FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 11 feb 2010, 21:19

Sastav koji je igrao

Alaim, Belošević, Rizvanović, Torlak, Maksumić, Ihtijarević, Dudo, Pliska, Muminović, Avdić i Alen Škoro, dok su u drugom poluvremenu umjesto Škore, Ihtijarevića, Muminovića i Torlaka zaigrali Handžić, Čomor, Nuhić i Anel Škoro


Sutra je igracima slobodan dan
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

D3n!$!nH0
Postovi: 78
Pridružen/a: 27 jan 2010, 20:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la D3n!$!nH0 » 11 feb 2010, 21:24

slazem se sa bratom koji je rekao da nemogu juniori igrat ligu treba i dati sta para kakvih sve masina od igraca ima u regionu nisu ni svjesni ne samo u prvim ligama naprimjer da sam ja sef strucnog staba moj bi izvor bili najbolji igraci iz nasih liga(kad kazem nasih podrazumijevaju se zemlje bivse juge), dovodio bih igrace iz afrike i juzne amerike i osvrtao se na juniore
91.148.116.174:27028 udjite domaci server bez citera cs 1.6!!!!

MI SMO DIVOVI SVAKO NAM JE PLIJEN NAS JE CIJELI SVIJET U BORDO OBOJEN!!!!!

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 11 feb 2010, 21:29

miky_hz je napisao/la:Sastav koji je igrao

Alaim, Belošević, Rizvanović, Torlak, Maksumić, Ihtijarević, Dudo, Pliska, Muminović, Avdić i Alen Škoro, dok su u drugom poluvremenu umjesto Škore, Ihtijarevića, Muminovića i Torlaka zaigrali Handžić, Čomor, Nuhić i Anel Škoro


Sutra je igracima slobodan dan
Mirza_Hordas je napisao/la:sa fksinfa: Pobijedili smo Grbalj 4-2.......strijelci: Avdić 2, H.Handžić, Belošević

Kretanje rezultata:
0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2
slika
8-)
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 11 feb 2010, 23:59

Moze se uvoditi juniori ali 1-2 godisnje, a sve dok ti nisi u stanju da dovedes najboljeg iz Borca,Zrinjskog i da imas para vise od svih drugih ti si mali glub ne za Evropu nego za nasu ligu.Ako spominjes Ajax uzmi primjer Dinama, proizvedu 1-2 mlada igraca ostalo sve sto valja u ligi kupe, ostabe druge pa onda tog igraca prodaju 5puta vise.Sta imas ti od toh juniora Dupovca koji ce odigrati jednu sezonu i cim neko donese par hiljada KM prodaju ga.Prvo moramo imati sposobnu upravu, covjeka koji ima pare i koji voli Sarajevo,koji ce otjerati sve lopove u klubu pa praviti Evropko Sarajevo.Kad dajes igrace u neke nizerazredne lige a nemas pada da ih zadrzis mali smo jos uvijek.

Keno_95
Postovi: 37
Pridružen/a: 01 nov 2009, 10:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Keno_95 » 12 feb 2010, 00:06

ado-hz je napisao/la:Moze se uvoditi juniori ali 1-2 godisnje, a sve dok ti nisi u stanju da dovedes najboljeg iz Borca,Zrinjskog i da imas para vise od svih drugih ti si mali glub ne za Evropu nego za nasu ligu.Ako spominjes Ajax uzmi primjer Dinama, proizvedu 1-2 mlada igraca ostalo sve sto valja u ligi kupe, ostabe druge pa onda tog igraca prodaju 5puta vise.Sta imas ti od toh juniora Dupovca koji ce odigrati jednu sezonu i cim neko donese par hiljada KM prodaju ga.Prvo moramo imati sposobnu upravu, covjeka koji ima pare i koji voli Sarajevo,koji ce otjerati sve lopove u klubu pa praviti Evropko Sarajevo.Kad dajes igrace u neke nizerazredne lige a nemas pada da ih zadrzis mali smo jos uvijek.
ee ba???ti za Sarajevo kazes da je mali klub??? **** te i borac i zrinjski ko neke ekipe imamo bolan najbolju ekipu u drzavi uigranu i sve i bilo je nekih pojacanja cuo sam od Edina Dude al nije jos nista u javnosti...sto se sikirate???daj te malo optimizma pustite da krene drugi dio sezone pa ako ne bude valjalo onda se zalite!!!

D3n!$!nH0
Postovi: 78
Pridružen/a: 27 jan 2010, 20:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la D3n!$!nH0 » 12 feb 2010, 02:33

upravu si ado sve dk mi ne kupimo nekog igraca al za pare od nekog drugog kluba mi smo mali klub najbolji primjer poslovanja su nam partizan i dinamo umjesto da razvaljujemo u nasoj ligi,kupovina igraca da ne smije dolazit u pitanje kod nas je sve kontra :cry: :cry: :cry:
91.148.116.174:27028 udjite domaci server bez citera cs 1.6!!!!

MI SMO DIVOVI SVAKO NAM JE PLIJEN NAS JE CIJELI SVIJET U BORDO OBOJEN!!!!!

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 12 feb 2010, 07:33

D3n!$!nH0 je napisao/la:upravu si ado sve dk mi ne kupimo nekog igraca al za pare od nekog drugog kluba mi smo mali klub najbolji primjer poslovanja su nam partizan i dinamo umjesto da razvaljujemo u nasoj ligi,kupovina igraca da ne smije dolazit u pitanje kod nas je sve kontra :cry: :cry: :cry:
Ima ovdje raznih ljudi koji se tjese da smo najbolji,zivi bili pa vidjeli prva dva kola sd na proljece pa cu te pitati za titulu,ides na stranu 16,15,14,12,10 ekipi u ligi a dolaze ti kuci ekipe iz vrha,ko garantuje da ces pobijediti sve kuci jer je dobro poznato da Sarajevo mora kuci barem jednom prosuti bodove.A mali si dok kod ti Panza ode u Lokomovitu sa 18god i za njega dobijes klikere,Pehlic ode za klikere na kraj svijeta u Litvaniju,Skori nedas 200.000KM da potpise i karijeru zavrsi na Kosevu nego dobijes za njaga 35.000eura, eto zasto si mali klub.Kad cekas igraca slobodnog da nebi slucajno platio obestecenje i tada si mali klub,i stalno dovodis igrace koje gledas zadnjoh 10 godina...kad zadnji transfer koji si platio bude Edin Saranovic iz TOSK-a 100.000KM proslog vijeka ili prije njaga Seval Zahirovic 100.000KM i Rudara K, skontas opet da si mali.Ako nemozes biti najveci u ovoj usranoj ligi pa kupiti koga hoces onda si opet mali i nista bolji od tih klubova koje si nabrojao.Tako da to sto mislis da imamo najbolji sastav ja se necu zadovoljiti time dok ne budemo imali sastav takav da te ljudi mole da im ne utrpas 5 komada ili kuci ili na strani kao sto radi Dinamo ili Partizan i kad budes imao pametne ljude u upravi a ne lopove pa da skontaju kako se pravi Evropski klub a ne kako se prodaje igrac cim neko donese par hiljada.

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FK Sarajevo » 12 feb 2010, 12:45

Odlicno krenulo nas je svaka cast Avdicu i Belosevicu,a i Handzic je pokazao da nije zaboravio zabijati
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

D3n!$!nH0
Postovi: 78
Pridružen/a: 27 jan 2010, 20:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la D3n!$!nH0 » 12 feb 2010, 12:45

nemojte mislis sto ja i ado ovako pricamo da nevolimo fks samo govorimo realno ako nismo upravu recite i dajte neki argument
91.148.116.174:27028 udjite domaci server bez citera cs 1.6!!!!

MI SMO DIVOVI SVAKO NAM JE PLIJEN NAS JE CIJELI SVIJET U BORDO OBOJEN!!!!!

Keno_95
Postovi: 37
Pridružen/a: 01 nov 2009, 10:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Keno_95 » 12 feb 2010, 14:07

D3n!$!nH0 je napisao/la:nemojte mislis sto ja i ado ovako pricamo da nevolimo fks samo govorimo realno ako nismo upravu recite i dajte neki argument
aaa...pa neka sacekaj da pocne prvenstvo pa onda govorite svi se pravite pametniji od Janjosa stanite malo valjda covjek zna sta radi a ako ne bude sve kako treba nista drugo no UPRAVA NA POLJE!naranvno svi izuzev trenera Janjosa:D

Avatar
300
Postovi: 129
Pridružen/a: 14 okt 2009, 14:36
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 300 » 12 feb 2010, 17:26

Keno_95 je napisao/la:
D3n!$!nH0 je napisao/la:nemojte mislis sto ja i ado ovako pricamo da nevolimo fks samo govorimo realno ako nismo upravu recite i dajte neki argument
aaa...pa neka sacekaj da pocne prvenstvo pa onda govorite svi se pravite pametniji od Janjosa stanite malo valjda covjek zna sta radi a ako ne bude sve kako treba nista drugo no UPRAVA NA POLJE!naranvno svi izuzev trenera Janjosa:D
Kako god da bude ova **** iz uprave treba otjerati, pa makar i titulu osvojili!!!
Samo su nas unazadili svojim odlukama i neradom :evil:
A i za Čalu isto vrijedi ako ne osvoji titulu, jer jasni su ciljevi postavljeni na početku sezone ;)
Ipak mislim da ćemo nakon prva tri kola znati na čemu smo i čemu se možemo nadati, a ja ću ostati optimista i vjerovati da od 9 možemo i moramo uzeti bar 5 bodova, a najvažnije od svega je to da ne izgubimo u Tuzli u prvom kolu aBd!
Samo hrabro i u kost, pa ni rezultat neće izostati ;)
Svake druge subote se rano budim ja, Moja raja već me čeka ispod prozora,
Stara pita s' kim to danas igra Saraj'vo, Ni zbog kog' se tako rano ne bih budio...

Keno_95
Postovi: 37
Pridružen/a: 01 nov 2009, 10:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Keno_95 » 12 feb 2010, 18:10

300 je napisao/la:
Keno_95 je napisao/la:
D3n!$!nH0 je napisao/la:nemojte mislis sto ja i ado ovako pricamo da nevolimo fks samo govorimo realno ako nismo upravu recite i dajte neki argument
aaa...pa neka sacekaj da pocne prvenstvo pa onda govorite svi se pravite pametniji od Janjosa stanite malo valjda covjek zna sta radi a ako ne bude sve kako treba nista drugo no UPRAVA NA POLJE!naranvno svi izuzev trenera Janjosa:D
Kako god da bude ova **** iz uprave treba otjerati, pa makar i titulu osvojili!!!
Samo su nas unazadili svojim odlukama i neradom :evil:
A i za Čalu isto vrijedi ako ne osvoji titulu, jer jasni su ciljevi postavljeni na početku sezone ;)
Ipak mislim da ćemo nakon prva tri kola znati na čemu smo i čemu se možemo nadati, a ja ću ostati optimista i vjerovati da od 9 možemo i moramo uzeti bar 5 bodova, a najvažnije od svega je to da ne izgubimo u Tuzli u prvom kolu aBd!
Samo hrabro i u kost, pa ni rezultat neće izostati ;)
tako je ba :D

D3n!$!nH0
Postovi: 78
Pridružen/a: 27 jan 2010, 20:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la D3n!$!nH0 » 12 feb 2010, 18:17

i da osvoje titulu i da udju u ligu prvaka mene uprava nece kupiti kupice me tek kada postane obrnuto od ovoga kako jeste najbolje im je nek se na mamica ugledaju!!!
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!!
91.148.116.174:27028 udjite domaci server bez citera cs 1.6!!!!

MI SMO DIVOVI SVAKO NAM JE PLIJEN NAS JE CIJELI SVIJET U BORDO OBOJEN!!!!!

Avatar
jalehordas
Postovi: 402
Pridružen/a: 30 nov 2009, 10:54
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jalehordas » 12 feb 2010, 21:20

aj ljudi da malo razmisljamo pozitivno
sta mislite kakav ce dernek biti ako osvojim ligu
evo da se malo prisjetite kako je to bilo 2007
[youtube][/youtube]
I NA ONOM SVJETU TAMO CUT CE SE MOJ GLAS BORDO BJELI CJELI ZIVOT JA NAVIJO SAM ZA VAS

Avatar
ency_hz87
Postovi: 72
Pridružen/a: 28 nov 2009, 13:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ency_hz87 » 12 feb 2010, 23:37

jalehordas je napisao/la:aj ljudi da malo razmisljamo pozitivno
sta mislite kakav ce dernek biti ako osvojim ligu
evo da se malo prisjetite kako je to bilo 2007
[youtube][/youtube]
joj kad se sjetim... 8-)
.............::za bordo-bijele::.............
Gdje god bili uvijek smo korak ispred vaS
... VAMOS SARAJEVO ! ...

D3n!$!nH0
Postovi: 78
Pridružen/a: 27 jan 2010, 20:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la D3n!$!nH0 » 13 feb 2010, 00:40

bilo i ponovilo se aBd :D
91.148.116.174:27028 udjite domaci server bez citera cs 1.6!!!!

MI SMO DIVOVI SVAKO NAM JE PLIJEN NAS JE CIJELI SVIJET U BORDO OBOJEN!!!!!

Stoke1863
Postovi: 24
Pridružen/a: 06 feb 2010, 20:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stoke1863 » 13 feb 2010, 11:07

ency_hz87 je napisao/la:
jalehordas je napisao/la:aj ljudi da malo razmisljamo pozitivno
sta mislite kakav ce dernek biti ako osvojim ligu
evo da se malo prisjetite kako je to bilo 2007
[youtube][/youtube]
joj kad se sjetim... 8-)
Ponovilo se aBd :D :D :D :D :D :D :D

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FK Sarajevo » 13 feb 2010, 12:14

Znamo mi da uprava mora napolje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kad igramo sljedecu pripremnu utakmicu
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 13 feb 2010, 13:34

FK Sarajevo je napisao/la:Znamo mi da uprava mora napolje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kad igramo sljedecu pripremnu utakmicu
Danas ili sutra...protiv Berana
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mirza_Hordas » 13 feb 2010, 14:07

jalehordas je napisao/la: [youtube][/youtube]
8-) 8-) 8-) ako Bog da biće ovako i na kraju ove sezone
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: fks74, Lecler i 65 gostiju.