Miralem Pjanić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Miralem Pjanić
----------------Pjanić-Tadei-------------------
--Gervinho--------Toti---------Naingolan--
--------------------Destro---------------------
Tadei tu čuva leđa Miretu, Naingolan i Gervinho trče po terenu ko navijeni gore dole.
Možemo i mi ovako nekako u reprezentaciji pod uslovom da imamo nekog destruktivca pored Pjanića, Besic, Zahi, Rahimic, a moze i Seo.
Gervinho i Naingolan=Hajrovic i Lulic, mogu trčati!
Misimović između njih dva i gore u vrhu Dzeko.
Amin
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
Igraju i Xavi i Pirlo zadnje vezne. Ali to ne znaci da imaju ulogu da trce za nekoga kao sto ti zamisljas nego da organizuju igru, na slican nacin kao Medo ili Pjanic. Sta bi ti, da izbacimo Misketa i da Pjanica gurnemo naprijed. A iza njega par igraca da nabijaju loptu prema naprijed. To je ta super taktika koja garantuje uspjeh.stokton je napisao/la:U seriji A ne igra protiv luksemburga, latvije i ostalih amatera, ali tebi je to izgleda sve isto, uglavnom samo vama papetoljubcima i Safetu je OK što Pjanke i Medo igraju zadnjeg veznog i ostale taktičke inovacije velikog maga.calcio je napisao/la:Pjanic u reprezentaciji na osam utakmica nakupi golova i asistencija kao u Romi za cijelu sezonu. To je sigurrno zbog toga jer igra defanzivnije. I zbog toga sto mora trcati iza penzionera Misimovica (koji je bio nas treci strijelac u kvalifikacima).
Re: Miralem Pjanić
Prvo uđeš na Misketovu temu i vidiš šta @stokton misli o njemu, nakon toga ti rasprava sa njim neće padati na um.
Re: Miralem Pjanić
Re: Miralem Pjanić
Pa niko nije rek'o da Mire ne zna igrat' lopte. Bravo tisuhakrpa je napisao/la:Čestitke Miretu na današnjoj predstavi. Još jednom nas je oduševio svojom igrom i po ko zna koji put začepio usta kritičarima.
- DonCorleone
- Postovi: 4161
- Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
Re: Miralem Pjanić
mujezin je napisao/la:Od kako se Strotman povrijedio, ovako su igrali
----------------Pjanić-Tadei-------------------
--Gervinho--------Toti---------Naingolan--
--------------------Destro---------------------
Tadei tu čuva leđa Miretu, Naingolan i Gervinho trče po terenu ko navijeni gore dole.
Možemo i mi ovako nekako u reprezentaciji pod uslovom da imamo nekog destruktivca pored Pjanića, Besic, Zahi, Rahimic, a moze i Seo.
Gervinho i Naingolan=Hajrovic i Lulic, mogu trčati!
Misimović između njih dva i gore u vrhu Dzeko.
Amin
pa sine dragi, jesil ti ikad ofgledo utakmicu rome?
Re: Miralem Pjanić
Ja to nigdje nisam spominjao. Ovdje je uvijek bilo kritika na račun njegove igre, a Mire je danas odigrao sjajno i pokazao da te kritike ne drže vodu.Carli je napisao/la:Pa niko nije rek'o da Mire ne zna igrat' lopte. Bravo tisuhakrpa je napisao/la:Čestitke Miretu na današnjoj predstavi. Još jednom nas je oduševio svojom igrom i po ko zna koji put začepio usta kritičarima.
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
Ma znam, zapazio sam i ovdje ga naziva penzionerom i omalovazava. Ali eto...Virtu4l je napisao/la:@calcio,
Prvo uđeš na Misketovu temu i vidiš šta @stokton misli o njemu, nakon toga ti rasprava sa njim neće padati na um.
Re: Miralem Pjanić
On je po vokaciji klasicni organizator igre,moze odigrati kvalitetno i kao ofanazivni vezni..Defanzivni vezni nije i nikad nece ni biti u pravom smislu te rijeci..U Romi istina nekad zna igrati poprilicno povuceno,ali i tada opet ima zadatak iskljucivo da gradi igru,dok def. zadatke obavljaju De Rossi,Strootman i Radja..
Ako se Miske moze uklopiti u formaciju onda neka i Misketa,ako ne mislim da bi trebao preseliti na klupu..A uklopiti se ,protiv jacih protivnika,moze samo ako igramo sa jednim napadacem..Inace tesko..
Miralem Pjanic !
Mirza Teletovic !
Damir Dzumhur !
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
Nije to sa danasnje utakmice.fixator je napisao/la:
8,6
sretan rodjo care![]()
Ali sigurno je dobio slicne ocjene
p.s. Evo sad sam skontao, tako su poceli onu utakmicu koja je prekinuta a danas je nastavljena. Mozda je do toga.
- DonCorleone
- Postovi: 4161
- Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
Sa ovim si sto posto upravu. Ovo je bitna tacka, ne mogu svi igrati. Ako Miske treba igrati (Pjana je svakako utemeljen), onda moras imati dva zadnja vezna, shodno tome -> jedan napadac, ne moze i jare i pare.Rios je napisao/la: Ako se Miske moze uklopiti u formaciju onda neka i Misketa,ako ne mislim da bi trebao preseliti na klupu..A uklopiti se ,protiv jacih protivnika,moze samo ako igramo sa jednim napadacem..Inace tesko..
- BavaracZenica
- Postovi: 1487
- Pridružen/a: 11 dec 2011, 18:26
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
Majstor
Re: Miralem Pjanić
Pa moze i ne mora dva def vezna..Jednostavo,moja je logika bar takva,Miske bi igrao ono sto igra Totti u Romi,tog nekog poluspica koji ima jako jako malo def. zadataka..Imali bi,umjesto dva napdaca,jednog poluspica i napadaca klasicnog.. :gore:DonCorleone je napisao/la:Sa ovim si sto posto upravu. Ovo je bitna tacka, ne mogu svi igrati. Ako Miske treba igrati (Pjana je svakako utemeljen), onda moras imati dva zadnja vezna, shodno tome -> jedan napadac, ne moze i jare i pare.Rios je napisao/la: Ako se Miske moze uklopiti u formaciju onda neka i Misketa,ako ne mislim da bi trebao preseliti na klupu..A uklopiti se ,protiv jacih protivnika,moze samo ako igramo sa jednim napadacem..Inace tesko..
Miralem Pjanic !
Mirza Teletovic !
Damir Dzumhur !
Re: Miralem Pjanić
Don't raise your voice, improve your argument.
Re: Miralem Pjanić
Momak u principu zadnih godinu u Romi bira koje utakmice zeli da igra 100% a koje pod rucnom. Moze mu se i opet je najbitnij igrac Rome i niko mu nisa ne moze. Momak je povucenim stilom i kvalitetom stekao ugled i ime.
Intervju koji prociah u AVazu godi bosanskoj dusi. Fino dijete i na zemlji (ZA RAZLIKU OD NEKIH DRUGIH ZVIJEZDA). Prica Pjana kako je isao da navija na tekme repke , a ja se sjetih onog poznatno Ibrinog komentara "ma ko j. navijace". Koja kulturna i civilizacijska razlika i poimanje sporta i repke.
- ZgemboAdislic
- Postovi: 944
- Pridružen/a: 22 apr 2013, 07:07
- Lokacija: JEL NEUGODNO??
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
Re: Miralem Pjanić
kojeg crnog Egipta Zgembo??? gdje si ga vidio na toj utakmici?ZgemboAdislic je napisao/la:Ono sto je najgore oko Misketa trenutno je to sto izgleda kao da nece uopste da se potrudi da potvrdi da je za prvih 11. Protiv Egipta izgledao ko da je stavio koju kilu, a ne izgubio.
- ZgemboAdislic
- Postovi: 944
- Pridružen/a: 22 apr 2013, 07:07
- Lokacija: JEL NEUGODNO??
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
Pogrjesio sam. Ali znam da je na zadnjoj utakmici koju je igro za repku bio jedan replay gdje mu je se salo na sisama ljuljalo ko da mu je grudnjak trebao.hroni je napisao/la:kojeg crnog Egipta Zgembo??? gdje si ga vidio na toj utakmici?ZgemboAdislic je napisao/la:Ono sto je najgore oko Misketa trenutno je to sto izgleda kao da nece uopste da se potrudi da potvrdi da je za prvih 11. Protiv Egipta izgledao ko da je stavio koju kilu, a ne izgubio.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, Alucard, ANamelessGhoul, aqarius, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, bh22, BIHpatriota, boki86, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, Cwirek, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, Goalgetter, GrbavicaHrammm, greenwood, Grk1234, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, IgmanskiVukovi, Iniesta12, invincible1921, jasmin10, JimmyPage, KockarVicin007, komax, lakilone, LeCoq, legendarnadruga, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Matterhorn22, Micron, miguelramos, Mocvara1991, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Soba, StevieG8, TefalTava, TETRAPAK, tobaccos, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Wlad55, Xaniesta, xinxee, Zgemboo89, Zglavkar i 713 gostiju.

