Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la hammers » 31 dec 2008, 02:04

calcio je napisao/la:Mislim da se Wenger odnekud prisunjao i udario DJ-a i poslije sve svalio na Gerrarda. Pa zasto Arsene, zasto Arsene :?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la reds_forever » 31 dec 2008, 08:43

benitez je u utorak pricao sa gerrardom i podrzao ga,nece biti nikakvog disciplinskog postupka od strane kluba jer su igraci nakon utakmice dobili 2 slobodna dana i mogli su raditi sta hoce,daglish je takodje podrzao gerrarda i rekao da ne vjeruje da ce se sve ovo odraziti na njegovu formu,a i rooney,ferdinand,beckam i terry su mu poslali poruke...danas se vraca na trening ali jos nije poznato da li ce igrat protiv prestona
calcio je napisao/la:Mislim da se Wenger odnekud prisunjao i udario DJ-a i poslije sve svalio na Gerrarda. Pa zasto Arsene, zasto Arsene :?
a ko zna mozda su wenger,scolari i fergie platili tom DJu da provocira gerrarda da ga kazne iz FA da ne moze igrat za liverpool,jer ih je strah da liverpool ne osvoji titulu :o Mozda su njih trojica ona tri preostala covjeka koje su uhapsili pa pustili :o hhahahah :lol:
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 31 dec 2008, 11:06

gerrard bi zelio igrati ali rafa bi ga ipak odmorio za vaznije tekme, u kupu mogu igrati ostali
a izgleda nista od glena, al sutra pocinje prelazni rok, pa nadam se da ce dovesti nekoliko igraca a naravno i da ce neke prodati
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la alan_kardec » 31 dec 2008, 11:10

Jedan od ovih što se stalno javljaju i nešto provociraju na ovoj temi,navija za West Ham,drugi navija za Hoffenheim,a treći i ne zna za koga navija. :mrgreen: Sa ovim je sve rečeno.


Pozz svim iskrenim navijačima i simpatizerima najvećeg engleskog kluba !
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
metallac
Postovi: 9
Pridružen/a: 01 avg 2008, 15:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la metallac » 31 dec 2008, 11:22

hvala hvala,.iz kluba su rekli ,."gerrard je bio uz nas 10 godina i mi smo sada uz njega " :lol:

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 31 dec 2008, 11:24

hammers tebi svaka cast sto navijas za west ham jer ocigledno volis taj klub, nisi ko neki navijaci sto navijaju za klub samo kad mu dobro ide, al ne pisi glupe komentare na ovoj temi i ne provociraj
koliko god ti volio west ham ja vise volim liverpul
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Liverpul
Postovi: 2
Pridružen/a: 31 dec 2008, 11:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Liverpul » 31 dec 2008, 11:28

bice zafrkano ako gerrard ne bude igrao protiv prestona sta ako i tu ispanemo spasava nas premiership tesko cemo sta
napraviti u ligi prvaka

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8234
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la geronimo » 31 dec 2008, 11:37

Evo dobili ste novog klona...nema sta, zarazili ste raju..ima vas sve vise. :roll: :o :lol:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 31 dec 2008, 11:40

Liverpul je napisao/la:bice zafrkano ako gerrard ne bude igrao protiv prestona sta ako i tu ispanemo spasava nas premiership tesko cemo sta
napraviti u ligi prvaka
iskreno mene ne zanimaju kup utakmice, prestona treba proci sramota je ispasti, al to moze rijesiti i drugi tim, svi igraju odlicno, skrtel i tores bi mogli igrati ovu tekmu, a odmoriti one koji su odigrali dosta tekmi, a volio bi da gerrard igra, da dokaze svima ko je
vazna je liga a i u ligi prvaka sto dalje dogurati i obavezno proci real iako nije ni sramota ispasti ne moze se svake godine u finale il polufinale
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la reds_forever » 31 dec 2008, 12:39

ja cu veceras tacno u 00.00 zaželjeti da liverpool osvoji titulu LP i EPL,nek ovi sto provociraju pricaju sta hoce ja imam svoje misljenje i da je cijeli svijet protiv mene ja cu misliti isto,to isto vazi i za vecinu navijaca liverpoola :!:
Liverpul je napisao/la:bice zafrkano ako gerrard ne bude igrao protiv prestona sta ako i tu ispanemo spasava nas premiership tesko cemo sta
napraviti u ligi prvaka
Ja sam optimista i sto se tice LP,mi MOZEMO osvojiti tajtrofej, 5 puta smo dokazali zasto ne bismo i 6.put ;)

LIVERPOOL FC legend Kenny Dalglish has rallied behind beleaguered Reds skipper Steven Gerrard.
The former player manager had been in Southport’s Lounge Inn with his wife about 30 minutes before the alleged attack for which Gerrard was arrested.
He said: “He had been telling us how he and his wife Alex wanted to get more involved with helping Marina's charity.
“He was there with his lifelong friends enjoying himself at Christmas time.
“Steven was happily signing autographs for people, co-operating with everyone's requests.
“When we found out what had happened the next morning after Marina and I had left we were so surprised.
“There had been no indication of anything – Steve and the lads were having a really good time and everyone was happy.
“Now at this time he needs a lot of people around him to support him, and he could not be at a better football club for that.
“The Steven Gerrard I know is not just a great footballer but a really good person as well.
“He tries hard to be normal and act normally – that's why he is out trying to enjoy Christmas with his old friends, he's not someone who walks around with 20-odd security guards around him.
“He doesn't want that.
“He'll be disappointed but he'll have to live with it – and a lot of people will be there to help him.
“Of course the whole incident is unfortunate and regrettable for everybody involved.”


Last night, a friend said Gerrard was agonising over what had happened but had received the backing of his team manager, Rafa Benitez.He can't talk about the incident for legal reasons, but nobody is giving him a harder time than he's giving himself,' the friend added.
'Just 15 minutes before this happened, he was talking to his old manager Kenny Dalglish about his wife's breast cancer charity.'

A britanske novine ga masakriraju...ccccccc....

P.S.Agger zeli da ostane u liverpoolu i sada je na upravi odluka o njegovom ostanku,valjda nisu toliko glupi da raskinu ugovor s njim
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 01 jan 2009, 13:24

sretna nova svim navijacima liverpula, i sve najbolje u 2009, zelim svima sto i sebi, i da bude ovo nasa godina, da prije svega osvojimo ligu
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la reds_forever » 01 jan 2009, 13:33

na adresu LFC stiglo je na hiljade mailova i pisama u kojima se navijaci nude za izdrzavanje gerrardove zatvorske kazne ako ne daj Boze dodje do toga :D Jos jedan dokaz ko su najbolji navijaci na svijetu :D Sta li ce sad na ovo reci oni sto uvijek kontriraju nasim stavovima...vjerovatno ce imati hiljadu "ali"

P.S.jes me iznervirao onaj DJ kaze boji se liverpoolovih fanova,boji se da ga ne napadnu zbog gerrarda,hoce jos i to da mu nabije na nos,kreten glumi zrtvu...nije bezveze navijac man utd-igra "prljavo"

hvala na cestitkama takodje sretna nova godina dabogda u maju 2009.slavili titulu
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la calcio » 01 jan 2009, 16:45

ma ja, samo su ga sestorica pretukli i razbili mu flasu od glavu a on kreten glumi zrtvu, sram ga bilo..... :?

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la reds_forever » 01 jan 2009, 17:46

calcio je napisao/la:ma ja, samo su ga sestorica pretukli i razbili mu flasu od glavu a on kreten glumi zrtvu, sram ga bilo..... :?
koje li nesrece pa ti nisi taj DJ... :D

Torresu nece trebati puno vremena da se uigra,nego,ima li ikakvih vijesti o pojacanjima,o owenu se pricalo al on ode u inter
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 01 jan 2009, 18:23

owen najvjerovatnije nece u inter
a sto se tice pojacanja samo se heskey spominje, a i aron lennon se spominje da bi mogao preci al nista konkretno nema
dosena i pennant se spominju da bi mogli otici, cijena za dosenu oko 7 miliona funti
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la reds_forever » 01 jan 2009, 18:32

YNWA je napisao/la:owen najvjerovatnije nece u inter
a sto se tice pojacanja samo se heskey spominje, a i aron lennon se spominje da bi mogao preci al nista konkretno nema
dosena i pennant se spominju da bi mogli otici, cijena za dosenu oko 7 miliona funti

e da mi je znat kako li je dossena zaradio toliku vrijednost,valjda ce se nac neki tupavi trener koji ce ga kupiti
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 01 jan 2009, 18:46

reds_forever je napisao/la:
YNWA je napisao/la:owen najvjerovatnije nece u inter
a sto se tice pojacanja samo se heskey spominje, a i aron lennon se spominje da bi mogao preci al nista konkretno nema
dosena i pennant se spominju da bi mogli otici, cijena za dosenu oko 7 miliona funti

e da mi je znat kako li je dossena zaradio toliku vrijednost,valjda ce se nac neki tupavi trener koji ce ga kupiti
ma nije on toliko los, al za zabarsku ligu, a i placen je cini mi se 9 miliona eura
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
majestic
Postovi: 722
Pridružen/a: 13 jul 2008, 22:45
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la majestic » 01 jan 2009, 19:13

Liverpoolov menadžer Rafael Benitez navijačima tog kluba poručuje da je još rano za razmišljanje o osvajanju prvog naslova prvaka nakon 1990. godine.
Liverpool je najtrofejniji engleski klub, no, posljednji od ukupno 18 naslova prvaka Engleske osvojio je još 1990. godine. Budući da su ''redsi'' nakon 20 odigranih kola u Premiershipu na prvom mjestu, s tri boda prednosti ispred Chelseaja i sedam ispred aktualnog prvaka Manchester Uniteda koji, međutim, ima dva susreta manje, logično je da Liverpoolovi navijači gaje velike nade da će ove sezone napokon trofej Premiershipa sletjeti na Anfield Road.

Međutim, poslovično oprezni Benitez spušta loptu na zemlju:

- Dobro smo odradili prvu polovicu sezone. Ukoliko u tom stilu i nastavimo, imat ćemo izgleda u borbi za naslov prvaka, ali još je puno utakmica pred nama prije nego što smijemo započeti s razmišljanjima što bi nam mogao donijeti kraj sezone. Nikada ne mogu jamčiti da ćemo osvojiti trofej, mogu jedino obećati da ćemo učiniti sve što je u našoj moći da ostvarimo naš zajednički san – kaže španjolski menadžer.

Benitez odbija sudjelovanje u naklapanjima da su neki novi igrači s etiketom velikih pojačanja, ponajviše Robbie Keane i Andrea Dossena, pružili znatno manje od onoga što se od njih očekivalo.

- Kvaliteta naše momčadi je veća nego prošle godine u ovo doba. Svi novi igrači dali su svoj doprinos i to je još jedan razlog mog uvjerenja da ćemo nastaviti napredovati, da smo kao klub na pravom putu.

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la reds_forever » 01 jan 2009, 21:31

pa eto benitez nije rekao nist sto mi vec ne znamo
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 01 jan 2009, 22:20

kako stvari stoje vrlo je moguce da necemo kupovati u ovom prelaznom roku, izgleda da je rafa zadovoljan trenutnim igracima a i nema dovoljno miliona za kupovinu nekog dobrog igraca al vidjet cemo
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.