Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
BoBo89
Postovi: 1117
Pridružen/a: 08 feb 2012, 13:13
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la BoBo89 » 08 apr 2014, 23:02

U noći u kojoj Klop izdominira Real Madrid s nekakvim Jojićima, klincima, palcima, ovaj naš, ničim izazvan, i dalje glorifikuje Josea.

Nenadjebiv lik :!:

Avatar
kingwazza
Postovi: 814
Pridružen/a: 07 dec 2013, 16:01
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la kingwazza » 08 apr 2014, 23:08

Ma nmg da vjerujem fkt Kartmane bolan Klopp s Jojicem izdominira ekipu vrijednu cifre koju ja zamislit nmg,ti pricas o Joseu koji prvu tekmu popusi 3 komada,pitao bi te ja vcrs da je nosonja igrao.fkt ove god nisi sav svoj,abd zelim sljedece sezone pravog Kartmana i pravi United..
George Best and Cantona,They came to us from heaven..
1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

Avatar
Cartman
Postovi: 29468
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Cartman » 08 apr 2014, 23:10

Momciluci, cemu prica o Kloppu? Fantastican trener, ali nije bilo nikakve sanse da se dovede proslo ljeto. Jozo nam je lizao dupe godinama da dobije tu priliku, ali eto oni su izabrali Moyesa. Nevidjena, kardinalna greska.

Paranoja, ti mi nisi isti. Izgubio si onaj zar. :(
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

aqarius
Postovi: 3965
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la aqarius » 08 apr 2014, 23:10

Ja kao dugogodišnji plavac vam želim svu sreću na svijetu koja postoji i da prođete dalje,1-1 je puno bolje nego 1-3,jest da Bayern nije PSG,ali mislim da to možete...i ipak je Jozo poslije Fergija nešto najbolje u engleskoj premijer ligi...pa treba da se razumijemo i podržavamo koliki god da smo rivali na terenu....

Avatar
Belmin6
Postovi: 12971
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Belmin6 » 08 apr 2014, 23:12

Cartman je napisao/la:Jozo nam je lizao dupe godinama da dobije tu priliku, ali eto oni su izabrali Moyesa.
Nisu to oni, nego..Znaš sve, ne moram ti govoriti. ;)

Avatar
OnlyUnited
Postovi: 6018
Pridružen/a: 26 jan 2014, 10:32
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la OnlyUnited » 08 apr 2014, 23:12

Sutra igramo protiv aktualnog prvaka lp, a ovde neke price nevezane za temu, al sta ces. Nego ocekujem nesto ovako:

--------Carrick----Fellaini-----Kagawa

------Valencia-----Rooney----Welbeck
- Ed Woodward for Prime Minister !

Avatar
kingwazza
Postovi: 814
Pridružen/a: 07 dec 2013, 16:01
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la kingwazza » 08 apr 2014, 23:13

Cartman je napisao/la:Momciluci, cemu prica o Kloppu? Fantastican trener, ali nije bilo nikakve sanse da se dovede proslo ljeto. Jozo nam je lizao dupe godinama da dobije tu priliku, ali eto oni su izabrali Moyesa. Nevidjena, kardinalna greska.

Paranoja, ti mi nisi isti. Izgubio si onaj zar. :(
ma nisam prika,al zar me kostao mnogobrojnih banova,kamo srece da je malo vise tolerancije od strane moderacije.Al mrznja prema pojedinim klubovima sve je jaca i jaca,al ovog sam Mourinha opasno gotivio,al to je ptica selica prikane moj,opet bi taj u Real otisao sutra da ga zovnu
George Best and Cantona,They came to us from heaven..
1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41350
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 08 apr 2014, 23:15

Cartman je napisao/la:Momciluci, cemu prica o Kloppu? Fantastican trener, ali nije bilo nikakve sanse da se dovede proslo ljeto. Jozo nam je lizao dupe godinama da dobije tu priliku, ali eto oni su izabrali Moyesa. Nevidjena, kardinalna greska.
Nije tačno, on je i sam izjavio, i to sam ti jedno hiljadu puta objašnjavao, da se vraća u Chelsea i prije negoli je Fergie objavio da ide u penziju. On cijeni Fergiea i zbog toga i nije imao sukoba i nekih ružnih riječi za United, međutim uvijek se znalo da je Chelsea njegova najveća ljubav.

I nisu oni izabrali Moyesa, nego on, to dobro znaš, samo ga je nazvao na telefon i rekao ti si moj nasljednik, bukvalno tako :)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Cartman
Postovi: 29468
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Cartman » 08 apr 2014, 23:17

OnlyUnited je napisao/la:Sutra igramo protiv aktualnog prvaka lp, a ovde neke price nevezane za temu, al sta ces. Nego ocekujem nesto ovako:

--------Carrick----Fellaini-----Kagawa

------Valencia-----Rooney----Welbeck
Najvjerovatnije ce ovako da bude. Odbrana je vec pitanje. Mislim da bi moglo bit Jones-Vidic-Smalling-Evra. Mozda Rio umjesto Smallinga. Vidim neki pricaju da zele Buttnera, pustite gluposti, Evra ce se uozbiljit kad najvise zatreba. Zasto sumnjat u covjeka koji gine za nas skoro 10 godina? I Rio i Vidic su zapeli u prosloj utakmici, tako ce i Evra.

Ima i varijanta sa Jonesom u veznom, a Valenciom ili Smallingom na beku. Ali sumnjam.

I je li Rafa definitivno out?
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
OnlyUnited
Postovi: 6018
Pridružen/a: 26 jan 2014, 10:32
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la OnlyUnited » 08 apr 2014, 23:23

Citam da su on i Fella propustili trening.. U svakom slucaju mozda bude ovako nesto u odb: Jones--Small--Vidic--Evra..
- Ed Woodward for Prime Minister !

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Adnan89 » 08 apr 2014, 23:27

Nama sutra Kagawa i januzaj rijesavaju utakmicu ako budu igrali vidcete!...Januzaj u ekipi je ko svjez zrak ove godine za nas. Osim Nanija nemamo nijednog drugog individualca koji zna preci igrace.

Ako Rafael sutra neigra onda nema potrebe Valenciu igrati.

DDG
Jones Rio Vidic Buttner
Carrick Fletcher/Fellaini
Januzaj Kagawa Welbeck
Rooney

Cak i Rooneya u CM i izbacti Fellaini koji nije bas nista pokazao na toj poziciji i pogurati Hernandeza u napad.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Avatar
FCUM
Postovi: 7188
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la FCUM » 09 apr 2014, 01:12

carick rooney
kagawa
valencia welbweck
chicharito

Rooney sutra MORA poceti kao CM
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
United Rule
Postovi: 277
Pridružen/a: 31 mar 2010, 15:33
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la United Rule » 09 apr 2014, 01:45

Koliko samo trener znaci za klub. Evo Chelsea koji je prosle godine bio ni tu ni tamo pa je ispao u grupnoj fazi lige prvaka. A ove godine su u borbi za titulu i polufinalu lige prvaka. A ruku na srce nemaju neki igracki kadar kao naprimjer City ili PSG kad se to poslozi na papir. Isto tako Mancha prosle god. i ove neuporedivo...
>--- There are hundreds of clubs in the world.....but One United....
<- KNVB -> World Cup 2010

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 09 apr 2014, 02:11

FCUM je napisao/la:Rooney sutra MORA poceti kao CM
Ma k'o da je bitno 'ko će gdje početi kada ćete svakako biti satjerani u vaš šesnaesterac :tralala:

Sada, šalu na stranu, nisam pisao na ovoj temi nikako otkako su izvučeni parovi.Invazija "naših" je svakako bila prevelika i pojedinci su me iznenadili prognozama(iako je 90% toga bilo u zajebanciji na koju ste se i upecali mnogi pa je bilo zanimljivo čitati do određenih granica).Još jedan klasik nas očekuje, neovisno o tome u kakvom tonu ekipe dočekuju meč(dokazano svaki put ;) ).Manchester zaista djeluje loše u Premiershipu(iako se popravljaju u zadnje vrijeme) ali na "dvije dobijene" među 8 najboljih u evropi, favorita nema!Dobar skauting i imate poprilično realne šanse da prođete(iako, naravno, to neće da se desi :P ).Mnoštvo povreda i suspenzija je dovelo do toga da Bayern ne može da iznenadi postavkom, nego će morati da igra sa "onim što je ostalo".Druga "pozitivna stvar" je svakako igranje bez nekog pritiska.Mediji su vas svakako svrstali u "underdogs-e", tako da ispadanje ne bi trebalo puno da razočara.Dok, sa druge strane, Bayern "NE SMIJE" da izgubi!Ne znam čemu toliko osporavanje Moyesa u prvoj sezoni na klupi?Polako se privikava i izgledate sve bolje kako se sezona bliži kraju, čak i sa ovako "lošim" sastavom.Uz to, makar je pokazao da umije da se brani, što nije tako loše.Nije to bila neka nauka, uradio je jedino što je mogao u prvom meču, ali je to uradio dovoljno dobro.No, da ne duljim puno, 1-1 na OT-u nije nimalo loš rezultat za Bayern a ostavio je šanse i jednima i drugima.Zato, pogledajmo i revanš i neka bolja ekipa zaigra u polufinalu.
P.S. Opet psihološke igrice sa "povrijeđenim" Rooneyem?Znamo kako je to prošli put završilo :tralala:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Skyline
Postovi: 634
Pridružen/a: 12 dec 2013, 12:24
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Skyline » 09 apr 2014, 09:01

De Gea, Jones, Ferdinand, Vidic, Evra, Carrick, Fellaini, Valencia, Kagawa, Rooney, Welbeck.

Nadam se necemu takvom veceras, pa sta Bog da.. Idemo pokusati doci do prolaza veceras! GGMU!
GGMU!
Beckham... into Sheringham... and Solskjær has won it! 1999!

Avatar
eric_cantona
Postovi: 412
Pridružen/a: 21 apr 2009, 15:09
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la eric_cantona » 09 apr 2014, 09:07

ljudi, nije sve samo do trenera.

Chelsea je osvojio ligu prvaka sa Robertom di Matteom

tako da.. što reći.. gdje je taj čovjek sada?

Avatar
jasko__
Postovi: 792
Pridružen/a: 22 sep 2008, 00:26
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la jasko__ » 09 apr 2014, 10:32

Iskreno se nadam ovome

DDG

Rafa/Small...Rio..Vida..Evra

Valencia..Carrick..Jones..Wellbeck

Kagawa

Rooney

Ovako bi se dobro branili...i napadali na kontru Wellbecka, Valencie i Rooneya...uz "podvaljene" lopte Japanca...
Small na beku je loš, ali svakako i ne treba plaho napadat preko bekova, ostaće šuplje za Riberija i Robena...tako da je možda i bolje ako neće biti Rafe...jer lik zna odlutat naprijed i onda belaj...

Ne smije se napast glavom bez obzira...ni ako primimo jedan gol...jer nama jedan naš gol znači prolaz ili produžetke...
A ako primimo dva, piši propalo svakako...uglavnom, uz puno trke, malo sreće, DDG odličnog i Wellbecka imalo sposobnog naprijed, može se do prolaza protiv UBER-favorizovanog najboljeg kluba u historiji čovječanstva...jah kako da ne... :salut:

brato brato
Postovi: 180
Pridružen/a: 16 apr 2011, 10:25
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la brato brato » 09 apr 2014, 10:35

ja vidim ovakav sastav sljedece sezone :

de gea
rafael mangala jones l.show
kroos gundogan
mata rooney reus

RVP
klupa : lindegaard , benatia , bitner ,pjanic ,nani, kagawa
-Jest da je ovo tesko al ako mislimo mjenjat vako nesto bi trebalo bit ...stim da odu iz kluba:
young , cleverly ,evra , vidic , (ferdinand oprostaj ?) ,giggs ( oprostaj ) - fletcher ? :wave: :wave:

a kad bi jos balahali : benatia i pjanic.. :D

Avatar
BoBo89
Postovi: 1117
Pridružen/a: 08 feb 2012, 13:13
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la BoBo89 » 09 apr 2014, 10:52

Skyline je napisao/la:De Gea, Jones, Ferdinand, Vidic, Evra, Carrick, Fellaini, Valencia, Kagawa, Rooney, Welbeck.

Nadam se necemu takvom veceras, pa sta Bog da.. Idemo pokusati doci do prolaza veceras! GGMU!
Nekako sam ubijeđen da je ovo sastav za večeras.

PS Nadam se da će Reus ljetos biti jedna od meta.

Avatar
RtoX
Postovi: 1245
Pridružen/a: 25 jan 2011, 18:51
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la RtoX » 09 apr 2014, 11:32

brato brato je napisao/la:ja vidim ovakav sastav sljedece sezone :

de gea
rafael mangala jones l.show
kroos gundogan
mata rooney reus

RVP
klupa : lindegaard , benatia , bitner ,pjanic ,nani, kagawa
-Jest da je ovo tesko al ako mislimo mjenjat vako nesto bi trebalo bit ...stim da odu iz kluba:
young , cleverly ,evra , vidic , (ferdinand oprostaj ?) ,giggs ( oprostaj ) - fletcher ? :wave: :wave:

a kad bi jos balahali : benatia i pjanic.. :D
Pa sta da ti se kaze,BGM,si normalan ? Pa de,hahahha,trolla cojka'
"You'll Never Walk Alone"

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.