Sušiću i ostalima.
Zbog čega vi nešto se kao dizete duznost selektora je da obiđe potencijalne igrace da kontaktira sa njima ako mu trebaju da su stvari rađene na vrijeme TAnković i Gudelj bi se prije otkrili da foliraju,a ne dan dva pred okupljanje..Teferici trebaju biti zavrsna stvar kada je vec sve dogovoreno unaprijed!

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la gringobih » 05 mar 2014, 00:24

Format je napisao/la:Malo cudno da dvometras ima takvu brzinu al vjerujem vam. Fino pojacanje a i vise nam fali :)

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Pokretniji od Bice sigurno, bice nesto od njega ;)
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la calcio » 05 mar 2014, 00:26

zgembo89 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
Sheyi je napisao/la:A koliko se napadao Safet zbog Gudelja i Tankovića i na kraju kad se vidjelo kako i sta je, niko da se javno izvine na forumu za sve ruzne rijeci koje su uputili Papetu. :D
Od koga očekuješ da ti se izvine? Pa evo, mjesecima se provlači i Arslanagić, pa teferič.... a evo Arslanagići su došli na teferič. Misliš da će neko od njih priznati grešku kad momak sutra nastupi za nas... a bacali su drvlje i kamenje po Begiću, Sušiću i ostalima.
Zbog čega vi nešto se kao dizete duznost selektora je da obiđe potencijalne igrace da kontaktira sa njima ako mu trebaju da su stvari rađene na vrijeme TAnković i Gudelj bi se prije otkrili da foliraju,a ne dan dva pred okupljanje..Teferici trebaju biti zavrsna stvar kada je vec sve dogovoreno unaprijed!
Samo dok ste vi ovdje pljuvali Begic & co su uveliko radili na svemu tome, posto je selektor dao zeleno svijetlo. Znaci u buducnosti manje pljuvanja i vise povjerenja u ove ljude koji su vec toliko puta dokazali da dobro rade. Pljuvanje ne donosi nista dobro. Sad ces ti reci nismo pljuvali nego kritikovali, bilo je i jednog i drugog. Vise pljuvanja nego kritikovanja.

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Mozambik » 05 mar 2014, 00:31

Radili su oni moj ****. Imaju vise srece nego pameti.

Avatar
19risha88
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 nov 2013, 01:21
Lokacija: %,& (FYR of Macedonia)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la 19risha88 » 05 mar 2014, 00:35

Pa Safeta bi trebalo linčovat da je pokaz'o nezainteresovanost za Arslanagića kojem je uz sav njegov talenat i kvalitet i tetak :D A jeste primjetili da se niko ne buni kad pišemo o Arslanagiću,iako mu je Pape tetak :D Baš se pitam zašto...

fkv123
Postovi: 429
Pridružen/a: 26 jan 2014, 18:01
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la fkv123 » 05 mar 2014, 00:39

Mozambik je napisao/la:Radili su oni moj ****. Imaju vise srece nego pameti.
Arslanagic, Kolasinac, Hajrovic(x2), Mujdza, Bicakcic, Visca, Milosevic, Modic, Husic, Salanovic...svi dokazi da savez radi svoj posao.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.