Sanel Jahic

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la DonCorleone » 13 apr 2014, 01:25

Ajax je napisao/la:
Cigri je napisao/la:Bolji od Sunjica kako god..
I ne samo Sunjica. Jahic moze pokriti tri pozicije. Zadnji vezni, stoper i desni bocni. Jako koristan igrac. Jedino sto pojedinci govore da je spor. Ali je se iskreno ne sjecam dali je ili nije spor. Tada nisam toliko detaljno pratio fudbal. Znam da je tehnicki solidan. I uvjek borben. Ne bjezi od duela.
Nije spor, nego je prespor.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Ajax » 13 apr 2014, 01:31

DonCorleone je napisao/la:
Ajax je napisao/la:
Cigri je napisao/la:Bolji od Sunjica kako god..
I ne samo Sunjica. Jahic moze pokriti tri pozicije. Zadnji vezni, stoper i desni bocni. Jako koristan igrac. Jedino sto pojedinci govore da je spor. Ali je se iskreno ne sjecam dali je ili nije spor. Tada nisam toliko detaljno pratio fudbal. Znam da je tehnicki solidan. I uvjek borben. Ne bjezi od duela.
Nije spor, nego je prespor.

**** ga onda jaro Corleone. Jedino da uparimo Avdijinu brzinu i Jahiceve sve druge osobine. I dobijamo vanserijskog igraca, :lol: :lol:

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Batko » 13 apr 2014, 10:16

Pogledajte zadnje dvije tekme sto je odigrao za BiH.... Mislim da niko nije gore odigrao tako u istoriji naše repke, pa čak ni Mikelini....
To sto je otjeran sa Kipra, Karabuka i škotskog Johnsona također sve govori.... Igrač kojem ne možeš vjerovati i koji mnogo oscilira..,

Molim vas, mi smo ozbiljna repka, uozbiljite se...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la MrMuscle » 13 apr 2014, 10:30

Batko je napisao/la:Pogledajte zadnje dvije tekme sto je odigrao za BiH.... Mislim da niko nije gore odigrao tako u istoriji naše repke, pa čak ni Mikelini....
To sto je otjeran sa Kipra, Karabuka i škotskog Johnsona također sve govori.... Igrač kojem ne možeš vjerovati i koji mnogo oscilira..,

Molim vas, mi smo ozbiljna repka, uozbiljite se...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jest i zato nam igraju konstantno Vrsajevic, Sunjic, Kvrzic, Zahirovski, a u buducnosti Tinki Vinki i Hadzic, jer je vec uveliko ubleha pripremila teren za njih....
Daleko smo mi od ozbiljnje repke dok je karikatura selektor...

I da, Jahic je prof dr. fudbala za ove sve nabrojane.. To ce biti i sa 40 god..... I vidim Papeljupci nastavljaju da i dalje izvrcu cinjenice samo da bi karikaturu odbranili.. Slicno kao i sa Prcicem.... prvo i prvo.. nije istina da je otjeran sa Kipra nego je samovoljno otisao kod Turaka jer su mu dali mnogo vece novce, i kad su uvidjeli koliko mnogo su mu dali, zeljeli su da smanji tu platu, al on logicno nije htio.. I zato nije ni igrao (sl. kao sa Sehicem u Mersinu).... I kad je zavrsio sa Turcima nije bio u formi nikakvoj jer nije ni igrao, otisao je u Skotsku... Dakako odigrao par kola standardno, usao u formu, i posto nije bio ni adekvatno placen shodno svom kvalitetu otisao je u klub koji je gle cuda jos bolji od Skota... I gdje prima odlicnu pinku....

Samo kako to covjek stagnira i tjeraju ga, a on gle cuda cudnog prelazi u bolje klubove :lolno: :lol: :lol: Pape fans logic, nikom sa razmisljanjem bilo kakvim nije nikako logicna.. Samo njima... Mislim nije ni njima al valja dnevnicu zaraditi, valja nekog uhljebiti kod onih dup.elizaca novinara kao sto je Sinan Sinanovic... Sve ce on raditi samo da dzabe ide u Brazil... A Suli ce to aminovati dakako...
Al naravno kakva karikatura selektor, takvi i ovi sto ga brane djon obraz......
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Ajax » 13 apr 2014, 10:39

Krenuo Jaha po titulu prvaka Svice, a vi pricajte sta hocete. :D :D Sta je bilo nekad na Kipru i slicno. A jos je i standardan covjek. Bravo Jaha. A to da je lose odigrao zadnje dvije utakmice za reprezentaciju. Mozda tada nije bio u formi/standarno igrao za svoj klub ??

slika

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la bosnas_ » 13 apr 2014, 20:48

o Jahicu treba razmisliti u svakom slucaju,igra standardno u ekipi koja se bori za titulu prvaka Svicarske,sto nije mala stvar.... on moze igrati zadnjeg veznog,stopera,beka..... zahalan igrac i kao takav zasluzuje poziv u Brazil,naravno ukoliko nastavi ovako dobro igrati! dugo je bio u reprezentaciji i ne treba mu nikakva adsptacija sto je isto jako vazno!

Avatar
1988risha
Postovi: 1272
Pridružen/a: 13 apr 2014, 00:59
Lokacija: Čair,Skopje (FYR of Macedonia)
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la 1988risha » 14 apr 2014, 15:15

bosnas_ je napisao/la:o Jahicu treba razmisliti u svakom slucaju,igra standardno u ekipi koja se bori za titulu prvaka Svicarske,sto nije mala stvar.... on moze igrati zadnjeg veznog,stopera,beka..... zahalan igrac i kao takav zasluzuje poziv u Brazil,naravno ukoliko nastavi ovako dobro igrati! dugo je bio u reprezentaciji i ne treba mu nikakva adsptacija sto je isto jako vazno!
Mislim da je logično da zaigra za Švicarsku B :lol:
Ti nisi više san.
Ti si suza iz sna Bossanium moja Bossnium moja.
Bolna mi ne bila.
Ti privjesak ničiji nisi.Ni čest. Ni prćija.
Bosna si bila.Bosna ćeš biti.Bosna bosanska sva.
Osvajača tvojih silnih tko više i imena zna?

Dado
Postovi: 1848
Pridružen/a: 08 sep 2008, 20:28
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Dado » 14 apr 2014, 16:04

Neka kriticari pricaju sta hoce ali Jaha je izgleda jedini nas igrac koji je "prezivio" grcku a onda i tursku ligu. Covjek docekao svjetlo na kraju duuuuuuuugog tunela. :salut:

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la zizu1991 » 14 apr 2014, 16:14

I tamo su stvarno završili igrači velikog kalibra koji su igrali ili igraju za reprezentaciju osim Hajrovića koji je sam sebe usrećio.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Cartman » 14 apr 2014, 16:30

Dobro, treba razmislit o Jahicu kao alternativi na zadnjem veznom. Situacija je jednostavno takva da svaki znak zivota na toj poziciji mora bit interesantan selektoru. Nije on neko idealno rijesenje, ali mozda moze posluzit. Pravi strucnjak bi otisao u Svicarsku, pogledao koliko Jahic moze i onda odlucio. Ovaj nas "strucnjak" vjerovatno ne zna ni da ovaj igra u Svicarskoj, a ne sta drugo.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Ajax » 14 apr 2014, 16:58

Cartman je napisao/la:Dobro, treba razmislit o Jahicu kao alternativi na zadnjem veznom. Situacija je jednostavno takva da svaki znak zivota na toj poziciji mora bit interesantan selektoru. Nije on neko idealno rijesenje, ali mozda moze posluzit.
Slazem se u potpunosti.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Principatus » 14 apr 2014, 17:10

Jahic na DMu? Slucaj hoce, da Jahic bas igra u ekipi u kojoj igra pravi DM Salatic i koji bi nam izuzetno valjao. Naravno da je pored ubleha i sprdnje tipa Tine Sven Susica, koje nam je selektor htio da nametne i Sanel Jahic Dr. fudbala, no ja ga licno bas i nebih zelio nazad. Odigrao je nekoliko izuzetno losih utakmica u reprezentaciji, a na beku bi nas unistio, kao protiv Brazila, suvise je spor. Mozda kao zadnja alternativa na stoperu.

Zna se ko treba da se isproba na DMu: Besic, Salatic, M. Vrancic, Kolasinac, Zukanovic. Sasvim dovoljno, nema potrebe za Jahicem ili jos gorim Zahirovicem.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la DonCorleone » 14 apr 2014, 17:13

Principatus je napisao/la: Zna se ko treba da se isproba na DMu: Besic, Salatic, M. Vrancic, Kolasinac, Zukanovic. Sasvim dovoljno, nema potrebe za Jahicem ili jos gorim Zahirovicem.
Od silnog vremena do SP-a, dodjosmo u situaciju da vise nema vremena za isprobati pola tih navedenih igaca. Tako je to kod nas - Special Pape And Tactics - SPAT elite units.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
Interista
Postovi: 2760
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Interista » 14 apr 2014, 17:15

Da li je ko od vas gledao ove sezone Vrancica na zadnjem veznom ?

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Goalgetter » 14 apr 2014, 17:19

Interista je napisao/la:Da li je ko od vas gledao ove sezone Vrancica na zadnjem veznom ?
Damira ili njegovog brata Maria?

Gledao sam obojicu, i oni nisu ono sto trazimo. Mario Vrancic je odlican igrac, jako dobar tehnicar i agresivan igrac, za pozicijiu ''8mice'' u reprezentaciji optimalan, i treba ga pozvati nakon SP. Nije klasicni zadnji vezni. Njegov brat Damir je odigrao par tekmi za Braunschweig, ali on nije kalibar za prve postave reprezentacije, kao sto nije ni Tin Sven i Hadzic.

Avatar
Interista
Postovi: 2760
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Interista » 14 apr 2014, 17:22

Goalgetter je napisao/la:
Interista je napisao/la:Da li je ko od vas gledao ove sezone Vrancica na zadnjem veznom ?
Damira ili njegovog brata Maria?

Gledao sam obojicu, i oni nisu ono sto trazimo. Mario Vrancic je odlican igrac, jako dobar tehnicar i agresivan igrac, za pozicijiu ''8mice'' u reprezentaciji optimalan, i treba ga pozvati nakon SP. Nije klasicni zadnji vezni. Njegov brat Damir je odigrao par tekmi za Braunschweig, ali on nije kalibar za prve postave reprezentacije, kao sto nije ni Tin Sven i Hadzic.
Mislio sam na Maria iz Paderborna slazem se s tobom nije ono sto trebamo razbijac vise je slican Medunjaninu nego Rahimicu

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Principatus » 14 apr 2014, 17:27

Maria Vrancica treba sad vec rezervisati, uostalom je momak u super formi, od takvih igraca ne boli glava. Ni na SP, gdje ne znas hoce li se neko pred ili za vrijeme SPa povrijediti ili zaraditi crvenu.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Cartman » 14 apr 2014, 17:32

Principatus je napisao/la:Jahic na DMu? Slucaj hoce, da Jahic bas igra u ekipi u kojoj igra pravi DM Salatic i koji bi nam izuzetno valjao. Naravno da je pored ubleha i sprdnje tipa Tine Sven Susica, koje nam je selektor htio da nametne i Sanel Jahic Dr. fudbala, no ja ga licno bas i nebih zelio nazad. Odigrao je nekoliko izuzetno losih utakmica u reprezentaciji, a na beku bi nas unistio, kao protiv Brazila, suvise je spor. Mozda kao zadnja alternativa na stoperu.

Zna se ko treba da se isproba na DMu: Besic, Salatic, M. Vrancic, Kolasinac, Zukanovic. Sasvim dovoljno, nema potrebe za Jahicem ili jos gorim Zahirovicem.
Za Salatica je vec kasno.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Principatus » 14 apr 2014, 17:33

šoo?
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Cigri
Postovi: 711
Pridružen/a: 30 mar 2014, 17:56
Lokacija: Havana
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Cigri » 14 apr 2014, 18:11

Za Salatica je kasno od pocetka.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.