Chily is insane

Mislite da možete bolje? Izvrstan ste poznavalac situacije u bh. sportu, ali niko, pa čak ni SportSport.ba ne želi da objavi vaš stav? Ovo je vaša rubrika.
Odgovori
Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Chily is insane

Post Postao/la chily-rz » 28 avg 2013, 19:38

Prica bez pokrica !

Da vam pricam pricu o zaduzivanju i pokricu, nema smisla vicu,.

Ja sam od onih sto bleje u prazno,supljiraju vam razno,fazu po fazu,znaci fazno..

O Miselu Platiniju za kojeg da je legenda kazu,za kojeg se zalazu,javnosti oci mazu,ma lazu,samo mu cuvaju strazu dok svojim dubokim dzepovima nabijaju kilazu..

O Arapskim bradatim spodobama sto nikad igrali se nisu loptama,bogate naftase sto zabole qrc za sunite I kurdase,hoce da ih kvazi financijskim fer plejom uplase,hah..

Dakle,imamo Arape,mafijase,kladionice I kravatase I za sve njih korumpiranu pudlicu da se uplase,mos mislit,bas ce ih stisnit,tajkun ce vrisnut,aaaaaa

Male I velike,pametne I neuke,nagodne I pogodne,svima su godine rodne,nadje se I za rodbine..

Na stadionima sto bljeste prave se milionske feste sto na milionski auditorijum djeluje kao morfijum..

Kontra “svjetlu” dodje tama naseg Balkana,tragikomicna drama ljudskog sljama bez trunke srama,postenja ni
grama,.

Rekose mi da je bio gol al ono samo stativa,nestade motiva pa se cugne piva,uhvati me dobrila,s ekipom je gotiva,.

Bice bolje,mora da to je,dok se novci broje I planovi kroje meni ostaje samo moje..

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9852
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Chily is insane

Post Postao/la Nail for Real » 01 sep 2013, 18:59

Ovo nije kolumna jarane, al' nije lose, iako nisam neki ljubitelj ovakvog nacina izrazavanja.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Chily is insane

Post Postao/la LenBias » 01 sep 2013, 19:01

ovo neki reper :lol:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: Chily is insane

Post Postao/la tyler durden » 01 sep 2013, 19:05

:lol: :lol:

Ajde ti Chilly ,izadi malo na zrak i medju ljude.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Chily is insane

Post Postao/la chily-rz » 01 sep 2013, 19:21

LenBias je napisao/la: ovo neki reper :lol:
Jos jedan post si dodao,libu te taki..

@tyler rodjace,zraka i meraka, nema da fali..

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Chily is insane

Post Postao/la chily-rz » 07 mar 2014, 00:07

Mahmurno jutro

Pomalo sam mahmuran od jucerasnjeg dana,.Opila me uobicajena spika bez pokrica gdje sam po ko zna koji put bio dio tragikomicne drame ,usranog sistema,nametnutog rezima kojeg nazvase demokratijom..
Izgubljena zena sto vapi za pravdom,za posten rad dobice kaznu dok se bahati poslodavac mucki smije i aplaudira pravnoj drzavi.. Opet je ujeo vuk magarca a copor kao i uvjek stiti snaznijeg i mocnijeg,njima pogodnijeg,drustveno prihvatljivijeg,.Ako,kad smo sebicno drustvo laznog morala,bez trunke suosjecanja,tako nam i treba.

Ujedaju nas ,i to ne oni psi lutalice nego nametnuti rezim pod maskom lazne demokratije,.Drzava za bogate i njihove rodjake,komsije i poznanike ali ne i za tu zenu,majku kojoj uzese pravo na besplatno zdravstvo i poslase kuci uplakanu i obespravljenu,zgazenog dostojanstva da broji dane povratka svog muza sto pravo na rad morade potraziti u tudjini, i njega je sutnula drzava kao i mnoge prije.

A ti ? Kako si ? Stari dobri Bosnjanu iz doba Kotromanica,veliki Srbinu,potomce dinastije Vlastimirovica i jos veci Hrvatu,krvni rodjace Trpimirovica. Da te pitam za ime pradjeda vjerovatno necu dobiti odgovora ali zato si sigurno jedan od ovih,mora da jesi,bas ti si taj,spreman zivot dati i **** jesti ali sasvim obican covjek neces biti..Zivis proslost,sadasnjost gutas jer si za Boga milog grlat i moze svasta da ti stane ali to ti ne lijeci rane,gorcina te steze,jaukno bi ali niko te ne cuje,tvoj glas je samo tvoj i druge ne dotice a kunu se da su isti kao i ti..Sklopi oci potomce,jesi li ? Vidis li buducnost i kakva je ?

O zemljo tisucljetna sto ti se na vjernost zakunise,otvori se i progutaj kmetove i feudalce,proleterijat,robove,birokrate i vlast. Mozes li i osjetis li gorcinu i mucninu ?

O zemljo nasih pradjedova ti povrati sad progutano,pusti niz vodu nek otece..Udahni duboko,umij se i vrati stari sjaj,nabaci osmijeh i budi prolazna stanica na putu za raj.

Ako imate dodatnih pitanja, obratite se svom ljekaru ili farmaceutu.
Sve lijekove držati na sigurnom mjestu, van dohvata djece!

Avatar
bega_afc
Postovi: 13723
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Chily is insane

Post Postao/la bega_afc » 16 mar 2014, 01:00

Proturi nekom nek snimi pjesmu s ovim tekstom. Nisi los Cili lave, znas bit nadasve zanimljiv.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Odgovori

Natrag na “Kolumne čitalaca”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.