BiH - Egipat / 05.03.2014

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la DonCorleone » 07 mar 2014, 23:10

Nas je egipat obrukao, zadnje dvije utakmice nismo posteno osutali na gol, o uigranim i slozenim akcijama da ne pricam, raspali smo se.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la bvb » 08 mar 2014, 00:09

DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:
bvb je napisao/la:
calcio je napisao/la:Nisu se ni ostali u nasoj grupi proslavili
Iran - Guinea 1:2
Rumunija - Argentina 0:0
a za sat vremena (02:30) igraju Meksiko i Nigerija pa ko zeli da gleda bice ovdje http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?mat ... art=sports" onclick="window.open(this.href);return false;
Skautiranje :D
Gvineja je dobra ekipa. U zadnjih 2-3 godine su bolji od Egipta.
Nigerija je nadigrala Meksiko pravo. Mekse je golman spasio jedno 4-5 puta. Kad se sjetim sta je nama meksiko radio. Bit ce vrlo tesko protiv Nigerije. Ja mislim da ce oni biti favoriti protiv nas.
Nigerijci su odigrali jako dobro protiv Italije (2-2), u zdanjih desetak minuta su mogli lahko do pobjede.
Ali na SP je sve drukcije.
Kolasinac je dobro rekao u intervju-u prije utakmice protiv Egipta: "SP je turnir i sanse su 50 - 50".

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Coraco » 08 mar 2014, 01:02

Ne znam da li je ovo bila Papetova izjava ili onako opaska autora teksta, ali ovo je ispostavilo kao peh velikiii peh
"Utakmica protiv Egipta je sutra u 18,30 sati na Tivoli stadionu u austrijskom Innsbrucku, a ono što je jasno, Safet Sušić je na teren izvesti sastav za koji smatra da je najjači u ovom trenutku."
sa reprezentacija . ba portala

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la autogol » 08 mar 2014, 02:28

Cartman je napisao/la:
ultrasstyle_tz je napisao/la:sra.nje je pocelo sa Hajrovicem, od tad Dzeko i njegovi ne igraju..a zavrsit ce nakon SP-a oprostajem vecine Dzekinog klana (Ibricic, Spaha, mozda cak i Misketa otjeraju, a moguce i Dzeko sam), smjenom generacija i dolaskom novog selektora
Mali nozni prst Dzeke vrijedi vise od Hajrovica. Isto vazi i za Spahu.

Lik dao gol u Slovackoj i dizu ga kao da je Bog. Nije standardan u Galatasrayu, apsolutno nista nije pokazao u reprezentaciji osim tog gola i imao je sramotne izjave prije nego sto je zaigrao. Ako je on problem, otjerat ga i gotova prica.
Mali nozni prst Hajrovica trenutno se trudi vise od jednog Dzeke koji je visok 193 cm!
Reprezentacija je odigrala 8 utakmica od kako je Izet njen clan,od maksimalnih 720 minuta,on je igrao 97 minuta i postigao jedan gol,a svaku je utakmicu ulazio sa klupe.
Poredjenja radi,jedan Tino Susic je odigrao 78 minuta u svojoj prvoj utakmici.
Nek se drugi igraci bore na terenu kao on i nek budu profesionalni kao on,mi cemo biti visestruko jaca reprezentacija :!:
Izet zeli igrati sa svima,a onaj koji ne zeli sa bilo kime iz reprezentacije nek pokupi stvari i nek ne igra :!:

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la zizu1991 » 08 mar 2014, 10:29

Ovo što je ekipica uradila protiv Egipta se neće zaboraviti nikad. Pljunuli su na dres sa državnim grbom. Što se mene tiče, pojedinci da sutra odu iz reprezentacije, neće mi sekunde biti žao.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

andaluz01
Postovi: 32
Pridružen/a: 13 jan 2014, 17:10
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la andaluz01 » 08 mar 2014, 12:32

Nisam siguran je li Dzeki smeta Hajrovic ali ako je tako sa njim treba debelo porazgovarati. U zadnje vrijeme Dzekina forma je na nuli. U MC promasuje gol sa 2 metra udaljenosti, a u zadnjih par meceva sve do jedna lopta je isla kraj gola. za njega je zadnja sansa da se uozbilji, ali I Pape treba traziti konkurenciju za Dzeku. To bi ga dozvalo pameti kada shvati da nije nezamjenjljiv.

Avatar
zgembo89
Postovi: 4931
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la zgembo89 » 08 mar 2014, 13:10

zizu1991 je napisao/la:Ovo što je ekipica uradila protiv Egipta se neće zaboraviti nikad. Pljunuli su na dres sa državnim grbom. Što se mene tiče, pojedinci da sutra odu iz reprezentacije, neće mi sekunde biti žao.
potpisujem,SPahić mi je ohladio totalno udara 2x igrace egipta rukom dodaje lopte njima na 16m..Dzeko ako mu lopta nije u noge dosla nece da potrci ni 2m dalje od sebe sve je se objasnilo sa ovom utakmicom..

Avatar
treci
Postovi: 478
Pridružen/a: 13 nov 2011, 19:14
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la treci » 08 mar 2014, 13:33

jedino dobro u zadnje dvije tekme sto smo vidjeli da je Seo zmaj, i buduci kapiten, nista vise nije vrijedno spomena ako ceno o pozitivnim stvarima

Sent from my MB860 using Tapatalk 2

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la BIHfan » 09 mar 2014, 13:18

Definitivno treba uvest alko-test pri ulazu na stadion, kolko je samo pijanih bilo da me i ne cudi ono skandiranje dzeko napolje. Isto tako onih par djubretara sto su htjeli obracun sa Dzekom pri zavrsetku tekme treba fino natabat u zemlju, balavurdija pijana. A Dzeko jos gori nece da ide u svlacionicu vec mu dole psuje, i tako jedan drugom. Moj Edine profesionalac se tako ne ponasa, ako ces ti na ove pijane balavce se palit neces daleko dogurat.

I vidim ovdje neki pisu Spaha se nije htjeo slikat sa navijacem koji je usao u teren. Prije tog svaki od igraca se rukovao sa tim istim navijacem ukljucujuci Spahica ali kad je ovaj htjeo sliku Spaha mu je rekao da ne zeli sto je sasvim normalno. Cisti teferic, jos mu Spaha govori ne mozes uc u teren i trazit sliku.

Plus da dodam, koji cirkus od stadiona pa gore nego u Zenici, samo na dva ulaza se moglo uci u stadion, korida se napravila prava, a sve je pravo sporo islo, ulazilo se po sat vremena i to je jedan veliki minus organizatorima.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Goalgetter » 09 mar 2014, 13:27

BIHfan je napisao/la: Plus da dodam, koji cirkus od stadiona pa gore nego u Zenici, samo na dva ulaza se moglo uci u stadion, korida se napravila prava, a sve je pravo sporo islo, ulazilo se po sat vremena i to je jedan veliki minus organizatorima.
Ma organizacija je bila uzasna. To mi je najvise smetalo, taj ulazak u stadion. Imao si 4 tribine, 4 ulaza, i kod tih ulaza imao si po 2 ljudi koji su kontrolisali, oni da su htjeli, mogli su za pola sata uvesti 15.000 ljudi, ali ne, kao sto kazes, ulazilo se po sat vremena na stadion.

Sto se tice pijanih ljudi, i tu se slazem. Toliko pijane raje koji yebu majku svakom nasem reprezentativcu, jos jedan mangup na nasoj tribine uze pivu, i krenuo je bacit na teren, ali nije dobacio, i pogodi dijete maleno, zamalo da nije doslo do tuce. A vjerujem da to nije bio jedini incident tu noc.

Avatar
MaksuzBaksuz
Postovi: 1043
Pridružen/a: 23 jul 2013, 16:34
Lokacija: Austria
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la MaksuzBaksuz » 09 mar 2014, 13:30

BIHfan je napisao/la:Definitivno treba uvest alko-test pri ulazu na stadion, kolko je samo pijanih bilo da me i ne cudi ono skandiranje dzeko napolje. Isto tako onih par djubretara sto su htjeli obracun sa Dzekom pri zavrsetku tekme treba fino natabat u zemlju, balavurdija pijana. A Dzeko jos gori nece da ide u svlacionicu vec mu dole psuje, i tako jedan drugom. Moj Edine profesionalac se tako ne ponasa, ako ces ti na ove pijane balavce se palit neces daleko dogurat.

I vidim ovdje neki pisu Spaha se nije htjeo slikat sa navijacem koji je usao u teren. Prije tog svaki od igraca se rukovao sa tim istim navijacem ukljucujuci Spahica ali kad je ovaj htjeo sliku Spaha mu je rekao da ne zeli sto je sasvim normalno. Cisti teferic, jos mu Spaha govori ne mozes uc u teren i trazit sliku.

Plus da dodam, koji cirkus od stadiona pa gore nego u Zenici, samo na dva ulaza se moglo uci u stadion, korida se napravila prava, a sve je pravo sporo islo, ulazilo se po sat vremena i to je jedan veliki minus organizatorima.

Ma jarana katastrofa ko je sve iso na utakmicu. Ja sam sreo ljude koji dotad nikad nisu vidili Stadion iznutra, koji su tek poceli da prate repku odkad je ona u modi i koji su dosli dabi se napili i vidjeli Dzeku. 2/3 stadiona tako bilo. Pa glavna tribina ljudi presjedili cjelo vrjeme, nije bilo skandiranja, totalno mrtvo.
+Ako si osto do kraja vidio si seljake kako ulecu na teren, policije nigdje. Totalan propust u organizaciji.

Dzeko nije smijo sebi ipak da dopusti. Moro je se ponasati profesionalno jer je on profesionalac a ne neki amater. Poslje su mu pravi navijaci skandirali Dzeko, Dzeko...ti pravi navijaci su bili na iza gola kao uvjek.

Avatar
MaksuzBaksuz
Postovi: 1043
Pridružen/a: 23 jul 2013, 16:34
Lokacija: Austria
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la MaksuzBaksuz » 09 mar 2014, 13:32

Goalgetter je napisao/la:
BIHfan je napisao/la: Plus da dodam, koji cirkus od stadiona pa gore nego u Zenici, samo na dva ulaza se moglo uci u stadion, korida se napravila prava, a sve je pravo sporo islo, ulazilo se po sat vremena i to je jedan veliki minus organizatorima.
Ma organizacija je bila uzasna. To mi je najvise smetalo, taj ulazak u stadion. Imao si 4 tribine, 4 ulaza, i kod tih ulaza imao si po 2 ljudi koji su kontrolisali, oni da su htjeli, mogli su za pola sata uvesti 15.000 ljudi, ali ne, kao sto kazes, ulazilo se po sat vremena na stadion.

Sto se tice pijanih ljudi, i tu se slazem. Toliko pijane raje koji yebu majku svakom nasem reprezentativcu, jos jedan mangup na nasoj tribine uze pivu, i krenuo je bacit na teren, ali nije dobacio, i pogodi dijete maleno, zamalo da nije doslo do tuce. A vjerujem da to nije bio jedini incident tu noc.

To ono na glavnoj tribini, zona 17, 18 tako nesto??? Kad su se poceli hvatati za vrat???


U gradu poslje je bilo poprilicno mirno, da nekazem mrtvo ;)

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Goalgetter » 09 mar 2014, 13:34

MaksuzBaksuz je napisao/la: To ono na glavnoj tribini, zona 17, 18 tako nesto??? Kad su se poceli hvatati za vrat???


U gradu poslje je bilo poprilicno mirno, da nekazem mrtvo ;)
U Sektor 1 ovo je bilo. Ali mi je kolega bio u Sektoru 17, i tamo je doslo do naguravanja, kao sto kazes, i on mi je to ispricao ;)
Zadnja izmjena: Goalgetter, dana/u 09 mar 2014, 13:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Principatus » 09 mar 2014, 13:34

Na ovakim utakmicama jeste drugacija kompozicija navijaca, nego naprimjer na gostovanju u Bijelorusiji ili Latviji. To je vise neka korida, svi ljudi se sliju iz okolnih gradova, prvi put na utakmici, pa i oni koji pojma nemaju o kulturi, nekom kakvom takvom normalnom ponasanju na istoj.

Protiv Brazila je bilo komicno, aloholizirani da nemogu hodati, na prijateljskoj utakmici protiv zemlje koja je igrala sa nama u vrijeme jos kad neki nisu znali za nas. Njima se zvizdalo i urlalo iz punog grla na svaki kontakt i kada su igraci bili prozivani itd., ovi njihovi navijaci nisu kontali sta je sad, ono pitali sta nije uredu. :oops: Inace navijanje osim zvizdanja od tih istih je bilo tacno 0, jedino naravno je BHF kroz citavu utakmicu navijao. Tako da kazem, ne treba se cuditi ovakom papanluku. Zvizdanje ok, ali psovanje, prozivanje pojedinacnih igraca, smijesno.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la BIHfan » 09 mar 2014, 13:34

Goalgetter je napisao/la:
BIHfan je napisao/la: Plus da dodam, koji cirkus od stadiona pa gore nego u Zenici, samo na dva ulaza se moglo uci u stadion, korida se napravila prava, a sve je pravo sporo islo, ulazilo se po sat vremena i to je jedan veliki minus organizatorima.
Ma organizacija je bila uzasna. To mi je najvise smetalo, taj ulazak u stadion. Imao si 4 tribine, 4 ulaza, i kod tih ulaza imao si po 2 ljudi koji su kontrolisali, oni da su htjeli, mogli su za pola sata uvesti 15.000 ljudi, ali ne, kao sto kazes, ulazilo se po sat vremena na stadion.

Sto se tice pijanih ljudi, i tu se slazem. Toliko pijane raje koji yebu majku svakom nasem reprezentativcu, jos jedan mangup na nasoj tribine uze pivu, i krenuo je bacit na teren, ali nije dobacio, i pogodi dijete maleno, zamalo da nije doslo do tuce. A vjerujem da to nije bio jedini incident tu noc.
Ja sam bi ona tom dijelu tribine prvo poluvrijeme, kasnije sam vamo presao kod jarana, sjedio sam kod nekih skauta samo da znate, jedan me i pitao na svabskom koji igraci su zamjenjeni, ja samo reko nemam pojma. :mrgreen:
Al bas se sjecam da je odjednom raja pocela ustajat mimo desavanja na terenu i gledat u tu tribinu, bas neki obracun bio. I ne znam da li si vidio onog jednog pijanog kretena dole, sa nekim Egipcanom pa ljuti skacu po ogradi i onim platnom sto je natkrio klupu za rezervne igrace, pa ono treba dobro isibat batinama, da ne kazem sta je radio na ulazu u west tribinu.

Zao mi samo raje koja je prevalila veliki puti usput dala 55 eura za ulaznicu sto je preskupo, a nije da je neki luksuzan stadion ili sta vec, jos nam dragi reprezentativci priredili finu igru. Makar sam vidio kolko je onaj Salah brz, jedino ga Kolasinac mogao stici ostalima bjezi ko bmw-e fici.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
MaksuzBaksuz
Postovi: 1043
Pridružen/a: 23 jul 2013, 16:34
Lokacija: Austria
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la MaksuzBaksuz » 09 mar 2014, 13:36

Goalgetter je napisao/la:
MaksuzBaksuz je napisao/la: To ono na glavnoj tribini, zona 17, 18 tako nesto??? Kad su se poceli hvatati za vrat???


U gradu poslje je bilo poprilicno mirno, da nekazem mrtvo ;)
U Sektor 1 ovo je bilo. Ali mi je kolega bio u Sektoru 17, i tamo je doslo do naguravanja, kao sto kazes, i on mi je to ispricao ;)

da Sektor 17!!! Ma sranje bilo, nikad gore atmosfere na stadionu nisam dozivio.

Kriva je ovaj put dijaspora (ne svi nego ovi turisti navijaci koji su dosli et radi reda i opijanja)

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Goalgetter » 09 mar 2014, 13:40

Ma znam dosta ljudi koji putuju svuda po svijetu, koji su bili i u Kaunasu, Minsku itd, ali s razlogom ne idu na ove tekme u Svicarskoj, Njemackoj, Austriji kad nasa repka igra, jer ces jednostavno na svakakvu gamad naletiti. Bio sam na Kosevu, Bilinom Polju, a i nekim gostujucim tekmama repke, ali ovo stvarno nikad nisam dozivio.

Kao sto je i @Principatus rekao, rodjak mi je bio na tekmi BiH-Brazil u St. Gallenu, i isto mi je ispricao da je identicno bilo. Jednostavno alkohol zabraniti na tekmama, ne vidim druge opcije. Umjesto da uzmes, i popijes svoje 3-4 pive, i gledas tekmu, gamad mora pretjerati.. Ali eto, i ako ukines alkohol na stadionu, mislim da tu nece puno pomoci, jer oni vec dodju pijani.

A sto me najvise ometa je, kad ljudi krenu pricati o stvarima koji nemaju veze. Iza mene su ljudi 15 minuta raspravljali sto Safet Susic nije pozvao Misimovica, a umjesto njega Tinu. Kao Tino uzeo mjesto Misimovicu, miske vazda uz nas bio bla bla, i Safet ga se rijesio. :lol: . A Miske povrijedjen. :roll: :mrgreen:
Zadnja izmjena: Goalgetter, dana/u 09 mar 2014, 13:41, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la BIHfan » 09 mar 2014, 13:41

Mislim da je na istocnoj tribini raja od nervoze srusila onu ogradu za ulaz na tribinu, jer jbga nisu mogli vise cekat, pocelo intoniranje himni njih 200 nije uslo i srusili ogradu, kasnije mogao uci ko gdo je htjeo jer zastitari nisu mogli sprijeciiti navalu.

Fanaticosima nisu trebale one petarde sto su bacali na teren.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Cautinho » 11 mar 2014, 19:48

Vakat katanac mećat.
Keep walking.

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.