Elvir Rahimic

fkv123
Postovi: 429
Pridružen/a: 26 jan 2014, 18:01
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la fkv123 » 25 apr 2014, 01:13

zizu1991 je napisao/la:
fkv123 je napisao/la:Sta je nama cilj na SP-u?
Jako dobro pitanje. Šta je nama cilj na SP - u sa vođenjem igrača koji ni po kojim parametrima ne zaslužuju da budu u 23 putnika na SP ? Znaš na koje mislim.

Šta je nama cilj na SP - u, sa obećavanjem mjesta pojedinim igračima bez obzira na formu, igru i sve ostale parametre koji se gledaju prilikom pozivanja određenog igrača na najveću smotru na svijetu ?

Kako bi ti ocjenio selektora koji jedno priča, drugo radi ? Ne možeš pametan postati preko noći, to je sigurno. Znači, ako ćeš da obećaš nešto, do svojih riječi moraš da držiš, iza svojih izjava moraš da stojiš, tu nema priče.

Na stranu to što se on dohaviz'o sada da se na njemu uči profesionalnosti, i da pokaziva, da ipak brine o potencijalnom uspjehu Zmajeva na SP. Jes' al u qrcu. Da brine, ne bi zvao poluprofesionalce iz kvaziklubova, pa sa njim sada kamuflira svu svoju neprofesionalnost, neozbiljnost u pristupu koji se tiče selektiranja ekipe koja će da nas predstavlja na SP.
Ocigledno znas 23 putnika. Reci i nama pa da i mi ruke trljamo.

Cuj "ispuniti obecanja". :nene: Nije ti ovo turnir na male.

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Adnan89 » 25 apr 2014, 01:13

joj ko da Susicu i trebaju toliko igraca pa nek zovne Generala pa nek se vidi sta bude ako je zadnja tekma Iran i vec nemamo shanse da idemo dalje nek ga ubaci 2minuta i eto covjek sretan, Yebo ga Sunjic,Vrsajevic,Tino,Kvrzic od koji uopste nema nikakve potrebe da dodju.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

fkv123
Postovi: 429
Pridružen/a: 26 jan 2014, 18:01
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la fkv123 » 25 apr 2014, 01:18

Adnan89 je napisao/la:joj ko da Susicu i trebaju toliko igraca pa nek zovne Generala pa nek se vidi sta bude ako je zadnja tekma Iran i vec nemamo shanse da idemo dalje nek ga ubaci 2minuta i eto covjek sretan, Yebo ga Sunjic,Vrsajevic,Tino,Kvrzic od koji uopste nema nikakve potrebe da dodju.
Ok. Izbaci Kvrzica, Susica i Sunjica. Ubaci Mumeta, Prcica i Scuka. Gdje onda generala? Ima pofin spisak igraca koji bi nasi "strucnjaci" voljeli vidjeti na SP, ali, nazalost, avion ima max. kapacitet 230 putnika.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la zizu1991 » 25 apr 2014, 01:21

fkv123 je napisao/la:Ocigledno znas 23 putnika. Reci i nama pa da i mi ruke trljamo.

Cuj "ispuniti obecanja". :nene: Nije ti ovo turnir na male.

Hajd nemoj se mutav pravit' kad znaš o čemu pričam. :kafa:
Shvataš li ti čovječe da je on produžio ugovor sa CSKA samo zarad SP - a, zato što mu je ovaj rek'o da će ić', i sad ga yebe k'o savsku kozu u glavu sa svojim ponašanjem ?

Potpuno nepoštovanje igrača.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

fkv123
Postovi: 429
Pridružen/a: 26 jan 2014, 18:01
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la fkv123 » 25 apr 2014, 01:25

zizu1991 je napisao/la:
fkv123 je napisao/la:Ocigledno znas 23 putnika. Reci i nama pa da i mi ruke trljamo.

Cuj "ispuniti obecanja". :nene: Nije ti ovo turnir na male.

Hajd nemoj se mutav pravit' kad znaš o čemu pričam. :kafa:
Shvataš li ti čovječe da je on produžio ugovor sa CSKA samo zarad SP - a, zato što mu je ovaj rek'o da će ić', i sad ga yebe k'o savsku kozu u glavu sa svojim ponašanjem ?

Potpuno nepoštovanje igrača.
To "obecanje" je obostrano. Sta je Rahima uradio u zadnje dvije godine da opravda to obecanje? Jedva saHat fudbala sakupio. Nije mu Pape kriv sto je tako!

Iskreno, ne znam o cemu pricas. Ovdje ima odredjena psiholoska bolest zvana "Milan Tarot". Svi nesto unaprijed znaju i bave se nagadjanjem. Il' je nedostatak zanimanja ili je trosenje vremena na mozganje i na glupost. :kafa: Ja cu komentarisati spisak onog dana kada izadje. Do tada me ne zanima. Ionako smatram da nemamo 23 igraca koja zasluzuju SP. :wave:
Zadnja izmjena: fkv123, dana/u 25 apr 2014, 01:29, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Chinaglia » 25 apr 2014, 01:26

savsku? :damn: garant si mislio na sansku :beba:

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Monolog » 25 apr 2014, 08:10

Virtu4l je napisao/la:
Rahimić: Ponuda da budem dio stručnog štaba nije loša
Elvir Rahimić dobit će poziv za Svjetsko prvenstvo u Brazilu, ali na Mundijalu neće zaigrati.

Ovo je odluka selektora reprezentacije Bosne i Hercegovine Safeta Sušića, koji je nakon dugog razmišljanja kako da riješi problem veterana koji računa na poziv, ali ujedno i ne igra za svoj klub CSKA, odlučio da Rahimića povede u Brazil, ali ne u svojstvu igrača.

Pape će Rahimića, naime, zvati kao člana stručnog štaba.

- Dugo sam razgovarao s njim. Zvati ga da igra, zaista ne mogu, jer Elvir ne nastupa za moskovski CSKA. Jednostavno, nije spreman za tako jake utakmice, kakve će biti na Svjetskom prvenstvu. Međutim, bilo bi nepravedno zaobići ga, jer je mnogo dao ovoj reprezentaciji. Zato ga planiram priključiti ekspediciji, ali konačan odgovor od njega još nisam dobio – kaže Sušić, koji će spisak putnika za Brazil objaviti 5. maja.

Rahimić, koji je nedavno napunio 38 godina, ove sezone je čak 28 puta sjedio na klupi CSKA u ligaškim utakmicama, ali je samo jednom ušao na teren i odigrao 44 minute. U sezoni ranije, nije odigrao nijednu utakmici u ligi, a u Kupu Rusije je nastupio 28 minuta. Zbog toga u posljednje vrijeme nije igrao niti u reprezentaciji.

Elvir Rahimić jučer nam je potvrdio da ga je Sušić kontaktirao, te je selektorovu ideju nazvao privlačnom. Iako još nije donio konačnu odluku, prilično je jasno da će prihvatiti ponudu.

- Ponuđeno mi je da budem dio stručnog štaba, što i nije loša ponuda. Žao mi je što neću igrati na Svjetskom prvenstvu, to bi bio prelijep kraj karijere, ali bože moj...

Mislim da je najbitnije da mi kao reprezentacija napravimo nešto. U tom cilju, najvažnije je podići atmosferu. Možemo proći u drugi krug jer imamo odlične fudbalere, ali da bismo to učinili, moramo biti pravi, kao u kvalifikacijama – rekao nam je Rahimić
Još jedan maestralan potez Safeta Sušića. Bravo selektore, samo nastavi :thumbup:
:wtf:

Jes' jes' - ovo je samo zamazivanje očiju. Zar je moguće da si ti toliko promijenio ploču i da žmiriš na sve ono što je Pape loše uradio?

Pa Rahimić je produžavao sa CSKA-om ugovor (znao je da tamo neće igrati i bukvalno je ulagao vlastiti obraz) samo kako bi pomogao našoj reprezentaciji (na nagovor Papeta, dakako), a onda preko noći bivao prekrižen. Da se razumijemo, lično smatram da je Rahimić prestar i da nam ne može biti od neke prevelike koristi na terenu, ali Pape je samo još jednom pokazao kako ne umije biti dosljedan svojim izjavama.

Nekima je ovo maestralan potez Papeta :urnebes: , no suština svega ovoga je u nečem drugom.

Budi mi pozdravljen.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Hordas Doboj
Postovi: 1121
Pridružen/a: 10 avg 2010, 12:14
Lokacija: wherever i may roam
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Hordas Doboj » 25 apr 2014, 08:25

Monolog je napisao/la: :wtf:

Jes' jes' - ovo je samo zamazivanje očiju. Zar je moguće da si ti toliko promijenio ploču i da žmiriš na sve ono što je Pape loše uradio?

Pa Rahimić je produžavao sa CSKA-om ugovor (znao je da tamo neće igrati i bukvalno je ulagao vlastiti obraz) samo kako bi pomogao našoj reprezentaciji (na nagovor Papeta, dakako), a onda preko noći bivao prekrižen. Da se razumijemo, lično smatram da je Rahimić prestar i da nam ne može biti od neke prevelike koristi na terenu, ali Pape je samo još jednom pokazao kako ne umije biti dosljedan svojim izjavama.

Nekima je ovo maestralan potez Papeta :urnebes: , no suština svega ovoga je u nečem drugom.

Budi mi pozdravljen.
Cek malo, ti bi pozvao igraca koji u dvije godine nije odigrao 5 utakmica? Na stranu sve sto je dao za nasu repku, na tome mu hvala. Ali zvati ga na takmicenje tipa svjetskog prvenstva a biti svjestan da je ove godine odigrao svega 2 utakmice bi bilo suludo.
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Monolog » 25 apr 2014, 08:31

Hordas Doboj je napisao/la:Cek malo, ti bi pozvao igraca koji u dvije godine nije odigrao 5 utakmica?
Šta si ti čitao?
Monolog je napisao/la:Da se razumijemo, lično smatram da je Rahimić prestar i da nam ne može biti od neke prevelike koristi na terenu
Da, vidim zašto si zaključio da bih ga pozvao. :clap:

Problem je u odnosu koji Pape (ne) održava sa pojedinim igračima. Rekao bih sa svim, al'... :mrgreen:

Ovo se moralo ranije riješiti, na dostojanstven način. Reći lijepo Rahimiću da se ne računa na njega, da ne očekuje poziv, a ne da se preko noći zaboravi na njega. I, da, radije bih gledao pedesetogodišnjeg Rahimića na poziciji zadnjeg veznog negoli TSS-a kome to nije prirodna pozicija i koji nam pogotovo ne može pomoći na ovom SP-u. Ne kažem da će TSS biti siguran putnik u Brazil, ali ukoliko bude, onda će svima biti jasno šta i kako se radi u našoj reprezentaciji, te da ovaj plasman na SP nije uopće iskorijenio probleme koji su se uvukli još davnih dana. Problemi koji su upravo tog Rahimića držali podalje od reprezentacije kada je bio u formi i kada bi nam mogao pomoći više nego ijedan drugi fudbaler u tom trenutku.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Evil Genius II » 25 apr 2014, 08:41

jedina mi je briga cinjenica da bi svi ovi forumasi nastrojeni kontra papeta (sa kojima apsolutno ne dijelim misljenje) na kraju mogli biti u pravu glede nepotizma i ostalih desavanja u reprezentaciji.

well, that would suck :sick:

Avatar
Hordas Doboj
Postovi: 1121
Pridružen/a: 10 avg 2010, 12:14
Lokacija: wherever i may roam
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Hordas Doboj » 25 apr 2014, 09:10

Monolog je napisao/la:
Hordas Doboj je napisao/la:Cek malo, ti bi pozvao igraca koji u dvije godine nije odigrao 5 utakmica?
Šta si ti čitao?
Monolog je napisao/la:Da se razumijemo, lično smatram da je Rahimić prestar i da nam ne može biti od neke prevelike koristi na terenu
Da, vidim zašto si zaključio da bih ga pozvao. :clap:

Problem je u odnosu koji Pape (ne) održava sa pojedinim igračima. Rekao bih sa svim, al'... :mrgreen:

Ovo se moralo ranije riješiti, na dostojanstven način. Reći lijepo Rahimiću da se ne računa na njega, da ne očekuje poziv, a ne da se preko noći zaboravi na njega. I, da, radije bih gledao pedesetogodišnjeg Rahimića na poziciji zadnjeg veznog negoli TSS-a kome to nije prirodna pozicija i koji nam pogotovo ne može pomoći na ovom SP-u. Ne kažem da će TSS biti siguran putnik u Brazil, ali ukoliko bude, onda će svima biti jasno šta i kako se radi u našoj reprezentaciji, te da ovaj plasman na SP nije uopće iskorijenio probleme koji su se uvukli još davnih dana. Problemi koji su upravo tog Rahimića držali podalje od reprezentacije kada je bio u formi i kada bi nam mogao pomoći više nego ijedan drugi fudbaler u tom trenutku.
Interesuje me gdje je Susic po tebi pogresio, ovo sto si ti naveo mi je smijesno. Trebalo mu se ljepse reci itd, pa ne vodi repku pionira bgt, nisu djeca.
Nego kod nas su igraci ko cave kakve. Svima nesto smeta, svakom treba poseban tretman, svi nesto placu po medijima. Daaj ba. Ako igras dobro dobit ces poziv. Kad ga dobijes ostavi srce na terenu i ostat ces u ekipi. Ako ne igras nema poziva i cao.
Po meni je ovo vise nego korektno. Bit ce u strucnom timu, taman gdje mu je mjesto.

Sacekajmo spisak pa cemo da vidimo ko je mogao biti izostavljen a ko se trebao naci na spisku, pa cemo da pricamo o TSS ako bude tu.
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Principatus » 25 apr 2014, 10:29

Mislim da je ovo ok kako je rijeseno sa Rahimicem. U ovom posebnom slucaju ne bih bas Susicu nabacivao nedosljednost, vise da nije dovoljno o tome razmisljao ili je jednostavno htio da ima Rahimica kao zadnju opciju, sto je ok. Na drugu stranu Rahimic nije neki problematican igrac, nego veoma profesionalan tip, steta sto nece zaigrati na SP, ali veoma dobro da je vec sad prikljucen strucnom stabu. Igrace kao Rahimica, Papca itd. treba sto vise priblizvati savezu i stabu.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Monolog » 25 apr 2014, 11:37

Evil Genius II je napisao/la:na kraju mogli biti u pravu glede nepotizma i ostalih desavanja u reprezentaciji.
Na stranu da l' je neko po defaultu pro et contra Safeta, mene živo zanima šta ti misliš ima li nepotizma u slučaju TSS-a. Bit ću potpuno iskren i reći da čvrsto vjerujem kako TSS ne bi dobio poziv da je neko drugi na mjestu selektora. Možda i bi, ali ne u ovom trenutku, posebno ne za poziciju defanzivnog veznog. Vodeći se logikom, ovo je klasični oblik nepotizma, a s tim se susrećemo i u svakodnevnom životu.
Hordas Doboj je napisao/la:Interesuje me gdje je Susic po tebi pogresio, ovo sto si ti naveo mi je smijesno. Trebalo mu se ljepse reci itd, pa ne vodi repku pionira bgt, nisu djeca
Nije mu trebao pisati ljubavno pismo, pobogu. Ali, igrač kojeg si molio da riječima i obrazom izbori novi ugovor u klubu (budimo realni, Rahimić je dobio taj ugovor samo zato što je njihova legenda i što ga poštuju), zaslužuje da ga se tretira mnogo bolje. U profesionalnom svijetu nema mjesta za emocije (to svakako), ali ima za neke druge stvari. Sve se ovo moglo mnogo bolje riješiti. Jedan poziv u kojem bi mu Pape lijepo rekao "Elvire, vidiš, mislim da u ovom trenutku ne možeš pomoći reprezentaciji i vrijeme je da se okrenem alternativama. Zahvalan sam na svemu što si napravio za reprezentaciju, ne mogu ti opisati koliko cijenim to što si odgodio odlazak u penziju kako bi pomogao meni i reprezentaciji, ali u ovom trenutku smatram da je najbolje da pozovem druge momke; momke koji redovno igraju i koji će činiti oslonac reprezentacije u narednom periodu". Kako ovo zvuči? Je l' bolje od nikakvog kontakta? Iskreno.

Realno, koliko god da sam mislio (ne mogu da vjerujem kako ovo pišem) da će nam plasman u Brazil popraviti sve moguće aspekte u fudbalu - bojim se da je to samo prividno. Problemi su i dalje tu, samo su gurnuti pod tepih. Ti problemi će nas ubrzo sustići, vjerujte mi.

Neprofesionalizam, nepotizam, divljaštvo, nepoštivanje dogoverenih pravila, javno kršenje datih riječi, igranje sa reprezentacijom (ne za reprezentaciju, velika je razlika)... Ima toga još.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Hordas Doboj
Postovi: 1121
Pridružen/a: 10 avg 2010, 12:14
Lokacija: wherever i may roam
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Hordas Doboj » 25 apr 2014, 12:30

Monolog brate moj, kontam ja sta ti pises i koji je point price. Slazem se da je mozda mogao to ljepse uraditi. Iako cisto sumnjam da ga Susic nije kontaktirao nikako. Ako nije, trebao je. Ali zar ne mislis da svi moramo stati na loptu i ne dizati oko svega frku. Pa ne moram ja kao navijac znati svaku svađu ili nesuglasicu. Smorise me ba vise. Nek nesto ostane i između 4 zida!

Evo recimo jedan veliki Kaka je izostavljan sa spiska pa nije oko toga pravio frku. A svi znamo koliko je dao fudbalu uopsteno, a ne samo Brazilu. Ali uvijek je izjava tipa "Trudit cu se da se nametnem selektoru za sljedecu utakmicu" itd a ne "Ne mogu da vjerujem, ovo je ogromno razocarenje za mene"...

Niko od nas ne zna kakve su oni dogovore imali (ako su ga imali) i zbog koga je Rahimic produzivao ugovor, kakav je njihov odnos uopsteno. Ali ni ne treba da zna.
Po meni je greska sto ga je ikako zvao jer je tu mogao neko mlađi uletiti al eto.

Uglavnom sada je u strucnom stabu i to je to. Tu mu je mjesto bilo jos pred ove kvalifikacije. Hvala mu za sve sto je dao reprezentaciji, drzavi, nama navijacima i da jednog dana bude selektor ako Bog da. Amin
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Evil Genius II » 25 apr 2014, 12:33

Monolog je napisao/la: Na stranu da l' je neko po defaultu pro et contra Safeta, mene živo zanima šta ti misliš ima li nepotizma u slučaju TSS-a.
ne vjerujem da je tino pozvan cisto zbog rodbinskih veza. znam, tesko je to nasem narodu svariti jerbo smo svjedoci svakodnevnih mutnih radnji od rata pa ovamo ali iskreno mislim da je papetu jednostavno ocajnicki trebao (i dalje mu treba) zadnji vezni i pozvao je dvojicu tj susica i hadzica za koje je mislio da mogu odgovoriti tom zadatku. ovaj prvi je odigrao saku utakmica na toj poziciji u hajduku sto je papetu bilo dovoljno da ga isproba jer ocigledno je da ima visoko misljenje o hrvatskim klubovima i ne zamjeram mu to. uostalom, i hrvatski selektori nerijetko daju priliku igracima iz domaceg prvenstva i ne vidim zasto se dize tolika buka u vezi hajduka i nase repke. eh sad, sto se tice te pozicije zadnjeg veznog evidentno je da to nije susiceva pozicija i svako ko ima sekundu fudbalskog znanja ce to primjetiti. tehnicki je jako potkovan igrac i vidi se da zna lopte ali kao takav moze igrati samo iza napadaca ili to neko improvizovano desno krilo. s obzirom da su te dvije opcije fino popunjene u nasoj reprezentaciji red bi bio da se tino ostavi za iduci ciklus i za prijateljske utakmice pred isti tj vjerujem da za njega nema mjesta na svjetskom prvenstvu. dakle, ako se nadje medju 23 igraca (mada bih i to mogao progutati dokle god je jedan od onih koji na SP idu reda radi) ili jos gore u prvih 11 kao taj neki DM kako se po forumu najavljuje onda mozemo pricati o nepotizmu, a do tad nemam nikakav problem sto se momka testiralo u prijateljskoj utakmici.

sto se rahimica tice, zao mi ga je jerbo je produzio ugovor kako bi ostao u trenaznom procesu i spreman dolazio na okupljanja na koja je btw i prije dolazio bez da u klubu spoji dva poluvremena ali podrzavam ovaj poziv u strucni stab. trebaju nam takvi ljudi u i oko reprezentacije.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la zizu1991 » 25 apr 2014, 13:37

fkv123 je napisao/la:To "obecanje" je obostrano. Sta je Rahima uradio u zadnje dvije godine da opravda to obecanje? Jedva saHat fudbala sakupio. Nije mu Pape kriv sto je tako!

Iskreno, ne znam o cemu pricas. Ovdje ima odredjena psiholoska bolest zvana "Milan Tarot". Svi nesto unaprijed znaju i bave se nagadjanjem. Il' je nedostatak zanimanja ili je trosenje vremena na mozganje i na glupost. :kafa: Ja cu komentarisati spisak onog dana kada izadje. Do tada me ne zanima. Ionako smatram da nemamo 23 igraca koja zasluzuju SP. :wave:
Kako obostrano, o čemu pričaš majke ti ? :think: Daj se malo presaberi.
Ti stvarno misliš da je Sušić poziv na SP Rahimiću uslovljavao redovnim igranjem ?
Ne treba ti velika pamet da znaš da se takvo što nije moglo desiti prije dvije godine, a ne sada.
Čovjeku je bezuslovno obećao SP zarad zasluga iz prošlosti.
I sada će tek tako da se pos*re po čovjeku, i pogazi svoju riječ.

Sve ono što Monolog pomenu sinoć, kada sam već otiš'o spavat, pomenuo sam prije njega, a vi tupite jedno te isto. Nema potrebe raspravljati s vama nikako.

I na kraju o pozivanju igrača, naravno da znaš koji će se igrači tu vrtiti, i lopte skupljati, zauzimati jedno mjesto od 23, umjesto da jedan Rahimić sportska i ljudska veličina kakva i jeste bude sa tom klapom, i koji sigurno može više pomoći od njih, ali ne, ovako je pametnije.
Chinaglia je napisao/la:savsku? :damn: garant si mislio na sansku :beba:
Isti qrac. Svakako nije vrijedno quote - anja.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la DonCorleone » 25 apr 2014, 13:52

Ne moze igrati covjek na SP-u koji ne igra godinama fudbal, cak ni za BiH, ne bi bilo fer prema igracima koji se bore za svoj status. Medjutim, da se trebalo malo korektnije popricati sa Rahimicem, to naravno, nije sigurno zasluzio da mu se obecava SP a da ga se odrekne preko noci, medjutim za osjetlive sitvacije treba pedagoski pristup i edukacija. Problem nastaje sto edukacija i Safet tesko mogu zajedno u jednu recenicu a da nije fake.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la zizu1991 » 25 apr 2014, 13:57

Znači, čovjek je upravu sa tim da ne trebaju igrati igrači koji ne igraju redovno. Međutim, ako si se pokazao neprofesionalan tokom svoga mandata, furaj do kraja tako, prepoznat' si svakako. :kafa:
Uostalom ko se kod njega bori za status, i kakvi su uslovi za igranje za reprezentaciju to samo on zna. Jedno priča, drugo radi, treće misli. Neprofesionalizam. Tačka.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la damir_82 » 25 apr 2014, 19:36

Rahimic nije ni proslu sezonu odigrao u CSKA, ali je bio u trenaznom procesu i dobro odradjivao posao u reprezentaciji... Odigrao je i zadnjih 10-15 min, cini mi se, protiv Grcke u Zenici..
Nema reprezentativnih okupljanja do Juna i utakmice sa Latvijom a do tada Rahimic je nakon sezone na klupi vjerovatno zavrsio karijeru..... Zahirovic nije ono sto smo svi ocekivali, nadali se.... Logicno je da je Elvir produzi ugovor za jos godinu dana, cisto da ostane u trenaznom procesu.... Odradi odlicno tesku utakmicu protiv Latvije, igrao je i protiv Amerikanaca....i to je to....
Protiv Slovaka bi vjerovatno ulazio pred kraj utakmice da smo imali povoljan rezultat, no medjutim.....
Kakav je razgovor bio izmedju njega i Papeta, ne znam....Ovaj poslednji intervju pokazuje da su ok i da je i Rahimic svjestan svega... Bice tamo, bice sa ekipom, i to je najbitnije u svemu....
A Rahimicu hvala sto je kroz ove godine pokazao i Sliskovicu da "nemamo takvih igraca koliko hocemo"....

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la zizu1991 » 25 apr 2014, 20:25

Šta drugo da kaže čovjek koji je izgorio u nogometu zadnjih 20 godina kao igrač, igrač koji je naučio da daje izjave vezano za bilo koju situaciju u kojoj se nalazi ? Neće mu yebat' od - do zato što se ovaj ponio k'o niko. Ipak je Rahimić gospodin od glave do pete.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.